176613
banner
  • Macccy
    #143071
    Hali Harli!

    Nem vesztem el, csak most nem volt időm nagyon box elé járulni. Csütörtökön este úsztam, pénteken többnyire havernál pakoltunk (láttam BoGo be akart hívni este, de haver próbálgatta Trevort akkor), este sörölés, szombat egész nap vezettem (400+ km) ma meg szintén mászkáltam, este sör és "LAN party" Érden ... Kedd-Szerda-Csütörtök már jövök majd este 2-3 órára szerintem!

    Ahha, szóval GTA Online most lépett kettőt hátra és arconrúgta magát? :P Jó hogy ezeket a bibiket én mindig kihagyom. Valami akkor megint nem kerek ott az adatbázisban, esetleg szólok a srácoknak, hogy kapják össze magukat. :D
  • Lamech
    #143070
    A válasz egyszerű gold kell, de nem a 2 napos promo tagság, hanem minimum 1 hónapos fizetős gold.
  • Ricsi234
    #143069
    Nm:)
    Valaki segítsen már nekem is..:DD
    Okt.31-ig van a Halo3 ingyenesen, de 3000 HUF-ot ír a marketplace, és ha jól számolom ma mégy csak 20.-ka van.
  • franklille
    #143068
    Másodszorra visszajött minden rendesen!
    Nagyon köszi davidka003 és Ricsi234 a gyors segítséget, pláne hétvégén! :)
  • franklille
    #143067
    Újra bedugtam a HDMI kábelt, áramtalanítás után bekapcsoltam a boxot.
    A gépen a led zöld színű maradt, viszont a kontroller még mindig villog. A fehér kezdőképet beadja, de utána az ikonfelületekre már nem vált át.
  • franklille
    #143066
    Köszi a gyors válaszokat!
    A gépen bekapcsolás után kicsivel a teljes kör led zöldről pirosra vált, a kontroller bekapcsológombja pedig zölden szakaszosan világít. Kihúzom a gépet, 10 perc múlva írok!
  • davidka003
    #143065
    LINK

    Először is húzd ki egy 10 percre a konnektorból. Aztán nézd meg újra.
  • Ricsi234
    #143064
    Czöldnek kéne lennie, nem pirosnak..Akkor sztem nagy baj van ott
  • franklille
    #143063
    Segítségeteket szeretném kérni.
    Alig két éves múlt slim gépem, semmi baja nem volt idáig, csak gyári játékokat használok.
    Bekapcsolásnál folyamatosan világít körben mind a négy led piros színben, a vezeték nélküli kontrollernél pedig villog zöldben a bekapcsológomb.
    Milyen hibára utalhat, mit javasoltok?
    Előre is köszönöm!
  • Ricsi234
    #143062
    Nem bírom letölteni még most se a Halo 3at..De ott van hogy Games with Gold , és ha rámegyek ott lesz a Halo 3 3ezeré..:c.. De a mostani ingyeneseket letudom szedni..What?
  • arty
    #143061
    nekem nem csak a 2006os, de a 2008as falconom is ilyen volt és mindkettő meghalt papírforma szerint :) szerintem ez csak szerencse kérdése, a hűtés önmagában nem ér semmit :(
  • Harlekin
    #143060
    azt amit most is,hogy 1 pénz éhes gecik pont mint a többi.
    Mert értem én hogy minőség meg minden,de az a cucc messze nem annyiba kerül mint amennyiért adják.Csak ennyiért is megveszik...
    Az hogy ki mit fog erről később gondolni más tészta.Hidd el ahol a nagyobb vásárló erő van ott nem okoz majd gondot beruházni 1 új szériára a nextgenhez.Ezzel is tisztába van fanatec arról meg ők végkép nem tehetnek,hogy nálunk a mi bérünkhöz mérten iszonyatosan drága a cuccuk.Tehát itthon nektek majd marad a mérgelődés,ha kint nem lesz nagy anyázás és ez miatt nem csinál 1 félmegoldású adaptert...
  • Harlekin
    #143059
    Ártani nem árt a jobb hűtés ez biztos és tényszerű.1000 x leírtam már de nekem az első boxom 2006 os volt tehát a nagyon szar minőségű ami szinte kivétel nélkül meghalt.De a mai napig hibátlanul működik minden napos használattal haveromnál (ő vette meg miután kibannolták nálam a boxot).Igaz első perctől hűtésmódosított volt max 12 v on mentek a ventik és késleltetett hűtésleállás volt rajta + a borda tetők kaptak 1 szilikon lapot hogy csak rajtuk keresztül áramoljon a kiszívott levegő.Valamit azért csak számít az a hűtés babrálás.
  • arty
    #143058
    én értem, te is érted, h kin múlik a dolog - az átlag annyit lát, hogy "nemmegy"

    plusz sokan arra várunk, hogy a fanatec csinál valami adaptert és megoldja a problémát.... amikor ez majd nem következik be, de lesz egy xbone kompatibilis kormánya a fanatecnek, akkor mit fogok én és a többiek gondolni a cégről? ;)
  • Harlekin
    #143057
    Na aztán ők miről tehetnek???Szerinted van beleszólásuk,hogy MS nextgenből a meglévő kormányhoz kompatibilis eszközt csinál?Nincs és ha nincs akkor mi a bűnük,hogy haragudni lehessen rájuk???Aki fanatekre fúj az max kínjába teheti és baromságból,mert érdemben nem.
  • arty
    #143056
    :DDD

