176613
banner
  • Totti5
    #143231



  • Totti5
    #143230
    MS utolsó Xbox360 üzleti jelentése.

    MICROSOFT (E&DD), JÚLIUS 1. - SZEPTEMBER 30. (Q1)
    - 2 070 millió dollár bevétel (+6%)
    - 15 millió dollár veszteség
    - 1.2 millió leszállított Xbox 360 (-21%)
  • Tinman #143229
    Értem... de azok elég foscsik többnyire :-/
  • davidka003
    #143228
    Azokat maxolja ki amiket nem annyira nehéz.
  • Muttley
    #143227
    csak úgy röpködnek az újdonságok :)
    ettől az eddigi singlep BF-ek miatt sokat nem várok
    de ha vki próbálja, jöhet a quick-review :)

  • Tinman #143226
    Igen, mert megnéztem a profilját és van pár értelmes cím, amit meg baxott kimaxolni. Nem is értem néha azermbört'.
  • arty
    #143225
    te most komolyan azon filózol, hogyan és miért lett RANDOM_GAME_TITLE 1000/1000 Harlekinnek? :D
  • Tinman #143224
    Tegnap láttam, hogy valamikor 1000/1000-re kimaxoltad Lollipop Chainsaw-t.
    Na azt, hogy bírtad idegekkel? Akkora egy rakás szerencsétlenséget... atyaég, 1x letolni is kihívás volt, annyira dagonya.
  • Totti5
    #143223


  • Harlekin
    #143222
    Oksa!Meglett a 100%om megvan a 100 GS,de ennyi elegem van az acsikbol ebbe a gtaba.
    Jah!!!Az Angliai repjegy megvételem még feleslegesebb lett xbox one vétel ügyén,nem elég hogy eltolták a titanfall megjelenést ami miatt meg akartam venni,hanem még a haverom is berendelt itthonra jó pár darabot.Ma hívott,hogy ha kell lesz nála.Mind 1 kimegyünk ha már meg vannak a repjegyek legalább elmegyünk megnézzük stonehenget...azt még nem láttuk kint
  • TaRka0107
    #143221
    Úgy várom mint a messiást, pedig szerintem vagy 2 évig nem lesz XBOX ONE-om!:D
  • Renjike
    #143220
    és a collection csak nov 8ra lesz itt :(
  • vg
    #143219
    Reméltem, hogy hátha már ma megvásárolható a Castlevania Mirror Of Fate, de várni kell holnapig. aFene.
  • Totti5
    #143218
    (kinect)
  • Totti5
    #143217
  • Macccy
    #143216
    Ó, ma nem fog összejönni szerintem sajnos, nade HOLNAP ! Azám! ... Ma "sajnos" bejött egy születésnapi (nem az enyém) sörözés+biliárd haverokkal és az ilyesmit nem kéne elutasítani.

    Amúgy azt a nukleár waste szedést simán megcsináltam a lassú szar Sárga November tengeralattjáróval, nem volt az olyan nagyon hosszú még körbemenni sem. Csináld csak meg hagyományos módon, azok után amennyit a törölközővel, a kezeslábassal és a bárszékkel küzdöttél ... Ez már csak walk-in-the-park
  • Totti5
    #143215
    Persze nyilván ahhoz hogy az ember érdemben tudjon vele játszani

    1, F2P tehát ingyen játszik!!! nem fizet egy vasat sem, de ez = az ultimate végeláthatalan grindel amiért fillérs játékbeni pénzmennyiséget kapsz, mielőtt megőrülsz, megunod az egész szélmalomharcot.

    2, F2P tehát ingyen játszol, de fizetsz azért játékon belül hogy a játékélmény normális legyen, ahogy azt a fejlesztők megálmodták.
  • arty
    #143214
    Mert ő LÁTJA hátulról a jobb fizikát, te bentről meg nem.

