176613
banner
  • davidka003
    #143271
    BF4 képeket láttuk Nmag-on de azért jöhet ide is. :D
  • kill3r21
    #143270
    Csúnyán itt a nextgen szél mi gyerekek?
    BF4 hányás csúnya, Assassin is volt már szebb, látom a WRC is gáz...
    Jöhet pár kemény BF4 Shot?
  • arty
    #143269
    szerintem elfogadnád te ezt a grafot, ha mellette jó / élvezetes szimulációt kapnál :)
  • Totti5
    #143268
    Élsimítás nincs rajta, mert megfekteti a a gépemet, amúgy max. Még egy infó s örökre befejeztem: Group B és régi rally autók nincsenek benne. Sikerült kivenni, így sokkal kevesebb autó van benne mint a WRC3ban.
  • davidka003
    #143267
    Max grafika?
    Colin McRae 2 is nézett így ki. :D
  • Renjike
    #143266
    feels next gen
  • Totti5
    #143265
    2013, 7 év kemény munkájának gyümölcse, ennyire tellett.

  • Renjike
    #143264
    Ne fájdítsd a szívem!! Még 13 nap a collectionig...
    Ha a 2. rész is lesz olyan tartalmas mint az első (20 + óra) akkor elő is rendelem :D
  • vg
    #143263
    Második rész demója hihetetlen. Ha tudjátok mindenféleképpen próbáljátok ki. (700 mega, kb fél-háromnegyed óra játék)
  • vg
    #143262
    Pályák vannak, átmész aztán tölti a következőt. De egy pályán lehet fel-le menni és több felé is ki lehet menni majd visszamenni. Meg van teleport izé, de az elég értelmetlen, nem használtam eddig.
  • Seth
    #143261
    Metroid-vaniás vonal vagy pályákra van osztva?
  • vg
    #143260
    Nagyon jó a Mirror of fate! Alig lehet abbahagyni. A kép jobb és bal oldalán van egy fekete csík, de nem zavaró. Most vettem észre, hogy megkapják akik megvették a második rész demóját, már jön is lefele.
  • Harlekin
    #143259
    Vond vissza az az isten!Most azonnal neki állnék újra maxolni,de tényleg.3 végigjátszás alatt megvolt.8 nap alatt lett 1000 gs mármint első acsi utolsó acsi dátum 8 napból is volt 2 amikor nem nyílt acsi tehát nem játszottam vele 6 nap alatt meglett cirka 38 óra alatt raptor szerint ami túloz jócskán.
    Nem azért nem állok neki azoknak a kategóriáknak amiket Te méltatsz és szerinted azok a nagyon nehéz gamák mind acsi mind más szempontból,mert tartok tőle.Szimplán NEM érdekelnek se story szempontból se acsi se semmi miatt.Nem köt le nem akarok azon agyalni,hogy tegnap ugyan mit is beszéltem a fő hős unokatestvérének a keresztapjával.Hogy hova is kell mennem és miért,hogy megmentsem a testvéremet aki kiderül,hogy nem is az mert az elején 1 manó közölte velem 20 órával ezelőtt,hogy na majd ezt olvasd tovább és kiderül,hogy nem a testvéred hanem a fő geci aki az apád vagy valami hasonló.És nem mehetek 1 tetves falun keresztül úgy,hogy ne kelljen az utolsó csövestől is side questet felvenni,mert különben az előzőekben leírtak már nem igazak.A másik meg amikor a kedves készítők idiótizmusukban nem tudnak mást kitalálni mint azt nehezítésnek,hogy 135652578652563 kardcsapással végezd ki a bosst ami utána fél órás átvezetővel haldoklik és a seggszőréből megmaradt darabból újraépül és további 2354643472476243 kardcsapással végezd ki.Köszi ezeket kihagyom ezek nem nehéz feladatok hanem számomra értéktelen faszságok.Na megyek legozni az leköt és megnyugtat...
  • Totti5
    #143258
    Csókolom a kezeit!

