176612
banner
  • Seth
    #143351
    Legjobb az 5. kép. Aszongya "Look at these boats.All these people ,man."
    Jah, csak a hajók hiányoznak a képről. Éppen tegnap csináltam meg ezt a pályát, a néger csóka üvöltözik,meg kalimpál az ott nem lévő hajóknak hogy kövessék őket. LOL
    Bugos mint a fene, a tengeri szakasznál a végtelenségig lehetett volna menni a hajóval, miközben a társak mondogatják,hogy lődd a helikoptert,mert végünk. Ja, de helikopter meg sehol :D
    3x kellett restartolnom azt a küldetést,mire végre rendesen működött minden. Az a baj, hogy a grafika néhol nagyon meggyőző, néhol meg ilyen trehány
  • davidka003
    #143350
    A hardver pedig single-re nem lenne annyira gáz. Lásd Halo 4 grafika brutál.
    Szóval ez megint a trógerség, hogy szarnak abba, hogy régi konzolra is megcsinálják normálisan.
  • The Protector
    #143349
    Ez mi?BF4 Boxon?
    Elég moslék,de mi másra lehetne számítani?Ps3-on sem lesz jobb.....
  • Seth
    #143348
    Próbáltam normálon, a 2.-ig jutottam :D
    Arra számítottam,hogy legalább az életenergiát feltölti boss-onként,de ló*aszt.Nem is próbáltam másodszor nekimenni
    Egyedül Trevor-nak van energiatöltő módszere, kösz,de kösz nem
  • vg
    #143347
    Mirror of fate "Finish the Boss Rush mode on HARDCORE" acsival elgurult a készítők gyógyszere. Az összes boss-t egymás után kellene 1 darab élettel megcsinálni. Hogyne. Sima játék közben, normál fokozaton is már párszor majdnem eldobtam a kontrollert.
  • kill3r21
    #143346
    Ha nyugodt akarsz lenni akkor nyeld le hogy kicsit hangosabb :)
  • dark night
    #143345
    Nekem egy rgh-s 360E Újfajta konzolom van,de játék közben,78 fok körül vana proci,az sztem is meleg,de a legkisebb ventilátor állítási lehetőség az a 65%-és akkor már kicsit hangos,de cserébe 50 fokos a proci meg nagyjából minden.
  • kill3r21
    #143344
    Nem! Szerintem nem egészséges, de kicsit visszaolvasol pont ez a téma :)
  • dark night
    #143343
    Nomális a 78-fokos proci hömérséklet játék közben?
  • TaRka0107
    #143342
    Nekem a xenon alaplapú boxom, ami elvileg hajlamos a 3 ledre, egyáltalán nem fagyott meg a nyáron!
  • Macccy
    #143341
    Mitől értenének hozzá, hát japánok!! Szuszog meg prüszköl a turbó meg a nitróbefecskendezés a neonreklámos matchboxaik alatt, manapság már lehet ez se sok van, villanyautók zümmögésén nőnek fel. Ne várd, hogy a lendkerekessel utazó hangmérnökök tökös hangot csavarjanak, mikor azt se tudják mi az ...

    Mutatni kéne nekik egy rendes V8-at meg V10-et, germán, olasz vagy jenki az mindegy! Bevérezne a szemük lehet!
  • Botond #143340
    Nekem most nyáron kétszer is kifagyott nagy melegben a gyári slim (féléves volt akkor).
  • kill3r21
    #143339
    jaja azért bitang....12v-ra van kötve.....
    De inkább ez mint leégjen, ez az 5. xboxom :)
  • Moby
    #143338
    Nincs átkötve 12v-ra? Fateknél jellemzóen ez volt a z eljárás (meg az utánhűtés, ami egy fasság :) )
  • Totti5
    #143337
    Nyugi, jamaucsi megmondta hogy lesz hozzá hang peccs. Igaz 7 év nem volt elég arra hogy 1szer felvegyenek értelmes hangokat. Amúgy nem értem. Látszik hogy ottt voltak, felvették a hangokat, de akik bedigitalizálják a játék elá, azok valami rettenet amatőr, süket semmirekellőek lehetnek, mert hogy hallásuk nincs hozzá az biztos. Förtelmes. Mondom a GT5-ben szebb hangja van egy V8nak, vagy bárminek. A turbó turbónak szól. Ezt nem fogom sosem megérteni és elfogadni, hogy hogy lehet valaki olyan vakvágányon a hangokkal mint a polifóni. NFS, Codie, Forza egymásra licitálnak és egészen döbbenetes hangokat pakolnak a játékaik alá amik mára már súrolják az élethűséget, a GT meg még arra sem képes hogy egyátalán megközelítőleg hasonlítson egy autó hangra...

    Pont ezért nem veszem meg a GT6-ot. Én így nem tudok játszani egy autóssal. Fájdalmas, élvezhetetlen.
  • Moby
    #143336
    Nálam sem volt jellemző egyiknél sem, de egyszer-egyszer előfordult. 60 fokon sohaseholegyszersem. Másrészt a retek forraszanyagnak sem használ az az iszonyű hőfok, amin üzemelnek. Cserébe viszont halk gyárilag.
  • kill3r21
    #143335
    Nekem a falcon lapos gépem olyan mint egy turbina....:)
  • davidka003
    #143334
    Nálam a gyári SLIM se fagyott ki úgy, hogy a szobában volt 35-40 fok.
  • Moby
    #143333
    Ekörül van a gyári targettemp, igen. Az utolsó boxom egy rgh-s slim volt, ott 60 fokra álllítottam a targettempet (cpu/gpu). Úgy zúgott mint a barom, viszont a nyári dögmelegben sem fagyottt klíma nélkül sem.
  • kill3r21
    #143332
    Az nem egészséges....Nekem terhelés alatt is max 50-52 szokott lenni
  • LeventeV
    #143331
    75 fokon áll a CPU hőmérséklete. Ilyen magas kell legyen?
  • kill3r21
    #143330
    Újabb finom falatok!






