176612
banner
  • arty
    #143391
    így vagy úgy kb már mindenk irosszalkodott :)) szerintem.
  • Muttley
    #143390
  • rastaman
    #143389
    1x töltöttem le "okosban" a castle crashers-t, de maga a box soha nem volt flashelve, nem is lesz.
  • akyyy
    #143388
    amugy a topikba irogatok közül kb hány % aki már "rosszakodott" boxon? (vagy ahogy régen irták, átált a sötét oldalra) :D
  • Tinman #143387
    Mi az isteni benne? De most komolyan!

    De ha tetszett ott a Bikini Samurai Squad, fillérekért hozzájutsz és csapathatod azzal is.

    "Szimplán NEM érdekelnek se story szempontból se acsi se semmi miatt."

    Ez azért fura, mert egy raklap játékban eljutottál elég messze/letoltad, aztán hagytad a fenébe a maxolást. Ha eleve nem tetszik a sztori, akkor végig sem tolod nem?

    Elég szélsőséges példákat hoztál fel, de tény, hogy ilyen is van. Ezeket én is rühellem. Nem ezekről regéltem.
  • Tinman #143386
    +1
  • Botond #143385
    Ismerek olyat, aki ilyen multinál dolgozik, és napi szinten hoz ilyen döntéseket és igen, van amikor zéro tolerancia a döntés, mert az a szükséges, van amikor viszont elég a statuálás a kívánt hatás eléréséhez. A jelen esetben nyilván volt egy büdzsé az ingyen játékra, a sok vpn-es miatt ezt túlfutották, de nyilván nem nagyon, mert azért vpn-el trükközni nem mindenki számára magától értetődő, szóval volt x dollár bukó, jön az új xbox1, most nem kellene nagyon negatív sajtó, de azért üzenni kellene, hogy figyelünk, hát leszűkítjük a kört, hogy a hibázok közül kiket vágunk ki és kiket nem. Teljesen racionális viselkedés. Nem csak a zéro tolerancia létezik, ha így lenne, akkor mindenkit első hibánál bannolnának, nem lenne warn system, stb.
  • arty
    #143384
    az kimaradt a sztoriból, h a kertkapun volt egy tábla, miszerint paprika ingyen elvihető (kékszeműeknek)
  • davidka003
    #143383
    Hiába próbálod elviccelni. Annyit tudunk, hogy kb szerda-csütörtök meg pénteken voltak bannolások utána már nem. Lehet aki addig sorra került az ellenőrzésnél az kapott aztán mondták a fejesek, hogy elég lesz már.
    Abszolút el tudom képzelni, hogy úgy gondolják, hogy elég visszatartó erő lesz legközelebb ha az a pár 100 ember sír a fórumokon, hogy Oman miatt kapott BAN-t.
  • DarkSector
    #143382
    Ja értem.
  • xxdani
    #143381
    nálam bejött ez a taktika. minden szart leszedtem ami ingyen volt , vpn en át is. egy hét alatt vagy 5 országot 'járt meg' a box bezsebelve mindent. Még él és egészséges, többet ilyet nem csinálok az 100 :)
  • Harlekin
    #143380
    Tehát akkor ha jól értelmezem.
    Példa gyanánt!!!!

    Pistabá hibázik és nem zárja be a kertkaput!Az utcából a páros oldalról mindenki be megy hozzá és lelopja a paprikáját egyenlő részben.Ezt a páratlan oldal végig nézi,mert kint van az utcán.
    Pistabá rájön,hogy a páros oldal lopott és elkezdi a páros oldali szomszédok ablakát bedobálni kővel,éjszaka titokba,de csak 5 nek random,és kirakja a kapujukra,hogy Code of conduct! A maradék 95öt nem bántja egyék csak a paprikát nyugodtan!Nehogy a komplett szomszédság gyanút fogjon és kiderüljön,hogy Pistabá dobál!
    A fele utca lopott a másik fele látta ki elől kellene ezt eltitkolni!?
    Konklúzió tehát,ha valami bűnt követsz el akkor azt csak sokan szabad elkövetni,mert a nagy számok törvénye alapján megúszod!

    (A cselekmény kitalált történeten alapul. A hszben említett szereplők is kitalált személyek, valóságos személyekkel való mindennemű hasonlóságuk pusztán a véletlen műve!:)))
  • lemongrass
    #143379
    még mindig az ománi/bosnyák free game-eken megy a para?
    gamer365-ön 3 emberről tudunk. amiből 2 tuti, hogy okoskodott még valamit. tehát akkor elvileg 1.
  • davidka003
    #143378
    "És ugyan miért ne merték volna!?Ha 1 et kibasznak vétséggel akinél megállapították a vétséget akkor a többit miért ne rakhatták volna ki aki ugyan azt a vétséget elkövették????"

