176613
banner
  • Rbert
    #143111
    Szia
    Már próbáltam ,ugyanaz a helyzet.Med 600X(médialejátszó),TV hibátlanul szól.
  • Muttley
    #143110
    hogy mondtuk annak idején?
    már csak 14-et kell aludni :)
  • DarkSector
    #143109
    Bezárt a vöröskereszt?
  • Muttley
    #143108
    meddig támogatja jelen állás szerint MS az X360-at dátumra pontosan?
    mik az eddig ismert X1 exclusive-ok?
  • Totti5
    #143107
  • Totti5
    #143106
    Idén és jövőre még minden AAA cím megjelenik jelenlegi generációra is. Exeeken kívüül semmiről nem maradsz le.
  • davidka003
    #143105
    2-3 évig még adnak majd ki de exkluzívokat nem.
    De pl Fifa biztos jön majd vagy need for speed részek is.
    Valszeg Assassin\'s Creed részek is jönnek majd. Vagy COD részek.
    80 millió embert nem lehet figyelmen kívül hagyni.
  • Jaydeee
    #143104
    Sziasztok! Elég kezdő vagyok, és csak most kezdek érdeklődni a konzolok iránt. Szeretnék venni egy Xbox360-at, de nem tudom, hogy érdemes e még. Tudom, hogy jön ki az új Xbox, kérdésem tehát az lenne, hogy mit lehet arról tudni, h meddig fognak még az új játékok kijönni 360ra is? Tehát, ha kijön az új gép, kiadnak 360ra kompatibilis játékokat is? Előre is köszi!
  • lemongrass
    #143103
    Ascend és az intel discovered linket a rendszer megtoldotta egy "sg.hu/"
    előtaggal. csak ki kell előle törölni, amikor behozza a 404 Not Found-ot.
  • lemongrass
    #143102
    GOLD: online tudsz játszani, játékokat olcsóbban tudsz venni, mint a FREE member-ök. bizonyos játékok demo-jához hamarabb hozzájuthatsz.

    amúgy van pár ingyenesen letölthető játék, amivel karácsonyig elszórakozhatsz.

    Aegis Wing
    Harms Way
    Doritos Crash Course
    Happy Wars
    Hexic HD
    The Walking Dead EP1.

    a következő játékokhoz GOLD szükséges. /tehát te az 1 havival le tudod szedni őket./

    Spartacus Legends
    World Series of Poker. Full House Pro
    Ascend: Hand Of Kul
    Doritos Crash Course 2

    ehhez mikrofon kell:

    Karaoke

    a következő csak Kinect-tel működik:

    Intel Discovered - Kinect kell hozzá.

    XBOX Live Vision kamerával működő game:

    Totemball -

    ennél meg talán a karakterek fizetősek... vagy valami ilyesmi.

    Crimson Alliance

    amúgy időben vagy, szerintem a 2 hetente GOLD előfizetőknek járó free játékos időszakba még pont beleesel...

    amúgy meg a FIFA bőven elég addig... :D
  • arty
    #143101
    hogy te mennyire vagy fifás, azt neked kell tudni ...

    egyébként persze h érdemes, rengeteg jó játék van a gépre!

    (pl vehetsz hozzá kezdetnek egy használt Red Dead Redemptiont vagy mást, ami miatt vonz a konzolvilág :)
  • titi82
    #143100
    Akarok venni egy XBOX 360-at a Media Martktban. Azt írják, hogy adnak hozzá 1 havi ingyenes Xbox LIVE Gold tagságot. Ezt meg tudja mondani valaki, hogy mire jó?
    http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/MICROSOFT-Xbox-360---FIFA-14,103952,460821,940564.html?langId=-19&et_lid=94&et_cid=71&et_sub=1124688_MMHU+Home

    Illetve érdemes mellé most rögtön beszerezni még valami játékot, vagy ki lehet bírni az ajándékba hozzá adott FIFA 14-gyel karácsonyig?:)
  • grebber
    #143099
  • vg
    #143098
    A gépen van egy gomb, azt meg kell nyomni, majd a kontroller-en is meg kell nyomni a gombot, hogy szinkronizáljon. Ha nem megy, akkor el vagy átkozva.
  • grebber
    #143097
    Haver kölcsönadta az xboxát pakoljak rá játékokat.És a saját xboxomhoz való kontroller "nem kompatibilis" vele. Magyarán nem érzékeli.

