176613
banner
  • davidka003
    #142780
    GAME.co.uk

    Nincsenek, mert én vettem meg őket. :D
  • DarkSector
    #142779
    Ezek honnét vannak?
    Game.co.uk-n ilyen termékek nincsenek is. :D
  • Totti5
    #142778
    Elkezdtem. Ott van a nehézség. Bronz, silver és arany. Lehet állítani!. Bronzon mentem Marussiával és utolsóról 7. kettem, pedig csak a csapattársat kellett megverni:D mondom mi ez. Na most akkor aranyat:)
  • davidka003
    #142777
    Most odaadom úgy nem jó? Mert én úgyis a Resi6-ot nyomom még pár hétig meg amúgyis van csomó játékom ami fontosabb mint a Star Ocean.
    Esetleg írd le, hogy mid van de ha nincs semmid akkor is odaadom kölcsönbe.
  • TomStorm
    #142776
    Ja de megvan:D
    Köszi és Botondnak is!:)
  • Myselor
    #142775
    szépek.star ocean-t végigjátszás után kölcsön lehetne kérni?:) vagy cserére?bár nem igazán van dobozos játékom.de adnék cserébe valami ha csak kölcsönbe nem adnád :)
  • davidka003
    #142774
    Hétfőn érkezett GAME rendelésem:



    Gears of War 2 Collectors+Star Ocean Last Hope
    12 font volt postával.
    Star Ocean tökéletes állapot. Gears of War 2 pedig félig. Lemezek szépek, kemény könyv tökéletes, fémtok tökéletes viszont a külső karton tokok viseltesek. De ez legyen a legkevesebb. :D
    Brutál nehéz a fémtok szvsz. Van benne anyag.
  • arty
    #142773
    az a gond, hogy proving groundson nincs nehézségállítás :(((

    max segítségekkel tudnék sínautót csinálni belőle, de akkor végképp elveszne a játék értelme.
  • Totti5
    #142772
  • Totti5
    #142771
    No akkor lassan neki lehet állni:

    Additionally, the update includes numerous other fixes too. These include:

    Fixes multiple issues causing character deletion or other loss of progress
    Fixes issues causing infinite loading, infinite sky cams, and missing interface options between jobs
    Fixes an issue causing the "replay" option to be locked out on certain jobs
    Fixes an issue where a player would become stuck in the mod garage when respraying a Sanchez motor bike
    Fixes an issue where the Player became stuck inside Los Santos Customs during Online tutorial flow.
    Fixes an issue causing the loss of guns and ammo
    Fixes issues causing GTA races ending early because of players spawning too far ahead
    Fixes issues in Last Team Standing where sessions would not progress past the lobby
    Added clarifications around when a player is using a temporary character in GTA Online during Rockstar Cloud server outages
    Adjusts the monetary penalty for being killed in a One on One match
  • arty
    #142770
    nincs a tévén füles kimenet? nane :)
  • TomStorm
    #142769
    Sima HDMI kábelt használok.Még a végén nem tudok hangfalakat kötni Xbox-hoz?-.-
  • rastaman
    #142768
    az ms vga-kábelen van ugye 2 RCA kimenet is. ha ilyen kábelt használsz akkor biztos jó lesz.
  • rastaman
    #142767
    én 2 átalakítóval oldottam meg, viszont lehet kapni ilyet is pl ebay-en:

    3.5 mm-ből 2x RCA átalakító
  • Totti5
    #142766
    Még nem tudok semmit modani. Egyenlőre úgy megyek hogy kicsi szárnyak hogy minél kisebb legyen a tapadás a kanyarokban = jobb élmény:) vagyis direkt falsra állítom a gépet hogy nagyobb kihívás legyen, ami AI ellen nyilván semmi nem ér de körözni a legjobb:)
  • bakkerman
    #142765
    én is mondjuk inkább tps-nek képzelném,hogy lesz így fedezékrendszer,ami gyakorlatilag a lopakodás alapja
  • Muttley
    #142764
    lehet, h te nem láttad ezt? :)

