176613
banner
  • Totti5
    #142991
    Jeremy is nekikezd:)

  • Renjike
    #142990
    hangulatos ! :)
  • Muttley
    #142989
    semmi baj nincsen az irányítással controller-rel
    az AI kegyetlen nehéz így
    easy fokozaton igenis controller-es időket kellett volna számolniuk
    így viszont megmarad vezetési (közel) szimnek nekem
    mivel én az életben be nem fogom kapcsolni a segítségeket
    (ha ilyenem van, elő a Need 4 Speed :)
    kormányom meg ugye, csak PC-re van :)

    a fizika az F1 2013-ban qrva jó lett!! :)
    ha ahhoz nyúlnak, száradjon le a kezük :))
  • Muttley
    #142988
    M. J. wanted back!! :)

  • Totti5
    #142987
  • arty
    #142986
    Viszont kikapcsolt segítségekkel nem elég könnyű az easy sem. Nekem és a többi bénának legalábbis nem. Tehát EZ a gond.

    Ha EZ a gond, akkor EZEN kell javítani. De nem EZEN javítottak. Mármint a CM nem. Tehát a CM baszta el.
  • Totti5
    #142985
    Dehogynem. A fikagépek mennek a fórumokra és osszák az észt... mit lát a kiadó, fejlesztő? nem jó, nem tetszik, rossz, nem így kellett volna. Én nem megyek oda a Codie fórumra hogy milyen franküó a gém. Azt a vásárlásommal már megtettem, onnantól meg élvezem.

    Ez hogy a játékmentet megváltoztatjuk mert kisírja a nép ez undorító. Én nem mentem ríni hogy kikapcsolt segítségekkel szar az F1 2012.... megtehettem volna, változott volna valami? nem mert az tetszett nekik, mert egyszerű volt mint a bot.

    Bekapcsolt segítségekkel könnyű nehézségen az F1 2013 viccesen könnyű. Akinek ez is nehéz az ne játszon ilyen játékkal.........
  • davidka003
    #142984
    20 ezer Ft Live-on a GTA V. :D
  • arty
    #142983
    a végső szót nem a sok bénasofőr mondja ki, hanem a CM - lehetett volna akár mekkora sírás, ha van agyuk, nem nyúlnak a nehéz fokozathoz/TC-hez, stb

    meg oké, most tudsz menni az 1.0-val még, de ezekután mit lehet várni az F1 2014-től? :((
  • n000rbi
    #142982
    Akkor se értem, miért nem tettek bele egy casual módot az ovisoknak. Megértem a felháborodásod.
  • DarkSector
    #142981
    nem magamnak. :D
    már vártam mikor kérdezitek meg. :D

    amúgy jo ez a pénisznövelő. :D
  • davidka003
    #142980
    Na oszt te minek vettél GOLD-ot? :D
  • DarkSector
    #142979
    Iceakosnak thx a gold előfizut!
  • arty
    #142978
    ezt most nemértem :)
  • Totti5
    #142977
    Dehogynem, ők a hibásak. Codie elgondolta hogy lenne jó. Jó is lett. Sírók miatt nyúltak bele. Az biztos hogy nem full TCvel volt a gondjuk, mert ott nem pörög ki a kerék, de mivel be a formula 1 driver akar lenni minden hozzá nem értő ember kontrollerrel, zéró kézséggel, persze hogy kikapcsol mindent és sír hogy nehéz...

    Amúgy a gumi miatt még most is megy a sírás, a köv peccs biztos az lesz. Hülyebiztos gumik... így kell egy frankó játékot kinyírni, mert a gémer belepofázik.
  • Totti5
    #142976


    Hello nextgen!
  • Totti5
    #142975
  • arty
    #142974
    Azért ne csak a sírókat szidd, megtehették volna, hogy a nehezebb fokozaton nem változtatnak.... ez maximálisan a CM sara, de értem a frusztráltságod (sírtam én is eleget itt, h nehéz - csak én ugye az easyre irtam és nem arra, h a TC nélkül szitál a segge - az pont h jó volt!!!).

    Semmi mást nem kellett volna tenniük, mint az easyt még jobban egyszerüsítik.
  • Macccy
    #142973
    SG a kurv**nyáád ...!!!!!
  • Totti5
    #142971
    Próbálom visszafoni magamat....