    Ez mitől van lehet ellene tenni?
  • Renjike
    #143096
    ha esetlegesen megvenném a Battlefield 4-t 360ra és késöbb be akarom szerezni Onera hogy van ez a játék upgrade és meddig érvényes?
  • Harlekin
    #143095
    Na közbe tegnap elértem a 100 as szintet én is.Megvan az acsi
    1,584,582 RP
    PLAY TIME: 67H 3M 0S

    Race laps: 732! 99% az a bizonyos verseny

    Nagy baj most már nem lehet minden megvéve 400 as kecó 10 autó a garázsba(nem az olcsók) maxra húzva mind fegyverek szintén,buzzard heli,hajó,repcsi + 3.6 milla a bankba.
  • Harlekin
    #143094
    Magába nem kimondottan a magas hőmérséklet volt ami kinyírta a boxokat régen.(mellékesen a szar forrasztás)A hő ingadozás vágta gajra őket vagy is a hő ingadozásból eredő anyagfáradás és változás.A magas hőmérséklet annyiban járult ehhez hozzá,hogy a box eleve rossz szellőzéssel volt megáldva ehhez adódott az úgymond magas hőmérséklet ami bent rekedt a boxba.Ezért kikapcsoláskor még tovább tudott adott esetbe melegedni a forrasztás lehűléskor nagyobb lett a dilatáció...
    Erre hogy a box irreálisan magas hőmérsékletet is kibír a bizonyítékok az első időkben bevett szokás,hogy a barmok törölközőbe tekerték a bokszot és "megfőzték",hogy a forrasztások visszaálljanak.Ideig óráig mentek is azok a boxok,de elképzelheted,hogy ott mi hő termelődött...Tehát nincs baj az úgymond magas hőmérséklettel most már,hisz az új boxok eleve teljesen más technológiával készülnek.Nyilván jobb az alacsonyabb hőmérséklet,de nem annyira szükséges mint régen volt...rgh-s boxoknál ezért jó az hogy látod a gép maghőmérsékleteket,mert ha nagyon megugrik többször is akkor tudod hogy ráfér a fosládára 1 alapos belső takarítás ami csodákra képes.
  • davidka003
    #143093
    3k-t pedig adtam volna most érte.
    Bánom, hogy nem vettem meg múltkor.
  • Botond #143092
    Az, de még mindig jobb, mint 2* annyiért. Angoloknak mennyi amúgy?
  • arty
    #143091
    vicc

    (usákoknak 15$)

    nem sokáig tartott a magyar realitásokhoz igazodó árazás ...
  • Botond #143090
    Ha esetleg múltkor vki lemaradt róla, akkor szólok, hogy féláron van a godon a forza horizon. Magyar godon ez 6.495 HUFot jelent.
  • Myselor
    #143089
    értelek
  • arty
    #143088
    itt alant írta valaki, hogy neki 61-68 fokos a gép (cpu-gpu-mem), azt gondolnám az simán jó (ha tényleg annyi és jól mérődik)

