176613
banner
  • DarkSector
    #143191
    SQJ sem. :D
  • davidka003
    #143190
    Akkor azért normális. :D
  • Tinman #143189
    Nyilván, de MerlinW nem mod :-)
  • LeventeV
    #143188
    Élvezem az autózást benne és imádom a játékot is. Tulajdonképpen ezért és a Forza 4-ért vettem Xbox-ot.
  • arty
    #143187
    lol, találó gúnynév ezesetben :D
  • Tinman #143186
    Pontosan! Az a kád amibe ha belefingasz, fel sem tűnik senkinek.
  • arty
    #143185
    cifu is jógyerek, ezt nem is nagyon értem most :(
  • arty
    #143184
    az a Jakuzzi volna? :DDD
  • davidka003
    #143183
    Jött a paypal mail, hogy levonták a pénzt. :D

    #143178: olvastam. Szerintem sem jogosan kötöttek beléd.
    Modikon meg nem kell csodálkozni.
    SQJ meg MerlinW normálisan kb. csak.
  • Macccy
    #143182
    Szerintem ez egy titkos achievement amúgy! És csak ÉN fogom megkapni Rockstartól, aki nem grindol össze egy csomó lóvét hanem szegény niggerként küzdi fel magát a Los Santos-i gettó 50Centjévé

    "Boosttalanság"
  • Tinman #143181
    4 elakadásjelzőt kapott, engem ez abs. megnyugtat.

    Az viszont tény, hogy kevés a mod, újakat nem akarnak felvenni, ellenben sokszor rémesen lassan reagálnak.
  • Totti5
    #143180
    Annak egy bann állna jól, mert amióta a filmes topikba is berobbant azóta van csak nemulass, eddig olyan 10 hszben anyázott le az elmúlt hónapban, úgy hogy hozzá sem szól az ember, érdekelt valakit? dehogy... most hogy szóltam a tegnapiról még én kapok érte, mivel SGn a moderátorok kb nem létező létformák, bármit lehet, nincsenek képben. Ha a modi képben lenne akkor ennek a "mebernek" egy szavát nem hinné el.

    Ennek most annyi értelme volt, hogy még nagyobb önbizalommal fogja nyomni a fikáját és a hazudozását. Kinek kell ez? nekem nem.
  • Tinman #143179
    Annak a pezsgőfürdő nevű gyeröknek eskü jól áll a sárga ;-)
  • Totti5
    #143178
    SG hozza a színvonalat:

    Leírtam hogy tetszett a Pacific Rim a filmes topikba.

    Erre jött a két nagyokos:

    1, "Jaaaa, mekkora zsirkiralysag volt mar, mindenki kicseszett oszom volt, a robotok meg amikor egymast gyaktak az mennyire zsircápa volt mar, nemigaz?! Meg sok ilyet elneznek en is 0-24-ben!!!
    Dogoljon meg a kreativitas a tortenet a szineszet es a dramaturgia egyarant, CSAK ZUZAS LEGYEN!"

    2, "Hogy mondod Istencsaszar ? Jah elfelejtyettem hogy mar nem ezt a nicket hasznalod, mert azzal is szarra egetett mindeki az Uwe Boll rajongasod miatt. :P
    Amugy hogy ? Fordithatnad a makogasod, hamar ugatasrol regelsz te igenytelen maki."

    Mivel egyetlen modit sem érdekelt hogy ez a két jóember mindenkit kioszt aki pl a Pacific Rim-et pozitívan értkeli, kérdtem a moderátorokat hogy intázkedjenek.

    Intézkedtek:

    [NST]Cifu 1 db büntetőpontot adott neked. ( IGEN NEKEM! )

    Indoklás:
    "Miért kell 1-2 embernek szétbarmolni a topikot a folyamatos ugatásával, mert ők valami felsőbbrendő egyedek, valami megvilágosodott tudással és sznob izlésficammal? ráadásul alpári módon teszik."

    Stílus, provokálás...

    Én bazdmeg? Én?????
  • gduck
    #143177
    Basszus... Én észre se vettem ezt az ingyenes DLC-t :( Na úgy látom újra elő kell venni a gamét :D
  • arty
    #143176
    raptr.com :)
  • davidka003
    #143175
    Akkor törlik majd a megrendelést. Amúgy meg szemétségnek érzem, hogy csak UK only. Külföldi paraszt nem élvezheti az akciót?
  • Totti5
    #143174
    Első mondat azt mondja, hogy ez az ajánlat csak UKra vonatkozik. Lehet hogy a 30% csak UK only.
  • Harlekin
    #143173
    siess!
    csinálom a 100% ot minden ufo,lapok összeszedve hidak kész kés repülést csinálom kb a 40. vadászgépet saját repülőt töröm össze és csak a fele van kész azaz 8 és még vissza van a hulladék szedés de az sima ügy lesz ezekhez képest és jön a 100 GS
    Remélem hamar kész leszek vele azt megyek online csinálok még vagy 10 millát az csak elég lesz megveszek mindent ami eladó csak az a baj,hogy így is tele a garázs + busz repülő tank ami van...Kiváncsi vagyok R* meddig nézi el a "pofátlanságot" igaz akkor sok mindenki megy a lecsóba láttam videót ahol a gyerek tankal megy és van vagy 50 millája ehhez képest én a satnya eddigi 14 millámal csóró vagyok.
  • Botond #143172
    Számolja vhol? Én néha belépek csak úgy össze vissza autózni is. Szóval végtelenített a cucc számomra. :)
  • davidka003
    #143171
    Rendeltem GAME-ről a 4 játékot 30%-os kedvezménnyel akcióból.
    Paypal-al fizettem. Viszont ír egy olyat, hogy "This offer is valid online in the UK only and can be withdrawn at any time without prior notice. This offer cannot be used in conjunction with any other offers. The offer is not valid if you are purchasing through PayPal. This does not affect your statutory rights."

