176613
banner
  • Waczkor
    #143031
    Microsoft confirms Xbox 360 wheels aren\'t compatible with the Xbox One

    Microsoft has confirmed that all of the peripherals that were compatible with the Xbox 360 won\'t work on that console\'s imminent successor, the Xbox One.Revealed in a staged video interview with Microsoft\'s Larry "Major Nelson" Hryb and the Xbox division\'s Director of Strategic Alliance (the guy who deals with the third-party partnerships and tech) Branden Powell, the primary cited reason why the likes of the Fanatec CSR aren\'t compatible with the new Xbox is due to the huge technological advantages the new console has over the Xbox 360.

    To perhaps dampen the tears of many a dedicated racing game enthusiast who invested heavily in racing peripherals for, say, the PGR and Forza Motorsport games, a new generation of Xbox One compatible racing wheels are on the horizon, with two examples - the Thrustmaster TX 458 Italia and Mad Catz Force Feedback Racing Wheel - showcased in the video:A new third-party piece was also briefly discussed: the Polk N1 Sound Bar, a device that not only emulates aims to provide a seemingly similar aural experience to a surround sound system, but also has a dedicated "Forza Mode" that was co-developed by Polk with some of the sound engineers at Turn 10 who worked on Forza Motorsport 5.

    Of course, we\'re interested in hearing what your take on the upcoming Xbox One third party hardware, the old gear for the 360 not working on the new console and whether the upgrades cited in the video are enough to spend big money on high-end equipment, so do let us know in the comments below, on our Facebook page and in our forums.

    Na ez azért kurva szánalmas,gondolom ez a két fostalicska kormány lesz csak használható one-on,mindkettő két pedálos....
    Ezek szerint ha lesz forza horizon 2,nem kell hozzá vennem drága kormányt fanatectől.

    PS4en meg gondolom minden menni fog,logitech,fanatec,meg lesz saját kormánya is.Mondjuk játék nem lesz rá:D

    Egyre nagyobb vicc ez a next gen.
  • bluesfool
    #143030
    vagy már romlik a hallásom ,két esélyes a dolog.
  • bluesfool
    #143029
    én fülhallgatót használok játékközben, szóval ez a veszély nem fenyeget engem hogy zavar a hangja
  • davidka003
    #143028
    Ergo baszottul zavaró lesz.
  • bluesfool
    #143027
    és kb annyira zajos igy a venti mint amikor lemezről megy a játék
  • bluesfool
    #143026
    az alapon ennyi a hőmérséklet , viszont ha emeled a egy kicsit fordulat számot akkor 10-fokkal kevesebb
  • arty
    #143025
    az emelt ventifordulat mellett?
    és alapon?
  • bluesfool
    #143024
    62-68 fok között mozog a hőmérséklet a Cpu-nál és Gpu-nál is , MEM az 73 fok
  • arty
    #143023
    amikor optikán van a gép: próbáltad h dolby digital-t, dolby digital 5.1-et állítassz be? véletlen nem wma5.1-en van?

    (értelemszerűen DD 5.1 legyen)
  • Rbert
    #143022
    Sziasztok!
    Új vagyok itt legyetek szívesek segíteni.Xbox360 Slim-em van,és az a gondom,hogy ha optikai kábellel csatlakozok az erősítőhöz csak pukkadozó hangokat hallat a hangszórókban(vezetéket már cseréltem u.a.).Ha HDMI-n megy a hang TV-n keresztül az erősítőbe akkor semmi gond.Valakinek van így bekötve az xboxa?
    Mi lehet a gond?
  • Totti5
    #143021
    A gyenge forrasztási pontonk miatt volt a szériahiba. Hőingadozás, és nem pedig hűtés. A gép hűtése lényegében semmit nem változott a kezdetek óta.
  • Macccy
    #143020
    Hány fokos amúgy a CPU/GPU egy kiadós játék közben? (normál hűtésen)
  • Macccy
    #143019
    Úgy értette szerintem, hogy a KONZOLODNAK sose volt a hűtéssel gondja. Hisz még működik! Azok a gépek amik "felpúposodtak" mint cica a víz alatt, azok már valószínűleg kihaltak ... Jasper (2009) óta nincs igazán para
  • bluesfool
    #143018
    a hűtésért külön nem fizettem , rgh-ás lett konzol , és van olyan funkció amivel tudod szabályozni a venti fordulatszámát , emellett még látod a CPU, GPU, MEMO hőmérsékletét is . Nem használom üvöltő üzemmódban , hanem azt csinálom mint régen , hogy amikor ki lépek a játékból , várok 10 percet a dashboardon és utána kapcsolom ki. Azt nem értem hogy a konzolnak a hűtéssel sosem volt gondja , hát egy csomó olyat lehet olvasni, látni hogy 2005, 2006-os féle xenon alaplapú gépeknek egy részének a magas hőmérséklet miatt estek ki, igaz nem mindegy hogy a felhasználó hogyan használja a gépet , hogy szellős vagy zárt helyre teszi.
  • Totti5
    #143017
    Az nagyon jó és ki és mit hazudott hogy neked jó lesz ha üvoltő módban használod a ventiket? mert az hogy hazudott az nyilvánvaló, hisz semmit nem számít, a hűtéssel sosem volt gondja a gépnek. S még fizettél is érte?
  • bluesfool
    #143016
    Persze tönkre mehet , de hűtés szempontból sokkal jobb így a helyzet , mint alapesetben. Volt olyan akinek konzolja a felpúposodott a cpu környékén a melegtől és tönkre mehet .
  • DarkSector
    #143015
    konzol életét?
    ez baromság ám... nekem 6 éve megy töretlenül.
    Ha valamitől beszarik az pont azért történik ha belenyúlnak.
  • davidka003
    #143014
    Nagyon jól tetted. Ha egy tisztességes embert bannolnak akkor abszolút jogos, hogy soha többet nem támogatod őket. Én is így tettem volna.
  • bluesfool
    #143013
    És a chippelt konzol mellett nem árt ha van 16 gb-ás pendrive , vagy egy külső merevlemez .
  • bluesfool
    #143012
    Mivel engem bannoltak sajnos , igy én át alakitottam , és eddig nem bántam . Persze nincs online multi , viszont minden játék megy . Valamint mellékesként van olyan opció is hogy tudod szabályozni a ventilátor fordulatszámát , igy nem melegszik annyira mint alapesetben, igy kicsit megtudod hosszabitani a konzol életét
  • DarkSector
    #143011
    És meg fogják ezt kérdezni/azt fogják hinni hogy jó vásárláshoz is, 7 éve, 5 éve, 3 éve 2 éve tegnap s ma is. Sőt holnap is és 1 év múlva is.
  • Totti5
    #143010
    2 napos gold csak online járékra jogosít, 7 éve, 5 éve, 3 éve 2 éve tegnap s ma is. Sőt holnap is és 1 év múlva is.
  • Ricsi234
    #143009
    Van már magyar accom..Van egy 2 napos goldom is, azt most elhasználtam, de még mindig 3000ért van a Halo 3 wtf?
  • Dobronski
    #143008
    Magyar ország.....................
  • arty
    #143007
    ha most lettél xboxos, van vagy "20 játék" amit pótolnod kell - ezeket használtan fillérekért megveheted mostanra
    utána akár el is adhatod