    Kirakhatták volna csak akkor kurva nagy lett volna a negatív sajtó visszhang. Így meg csak befosatták a népet és többet ilyet nem mernek majd kihasználni.
  • Harlekin
    #143377
    "mindenkit nem mertek"
    És ugyan miért ne merték volna!?Ha 1 et kibasznak vétséggel akinél megállapították a vétséget akkor a többit miért ne rakhatták volna ki aki ugyan azt a vétséget elkövették????

    "Még az is megfordult a fejemben hogy az MS embere/emberei a forumokba bent vannak, figyelgetik a dolgokat, mert érdekes nekem még máig az hogy itt közülünk 1 embert bannoltak, tudomásom szerint aki pont közzétette a dolgot."
    JAJA a télapó is itt van és nézi ki volt jó meg rossz,hogy mit hozzon neki!!!
    Ha valaki figyeli ezt és tudatosan teszi kérdem Én Én velem mi van meg jó pár emberrel!?Pedig aztán már más fórumokon szóvá is lett téve,hogy Én kérkedek bizonyos dolgokkal és ezt hol lehetne JELENTENI,hogy bajom legyen!!!
    Darki ne drogozz,mert komoly tudatbefordulást okozhat és üldözési mániád lesz.
  • DarkSector
    #143376
    Előfordulhat.
    Mondjuk ebből az 5%-ból hány magyar volt kb ismeretségi körökben az kérdéses.

    Még az is megfordult a fejemben hogy az MS embere/emberei a forumokba bent vannak, figyelgetik a dolgokat, mert érdekes nekem még máig az hogy itt közülünk 1 embert bannoltak, tudomásom szerint aki pont közzétette a dolgot.

    Nem furcsa?
  • davidka003
    #143375
    Én se. Szerintem random kibasztak mondjuk 5% embert a Rayman-esek közül, hogy legyen visszatartó erő de mindenkit nem mertek, mert akkor a GOLD-tól is elesnének.
  • DarkSector
    #143374
    History. Asszem az a demokat is jegyzi.

    Csak érdekességképpen, még mindig nem lettem bannolva a Rayman végett!
  • akyyy
    #143373
    meg lehet valahol nézni hogy milyen demokat szedtem le a live-ről régebben?
  • arty
    #143372
    cserébe 3giga levesbe ment a 8ból :(
  • Totti5
    #143371
    Senkinek nem érdeke direkt szart kiadni. Eleve ha valaki szart ad ki akkor ott meg mindegy... azon a nextgen sem fog segíteni, ha elsőre el is vakítja az embert a grafika, ha eddig szart csinált akkor ott is azt fog.

    BF3 is nagyon felemás volt konzolon. Az nem mentség hogy a frostbite nextgen motor. És?! be lehet azt lőni rendesen, de hát FC3-nál is fontosabb volt az ilyen olyan, amúgy a látványon nem sokat dobó csicsa, mint az igényesség.

    A kurrens, és nextgen verziók közt látványos az eltérés, amúgy meg 1 dologgal tudják hülyebiztosan a népet átszoktatni, az pedig az hogy a jelenlegi gent hanyagolják. Nem adják ki rá.
  • davidka003
    #143370
    Ez annyira gáz. Az a dolga, hogy kihozza a csomagot illetve hagyjon értesítőt ha nincs otthon senki.
    Egy szaros papírt nem bírt megírni. Ráadásul azt se mondhatja, hogy sok csomagot rendelek, mert havi max 2 esetleg 3 szokott jönni. Nem kéne megszakadnia a munkában miattam.

    GOW miatt fosok nagyon, mert elég szuper kiadás és bár a GAME visszaadja elvileg a pénzt ha nem jön meg de nem vagyok kisegítve 4 ezer Ft-al. Nekem a Limited kell.
  • Totti5
    #143369
    Látom neked is vannak mókás körök a postával...

    GeoW meg csak megjön...
  • davidka003
    #143368
    Amit én látok:

    Szaggatni szerintem nem fognak a játékok, azért annyira nem lesznek gecik a fejlesztők, mert abból nagyon nagy negatív visszhang lenne.
    Viszont minden játék úgy fog kinézni Xbox 360-on, mint 2007-ben.
    Rátudják majd fogni arra, hogy a nextgen fejlesztés mellett nem volt elég idő/ember rendesen optimalizálni a 360-ra és lejjebb venni a grafikát volt a legegyszerűbb.
  • Totti5
    #143367
    Zikszbomeggy dash és multitasking

    Ha, feltéve HA ez tényleg ilyen gyors akkor jóféle.

  • arty
    #143366
    lehet h igazad lesz és tényleg a direkt elcseszett portokkal terelnek majd a nextgenre, abban van logika!