    Ugye mondtam... a sík hülye játékosok rínak a Codie fórumon, köztük magyarok is.

    Kijött ma az első peccs. Kikapcsolhatatlan TC, az autó meg sem mozdul, 1-2-3 padlógáz, 3asba leszabályoz hogy véletlen se pörögjön. Isteni, olyan mint tavaly. Hülye F1 kikapcsolt segítségekkel, de leglább dreampage ( hogy verné meg az isten!!! ) most már tud jól menni kontrollerrel kikapcsolt segítségekkel és örülhet hogy milyen nagyszerűek.

    Most játszhatok a peccseletlen warezzal, mert ott még kihívást ad és élvezetes a játék. A kérdés hogy minek vettem meg, ha ezek miatt a gyökerek miatt a játék teljesen megváltozik, mert nekik nem jó?

    A kurva életbe................................................
  • arty
    #142970
    kemény :D

    (nekem is elég 1 napos show volt a kinekt, mázlimra csak kölcsön volt - bár az h te keresel rajta, még jobb megoldás :D )
  • arty
    #142969
    "Válassza azt amit szeret, de ahhoz teljesen felesleges valami ellen hadjáratban résztvenni. "

    Miért, neked nem elég vevőszopató, vérgeci az MS hozzáállása? (amiben részben változtatott... és nem azért, mert te akkor is day1-ra ígérted a vásárlást...)
  • arty
    #142968
    mármint az ingame vagy az átvezető része?

    az átvezetők szépek :P

    (egyébként de, elég az ingame is, csak ne essünk a hibába, hogy játékot látunk a filmbe ;) )
  • davidka003
    #142967
    13k-ért eladó egyébként. :D (kell a pénz játékra. :D)
  • davidka003
    #142966
    Megjött GAME-ről a 14 napja feladott 10 fontos Kinect-em. :D
    Abszolút megérte. Tökéletes állapot, nulla karc. Kinect Adventures járt hozzá. Nyomtam egy fél órát és totál leizzadtam. :D
    Azért persze lehet eladom, mert hosszú távon tuti megunom.
  • Myselor
    #142965
    hatalmas videó xd
  • Harlekin
    #142964
    Erre a részére mi se jöttünk rá az valahogy még sántít szerintem nagyon faszságokat ír,mert nem nagyon van hatással ezen része a tőzsdére.Nem úgy mint a franklines assassines küldetések azok jók...Amúgy mi van veled megy a multi ezerrel te meg sehol.Jah és nem kell aggódni,mert 80 as szinten is dobálja a 10 alatti küldiket is tehát semmiről nem maradunk le.
  • Macccy
    #142963
    Áhhhí-áhhhííí ... Románia-Magyarország focis sokkal sokkal jobb, de látod, abban egyetértek ezzel a muchachoval, hogy az 500 ezerre nincs szükség!


    Hanem viszont ... Te Harlekin, meséld már el te, vagy ha más megtudta csinálni, akkor más is ... Hogy a bánatban lehet kihasználni ezt a bizonyos tőzsdei rivális cégek közti mérleghintázást?!? Hogyan?? Természetesen single story módra gondolok, főleg LCN Stocks!

    SPOILER

    Ott vagyok például északon Paleto Bay településen, szarrá robbantok több, mint egy tucat Cluckin\' Bell kamiont és trailert a csirkefeldolgozó gyár területén, füstbe mehetett több tonna cucc. Mégse mozdul sem a C\'Bell részvénye, sem a Taco Bomb részvény értéke (abba fektettem közel 100 milliót).
    Aztán próbáltam PostOp kocsikat robbantani a GoPost vagymi ellenében, nagyon minimális elmozdulás történt csak, lehet az is inkább mélypontról történő korrekció volt inkább.
    Aztán próbáltam amit sokan mondanak, LS International reptéren Fly US gépeket robbantottam, miközben AirEMU részvényekbe fektettem, amelyek ráadásul mélyponton vannak! Mégsem történt semmi változás az értékükben, úgy sem, hogy Franklinnel ráaludtam egy jó 8 órást!

    Mi a bánat van?! Hogyan lehet ezt a módszert alkalmazni?
  • Totti5
    #142962
    Mivel egy story tréler mindig kátszínekből van. Volt már rakat gameplay.
  • Totti5
    #142961
    Miért azok nem játékok, vagy ne játszam?!!!