    Elvileg paypal vásárlással nem használható.(miért? Hülyék)
    De nem is az a poén hanem, hogy GAME megerősítő mail jött de paypal email nem és paypal tranzakcióknál se látszik. Pénzt se vett le a kártyáról.
    Majd holnap kiderül mennyire szopatnak meg. :D
  • Moby
    #143170
    Crona óta. Azaz kb 2 éve.
  • arty
    #143169
    ha nem maxi-optimális módban nyomod, de élvezed is a szabad száguldást egy-egy eventre, 40-50óra simán benne van a karrierben

    mióta kijött az 1000 club ingyenes dlc, már 70 óra felett járok :)
  • davidka003
    #143168
    A jó ideje az túlzás, nem?
    Kb 1 éve lett integrálva a déli hídra.
  • Moby
    #143167
    Igen. Bár valszeg semmi köze hozzá, de az egyetlen box amit így használtam az e74-es lett. Ami ugye hana elszállás. És hát a hdmi-t takarja az av kábel, amit így preparálni kell, de egy hangyafasznyi esélye van, hogy nem véletlenül takarja.
    Bár az is tény, hogy jóideje hana sincs már a gépekben :)
  • Macccy
    #143166
    Outlaws, always outlaws!!

    Na majd ma este bejövök és meglátjuk, hogy az aczélos huszonvalahanyas szintemből veszítettem e! :) De olyan 9-nél korábban ma sem érek haza ... !
  • LeventeV
    #143165
    Az szép. Még csak a zöld karszalagnál járok.
    Köszi a választ.
  • davidka003
    #143164
    20 óra
    De lehet 30 ha minden megakarsz maxra csinálni
  • LeventeV
    #143163
    A Froza Horizon-nak kb. hany oras a karrier modja?
  • LMNO
    #143162
    Ja, a boxon kellett megadni az e-mail címet a eurosport app-ban, amire küldtek egy mail egy linkkel, és ott kell beírni a kódot. Fel is ismeri, csak épp nem tudok továbbmenni...
    Chrome-ban meg ie10-ben próbáltam.
  • davidka003
    #143161
    Biztos ott kell beírni?
  • LMNO
    #143160
    Üdv!

    Valaki regisztrált már erre a Eurosport app-ra? Kaptam a live gold-hoz ilyen kódot, amivel elvileg 3 hónapig megy, de hiába írom be a eurosportplayer.com-on, rányomok a "Proceed"-re és nem történik semmi.

    Thx
  • davidka003
    #143159
    3 font

    De 5 játéknál többet ne rendelj egyszerre.
    6-nál törlik az egész megrendelést, mert nem fér bele a postába.
  • Rage47
    #143158
    mennyi onnan a szállitás?

  • davidka003
    #143157
    GAME-en: Gears of war 2 collectors 3 font
    Halo 3 collectors: 4 font
    Gears of War 3 steelbook 8 font
    Assassin\'s Creed Revelations Collectors Edition 10 font
  • arty
    #143156
    jahogy prémium - bocsánat, azon átsiklottam!

    ezeseben jogos amit írsz, valóban jó profilostul eladni!
  • Schakal79
    #143155
    No de akkor mehet a kukába a premium? letöltött tartalmak?
  • arty
    #143154
    az x360E-vel rendesen felültél a "szopórollerre", ez egy olcsósított gép, igen kevés infóval a neten

    elvileg itt leírják hogy sima av kábel esetén kijön a sztereó audio jel is a kimeneten, de h ez akkor is kijön-e, amikor a hdmi van bedugva - nem tudom
  • arty
    #143153
    miért érne többet a bf3 a profillal? gondolod valakinek érték a te felfejlesztett katonád?
  • DarkSector
    #143152
    Eladhatod, csak elviekben nem szabad, és csak saját felelőségre, nem neked kell vigyáznod, hanem akinek ezt el tudod adni annak kell vigyáznia..
    Te semmit nem vesztesz ezzel.

    Amúgy szerintem van neten pass ehez a digitális cuccokhoz, multihoz.
    Max maga a lemez ér kevesebet mintha egybe lenne mindennel.
    De hogy a te profiloddal ki akar majd játszani egy játékot, az kérdéses.