    én totál nem tudok menni ezzel se, mert olyan szinten nem tudom csúsztatni a kocsit, h borzalom :( tapad mint a barom, murván is :(
    kb olyan sz*r mint a 3 volt.
  • arty
    #143055
    mi az h "szaggat" / "laggol" ?

    a kontrolleres mozdításhoz képest késik a mozdulat a képernyőn?
    vagy csak akadozik a játék? (fifának nem szabadna - játék közben vagy ismétléskor látod?)
  • davidka003
    #143054
    A TV-nél kikéne kapcsolni minden javító dolgot a beállításokban. Vagy gamer mód ha van olyan.
  • Botond #143053
    Nekem is. Minden esetben.
  • bluesfool
    #143052
    Hát igy dashboardon várva a MEM hőmérséklete 72 fokról 67-68 fokra ment 5-6 perc után . Amikor legközelebb bekapcsolom akkor megnézem neked hogy CPU,GPU-nál mi igy a helyzet és akkor leirom majd .
  • Totti5
    #143051
    deampage köridő versenyt hírdetett WRC4 demóba... ez kihívás szagú volt, már csak azért is hogy kellően elkenjem a szájukat

    "Urak, egy kis demo-verseny, persze tét nélkül posztoljátok ide a legjobb időiteket. Az én eddigi legjobb eredményem a demóban"

    SS1: 2:44.00

    A többi:
    SS1: 2:45.68
    SS1: 2:52:14
    SS1: 2:50.58

    Term. minden OFF, AI 10/10 nehézség, maunális váltó.


    Nyilván emellett is elmennek mint ahogy eddig minden más mellett is amit ótós témában aléjük tettem:) nem baj, helyre lettek rakva megint. Pszichikai hadviselés is ON.
  • Liszi
    #143050
    Sziasztok!

    Most lettem tulajdonosa egy xbox 360-as konzolnak, a MM-ban vásároltuk a Fifa14-es akció keretein belül, azonban a fifa is és a gtaV is szaggat/laggol, nem folyamatosan, de eléggé zavaróan. HDMI kábellel van összekötve egy Samsung EH6030as televízióval. Mi lehet a gond? Előre is köszönöm a segítségeteket!

    ui.: Ha a laptopomat kötöm össze a tv-vel ugyanezzel a HDMI kábellel akkor gond nélkül futnak a játékok, filmek, full hd videok stb.
  • arty
    #143049
    a harag fele a fanatecre irányul, szóval nem fognak ők olyan jól kijönni ebből :(

    ha valaki pl a csr elitet vette, 600 EUR + komolyabb pedálok 250 EUR + csúcsváltó 200 EUR + apróságok + szállítás = 300-400ezer forintot is beleölhetett akár (bevallom, én is agyaltam egy hasonló kiépítésen, akkor nekem olyan 250k körül jött volna ki - de eladtam volna a g27et és a csr-t, kb egy 100-150et kellett volna rádobni amit gondoltam az egy überkormány még meg is érhet, hosszú távon. még jó, hogy amikor felment az elite 500-ról 600-ra, akkor besokalltam)

    (és nem, nem vagyok milliomos, egyszerűen csak ez a hobbim, amire nyilván irreálisan sokat költök. "irreálisan" - egy komolyan dohányos éves kiadását SE költöttem volna el kormányra, ugye....)
  • arty
    #143048
    - másik optikai kábelt néztél?
    - erősítőd adott bemenetére másik eszköz? az megy?

    lehet h tényleg hibás az optikai kimenete, akkor még gyorsan gariztatni kéne :)
  • arty
    #143047
    még arra is gondoltam, hogy veszek egy olcsó ferrarist majdan... nade ez itthon 100k lesz! egy kétpedálos fos!!!
  • arty
    #143046
    nálam két eset van:
    - kikapcsol azonnal
    - a dvd felpörög 56x-os sebességre és nem áll le a box, ekkor ujra bekapcs-kikapcs :( (lehet h leállna, de olyan oltári hangos lesz ekkor, h megijedek...)
  • arty
    #143045
    tudtam, hogy féreg az MS, de ugyanakkor nem hittem el, hogy ezt ilyen értékű, forzalogós(!!!!!!) kormányokkal/kormányaikkal is meglépik

    és indehez az arrogáns kicseszett bullshit, miszerint a fejlett teknológia igényli ... röhejes, vérlázító.

    de sajna így is lesz elég vásárlójuk :((((((
  • Totti5
    #143044
    Abból 200 dollár a Ferrari logó, a többi meg a túlárazás....