    És még neked áll feljebb?!?!?! :DDDDD
  • Harlekin
    #143213
    Hi!Ma gta???A storytól ki vagyok borulva teljesen már.
    98.75%nál tartok.Pár stunt jump van még vissza.Tegnap nem meséltem elkezdtem szedegetni a hulladékot. Tengeralattjáróval,de baszott lassan ment.Gondoltam meggyorsítom a dolgot kimentem a reptéri kikötőhöz csónakér.Kiszálltam a tengeralattjáróból így rajtam maradt a búvárruha.Mondom fasza Go a hajóval,de nincs radar na mondom fasza akkor vissza 5 métert mentem el mire vissza fordultam elmerült a tengeralattjáró. bazd meg akkor tényleg marad a hajó guide alapján megérkezek a kb pontra merülés megtalálom feljövök csónak sehol elsodródott.Nézem merre visznek a hullámok megvan elindultam úszva abba az irányba már láttam a csónakot amikor ez az istenverte 1 zátony közelébe,de bent a mély vízbe úgy gondolta,hogy ott leér a lába és lépet rajta 1et mire búvár ruha leugrott róla.Bazzzzzd + öngyilkosság teló elő B terv kitalál...vettem 1 cargo bobot megjön hellipadra ki indulás a tengeralattjáróért fasza örömködök hogy megtakarítok 1 fél szigetkerülést gyök 2 vel. Megérkezek a submarinér kampó ki felvesz és abban a pillanatba eszement forgásba kezdett a cargobob kigyulladt subostul mindenestül és fantastic fouros Human Torchot megszégyenítő sebességgel megindult orbitális pályára.Baszná meg az egész story... ellenben a partyban lévők jót röhögtek a kínszenvedésemen.
  • Totti5
    #143212
    Próbáltátok már?



    Árkéd szekcióban elérhető. F2P, PAY2WIN. H&S akció RPG.

    Kellemes, van benne pár érdekes ötlet így első nekifutásra.

  • davidka003
    #143211
    HD3870-el úgysem lenne nálam fasza de még PC-re úgy sincs.
    Konzolom nem warezos. Így marad a várakozás.

  • Totti5
    #143210
    Ez már nextgen only nálam.
  • Seth
    #143209
    Stílszerűen, én ezt biza lekalózkodom, yarr harr !! :)
  • Muttley
    #143208
    kint van a....
    aki próbálja, jöhetnek a vélemények :)

  • dark night
    #143207
    Jaja van rajta,legalább is ez az A/V csatlakozás bevesz 3.5-ös jack-et is,de itt a hivatalos csatlakoztatás!
    http://support.xbox.com/hu-HU/xbox-360/audio-video-setup-and-use/connect-xbox-360e-console-tv
  • davidka003
    #143206
    Balfaszok az emberek.
    Aztán mikor mondod nekik, hogy talán gondolkozni kellett volna utalás előtt akkor meg jönnek azzal, hogy nem kell a baszogatás van elég baja így is. :D Hát persze.

    Svindlerek listája oldal van facebook-on.
    Ajánlom olvasgatni
    Annyi buta embert átvernek. Ők tartják el a csalókat.
  • Macccy
    #143205
    Már ne is haragudj, de az Akiket átkúrtak totyikba csak csoportterápia van és zokogás, oda ész érvek nem kellenek, mert akkor véletlenül csökkenne az átkúrások száma!
  • Macccy
    #143204
    De ez az egysejtű (hát az alapján amiket mondtál már róla ugye) valószínűleg a Focus-át is úgy vezeti az úton, hogy felhajtja az ötödik ajtót és kiül hátra egy bárszékre
  • Totti5
    #143203
    Ráadásul velem vitázott az WRC4 kapcsán hogy a fizika fejlődött meg mennyivel jobb lett.
  • Totti5
    #143202
    WRC4

    [1] Zodiach2012
    ma 6:58 #37
    Egy kérdés ti milyen nézetbe játszotok a demoval?
    Sziasztok aki gondolja jelöljön be xbox liveon: Zodiach2012

    [104] dreampage
    ma 8:27 #38
    Válasz Zodiach2012 (#37) üzenetére
    Külső nézet, a lehető legközelebb az autóhoz.