    én egyelőre ezt nem látom - bár sok játékot nem is néztem, mert alig van valamiből demo :(
  • davidka003
    #143365
    Na átvettem a GAME csomagot amit 21 napja adtak fel.
    Csomagot mentem feladni a postára és mondja a postás kisasszony, hogy van egy külföldi csomagom csak múlt hét kedden elfelejtett szólni róla mikor ott voltam. Mondom az nagyon jó, hogy a kedves postás úr egy darab értesítést nem hagyott. Már visszaakarták küldeni a feladónak. Mákom volt, hogy bementem.
    Nevetséges, hogy lusta volt írni egy értesítőt a postás.
    A lényeg, hogy megjött:

    The bourne conspiracy - 2 font
    Lost Planet collectors edition - 5 font
    LA Noire -5 font
    Killzone 2 - 4 font

    Mind szép állapotú bár LA Noire-nál látszik azért, hogy keményen polírozni kellett.
    Viszont a Lost Planet nagyon durva. Tökéletesen olyan, mint a bontatlan játék.
    Minden porcikája tökéletes és semmilyen kód nem lett lekaparva. Nagyon örülök neki.

    Video

    Viszont a 15 napja feladott csomagról még nem is hallottak. Reméljük az is megjön. (Gears 3 Limited, Saint's Row 2)
  • Harlekin
    #143364
    Úgy legyen majd vissza térünk erre pár hónap múlva!Amikor megy a siránkozás...
  • arty
    #143363
    nincs igazad

    a dice fosbájtja évek óta mocskot ad konzolon, ebben semmi sem változott (csak nőtt a mocsok szintje)
    a többi játék nem ekkora retek....
  • arty
    #143362
    ha lopni akarod a játékot, akkor LEHET "csippeltetni"

    de semmiképpen sem KELL, vagy AJÁNLOTT :)
  • domimaci77
    #143361
    Ezeket még kell csippelni, vagy valami?
  • Harlekin
    #143360
    Dehogy ciki!!!Ez törvény szerű és ez csak rosszabb lesz.Fél éve amikor ezt ecseteltem,hogy ezek csak "nagyzolós ígéretek",hogy támogatva lesz a jelenlegi gen évekig.Akkor mindenki fel volt háborodva,hogy ez nem így lesz minden fasza jó és szép lesz.Tessék itt van az előszel...Jön a game,de így ebben a formában minek!?Nesze semmi fogd meg jól!!!Utálom,hogy mindig igazam van!Már félve fogom berakni AC-t is.De ez a legcélravezetőbb módja annak,hogy mindenkit átszoktassanak a nextgenre!!!!
  • vg
    #143359
    576-ban a legnagyobb csomagot
  • domimaci77
    #143358
    Sziasztok

    Teljesen kezdő vagyok, a fiamnak szeretnék konzolt vásárolni kinetickel, tudna valaki segíteni hogy milyet és hol vegyek ???? Kösz
  • Totti5
    #143357
    Ez így van, végre belendülök élvezem a sebességet, s már azon kapom magamat hogy fenn vagyok a fa tetején. Nagyon idegesítő, meg ami a videón is látszik... jót egyenes és kis vízátfolyás 4 méterre pattintja fel az autó seggég, WTF? egyrészt kiszámíthatatlan az egész, másrészt oda a szakasz ilyen gagyiság miatt. Ezt nevezem én papírdoboz fizikának. A többi amúgy jó, fun, csak a sokat kell gyakorolni.
  • Muttley
    #143356
    #143308:

    Totti, már régóta mondom neked, h - A Rally Sim - az RBR
    nyomába sem érnek még manapság sem
    a fizika nagyon élethű
    grafikailag hangyányit elavult - de az autók textúrája szép, mivel újak
    ami tényleg nagyon gyenge benne viszont
    és ebben bőven agyonveri a WRC 3 - az a sebesség és gyorsulás látványelemei
    az RBR-ben nem nagyon van
    140-nél olyan, mintha 90-nel poroszkálnál

    #143321
    a Forzán miért nem lepődtem meg...? :)
    Ryse érdekel(ne), de majd 2 év múlva, mikor már
    kiforrott lesz az X1 technikailag és árban is

    #143351: magyarul egy rakás sz.r az egész singlep
    amolyan BF3 módra?
  • Muttley
    #143355
    köszi szépen :)
    be is szerzem a napokban
  • Myselor
    #143354
    srácok lehet már tudni hogy 1.én mi lesz a gold játék?meg 15én
  • Macccy
    #143353
    De ez annyira ciki, teljesen igénytelen, amit művelnek a fejlesztőék / EA ezzel a Battlefield szarral. Mindenkit arra bíztatok, hogy még le se warezolja ezt a szart, nehogy a csapat azt hihesse, hogy ez bárkinek is kell!
    És valóban, a Halo 4 és GTA V játékokhoz mérten ez nem olyasmi, amit a hardverre lehetne kenni! .... Szégyen
  • davidka003
    #143352
    BF3 ugyan ez volt. 1-2 belső tér szép, éles volt. Máshol meg undormány az egész.

    Komolyan BF:BC2 sokkal jobb grafban. Az legalább nem ilyen trehány a külső tereken.