  • Harlekin
    #143257
    Azokat maxolom amihez kedvem van nem szempont a nehézség,de döntő szempont az idő.Tehát teszem azt most nehéz lesz maxolni ennyi megjelenésnél,mert tudom,hogy ott vár az új gama.GTA 5 is csak azért ment eddig,mert jó tetszett is,de lényeges volt,hogy nem akadt jobb.De most itt a BF,AS,Batman stb.Ja és a kedvenc lego marvel SH Na teszem is be.
  • Harlekin
    #143256
    mi nem megy?
    Tökéletesen működik a hangvezérlés legalább is nálam!A dash felületet mindig úgy kezelem 1 nagy baja van,hogy nem teljesen mélyreható a kezelés tehát van,hogy a guide részre ér és akkor kell a kontroller!De az hogy partyba lépjek lemezt indítsak arrébb léptessek menüt kinect felületre lépjek stb azok hibátlanul mennek.
  • heady
    #143255
    Valasz ment.
  • Waczkor
    #143254
    Írtam privit.
  • arty
    #143253
    lenne, ha működne megbízhatóan ;)

    megamugyis - itthon nem fog menni xbonen se, nem? mert ugye x360on nem ment a hangvezérlés ha jól rémlik
  • Totti5
    #143252
    Volt benne kinect? vagy a hangverzérlés? az igen egy elavult vicces dolog, nincs létjogosultsága 2013ban.
  • TDC Geronimo
    #143251
    Első értékelhető reklám tőlük. Bár kinektes rész még mindig vicces
  • Totti5
    #143250
    Kérdezd meg Waczkort, ő Londonban van. Más tudtommal nem:)
  • heady
    #143249
    Ide is beirom: a mar korabban emlitett Xbox One Tourra el tudok vinni egy londoni lakost, ha valakinek van kedve, mert a haverom sajnos nem er ra. Pm utan adok telszamot es megbeszeljuk.
  • heady
    #143248
    Nem vagyok pesti, de akkor jol sejtettem, hogy ez MO lehet :)
  • Totti5
    #143247
    WRC 4 kapott egy esélyt PCn, kíváncsi voltam milyen szaggatás mentesen ( igen bárki bármit állít szar 360on a frém, ha a pálya 90%án jó is, de ha abba a pár kanyarba nem akkor ott már gáz egy ilyen játéknál, ahol centikre kell menni a sziktálktól )

    Öröm és bodottá! Indul a menet. Kormány beállít, start race.

    30 fps és irgalmatlan szaggatás, diavetítés. Itt valami nyiván nem jó. Nem is volt, hisz én galád módon, első dolgom az volt hogy bekapcsoltm a vsyncet. Ez úgy tünik a az olaszoknál más hatást ér el, mint ahogy az a játékiparban megszokott.

    Jó akkor kikapcsoltam. Már a menüben szétesett a kép, de nem baj, legalább túlléptünk az akadós 30 fpsen. Akkor újra verseny. És indul és WTF. Nincs FFB. Bazdmeg, vagyis valami van, de még boxon is erősebb volt. Lehet hogy azért mert G25 driver van fent Fanatechez ( ami amúgy szponzora a játéknak ami az induló képernyőn látható is ). Sebaj, gyorsan felcsaptam a gépre egy fanatec driver.

    No akkor harmadjára indulunk, vagyis indulnánk, mert így most a kormányt joynak ismerte fel. Sebaj, talán jó lesz. Akkor most már tényleg mennék 10 métert... indulunk. 1-2-3-4 méter. Alt F4. Ez bazmeg tényleg kontroller emulálsa kormánnyal. Akkor Fanatec driver le, G25 fel, azzal legalább lehet valamit kezdeni.

