176613
banner
  • Macccy
    #142499
    Mi az hogy fél óra után?? Fél órán keresztül töltött a karaktergenerálás után? Az nagyon nem jó még akkor. Annyi idő alatt kiírtom fél Blaine megyét Trevorral offline!
  • TaRka0107
    #142498
    Ezzel tisztában vagyok és voltam is!

    Egyébként már jó joinolható igen.
  • Myselor
    #142497
    az első küldetés kicsit bugos,nekem fél óra után töltötte be,utána tökéletesen működik a játék semmi baj nincs vele :)
  • Macccy
    #142496
    Az időzónához akkor sincs köze. Tokyo-ban most múlt el éjfél! Ha te már 4 órája nyomatod, akkor itt kimondom, hogy nincsösszefüggééés!!


    GTA Online már rendesen joinolható? Este mostmár tényleg bele kéne dobnom magam legalább a tutorialba, vagymivel kezd.
  • TaRka0107
    #142495
    Már megy. Már tudok játszani egy ideje a GTA ONLINE-al :D Mindig hamarabb kezdik az ingyen GOLD-ot, és mindig tovább is tart.
  • Macccy
    #142494
    Hát délután kettőkor vagy mikor indul ... PÉNTEKEN. Szerintem azt bármilyen időzónában próbálod nézni, sehogy nem jössz ki jól. :D Ha CET szerint nézed, akkor még odébb van az, ha EDT szerint nézed, akkor meg mégmesszebb! És ez nem SONY szóval kicsi az esélye, hogy Japán idő szerint kezdjék :)
  • TaRka0107
    #142493
    Ingyen GOLD már ma este felé elindul, ugye? Úgy tudom egy nappal előtte már szokott menni az időzóna miatt.
  • Tinman #142492
    Eddig semmi.

    Új elméletem, hogy azokat a játékokat kihúzott netkábellel szépen letolom, majd DEL.

    Majd online mehet, akkor szinkronizálja achikat is ugye és nem lesz gond elvileg :-D

    Lényeg, hogy Live-ba belépve nem indítunk ilyen játékot.
  • Macccy
    #142491
    Na mi van itt, tífusz? Semmi pörgés? Semmi BANth Vader rettegése ...? Tényleg, az a téma már lecsengett, nincs semmi?
  • Macccy
    #142490
    Kingston G2 16GB ... Nos ha igaz amit a pdf sheet ír róla, akkor ez sajnos nem gyors pendrive, ellenben lassú mint az enyém. 10MB/s maximális olvasási sebesség kicsit necces, a DVD olvasó tud olyan 15-16MB/s átvitelt, ha folytatólagos adatot kell olvasni. Szóval ha tudod is használni ideiglenesen a Boxhoz, azért számíts kellemetlenségre, ahogy Arty írta, lassabb textúra töltésre esetenként, vagy pl. GTAIV - GTAV esetén fagyásra emiatt.

    De mondom, nekem 75 óra játék alatt 2x történt meg, szóval nem nagyon vészes.
  • Macccy
    #142489
    Régebbi átlagos pendrive lényegesen lassabb tud lenni, mint a DVD olvasása (ha jól szerkesztették meg a lemezen a fájlok helyét!) Ha tehát - ahogy mondtad is - csak kevésbé gyors pendrive van otthon nála, akkor inkább pörögjön az a lemez amíg nem vesz HDD-t vagy egy gyors 32GB usb pent!
  • Macccy
    #142488
    Pendrive valóban kicsit megbízhatatlanabb, bár nekem (kopp-kopp) GTA V óta csak 1x bukott, az elején, azóta viszi. Vagyis nem, hazudok, ugye 1x volt hogy újra kellett formázni az elején, de 2x volt hogy kifutott a streamingből játék közben és Box restart kellett.


    LIVE Cloud mentésekről én is csak hallottam ezt, nem tudom, de ha úgy van ahogy Tatyla mondta, akkor végülis ... háát ... nem mondom, hogy kóser, mert legalább a k*rva mentés lehetne FREE, ezért tényleg morcos vagyok. De úgyis van GOLD-om szóval leszarom.
  • arty
    #142487
    pen-t ki kell próbálni

    install a játékok 90+ %-nál nem kötelező, de ajánlott (ellenekző esetben a dvd zajos lesz, játékban késő texturabetöltődés, akadás léphet fel avagy tartalom hiányzik konkrétan)
  • Seth
    #142486
    Eddig talán a GTA5 az egyetlen,ahol kötelező az install, más játékok mennek közvetlen lemezről is.Az a pendrive tökéletesen megfelel a célnak
  • TomStorm
    #142485
    Mindig muszáj telepíteni játékokat?Lemezről nem megy,kell telepíteni pl.GTA5-nél is 6-8 GB-ot?
    Ilyen pendrive-om van: kingston datatraveler 100 g2 16GB
    HDD csak egy hónap múlva lenne.Live gold meg van.

