176612
banner
  • DarkSector
    #143150
    Oks thx.
  • Muttley
    #143149


    #143121
    néztem neten ezt a Sharkwater-t
    érdemi dolog nincs róla
    ez mi ez? :)
  • Tinman #143148
    Ghostbusters - The video game - 995 Ft (Még a nörd\\' szerint is 1 misét megér...)

    Walking Dead 400 Days DLC - 465 Ft
  • Harlekin
    #143147
    Az egyik legjobb és legszórakoztatóbb módja a nyelvtanulásnak vagy a meglévő tudás szinten tartásának.A másik a játék.
  • Totti5
    #143146
    Angolul nézek mindent, angol felirattal.
  • Harlekin
    #143145
    Oké de ez most az első nap volt és le is kapcsolták ezek szerint,hogy normálisan orvosolják a problémát.
    Ezek a nyomik meg mit csináltak volt 3 hetük felkészülni mérhették a várható rohamot látták mennyi fogyott mennyi ember lógott liven ps rendszeren azok nyilvánvalóan online is lesznek amikor indul.tehát 1 hiba!
    mivel vártak 3 hetet csak nőtt az eladott darabszám és nőtt azok száma akik már unták a storyt vagy végeztek is vele tehát maradt az onlin nekik.2.hiba
    kijött 3 patch és még mindig szar ne legyünk szőrös szívűek csak +1 hiba és nem 3!!!Tehát szerintem 3 orbitális balfaszság amit csináltak.Messze behozhatatlan az előnyük elbaszás terén...Szerintem.És akkor még arról szó sincs,hogy a gama teljes keresztmetszetbe működne se tőzsde se a nagy balhék és kitudja még mi nincs visszatartva
    De hála istennek miután kiadták a patchet és nagy kuss volt,hogy lehetett a pénzt boostolni(mert ez jobban zavarta őket mint az hogy a társaság szinte sehogy nem tud normálisan gamálni).Most ismét talált rá módot a társaság hogy 20 másodpercenként lehessen 150000 dolcsit csinálni.Ez annyiból jó,hogy ez megint zavarja majd őket és jön 1 patch amibe majd talán ismét mellékesen tesznek bele valami javítás féleséget a karakterek dolgok elvesztése ellen...
  • DarkSector
    #143144
    Ez csak Chat-re van, rózsaszín -> Mikrofon, zöld -> Füles (ha rendes pc fülest akarsz hazsnálni, nem a microsoft fülest, erre van ez a kis olcsó kütyü is...filléres dolog amúgy)
    Joy-ba nem megy a gépből hang, mármint játék meg ilyenek.

    Sajna csak HDMI.

    A/V az valszeg táp akkor. A/V =/= AV
  • dark night
    #143143
    http://blog.headsetbuddy.com/wp-content/uploads/2010/01/xboximages-004.jpg
    Van itt egy ilyen kép,így lehetne valahogy hangot csinálni?
  • dark night
    #143142
    A box hátújára csak egy A/V van írva.
    Esetleg headsettel nem tudok játszani,vagy a joystickból valahogy hangot kihozni?
  • DarkSector
    #143141
    Hát ahogy nézem nem az, mert egy fekete kis dugonak kéne lenni benne, meg ugye oda is irnák elvileg hogy (Optical) , csak a képen nem kivehető.
  • dark night
    #143140
    Honnan tudom,meg h optikai -e az a csatlakozó vagy nem?
  • DarkSector
    #143139
    Te ez már szopás, ezen nincs AV kimenet csak HDMI, ez így szívás, csak optikán tudsz vagy HDMI-n kivinni hangot. :(
    Már ha az a kis fekete csatlakozó a HDMI mellett optika, ha az nem optika, akkor kizárólag HDMI-vel fog menni, vagyis új Monitor-TV kell.
  • dark night
    #143138
    Ma már sajna nem tudok képet lőni,mert hnap melózom,és alszok.
    De a héten majd töltök fel,nem tudom esetleg neked küldhetek privátban képet segítenél megoldani?
    Számítógépnél is úgy oldom meg a hangot,h egy sima fehér,piros kábel megy az 5.1 es hangrendszerembe,és annak a vége meg egy jack dugos.Szval 2.1 van de szétszórja az összes hangfalra.
    http://www.geek.com/wp-content/uploads/2013/06/xbox360e_teardown_01.jpg
    itt van egy kép milyen a Boxom hátúja,tehát a hdmi csatlakozás mellet van az a kicsi kis a/v,na most innen kéne valami speckó kéábellal a hangfalamba vinni a hangot.
  • DarkSector
    #143137
    Ha nincs VGA akkor az nem egy tv amúgy? :P
    na mindegy.

