176613
banner
  • Totti5
    #142820
    Az biztos. Máig azt használom s mindenki megszólja... mert világít s mert jól néz ki, átlagtól erősen eltérő. Imádom.
  • davidka003
    #142819
    Illetve 10 fontért Gears 3 Steelbook-al.
  • davidka003
    #142818
    Illetve 10 fontért Gears 3 Steelbook-al.
  • DarkSector
    #142817
    neem. :D

    Forza 3 a pendrive miatt is megéri. :D
  • davidka003
    #142816
    Megint van 5 fontért Gears of War 2 Limited Collectors Edition Xbox 360 GAME.co.UK-n.
    Illetve Forza 2 limited és Forza 3 Limited 3 fontért.
  • arty
    #142815
    2k sportjátékoknak xboxon is lelövik ráadásul a multiját 1 év után, amikor kijön a 2k+1 ? (pécén igen)

    így pláne megérheti :DDDD
  • Macccy
    #142814
    Ezt cáfolom, mert én még szarni se keltem föl előle az első két hétben! A játékidő alatt minden szervi működés standby :D
  • Totti5
    #142813
    Komoly!


  • Botond #142812
    NBA2k14 godosban 18k, asszem ez a rekord!
  • Totti5
    #142811
    Kárlek mutass rá melyik játék volt gáz most s 5 éve. Eddig ami játékok jöttek azok mind kimagasló metacritic eredménnyel büszkélkedhetnek. Minőségi játékok.
  • Totti5
    #142810
    Azt hogy a Sonynak mennyire éri meg nem tudjuk. Amit tudunk hogy horribilis összegeket fizet a kiadóknak azért hogy neked ingyenfizetősplusos legyen. Ha köv genbe is folytatódik akkor talán nem veszteség, mert annyira jótékonyak csak nincsenek, ha ez csak így gen végére volt akkor jó piár volt ráfizetéssel.

    MS végre nyereséges, most minden fillért ki akar szedni a bizniszből és ez érthető is. Sony meg nem csinált akciókat olyat mint az MS. Inkább megvettem rakat játékot fillérekért, mint béreljek. Jó ez a plusz, de alapból nem szeretem a digitális világot és ez még a legrosszabbik fajta is.

  • Anubys
    #142809
    Már van neki. Úgy hívják, Gold. Kapsz havonta olyan játékolat, amik már akkor is gázak voltak, mikor öt éve kijöttek, meg tolhatod a multit, ami psn-en free... :)
  • davidka003
    #142808
    "Entering PS Plus:

    23rd October: Metal Gear Rising: Revengeance -PS3
    23rd October: Remember Me - PS3
    23rd October: Oddworld Strangers Wrath -PSVita
    23rd October: MotorStorm RC - PSVita"

    Nem értem, hogy MS-nek miért nem érné meg egy ilyen előfizetéses dolog.
  • davidka003
    #142807
    Ezt 2005-ben olvastam.
    Akkor is hülyeség volt, mert az a fos széria ugyan úgy meghalt ha kímélted akkor is.
  • bakkerman
    #142806
    szerintem kamu. Játékkonzol,arra gyártották,hogy játssz vele,ha épp ahhoz van kedved akkor 5 órán át folyamatba...gta5-öt például rohadt sok ember tolja úgy hogy szinte csak szarni áll fel a tévé elől,meg max kajáért,mégsincs semmi baja :)
  • vg
    #142805
    Okos és bölcs ember az aki ezt mondta neked. Soha nem hallgass rá.
  • Firerock
    #142804
    Abból mi az igaz hogy 2 óránként 1 órát hagyni kell állni a boxot?
  • bakkerman
    #142803
    én meg az NFL Head Coach 09-el szemezek már mióta,az region free vajon? NTSC-s az tuti
  • mrmilan
    #142802
    Köszönöm szépen!
  • Seth
    #142801
    Ha az az NTSC változat region free, azaz nincs régiózár, akkor igen
  • davidka003
    #142800
    On PS3 NASCAR The Game 2011 is region free but on Xbox 360 it is region locked to North America (NTSC).
  • mrmilan
    #142799
    Te Arty! Én pl. régóta nézegetek NASCAR-os játékot, de ugye az inkább az USA területén népszerű. Ezek szerint menne egy európai vason is, egy NTSC-s változat belőle (Pl: Nascar 2011?
  • arty
    #142798
    PAL-t, NTSC-t felejtsd el, csak megtéveszti a vásárlót - téged (is).