    nem éri meg csippeltetni, szvsz
  • xxdani
    #143006
    Magyar országon magyar accountal tudod letölteni a Halo3-at.
  • Ricsi234
    #143005
    Szevasztok! Mik az ingyenes játékok? Csináltam egy Holland accot és rábukkantam a Halo 3ra,de nem engedte letölteni,mert azt írta hogy a helyzetben nem elérhető vagy mi.. A másik kérdésem meg..Megéri ki chippeltetni az xboxot? Kockázatok,Mennyi pénz stb..Mondjatok el mindent thanks
  • TaRka0107
    #143004
    WRC 4-hez egy demo letöltési linket tudna dobni valaki? Persze ez is gold exkluzív.
  • DarkSector
    #143003
    Új logoja van a CryEngine-nek?
  • davidka003
    #143002
    Nekem is ez a bajom egyébként. Forza 4-et akarom játszani meg F1-et is de a sima játékokat is vinnem kéne végig, hogy tudjam eladni minél hamarabb.
  • arty
    #143001
    +1 :D
  • Totti5
    #143000
    Jó lenne... az a baj hogy GTA5h9z, Raymanhoz hozzá sem értem a héten. Amióta kijött a F1, csak azt nyomom. Hazaértek 6ra a melóból 7re a gép elé kúszok és F1. mindjárt 11 óra olyan gyorsan elmegy és már vége is a napnak. Gémer gyilkos dolog az ótókázás, mert ugyan annyi idő kell neki mint a sima gémingnek, csak egy ótós játékot sosem lehet megunni, egy gémet meg végig lehet vinni pár nap alatt:D
  • davidka003
    #142999
    Jó hogy mondod majd azzal is játszogatnom kéne ha végignyomtam a Resi6-ot. :D
  • arty
    #142998
    ebben a rayman is bennevan?
  • Totti5
    #142997
    Eddig 20 millió letöltést értek el a kiadott játékok.
  • Totti5
    #142996
    Havi 2 gold játék 2014ben is folytatódik!
  • Totti5
    #142995
    Demo.

    WRC3 túl lett hypolva meg megütött egy gyenge közepes szintet, az azelőtti 2 szégyenletes rész után.

    WRC3 az a szint se, amit a Dirt 1 produkált gen elején.

    WRC4? azaz WRC3 idei autókkal. Amíg az F1 2012-2013ná látod a részleteket a minél aprólékosabb kidolgozást, itt semmi sincs. Ugyan az ugyan olyan sután.

    Attól hogy ez a rally liszenszelt játék, még a Dirt 2-3 ezerszer jobb rally élményt ad fizika, audió és graf terén.

    Ez olyan budget. Közepes graf, gyenge hangok, érezhetően nem találják a fizika és az irányítás balanszát.

    Ami jó a több pálya, bár elég unalmasak, ez a demó pálya főleg az volt a folyamatos hajtű kanyarokkal... ez a közeli belső nézet meg játszhatóvá teszi belülről, ez tetszik.

    Változás az nincs hisz Milestone az olasz fejlesztőipar legalja.
  • a.carkey
    #142994
    Ez marha jó!
  • Muttley
    #142993
    a WRC 3 tavaly egészen jóra sikerült
    a mai napig megvan :)
    ezek szerint kint van WRC 4?
    milyen változás van a tavalyihoz képest?
  • Totti5
    #142992
    Hátha valakit érdekel normális gameplay:D

    Nehézséget ebbe nem vitték túlzásba, itt nem lesz kiakadás... legnehezebben, bénán játszva, gyakorlás és a pálya felszínes ismerete mellett alig maradtam el.