    Pálya tölt, indulás. Mentem egy fél szakaszt. A játék a 60 fps közelében sincs. Akad, szaggat. Ugrál a frém 60 és 50 közt össze vissza. Teljesen játszhatalan + ronda. Néztem egy esőse versenyt is, amire véletlen bukkantam de ha én köpködném a szélvédőt akkor is igényesebb látvány lenne, mert ezen semmi effekt nem volt. Vízátfolyás? belementem, az ablaktörlő a csont száraz szélvédőt törölte 10 mpig.

    Borzalmas, a fizika nevetséges aszfalton olyan szinte gyors és ragasztó, hogy nem bírom időben fordítani a kormányt!, a grafika ronda, a játék játékként alkalmatlan a játékra. A szokásos Milestone szenny, hozzá nem értőktől azoknak akiknek semmi féle affinitásuk sincs az autós játékokhoz és az igényes videójátékhoz.

    Elcsesztem 3 órát megint az életembel ezekre a gyökerekre. Valamit ki kellene találnom arra hogy ilyet ne tegyet többet, mert mindig átbasznak, és mindig jobban. Könyörgöm, menjenek már csődbe! Nincs szükség ezekre.
  • Totti5
    #143246
    Érdekesség, hogy egy részét nálunk forgatták pl Keleti pu, Váci út.
  • kakaoskalacs
    #143245
    Srácok
    egy 1,5 éves slim x360 320gb-s HDD-val
    2 kontroller-el erdeti ms
    Halo reach collectors
    Halo 4 Collectors
    Forza 4 collectors
    RedDeadRedemption
    Gta IV
    Midnight Club
    Dantes Inferno
    Injustice
    Burnout Revenge

    ezek mind tokkal vonóval stb

    Mennyit kérhetek igy a pakkért EGYBEN?
  • Totti5
    #143244
    Zseniális reklám:)

  • Totti5
    #143243
    Nincs ezzel baj. 6 év alatt may 3-4 ilyen cím jelenik meg. Ilyen is kell. Amúgy meg tényleg poén az egész.
  • Tinman #143242
    Egy fene... nekem tetszik ez az elmebeteg, Dragon Ball-szintű kilőlek az Univerzumba és még azon is túl-style.

    Mióta konzolos középszar címeimet fogyasztom eddig ez a legtutibb. Mindig pont így nézek 1-1 jelenet után ^^

  • TDC Geronimo
    #143241
    Jó volt én 3DSen toltam le. Nekem tetszett, főleg bossharcok. Nagykonzolos verzió támogatja 3Dt? Csak mert rengeteg jelenet direkt úgy van megcsinálva.
  • Seth
    #143240
    Addig jó amíg csak qte van, mert a harcolós részek rémgyengék és uncsik. 4 órát beleöltél, akkor már mindent láttál ami a tényleges játékot illeti, nem fognal változtatni a formulán, ha a QTE-rendes harc arányt nézzük. Ja de, a végére 80%-kal több ordítás lesz
  • Totti5
    #143239
    Demót meglessük.
  • vg
    #143238
    Remélem nem lesz, bár már a DS verzió átvezetőit régen megnéztem youtube-on én barom. Viszont szívesen megveszem, ezáltal remélhetőleg támogatom picit, hogy legyen jó sok tartalom a még hegesztés alatt lévő második részben. Veszel új gen gépet?
  • Tinman #143237
    Asura's Wrath-et tódat'?

    Olyan 4 órám van benne, eddig effektíve 15 perc játékidővel.

    Minden epic, tényleg kibaxott tetszik, de játszani is lehet majd benne?

    Lekjopp' amikor megnyomsz 2 QTE faszkolódós gombot és a holdig repül egy félisten ^^ Erősek vagyunk nem mondom, de azé' ennyire? :-D
  • Seth
    #143236
    Csak aztán nehogy csalódás legyen :) Kapott hideget,meleget a 3DS verzió
  • vg
    #143235
    Jaja!
  • Tinman #143234
    3790 Ft!

    Azonnali vétel! Nem kérdés!
  • vg
    #143233
    Mirror of fate! eZaz! Közel 4e forint. Pff.
  • vg
    #143232
    Az egy széf a fején? Ejha.