  • Waczkor
    #142763
    Tegnap toltam gta online-t,egyből talált embereket,ment minden.
    Persze sok a gyökér kiskorú,akiknek annyi az öröme az életben hogy hátbalőnek akit látnak.
    Versenyezni értelmetlen,mert letolnak,felborítanak és amikor mindezt szóvá teszem hogy miért nem lehet normálisan felnőtt módjára versenyezni,akkor jön a szokásos ez gta...
    Nagyobb melókat még nem toltam estefele leszek ha kell valahova triggerhappy játékos:)

    FIFA így lassan egy hónap után:

    Értem én hogy mi volt a cél ezzel a lassított felvétel gameplay jel,de könyörgöm láttak ezek már focimeccset?Tehát ha nullával sétálok,vezetem a labdát miért ilyen geci lassú minden,értem hogy sprint közben súlypontot át kell helyezni hirtelen irányváltásoknál de alaptempóban ez egy vicc.
    Néha olyan szájbab*szottan lassú az egész,hogy sírok mire le tudok kezelni egy labdát.

    A másik meg ki az Isten selejt laborjából kikerült,förmedvény emberi lény találta ki hogy bedobásnál a dobó játékos sprinteljen a labdáért?Őszintén akik ezen dolgoznak gondolkoznak is vagy csak beleszarnak minden idiótaságot a soron következő részbe?Marha élvezetes egy meccsen 120x végigvárni ahogy besprintel a játékos a labdáért a pálya közepére majd kifut alapvonalig....
    Bíró szokás szerint semmit nem fúj be nekem,csak ellenfélnek.

    Amúgy ha épp működik a játék és nem az van hogy az ellenfelet segíti a gép,neked meg zsinórban 4 lövésed kapufa akkor sokkal jobb mint a korábbi részek.

    Jó lesz ez majd,One-on minden fasz volt,lassult de nem volt ilyen diavetítés.
  • Muttley
    #142762
    a young-driver teszt nem nehéz all-assist-OFF
    az utsó 2 körös pályát kivéve
    nyilván kormánnyal más lehet, mint kontrollerrel
    "Ez nem NFS, hanem egy nagyon komplex versenyjáték." - teljes mértékig egyet értek
    pont ezért semmilyen segítséget nem fogok bekapcsolni kontrollerrel sem - csak úgy mint a valóságban
    ha belemerültél, Totti, feldobsz 1-2 set-up -ot ide? :)
  • TomStorm
    #142761
    TV-re nem.Az Xbox-ra kellene,egyébként tv-re se tudom:)
  • Totti5
    #142760
    Ugylátom neki állnom a karriernek és végigcsinálni a young tesztet meg a próvingot... nem hiszem el hogy könnyű AI fokozaton ezek olyan marha nehezek lennének, mert GP módba a legend AI az pont olyan mi ellen lehet versenyezni, meg ők is előznek. Minden más nehézség ami attól könnyebb, ott féktávokon álltalában lezúzom a gépet mert olyan nyugdíjas tempóban fordul.

    Ami biztos hogy a karrierbe az első évben a csapattárs megverése a cél. Hiába mész bármelyik csapattal. Az autót fejleszteni kell év közben amitól jobb lesz, ezért sem lehet nyerni vele reálisan és nem a dobogó a cél. Tehát az autó folyamatosan fejlődik, mint minden előző részben is... ez mindig így volt. Aki ezt nem képes elfogadni az neki se álljon. Akinek fullos autó és a tuti kell amibe beleülhet az nyomjon GP szezont.

    Nagyon fontos a beállítás is. Ez nem az az instant odabillegek, beülök és nyomom a gázt majd öörülök hogy első vagyok. Itt be kell lőni az autót, magyarán SETUPolni kell, mivel a fizika mindent számol. Gumikopás, dőlésszügek, hőmérsékeltekk, üzemanyagszint és a változó környeztet. A pálya is változik. Lehet itt árkédozni, de ez annál sokkal több tud, csak vagy nem tudják, vagy nem tapasztalják ki az emberek. Setup nélkül senki ne panaszkodjon hogy kopik a gumi. Persze hogy fog... be kell lőni az autót a vezető stílusára az adott pályához. Lehet instant módon is ahogy a gép belüvi, de az szar és nem lesz jó csak rövidtávon lehet használni.