    Többieknek is köszi a választ(mentés ügyben)!
  • arty
    #142484
    bithun pécések szidták mint a bokrot (irányítás)

    pl a repülő nem dönthető, hanem ha jobbra huzod a kart megy jobbra a kép - ULTRAGAGYI módon árkád, nem ugy ahogy az említett példáid
  • Muttley
    #142483
    ezt nézte már vki?
    milyen lett?
    - összehasonlítva egy AC: Assault Horizon, vagy Apache: Air Assault -hoz képest -

  • Tatyla
    #142482
    A felhőben meg marad minden de csak ha újra lesz goldod akkor érheted el
  • arty
    #142481
    hdd azért kell, hogy felinstalláld rá a játékokat (6-8gb/db, ez pendrájvon necces - kivéve ha ez utóbbi egyébként is van otthon, ráadásul valami gyorsabb példány)

    mentéseket belső flashre vagy felhőbe (ha van gold előfizud) tedd - pendrive az itteni tapasztalatok alapján megbízhatatlanabb ilyen kritikus feladatra

    Macccy: mi van ha felhőbeli mentésem van, de lejár a goldom? ha ismét goldos leszel, ujra elérhetőek az ottani cuccok?
  • arty
    #142480
    monacot nézni szeretem, de menni rajta.... ouch, mindig túl közel van a fal :D

    (de te igen jól mész mindegyiken ahogy nézem. rutin, évek ... én csak monzát ismerem, meg suzukát - de ez utóbbi minden játékman más :D )
  • Macccy
    #142479
    Így van! Savegame mehet fel felhőbe, de live gold kell hozzá, arra figyelj oda! A pendrive pedig szo-szo helyettesíthet egy hdd-t, de lévén egy 32GB méretű és nem különösen gyors példány 6-8 ezer Ft, egy 250GB méretű hdd jobb vétel lehet ha majd összegyűjtesz még 13-14 ezer forintot.
  • heady
    #142478
    Nem ertem mit bohockodtok... Vagy ott a pc, amin beszaras jo, vagy lehet varni a nextgenre.
    Nem kinoznam magam egy szaggatos, ronda fossal...
  • TomStorm
    #142477
    Most olvastam,hogy lehet játékállásokat menteni felhőbe(fogalmam sincs mi ez mondjuk) ha van Live.Igaz ez?Mentések végett akkor nem kell legyen HDD a gépben?
  • xxdani
    #142476
    helyettesíteni nem illetve nézőpont kérdése. külső dolgokat akármekkora is max 32 gigásnak látja
  • TomStorm
    #142475
    Pendrive helyettesíteni tud egy Xbox HDD-t?Vagyis HDD nélkül megvenni box-ot(live gold-al) nem lenne nagy hiba?
  • Örm
    #142474
    Csak úgy lehet kilépni, ha kimegyek dash-re? Egy gomb se csinál semmit.
  • Myselor
    #142473
    igen sikerült nekünk.próbálj újracsatlakozni.
  • Örm
    #142472
    Sikerült vkinek túlmenni a gta online tutorial részén? Húsz perce keres játékost, és nem talál senkit.
  • DarkSector
    #142471
    :D
  • Myselor
    #142470
    lényegébe ja,bár a premiumosoknak sincs ez más fajta exklúzív dolog,de a lényeg ez ja :D
  • DarkSector
    #142469
    thx.
  • bluesfool
    #142468
    Október 4-én lesz nyitott béta a battlefield 4-nél
  • DarkSector
    #142467
    Nah, ez a lényeg, kérdeztem hogy már van demo? vagy csak premium tagoknak?
    ennyi, magyarul remiumoknak van csak. :D
  • Myselor
    #142466
    akkor szopodj le már nemtudom mit akarsz.simán sehogy nincs a demok közt te :)
  • DarkSector
    #142465
    Basszameg de nem ezt kérdeztem. :D
    Szar haverod nem érdekel. :D
  • Myselor
    #142464
    nem érted,mondom kell hozzá valami nem csak simán van a beta exclusive,asszem a gyereknek van MOH és azért tud bétázni hamarabb,de körbe adta a download historyból mindenkinek :)
  • DarkSector
    #142463
    Megnéztem free accounttal, sem magyarba, sem angolba nincsen beta a demo-k közt....ennyi! :D
  • Myselor
    #142462
    pc-n nemtudom mi van,de nem is izgat túlzottan sőt a BF4se nekem nem tetszik itt nyomja öcsém mellettem de szerintem egy kalap szar :D bf3okés volt bár azzal is löttem 1 embert és én kijátszottam magam,de amennyi fejlődést látok multiban ez valami csodálatos...mondjuk a kampány érdekelne mert egész látványos de azért megvagyok nélküle :)
  • DarkSector
    #142461
    Fuck Yeah, de én amugy azé kérdeztem hogy pécé miatt ott nem kellene gold. :D
  • DarkSector
    #142460
    Ez bonyolult. :D