    Nos van egy gyári AV kábel elvileg a BOX-hoz.

    Aminek a végén van 3 darab RCA sárga-fehér-piros.

    ebből max stereo-t tudsz.

    Vagy pedig optikát használsz, de olyan erősítőd tuti nincs.

    Vagyis 2 RCA lesz, fehér-piros....bal hang-jobb hang.
    Ezt csak akkor tudod hangfalra kötni, ha van egy szetted, aminek a mélyládájában egy kis beépített erősítő van, vagy a 6 hangfalhoz van egy külön erősítő.
    Ezeknél van bemenet, vagy 6 rca, vagy jó esetben mint nekem 2 rca, amin fogadni tud stereo hangot, és szétszórja a 6 hangfalon....

    Vagy csinálj képet a boxod hátuljáról, a tv-csatikról, meg a hagszetted csatlakozóiról, és megmutatom a képeket, mit hová, ja és a kábelekről képet maiket a boxhoz kaptál , vettél.
  • dark night
    #143136
    A Monitoromon csak,Rgb,hdmi és egy tápegység csatlakozás van.Itt egyértelmű,a monitor meg a box egy hdmi kábel segítségével össze vannak kötve eddig világos teljesen!
    Na most a Xboxból ugye az a/v keresztül lehet hangot varázsolni. na most az a/v-helyére milyen kábelt dugjak?
    A hangfalam az 5.1-es de elég lesz ha csak 2.1 ben is szól.Így azt lehet csinálni h a két apa kábelt tehát a piros meg a fehér végűt bedugom a hangfalba,de annak a végén ugye egy jack kialakítás van és arra kéne valami átalakító,hogy bemenjen a Box a/v csatlakozásába?
  • DarkSector
    #143135
    Akkor ha van AV.

    HDMI -> Monitor.
    AV csak a 2 RCA rákötöd a hangfaladra. (RCA fehér-piros)
    Vagyis mind2 kimenetet használod egyszerre!

    De Usb-t felejtsd el...az pc-n lehet max, USB hangszóró, konzolok USB-n csak néhány saját készüléket kezelnek.
    Az hogy valamin van USB nem azt jelenti hogy minden szir-szar megy rajta mert rá lehet dugni, ha a szoftveres része nem kezeli akkor hiába.
  • DarkSector
    #143134
    Hát hogy gondoltad ezt? mibe dugod az usb-t?
  • dark night
    #143133
    Ez az új fajta XBox 360E,és ezen ugye az av,nem olyan mint a fat gépeken,itt csak egy kis bemenet van.
  • dark night
    #143132
    Esetleg úgy meg lehet oldani,h veszek egy usb-jack átalakítót,és azt kötöm rá a hangfalamra? Úgy szerintetek lenne hang?
  • DarkSector
    #143131
    Igen? Mindegyiken van?
  • DarkSector
    #143130
    Microsoft X360 HD VGA kábel, van VGA (kép) + RCA (hang)
  • davidka003
    #143129
    Persze. A magyar forgalmazó megdumálja velük, hogy rakjanak rá magyar feliratot.
  • dark night
    #143128
    Kicsit bővebben azt megköszönöm!
  • DarkSector
    #143127
    VGA kábel.
  • dark night
    #143126
    Hali!
    Vásároltam nemrégiben egy új Xbox 360E-tipusú konzolt.Olyan kérdésem lenne,h van ugye egy sima 24 colos monitorom de csak sima monitor nincsenek rajta hangszórók,és így ugye a hdmi-nem visz át hangot.
    Hogy lehet megoldani,hogy tudjon hangot lejátszani a box?(5.1-es hangrendszerem van amúgy).
    köszönöm előre is a válaszokat!!
    hali!
  • DarkSector
    #143125
    Zavvi-n a filmekben van magyar felirat?????
    Vagy te angolul is megveszed?
  • Macccy
    #143124
    OFF