    Ezt nem hiszem el. S ez az egyén szakérti a Codie fórumon a fejlesztőknek az F1 2013 fizikáját! Eszem megáll!!!!
  • davidka003
    #143201
    Jött az email, hogy feladták.
    Ennyit arról, hogy csak UK címre és csak akkor ha nem paypal-al fizet az ember. :D

    Még sem volt büdös a paypal-al fizetett 22 fontom? :D
  • Tinman #143200
    Azért kaptam kitiltást, mert beírtam az akiket átvertek topikba, hogy nézzék már meg a megbízhatóságot mielőtt előreküldik egy rohadt iPhone árát!

    90%-ban 0 vagy 1-2 megbízhatósággal rendelkező verte át őket. Erre kitörölték majd warnoltak. Rákérdeztem, hogy miért, amikor JÓT akarok másnak? Reakció: Ne offolj. Kitiltás.

    Homokosok. Evvan.

    Bithun meg azért kaptam warnt, mert leírtam, az ajánlóba, hogy nem ajánlom a Taken 2 megtekintését, mert u.a. dettó, mint az 1. rész, félek a 3. részbe a nagymamát rabolják majd el, ráadásul Liam Neeson nem jó akcióhős, mert olyan lassú, mint egy mackó. 4/10

    Reakció: Warn.
  • DarkSector
    #143199
    Van stereo jack 3.5mm-es kimenet?????????????

    Nekem is kell egy ilyen masina!!!!!!!!!!!!!! :D
  • arty
    #143198
    mi is köszönjük a tapasztalatot, jól fog ez még jönni :)
  • dark night
    #143197
    Sikerűlt megoldani a hangot a Xbox 360E-konzolon.
    az A/V csatlakozás hellyére bement egy sima jack kábel,csak én nem eröltettem mert olyan nehezen ment bele,azt hittem nem oda való,de aztán jó lett.A másik végén meg rca kábelek vannak,az meg ment a hangfalba,így lett hang!
    Köszönöm a segítséget,Darksector,arty!
  • DarkSector
    #143196
    ja hogy ezért barátkozol vele. :D
  • Harlekin
    #143195
  • davidka003
    #143194
    Itt nincs rendes moderáció. Mondjuk PH-n is szar de ez van.
    Ingyen dolgoznak és szarnak bele abba, hogy rendesen megnézzék, hogy kinek kell adni büntit.
    PH-n is tök nevetséges dolgokért kapott pl Tinman is kitiltást.
  • Totti5
    #143193
    Eleve nem belém kötöttek, hanem pár napja írt valaki Pacific Rim beszámolót, amire ő akkor megkapta az égi áldást ezektől a nagyokosoktól és le lett hordva, mivel igénytelen ember, hisz lényegében tetszett neki és merte élvezni a filmet, ami bűn.

    Ekkor írtam ezt amiért ma kaptam egy büntetőt, amikor is tegnap írtam szintén a Pacificről hogy élveztem. Ekkor jött a nagyokos és elkezdett anyázni, erre írtam a modi topikba, hogy ha lehetséges akkor ez ne legyen már megengedett. Meg is kapta érte, meg is köszöntem a gyors együttműködést.

    Erre előbb látom hogy én is kaptam, persze miért? ez az egysejtű szépen megvezette a modit, aki láthatóan nem olvasta el a hsz-em előzményit, meg ezeknek az okostódiknak sem a terrorát, amit ott másokra zúdítanak, hisz csak egy értékrend, és egy izlés létezik az pedig csak az övék.

    Hányinger, hogy ilyen itt megengedett, de ha ez kell a filmes topiknak és senkit nem izgat...
  • Tinman #143192
    Fail