176613
banner
  • Harlekin
    #142659
    Nem tudom,de próbáld ki.Lépj be a crewbe és ott próbálj meg a crew tagra joinolni,ha crossplatforn akkor összerak vele.Dokinak még meg van a karaktere rá szerintem tudsz majd.
  • Harlekin
    #142658
    Aprócska gond!?
    Online

    A legjobb ami most kikerült!!!!

    Note: Please do NOT use the “Retry” button after receiving the message “Rockstar Cloud Servers are unavailable” as this may result in loss of character data. If you are trying to access GTA Online and Rockstar Cloud Servers are unavailable, please exit to GTAV Story Mode and try entering GTA Online again through the Pause menu in Story Mode. We will be issuing a title update that will fix this issue as soon as possible.

    Tehát elindítod az onlint...Nem megy...Kérdem ÉN 1000 emberből ki az aki nem a retryre nyom rá,hisz online akar játszani nem offline!!!!
  • Harlekin
    #142657
    Nekem semmi mással nincs gondom bajom csak és kizárólag az online részel.Lehet ezt vizsgálgatni innen onnan porcukrozni,de ez akkor is 1 rakás szar.Példa gyanánt itt a defiance ott is voltak kisebb zökkenők pedig az aztán a online netovábbja,de a közelébe sincs ennek ami itt megy és ezzel a metódussal ahogy leírtam.És akkor arról nem is beszélve,ha ez most a micro tranzakcion vásárolt dolgokkal történik.Akkor mi van ugrott a pénzed a valódi pénzed.Amúgy tegnap rajtam és Renán kívül még innen matyesznak és szabinak is elment a karaktere.+ több 100 nak ahogy a twittert és SC supot olvasom ez kisebb hiba kérdezem ismét.
  • Macccy
    #142656
    Volt már olyan játék ami onlány és crossplatform? Én nem emlékszem ilyenre, de kíváncsi vagyok ... (még a BAWSAQ tőzsdeindex se crossplatform!)
  • Macccy
    #142655
    Baszki, részegen mennyire jól tudok írni ... bááááááááááááááng :D :D :D :D
  • Macccy
    #142654
    Én még mindig azt mondom - és mondom ezt úgy, hogy értem a felháborodásodat teljesen, élesben, fülesben is értettem - hogy nem vagy fair. A Rockstar nem szar, minimum 6/10 amit itt lerakott, neked is az kell legyen, hiszen ha első GTA is, de letoltad és tudom, hogy odavoltál érte. Nekem a 6-7.ik GTA ha a kiegészítőket is nézzük és meg tudom ítélni, hogy ez az online fiaskó (ha a megjelenés utáni 6. napon történt gondokat nevezzük annak) mennyire rontja a készítők hírnevét a szememben. Semmiképp sem mondanám, hogy szánalom és még mindig azt tanácsolnám, hogy kíméljétek magatokat azzal, hogy nem játszotok a megnyílt GTA Online-nal még jó egy hétig. Ha azután is szar, akkor 6/10. Ha megjavul, akkor jövök hozzátok ingyen pilótának egy hétig! :D
  • Moby
    #142653
    Az onlány rész nem crossplatform? (Ki sem próbáltam :) )
  • DarkSector
    #142652
    Hát lenne 1-2 tippem. :D
  • Harlekin
    #142651
    Nem kezdtem újat,mert olvastam a hszeket social clubon.Kíváncsi leszek vissza jön e.
  • Harlekin
    #142650
    Nem is értem mitől lett az vagy hogy...
  • Myselor
    #142649
    elvileg nem vesznek el a karik csak nemtudja letölteni a cloudbol,újra próbálkozol később akkor visszajön,sok ember írta már.de ha újat kezdesz felülírja.vannak hibái tényleg nekem ház veszett el,de már megoldás is van rá.sajnos tényleg durva mik vannak de ezen kívül kibaszottul élvezetes szerintem
  • DarkSector
    #142648
    Majdnem ugyanaz. :D
  • Harlekin
    #142647
    Ez lett volna a video

  • Harlekin
    #142646
    GTA 5 Online egy rakás fos Én is buktam a karakterem.Szánalom a Rockstar...Eddig 1 GTA résszel se játszottam ez volt az első,meg az utolsó is...
    Nyomorult gyökerek indították volna el a multit a game megjelenés napján,akkor nem zúdul ekkora tömeg az online részre.Mert a társaság nagy része nekiáll az offnak csak a vérszemű onlinesek estek volna neki és lett volna 3 hét bétateszter brigád.Nem így,hogy 3 hét után amikor mindenki végigvitte az off részt és várta az onlint és rászabadul a tömeg egyszerre.Majd eltelik 1 hét jön 2 up javítás és egyre szarabb...
  • Renjike
    #142645
    a kettőben a történet érdekes ha csak a sztorit veszed .. de olyan irreálisan nehéz lesz egy idő után hogy kényszerít a coopra...
  • DarkSector
    #142644
    Szar játék, / rétegjáték, aki nincs rákattanva a multijára, az nem lesz el vele, nekem az első is unalmas lett pár ora után.

    Mondjuk látványt nehéz kritizálni mert cshaded, de jah nem nagy eresztés.
  • davidka003
    #142643
    Borderlands 2-t töröltem végleg. Hihetetlenül unalmas. És a grafikától pedig behánytam.