    Destiny-ért bármelyik nyitócímet odaadám annyira várom.

    Az a biztos, hogy a 360 egy baromi jó konzol. MS ezt viszi tovább. Nem látok semmi olyat ami másabb lenne. Ugyan az lesz, még jobb szolgáltatásokkal. Miért kéne ezen filóznom hónappal a megjelenés előtt? csappból is ez folyik, mindent láttam, ki lett vesézve análisan bevizsgálva minden szeglete.

    Negatívoskodást másra hagytam eddig is, semmi érteme. Aki exekkel akar játszani, annak úgy is mind a két gép kell, innentől kezdve nincs miről beszélni, aki meg csak látens fikagép arról megvan a véleményem. Válassza azt amit szeret, de ahhoz teljesen felesleges valami ellen hadjáratban résztvenni.

    Érdekel a

    Assassin\'s Creed IV: Black Flag
    Call of Duty: Ghosts ( jó lenne egy demó belőle )
    Child of Light
    Crimson Dragon
    Destiny
    The Evil Within
    LocoCycle ( demóra )
    Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
    Need for Speed: Rivals
    Peggle 2
    Plants vs. Zombies: Garden Warfare ( egy kicsit, ha lesz benne "story" single )
    Quantum Break
    Sniper Elite 3
    Thief
    Titanfall
    The Witcher 3: Wild Hunt
    Wolfenstein: The New Order

    Watch Dogs ( ha jó lesz az ótófizika )

    Ezek így jövőre jöhetnek.
  • Harlekin
    #142960
    ennyi!
  • Renjike
    #142959
    Egyszerű : várni kell még a generációváltással :) 1 , 1.5 év mulva tuti lesz a fogadra való :) (én is így teszek bár engem a Ryse , Titanfall , Halo kombináció nagyon megfogott így nem kérdéses mit választok)
  • TDC Geronimo
    #142958
    Jól néz ki, de videó 80%a in-engine cutscene. Ott mint tudjuk meg tudnak trükközni.
  • Mr Manson
    #142957
    Nem érdekel, de bánt. Miért nem lehet nativ az a rohadt felbontás? Miért kell skálázni, ezt nem tudom lenyelni ...

    Tény szép játék, de se ez , se DR3 se Forza5 nem fog meg. Mikor lesz valami nekem való?
  • Renjike
    #142956
    Én imádom ezt a római stílust .
    Most komolyan téged az 1080P érdekel? Alig lehet észre venni a különbséget 900 meg 1080 között SŐT TVn nem is lehet észrevenni mert távolabbról nézed mint a monitort.. hülyeségnek tartom ezt az 1080p-t felesleges.
  • Mr Manson
    #142955
    Jól néz ki nagyon ... kár hogy nem lesz 1080p.
    Mondjuk nekem nem jön be a stílus.
  • Renjike
    #142954
    Az Xboxone olyan gyenge szar hogy játékot sem fejlesztenek rá .



    ha valakinek ez a szint nem elég az hazudik.
  • arty
    #142953
    érdemes, de azt tudnod kell h picit butább a gép - pl vga kábel nem köthető rá, nincs optikai kimenete csak talán koaxos speckó, stb

    viszont érintő gomb helyett benyomandó van, ami szvsz hatalmas előrelépés :)
  • Waczkor
    #142952
    Egyetértek.Londoni Eurogamer expon kipróbáltam mind2 gépet,fifa volt az egyetlen amire azt mondtam wow,forza szokásos minőség de nekem már nagyon unalmas ez a sterilség,kontroller nagyon fasza,bár a ps4 koncsi is jó lett.
    Játékok nem hoznak lázba,maximum a jövőre nézve a forza horizon 2 miatt vennék one-t,vagy egy új next gen pgr ért.NFS még érdekelne,de az meg lesz 360ra is lesz meg tudom pécén is tolni.

    Dead rising nem érdekel,első még tetszett,de már nem hoz lázba.

    Peggle 2 még ami érdekel,de az meg arcade,azért meg nem veszek egy gépet.

    Titanfall,bf4 meg úgyis pécén lesz tolva.

    Ráadásul előbb egy jobb tévét kellene szerválnom.
  • dark night
    #142951
    Most van a media marktban ez az új Xbox 360E ez az új one-ra hasonlító külsővel,és ajándék fifa 14-el.Olyat érdemes esetleg vagy csak slim?