  • dark night
    #143329
    Rgh-val kapcsolatosan lehet kérdésem a fórumban vagy nincs warez?
  • davidka003
    #143328
    Nem. 5 font a GT5 GAME-en.
    Azért néztem róla videókat. :D
  • DarkSector
    #143327
    nem gt6?
  • davidka003
    #143326
    Jézusom. :D Néztem videókat a Gran Turismo 5-ről.
    Ez porszívó szimulátor? :D
    Behalok milyen hangja van a kocsiknak.
  • arty
    #143325
    a világ az uj enginekkel pont nem abba az irányba megy...

    a post-AA meg olyan, amilyen (semminél jobb)
  • heady
    #143324
    Ahogy a kepekrol is latszik, olyan tavolsagbol. Normalisabb elrendezesben biztos jobb, de attol meg odairtam. A forza meglepoen recefice volt, a bf kevesbe.
  • davidka003
    #143323
    Resi 6-nál se volt fél méterről se rece, mert azon volt élsimítás.
    Reméljük nextgen-ben már minden játékon lesz legalább 2XAA.
  • Totti5
    #143322
    Rece mit jelent? 60 colon fél méterről?:D amúgy rece mindig is lesz... minimális FULL HDban is, közelről nagy képernyőn. Akit zavar annak PC kell ahol rátolhat megannyi szűrőt ha van powa és ott nem lesz rece.

  • heady
    #143321
    De, most mar azert is :)
    Jo volt, Waczkorral vegul is sikerult osszehozni a talalkat, szoval azzal sem volt gond. Viszonylag kevesen voltunk, maximum 50-60 ember, igy semmire sem kellett varni igazabol nehany percnel tobbet. Negativum, hogy fejhallgatok helyett a tv-k uvoltottek max hangeron, es amikor 10 tv-en megy a BF4 egymashoz kozel, az ugy eros tud lenni.

    Ryse nekem tetszett, jol nezett ki, korrekt volt a harc, egymastol jol elkulonitheto ellenfelek stb. Viszonylag keves idot toltottunk vele, de majd egy video megy youtube-ra.

    Forzaval en egy kort mentem kb, Waczkor is. Nem rossz, de nem tapasztaltam jelentos valtozast. Recek mindenutt voltak azert. A rezgos ravasz erdekes volt, de szvsz noveli a realitaserzetet.

    Vitathatatlanul a Fifaval toltottuk a legtobb idot, remekul szorakoztunk, jo lett, frankon nez ki, elethubbek az animaciok. Egyszoval kiraly.

    Battlefield 4-el is toltunk mindketten egy kort. Jol nezett ki (recek azert megvoltak) es boven 30fps folott futott erzesre. Ha nem lenne normalis gepem, habozas nelkul megvennem erre is, mert teljesen jo.

    Dead Risinghoz en nem ultem le, tudtommal Waczkor sem, bocsesz.

    Ezeken kivul volt Zoo Tycoon (allatmod szaggatott neha abban a fel percben, amikor neztem) meg Kinect Sports 2 illetve Killer Instinct. Ezeket mind kihagytuk.

    Waczkornak sajna hamarabb el kellett mennie, en maradtam 17-ig, bar mivel a kovetkezo sessionre nem jottek sokan, mondtak, hogy aki akar, az maradhat meg, csak le kell cserelni a karszalagot. Gondolkoztam rajta, de inkabb eljottem, rohadt meleg is volt bent meg kezdett kifolyni a szemem.






  • Totti5
    #143320
    Na meséljél csak! A képeked hagyd :DDDD

    Ryse, Forza, FIFA, Dead és a többi.
  • heady
    #143319
    na ne basszal, hogy innen sem lehet linkelni... pill
  • DarkSector
    #143317
    :)
  • davidka003
    #143316
    5k-ért talán venném is a 28 cm-es figura nélkül. :D
  • DarkSector
    #143315
    :)

    fémtok jol néz ki a többi nagyon nem érdekel 10k-ért. :D
  • davidka003
    #143314
    Vettem észre, hogy beszart. :D
  • DarkSector
    #143313
    euro jelet ne irj, sg-be nem szereti.
  • heady
    #143312
    Koszi, be is rendeltem egyet :)
  • davidka003
    #143311
    Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist 5th Freedom Silver Edition Xbox 360 £29.98

    24cm Sam Fisher Figurine
    Steelbook
    Collector Box
    96 page Splinter Cell Echoes Graphic Novel
    Single and multiplayer coop maps: Dead Coast and Billionaire's Yacht
    Unlockable gear:
    5 pieces of gear: Gold and Amber goggles, Ghost Boots, Armored Boots and Tactical Gloves
    5 suits: The Elite Digital Ghillie Suit, Spy Suit, Mercenary Suit, Upper Echelon Suit and Eclipse Suit
    5 weapons: VSS Sniper Rifle, M1014 Tactical Shotgun, HK 416 Assault Rifle, F40 Pistol and Crossbow