    nem volt szarkazmus, tényleg őrjítő a zaj (volt moddolt boxom)
  • Harlekin
    #143087
    Én múlthéten miután 2 karakteremet is elveszítettem minden pénzel.Szombat fél 1 től 6 ig boostal 65 ös szintet értem el.Tehát cirka 5 és fél óra alatt.Van 1 bizonyos verseny amin ez megoldható,ha nagyon érdekel rákeresel mert tele vele a net.Csak gyorsan nehogy kivegyék mint az unlimited moneyt a mostani patchel.Ott fél óra alatt lehetett 7-8 millió dolcsit csinálni.Na ezt kivették a patchel mert nagyon zavarta őket,hogy nem fogy a micro tranzakción a kártyák és le tudtak minden küldetést ismét felezni,hogy nehezebben jöjjön a pénz.De a karakterek,meg dolgok a mai napig elvesznek csak a pénz hajhászás érdekli őket semmi más.
  • Firerock
    #143086
    70 fokig vagy 70%-ig?:D Mennyi szarkazmus volt ebben a mondatodban?:D
  • Renjike
    #143085
    city interactive.
  • Muttley
    #143084
    ezt tolja már vki?
    milyen lett?

  • arty
    #143083
    szerintem 70ig simán engedheted, nem kell megőrülni a zajtól :)
  • Myselor
    #143082
    értem.hát azért hogy tele van azt nem mondanám és ahhoz egésznapokat kell játszani én 60 vagyok csak,napi 3-6órát max ha játszik de inkább kevesebb.a bankrablás meg ilyenek meg tényleg jöhetne mert így elérni a max szinten elég nagy baromság és ki mondta azt hogy 400e-es ház kell?ugyanaz mint a 250k-s.amúgy mivel boostoltok ti hogy ilyen sokat fejlödtök?
  • Muttley
    #143081
    nekem sokkal jobban bejön a WRC 3, mint a Dirt 3
    de ha ez ugyanaz, mint a WRC 3 csak picivel több pályával
    akkor marad a tavalyi WRC, az ideire meg nem költök
    köszi az quick-review-t :)
  • Firerock
    #143080
    Azt elfelejtettem hogy Jasper alaplapos
  • Harlekin
    #143079
    Nem!!!Én csak 91
    De amúgy tele van 120 as szintűvel a game,de az átlag is 50+ tehát...
    Meg mit várnak tettek R* ék 1 fél nyilvános kijelentést,hogy a nagy heistek 120 as szintnél és a 400e es keco meglétekor nyílnak meg.Várható volt hogy mindenki kíváncsi rá és boostolni fog ameddig lehet!Azt nagy szar van itt nem bank rablás...Szerintem fel se merik oldani,mert tuti beletérdel 1 összetett melóba a szeró...
    R* ami szart lehetett elkövetett ezzel az egésszel eddig is és ezután is.
  • Firerock
    #143078
    Lenne egy olyan kérdésem hogy mennyi az XBOX 360 átlagos és ideális hőmérséklete. Mert használtan vettem egy olyan sráctól aki boxokkal foglalkozik és 95%-on pörög a venti,viszont így elég hangos. Az hőmérsékeleknél a max érték általában a CPU-nál a legmagasabb,52 C körül van. Szóval lejjebb lehet e venni a ventillátort,vagy jobb a békesség?:)
  • Myselor
    #143077
    nem normális az aki 100+ szinten van már.amúgyis mi értelme szétboostolni?gratula hozzá.ti is ilyen nagy szinten vagytok?
  • Harlekin
    #143076
    oksa!
    újabb fejlemény!!!!
    Doki elérte a 100 as szintet boostal,mert fosott hogy szint vesztése lesz ma már 3.szor-2 óra alatt felhúztuk neki 100-ra!Utána nyomtunk pár misst felment 101 re.6 kor kilépett rendesen ahogy kell offline majd dash.Most belépet 90 es a szintje de az rpgje megvan ami ugye 100 as szinthez kötött!!! R* sux!!!
    Azt hiszem malaca volt,de le is szarja,mert 1000 gs neki így a game.Most bent vannak halal és a maze bank tetejéről heavy sniperel és a tankkal szekírozzák a többieket!Szerintem sunyin belépek lopok 1 vadászgépet és adok nekik na ez lesz...
  • balee4
    #143075
    Köszi.
  • arty
    #143074
    igen
  • balee4
    #143073
    Ha megveszek magyar profillal egy játékot, az az angol profilommal is működni fog?
  • Ricsi234
    #143072
    Oh fukc..