    Aztán aki kontrollerrel megy úgy lője be a segítségeket, hogy azok optimálisak legyenek. Végre nincs kikapcsolhatatlan TC, erre mindenki kikapcsolja és csodálkozik hogy elkopik a gumi a sok kipörgetéstől. Pedálokkal ezt frankón lehet kontrollálni, gamepaddal nehezebb... ott be kell kapcsolni a TC-t egy bizonyos pontra ami még jó.

    Nem szégyen segítséggel menni, mert ide kell, akik nem komránnyal mennek. Ez nem NFS, hanem egy nagyon komplex versenyjáték.
  • franklille
    #142759
    Lenne egy kapcsolódó kérdésem. Működni fognak a játékok, ha a profilt és a letöltött Live játékokat átmásolom pendrive-ra, majd lemezkarbantartás után visszamásolom a HDD-re?
  • Botond #142758
    Tv-re dugod?
  • TomStorm
    #142757
    Most össze van kötve Hdmi-vel és a tv-n van hang.Én szeretnék 2.1 aktív hangrendszert rákötni az Xbox-ra.Ezt hogyan lehet?Mert csak úgy nem lehet a jack-et konzolba dugni,biztos kell átalakító vagy valami:/
  • cenobite
    #142756
    Sziasztok!
    Régi gamertag-et vissza lehet hozni? Igaz kb. 3 éve adtam el a box-om, most újra befut egy és ha lehetne, akkor a régi acc-ommal folytatnám a pályafutást.
    Előre is köszönöm a választ!
  • arty
    #142755
    a 142727-es kérdést továbrba se tudom értelmezni :)
  • arty
    #142754
    én meg a proving grounds második küldijét nemtom megcsinálni. érted, a MÁSODIKAt a 30(?)-ból.
  • Myselor
    #142753
    értem.akkor nem szoltam csak nekem kicsit furcsa volt én mondjuk örültem volna tps nézetnek is,de biztosan jó lesz így is.mikor is jelenik meg?
  • TomStorm
    #142752
    Profilt,hogy lehet törölni?

    Erre esetleg tudja valaki a választ ha HDMI van összekötve? #142727
  • Seth
    #142751
    Thief 1-2 is fps volt
  • Myselor
    #142750
    de most akkor ez miért full fps?kb dishonored persze ez komolyabb és másról szól de akkor is
  • bakkerman
    #142749
    hangulatra gecijó lesz,már látszik
  • Muttley
    #142748
    nagyon király lesz :)
  • Muttley
    #142747
    +1

    a fizika jó végre all-assist-OFF
    dobogós helyet elérni grand-prix v. career módban viszont Mission Impossible kontrollerrel
    easy szinten miért kell bajnoki időket menni?
    én vért izzadtam mire a young driver test-en a 2 körös Abu Dhabi pályát megcsináltam bronzra kontrollerrel
    mindezt úgy, h más komolyabb autós játékban nem okoz különösebb gondot az aranyérem


  • Tyrant01
    #142746
    Volt egy időszak, amikor nem lehetett migrálni magyar live-ra az idegen profilt. Ekkor vettem egy új gépet, crysis 2 letöltőkód volt hozzá. Ezt viszont csaka magyar live-ról lehetett leszedni. Csináltam egy magyar profilt leszedtem. Azóta sincs az a profil a gépemen, de játszani tudok a játékkal.
  • The Protector
    #142745
    hibrid volt.mindkettőből lehetett és kellett játszani.
  • Myselor
    #142744
    nagyon jónak tűnik :)
    de amúgy ez a játék mindig fps volt?én a 3nál úgy emlékszem volt tps is vagy alapbol az volt?már nem tudom:)
  • arty
    #142743
    dream azért sír, mert nagyon kopik a gumi + az AI nagyon erős

    ebben azért igaza is van ... easyn miért kell szenvednem? az nem a hard és a pro szinten kéne kezdődjön?
  • Totti5
    #142742
    Ez ígéretes



  • Tinman #142741
    Eredeti gépem van, semmi okosítás.

    Életemben nem indítottam még el a Bloodforge-ot... de a kedvedért most igen. A profil amivel leszedtem 1 hete nem létezik.

    "Prohardveren"

    Lol.

    Figyi... attól, hogy én az élet császárának hívom magam, még nincs ám úgy ;-)