    Első részt max grafikán toltam PC-n megjelenéskor. Ott is gagyi volt a történet de magát a játékot élveztem.
    Egyszerűen nem veszi be a gyomrom ugyan ezt pár évvel később.
    Totál érdektelen az egész.
  • Macccy
    #142642
    Persze, nem is azért mondtam, megnyílt az online. De látod milyen. Azt nem írták oda, hogy minden menni fog. A HALO 4-nél se ment minden jól az elején pedig az egy online zúzda fps. Szóval azt mondom ez van egyelőre, ennyi ...
  • Renátó1985
    #142641
    Rendben legyenek gondok, de itt konkrét mentések mennek el. Az online meg nem azért indult, hogy ne játszunk vele.
  • Macccy
    #142640
    De magadnak csinálod, ha várnál vele egy hetet ez a hiba is megszűnne. Reszelik a srácok és a Microsoft folyamatosan, a support ki is írta, hogy GTA Online cloud save gondokat javítják folyamatosan.

    Nem volt még online játék rajt (WoW se!) aminél ne lett volna az elején gáz a szolgáltatással, miért lenne pont ez másként, hiszen rohadtsokan vették meg!?

    Én addig offline zúzok, mert nagyon sok meló van még :P
  • szega96
    #142639
    Nekem is elveszett az 1. karim, nem beszélve a fél órás töltési időkről...
  • Renátó1985
    #142638
    Igen jó az online amíg véletlen el nem veszíti a R* a mentésedet. Nekem most egy 29-es szintű karakter ment el. Olvasgattam kicsit a R* fórumot sokan jártak így. Játszol 20-30 órát aztán az egész eltűnik, nem tudom kinek van kedve ezek után újra kezdeni. Még reménykedem, hogy vissza jön, de ahogy a support-ra írókat elnézem nem sok esély van.
  • davidka003
    #142637
    5 fontért nem volt Complete.
    Zavvin 15 font körül van a Complete.
    Az a pár küldi nem ér meg nekem annyi plusz összeget.
  • arty
    #142636
    LANoireből completet vettél legalább? :)
  • davidka003
    #142635
    Mivel a héten eladtam 3 játékom is így van lóvé "új" játékokra, ezeket rendeltem most GAME-ről:

    Lost Planet: Extreme Condition Collectors Edition - 5 font - PC-n tetszett, ráadásul ez gyűjtői is. Acsik miatt végig viszem majd boxon is.
    LA NOIRE - 5 font - tavaly megvolt de el kellett adnom gyorsan így csak egy gyors végigjátszásra volt idő, csomó mellékküldi kimaradt.
    Robert Ludlums The Bourne Conspiracy - 2 font - jókat írtak róla. ennyiért adok neki esélyt.
    Killzone 2 - 4 font - Platinum kiadásban már megvan de most meglesz első kiadásban is. A másikat meg eladom.
  • TDC Geronimo
    #142634
    Fog. Nincs HD textúra pack. Nézd meg BF3at anélkül, ugyanilyen okádék.
  • Petyus1994
    #142633
    Sziasztok. Szerintetek a Battlefield 4 Xbox 360-as grafikája fog még javulni a végső megjelenésig? Csak mert elég fura lenne, ha így maradna, mert a BF 3-nak szebb grafikája volt ennél (igaz, ott volt a hd texture pack, bár itt se lenne hátrány). Tudom hogy még ez csak beta verzió, és nem a végleges játékot tükrözi, de azért ad némi aggodalomra okot.
  • Myselor
    #142632
    de hát mért nem veszitek meg?már lehet 9-10ért kapni egész olcsó :) totál megéri az online is kurvajó
  • The Protector
    #142631
    én is....Nem megyünk tarhálni a blahára?Aztán ha megvan a lé akkor felváltva játszunk.
  • bakkerman
    #142630
    basszameg de rohadtul tolnám a gémet :(
  • Totti5
    #142629
    Érdemes végigolvasni:
    100 apró dolog a GTA5 világáról!
  • Rage47
    #142628
    csatlakozom majd
  • Tinman #142627
    Feltétlenül vegyél forrasztó olajat! Olcsó nagyon.

    Az szinte magához vonzza az ónt és pontosan oda megy ahová teszed/kell, így lehet a gagyor pákával is precíz munkát csinálni.
  • arty
    #142626
    nagyon nem jó :(

    utoljára amikor nyákot forrasztottam vele és kioldott a célpont mellett másik forraszpontot, elhatároztam h ha ez jó lesz, soha többet amig nincs vellerem :) sajna ez több kárt tud okozni, mint hasznot hajtana... +én is igencsak antitalentum vagyok
  • Harlekin
    #142625
    Szerintem ha jó a hegy benne megoldható azzal is.Csináltam már Én is a jó öreg régi orosz bumszli pákával.
  • arty
    #142624
    régóta tervezem vételét, de még nincs jó pákám (csak bumszli) :(
  • Harlekin
    #142623
    baszná meg!
    Gondolom be voltam jelentkezve és ez miatt nem jó.
    A lényeg,hogy a socialclub.rockstargames.com-on crews és ott a TLSL be lehet jönni!Eddig 6 an vagyunk csak magyarok.De amúgy ez a belépés a gamán belül is megoldható!
  • Rage47
    #142622
    The URL you requested
    was not found.
  • Harlekin
    #142621
    GTA 5!
    Aki kedvet érez és nincs még crewsba vagy eljönne a másikból az jöjjön.
    the los santos locos TLSL
  • Totti5
    #142620
    Mekkora már:)