  • davidka003
    #143043
    Nekem csak akkor ha melege van.
    Pl Resi 6 után megy a SLIM még 10-15mp-ig.
    De más játéknál nem nagyon szokott.
  • vg
    #143042
    Neked módosítatlan géped van, nem? Szerintem az azért megy tovább kicsit kikapcsolás után, mert be van kapcsolva a háttérben történő letöltési opció.
  • arty
    #143041
    Thrustmaster TX 458 Italia - 400$

    négyszáz. amennyi egy jó(!) fanatec (volt)

    mocsokféreg MS :(((((((((
  • Totti5
    #143040
    Nekem kikapcsolás után egy 20 mpig még mennek a fanok. Neked is?
  • arty
    #143039
    alapon 65-70 fok perfekt, szerintem felesleges emelgetni a fordulatot
    s mivel mostmár a forrasztás is vszeg sokkal jobb, nem lesz gond talán a hőingadozás se - mindenesetre én is szoktam járatni a boxot 5-10 percet dashboardon játék előtt/után)

    (amugy dashboardon TÉNYLEG visszaesik a hőmérséklet kikapcs előtt? nézted már? ha nem - megnézed? csak mert lehet h feleslegesen járatjuk .... )
  • Harlekin
    #143038
    Amúgy mi van veled megy a gta te meg sehol.Pár apró szösszenet az új patch óta.A nyilvánosságra hozott dolgokon felül.
    Balázsnak a patch után eltűnt minden autó a garázsból.Semmit nem mókolt!!!
    A missionok után kapott RP és pénz lutri alapján van szétosztva.
    Tegnap 4 en küldetésbe Én meg se mozdultam az indulási pontról,de tényleg 1 lépést nem tettem(kajavolt).A többiek elloptak 1 repülőt kinyírtak 40 enemit elszámolásnál kaptam 20000 dolcsit(ami elvileg már nincs is a küldetésekbe,mert 10000 a plafon) és kaptam 4270 RP-t a többiek meg mindennek a felét.És számtalan hasonló eset van.Jah tegnap rengetegszer volt,hogy nem ment a mentés.Majd kisvártatva kiírta(10 pec) hogy save rendbe.De dokinak a 94 es szintje vissza eset 90 re köv belépésnél.Úgy hogy a tegnapot 92esel kezdte.Tehát nem hogy az aktuálist bukta hanem az előző napit is valameddig.Nem boostoltunk ezeket mind missel szedtük össze!Tehát nagyon sok baj van még!!!
  • Harlekin
    #143037
    Titkon a színfalak mögött fanatec dörzsöli a markát...ONEra még több új kormányt adhat majd el(az biztos,hogy csinál hozzá)...Mert akik hozzá szoktak a minőséghez azok duzzogva,de 1 idő múlva beruháznak itt is majd rá.Maximum ha nagyon nagy lesz a felháborodás kiadnak 1 sántikáló félmegoldást,hogy használható legyen a régi kormány a x1hez,amivel szintén afelé terelődik a használó réteg hogy lecserélje az újra.A kör bezárult és "mindenki" jól jár kivéve a vásárlók...
  • Totti5
    #143036
    FFB és kormánytámogatás terén már a GT5 is jobb volt, a GT6 pedig erőteljesen fejlődott ezen a téren. Forza 4 éppen hogy elment. Ez annyit jelent számomra hogy tesznek rá. A játékot kontrollerre fejlesztik dreampage féle embereknek, akik majd verhetik a brét a T10 fórumon hogy milyen nagyon jó, azok akik hatalmas autós játékosoknak érzik magukat, de életében nem látott még kormányt, közben meg F1 2013-at szakért a Codienak hogy milyennek kellene lennie fizikában... nyilván akkkor nem lesz kuplung támogatás sem az FM5be mert felesleges, hisz nincs hozzá pedál, nincs hozzá H váltó sem. Ezzel sem lenne gond, a PGR4et sem akartam kormánnyal játszani, de akkor felesleges fizikát tenni az FM alá, ha nem lehet kihasználni, váltsanak irányt.
  • Macccy
    #143035
    Hiába gyönyörű, én se várok semmit a Forza 5-től amiért vennem kéne új dobozt. Sőt ha így megy tovább esélyes lehet később majd egy PS4 akár .... janem ... Óóó ... Halo! :O
  • Macccy
    #143034
    Ez tényleg buziság, UGYANAKKOR várható volt. Csak átalakítóval vagy integrált átalakító procival vagy valami hasonlóval tudtam volna elképzelni a kettő közti áthidalást ... de persze annyira nem "HUGE technologically advanced" az új doboz, durvaannyát!
  • Totti5
    #143033


    Akkor erőteljesen várom a GT7et PS4re.
  • Rbert
    #143032
    Szia
    Köszönöm a választ,próbáltam már de mindegy melyikre kapcsolok pukkadozás van csak vagy erőteljesebb vagy gyengébb...
    A gépet tavaly kaptam LG tv-hez ajándékba(LG promo),vadi új volt.
    Neked így van bekötve?Már arra is gondoltam,hogy csak dísz rajta az optikai kimenet.