    A világ régiókra van osztva. A játékok különböző régiókra vannak engedélyezve. Vannak játékok, amik minden régióra engedélyezve vannak, még ha eredetileg pl Japánban is adták ki. Ezek mennek MINDEN gépen. A te itteni, európaidon is. Ilyen a GTA5 összes verziója, még az NTSC-J is (noha állítólag az RS szerint az japán-korlátos lett volna - nem lett)
  • vg
    #142797
    "hátbalőnek akit látnak." "letolnak,felborítanak"

    Pont ez a lényege a gta-nak, tetszik vagy sem. Én néha jól elszórakozom, hogy vadászom a emberkéket, pedig nem mondhatni, hogy kiskorú lennék. Ha normálisan akarsz versenyezni keress barátokat és együtt játszatok.
  • james69holden
    #142796
    Ezt most nem értem, közbe visszaírt a bolt, azt mondják PAL gépen is tökéletesen fut...
  • Seth
    #142795
    Hát ha mákotok van,akkor region free és le tudja játszani, viszont a japán feliratnak nem biztos hogy örülni fog :D
  • james69holden
    #142794
    Sziasztok,
    Jóbarátomnak holnap ünnepeljük a 30. születésnapját, ajándéknak megvettük neki többek között a GTAV-öt . Akkor nem nézegettem meg a dobozát, csak most hogy hazahoztam. Annak jobb felső sarkában az szerepel, hogy "NTSC J"
    Le fogja tudni játszani?(a gépe itthon vett, PAL-os) Ha jól tudom Xbox360-on él a régió zár, azaz csak PAL-os vagy régió független játékok futnak rajta
    Köszi
  • Macccy
    #142793
    ÁÁÁáÁáááá mikor Clarkson megszólalt, fülig ért a szám! ...
    Ez picit jó reklám amúgy, mint a múltkor az a McLaren MP4-12C faxgép mikor kamerával megpakolva nyomta a köröket!
  • Macccy
    #142792
    Ez GTA-nál előfordul.

    Szeptember 17.-én kezdtem a GTA 5-öt, mint sokan mások. Két hétig toltam mire befejeztem a storyt és a játék nagy részét. Éjszakás műszakos héten alig aludtam. Már eltelt 3 hét. Megint éjszakás vagyok, de tegnap mikor hazaértem reggel, megint elkövettem a hibát, hogy nekiálltam kicsit a mellék küldetéseknek ... Most éjszkásban vagyok és kicsit véres a szemem
  • Myselor
    #142791
    én is voltam így xd beteg vagy amúgy
  • TomStorm
    #142790
    Merész voltam GTA5 mellett belekezdeni RDR Goty-ba:)
    Max pár órát alszok naponta-.-
  • Totti5
    #142789
    :)))))
  • DarkSector
    #142788
    Eladó:

    Dead Space (x360) (2000Ft)
    Assassins Creed 2 (x360) (2500Ft)
    The Darkness (x360) (2000Ft)
    Castlevania LoS (x360) (4000 Ft)
    Metal Gear Solid 4 (PS3) (3000 Ft)
    Tekken 6 (X360) (2000 Ft)
    Azura's Wrath (x360) (2000 Ft)
    Shadow of Damned (PS3) (2000 Ft)
    ***************************
    Beszámítható játékok:

    Forza 4 (x360)
    Silnet Hill Collection (x360)
    Neverdead (x360)
    The Last of Us (PS3)
    Prince of Persia Trilogy (PS3)
    ***************************II
  • davidka003
    #142787
    De amúgy akkor PC-n tolod nem? Vagy azóta okosított boxod van?
  • davidka003
    #142786
    Hol 15 font?
  • arty
    #142785
    wrz.
    de agyalok a megvételén, 15font csábítóan olcsó... csak mivel nincs sikerélményem, asszem kidobott pénz lenne :(
  • davidka003
    #142784
    Te is megvetted boxra? Vagy PC-n tolod?
  • Totti5
    #142783
    Roki csoportal most végeztem aranyra mind. Elsőre megvoltak:( remélem nehezedik, mert most úgy 50%al könnyebb mint amit élvezni tudnék, persze jók voltak a szituációk, fun volt, csak zéró kihívás.

    Shanghai az egyik kedvenc pályám:D most mentem rajt először ebben a részben, de a holnapi napot csak arra fogom szánni!
  • arty
    #142782
    benéztem, fakk. fura is volt, h miért "bronz" ellen megyek ...

    Shanghai, második event?
    nekem az a két visszafordító a pokol: nem tudok kigyorsítani rendesen, annyira tolja a seggét kifelé :)
  • DarkSector
    #142781
    :D