176613
banner
  • davidka003
    #143311
    Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist 5th Freedom Silver Edition Xbox 360 £29.98

    24cm Sam Fisher Figurine
    Steelbook
    Collector Box
    96 page Splinter Cell Echoes Graphic Novel
    Single and multiplayer coop maps: Dead Coast and Billionaire's Yacht
    Unlockable gear:
    5 pieces of gear: Gold and Amber goggles, Ghost Boots, Armored Boots and Tactical Gloves
    5 suits: The Elite Digital Ghillie Suit, Spy Suit, Mercenary Suit, Upper Echelon Suit and Eclipse Suit
    5 weapons: VSS Sniper Rifle, M1014 Tactical Shotgun, HK 416 Assault Rifle, F40 Pistol and Crossbow
  • Moby
    #143310
    Én anno ezt úgy csináltam RBR-ban, hogy bedugtam egy joyt, azt használtam kéziféknek :D
  • kirol
    #143309
    A The wolf among us -al játszik valaki?
    Nektek nem akadozik, de úgy játszhatatlansági szinten?
  • Totti5
    #143308
    Ma nekiálltam az RBR-nek, csak a poén kedvéért. Fanateccel egész jó, bár itt rettentő mód zavaró hogy a kéziféket gombra kell tenni és nem fizikai valójában húz meg az ember egy kart. Ez ebbe sokat számítana. Ami továbbra is bűn rossz és amiatt sosem tetszett az amikor patogni kezd az autó... látható is az utolsó kanyar előtt hogy WTF -.- ami érdekes, hogy anno milyen jó FFB-t csináltak hozzá.

  • LeventeV
    #143307
    Ha szeretted a hajós küldetéseket a harmadik részben, akkor ezt egyenesen imádni fogod. Nekem az előző részben jobban tetszett a szárazföldi/vizi küldetések aránya.
    A térkép jó nagy, van mit csinálni.
    Grafika a megszokott.
    Talán kevesebb bug van benne mint a harmadik részben (közvetlenül a megjelenéskor), én nem is találtam olyan bugot ami rontana a játékélményen.
    Edward eddig százszor szimpatikusabb mint Conor, és a történet is gyorsan beindul.
    Összességében eddig nekem jobban tetszik mint a 3. rész, de még mindíg a 2. az örök kedvenc.
  • Muttley
    #143306
    AC4-ről valaki??
  • DarkSector
    #143305
    Jól néz ki, igen jól néz ki.
    Egy szóval sem mondtam hogy szebb mint a BF3, kivéve a karaktereket, de most a BF-ről beszéltem, nem cod-hoz hasonlitottam.
  • Myselor
    #143304
    még mindig rossz a szemed darki.bezzeg a cod jólnézki a gagyi texturáival és a béna karakterekkel gondolom:)
  • DarkSector
    #143303
    Mönnyibe kerül?
  • TDC Geronimo
    #143302
    360as BF4ről ment a beszélgetés.
  • DarkSector
    #143301
    Bocs kevertem azt hittem Xbox ONE/PS4/PC-s képek. :D
  • DarkSector
    #143300
    Milyen x360? :D
  • Totti5
    #143299
    Ennek fuss neki még egyszer:D
  • TDC Geronimo
    #143298
    nextgent akarsz 360on? Ez nekem új :D
  • DarkSector
    #143297
    Oks de ebbe aztán semmi nextgen.

    Ami szerintem már nevezhető nextgennek az a Crysis 3.
  • Seth
    #143296
    Fos mondjuk egy Deadly Premonition grafikája, ez azért kicsit jobb annál :)
  • DarkSector
    #143295
    Jónagy fos ahogy kinéz.
  • Firerock
    #143294
    Ha vezetéknélküli lenne akkor már a kosaramban lenne. Így viszont... :/
  • arty
    #143293
    első 15 perc alapján az ac3 kicseszett jól néz ki :)

    (hogy kint a szabadban hogy fut majd, nemtom)
  • Totti5
    #143292
  • Totti5
    #143291
    AC3 ronda volt? ez nekem új. Fosul futott? olyan volt mint az előzőek. Bugban több volt, mert többet akartak, több is lett, de nem volt elég polírozott.

    Eddig mindegyik AC magas színvonalat hozott, amúgy nem is értem hogy merült fel benned hogy megvedd PS3-ra.. láttad a nexten bemutatót belőle! Egyértelmű. Már csak 1 hónap, meg másfél.
  • TDC Geronimo
    #143290
    Miért új AC milyen lett mostani konzolokon? AC3nál rondább? Már az is elég fosul futott mondjuk. Gondolkodtam rajta, hogy megveszem még ezt erre, de inkább szerintem már megvárom vele nextgent.
  • vg
    #143289


    ezigen
  • Botond #143288
    Pont ma toltam, jó gém az, jól sikerült a remakeje is.
  • kill3r21
    #143287
    Boxon igen :)
    Hát ha valaki türelmes pár pecs kivárásáig...:)
    Multis játék esetén necces, mert addigra a többiek elhúznak...
  • davidka003
    #143286
    Tinman szokta mondani, hogy nem szeret bétateszter lenni ezért nem játszik 0day.
    Szóval tényleg érdemes várni pár javításra. Nem tudom azt megkapják-e a warezosok.
  • arty
    #143285
    az elhanyagoltban egyetértünk! (legalábbis amit a multiból láttam)
  • arty
    #143284
    lehet arra gondolt, h miután mi emberibb áron játszuk majd, már lesz v1.6 is :)
  • kill3r21
    #143283
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tudod boxon nincs Bad Crack meg Crackfix....eredeti lemezről rippelik :)
  • kill3r21
    #143282
    Lesz az eredetiben is ne aggódj :D
  • davidka003
    #143281
    A warez már csak ilyen. :D
  • kill3r21
    #143280
    Egyébként meg tojok a grafra....az jobban idegesít hogy előbb ugrott le 3 katona a teherautó hátuljáról, odadobtam egy gránátot és mindhárom túl esett a talajon és eltűnt xD
  • kill3r21
    #143279
    De majd az okosok csinálnak comparsion videót :)
  • kill3r21
    #143278
    Akkor lehet velem van a baj :)
    Szerintem a 3ezerszer szebb volt boxon :)
  • Seth
    #143277
    Kösz, itt van a gépemen, láttam mozgásban 2 pályát és még úgy sem tartom hányásnak
  • kill3r21
    #143276
    Engem sem akadályoz meg egyébként benne hogy végigtoljam :)
    De ettől függetlenül szerintem az Xbox360 port az elhanyagolt...:)
  • kill3r21
    #143275
    mozgásban jön ki igazán....nem vagyok grafikmeleg, de nagyon átjött nekem is....majd lövök még pár példát :d
  • arty
    #143274
    és ez akarna lenni a hányás csúnya?

    szerintem ez tök rendben van, simán letolnám így a szinglit (ha kapnék kölcsön egy példányt)
  • Seth
    #143273
    Szerintem messze van a hányástól
  • kill3r21
    #143272