    Hallod Haarli! :)

    Szidtátok a Rockstar-t, hogy hogy lehet így indítani egy GTA Online -t

    "Tegnap óta bárki hozzáférhet a Crytek free-to-play FPS-éhez, a Warface-hez."
    "Ez van, ha F2P... Mindenki regisztrál, fellép a játékra és túlterhelődnek a szerverek. Tegnap 16 óra óta nem lehet fellépni a játékba sem, nem hogy regisztrálni :) Lehet, hogy a Crytek stoppolta le egy időre."


    És ez nem egy sandboxos single játék kiterjesztett online világa, hanem egy MMOFPS vagymi! Erre készült! Szóval business-as-usual ...
  • Totti5
    #143123
    Supportal még nem beszéltem, nincs tapasztalatom:)))

    Ami biztos hogy ilyen patent használt játékokat eddig máshol nem láttam, ráadásul potom pénzekért.
  • davidka003
    #143122
    Téged jobban szeretnek GAME-nél, mint Zavvinál. :D
  • Totti5
    #143121
    Megjött a Game pakk. A szokásos. DLC kód, matrica, tartalom hibátlan, hiánytalan, a lemezek karcmentesek.

  • Totti5
    #143120
    Hát úgy látszik, hogy WRC demó időversenynek nem sok értelme lett miután nevezetem. 40 alá sem tudtak menni, így hála isten nem kell komolyabban nekifeküdnöm és gyakorolni rá:D mág jó pár másodperc lenne benne, ha hibátlanul megyek végig.

    Jött azért a kérdés. Kormány? milyen?:) nem akartam írni, hogy ez nem kormány, mert MS kormánnyal is ennyit megyek. Ezt érezni kell:))))
  • Botond #143119
    Köszi a tippeket, akkor van egy hetem töprengeni. Mondjuk a döntésem nagyban befolyásolni fogja, hogy jövő héten végül szabin leszek avagy sem.
  • The Protector
    #143118
    HP és RUN.MW-t nem ajánlom,mert értelmetlen idiótaság.Viszont ha egy nfs burnoutot akarsz akkor pedig MW.
  • arty
    #143117
    HP-t, MW-t merem ajánlani
    Run elég szaggatós/képtörős, azt kevésbé

    carbon/shift/prostreet pedig régiek és ugyse lesz rájuk időd :))
  • Botond #143116
    MW dlc-k is leárazva.
  • Botond #143115
    NFS hét van. Hot pursuit, most wanted, the run 2.995 HUF, prostreet 1.495 HUF. Carbon meg shift1 nincs leárazva (2.990 HUF). Szakértőink mit javasolnak, melyikkel érdemes autókázni?
  • Totti5
    #143114
    Megnéztem a Pacific Rim-et és én is akarok ilyen nagy robotokkal nagy szörnyeket püffölni, miközben a fél város porrá lesz. Félelmetes mennyire jól visszaadták a titánok harca érzést. Ilyen CGI

    Transzdormerszes csapattól egy nextgen ilyen játékot elbírnék! Fasza fizikával, rombolással enginnel. Ütős lenne.
  • Rbert
    #143113
    Köszi a segítséget!
  • arty
    #143112
    akkor pedig gyorsan gariztasd :)

    tudod hogy kell? segítség

    telószámot most nem találok :(
  • Rbert
    #143111
    Szia
    Már próbáltam ,ugyanaz a helyzet.Med 600X(médialejátszó),TV hibátlanul szól.