176612
banner
  • arty
    #143431
    ezért mondtam, h egyezünk meg a bf4-ben, az mindenki számára elfogadható :D
  • TDC Geronimo
    #143430
    És? Ryse meg konzol ex.
  • Renjike
    #143429
    az belsős cím.
  • TDC Geronimo
    #143428
    Destiny artban erős nagyon, technóban mivel multiplat KZt nem éri fel.
  • DarkSector
    #143427
    Valóban a Killzone a legszebb, amíg nem jön a Destiny.
  • DarkSector
    #143426
    Ez mutatja mi lesz a generáció végén? :D
  • TDC Geronimo
    #143425
    "Nextgen láncscímek, idei címek legszebb darabja,"

    Killzone SF köszöni szépen jól van a maga 1080p felbontásával, 60 fps-es multijával és a nextgen nyitócímek egyik legszebb grafjával
  • arty
    #143424
    nanananana! az idei legszebb a bf4
  • Totti5
    #143423
    Akciójáték lesz. Mész és hentelsz, láthatóan nagyon autentikus körítéssel, tán még egy kellemes story is lesz benne. Ami a lényeg, hogy változatos legyen, és legyen benne nehézség. Onnantól kezdve meg mehet a kasza, s nem is kell ennél többet várni. Nextgen láncscímek, idei címek legszebb darabja, ami teknóban igen dúrvát mutat, de hát ez kell nem? grafribanckodás van vagy nem? hát itt van, igaz egy 50%al gyengébb nem játékkonzolon, hanem egy set top boxon:)
  • Muttley
    #143422
    eyecandy lesz, az 1x biztos :)
    a cryengine megmutathatja igazi szépségét
    élvezetes játék?
    na, itt lesz egy "kis" bibi
    - telis tele lesz kib.szott látványos cutscene-nel (amikor ugye a gamer pislog, mint hal a szatyorban, DE NEM játszik)
    - a harcrendszer olyan egyszerű lesz, mint egy teáskanál - tele lesz quick-time elemmel

    az eddigiek alapján - sztem :)
  • Totti5
    #143421
    Hétvégére hangolódva:)

  • DarkSector
    #143420
    Igen ezt nehéz, pont ugyanannyi robbanaás, mozgás, amortizálást nehéz ugyanazon időben előhozni.
  • arty
    #143419
    dice :D legaálbb a szándék már megvan a 60ra, ne becsüld le őket!

    2-3-4 frémmel sok helyen (ahol beesik) jobban megy a ps4es - BÁR teljesen frém2frém összehasnolitás nincs, csak nagyjából játszák ugyanazt, szal....
  • bacaelit
    #143418
    Videót nézve "szinte" lényegtelen
  • DarkSector
    #143417
    Pontossan, mert most maga a gép is jobb, nem csak a multi cimek.
  • DarkSector
    #143416
    EDDIG IS EZ VOLT.
  • Totti5
    #143415
    Az összegzésből pont nem ez jön le, vagy én olvasok valamit félre. F2F frém videó van valahol? 50-60, ez nem mond el semmit... de amúgy miért nem fix 60?
  • dark night
    #143414
    Monitorom feszt állítom,h nem-e ott van a baj,de akárhogy állítom,csak rossz.
    Gépezésre is ezt a monitort használom,meg régebben játszani,de akkor semmi baja nem volt,tehát biztos a konzolon kellene valamit állítanom.
    Ez a hdmi color space mit takar?
  • arty
    #143413
    a monitorodon nézed?

    1920x1080 / 1080p
    expanded
    RGB/AUTO
  • dark night
    #143412
    Szevasztok!
    Lenne egy kérdésem a display beállítással kapcsolatosan!
    Mivel játék közben túl kontrasztosak a képek gondolom,h magán a konzlolon lehet valahol állítani az érzékenységet vagy akármit,tudnátok segíteni,h mit érdemes,és hova állítani a onsole settings/display-en belűl,mert van sokminden.
    Köszi!
  • Myselor
    #143411
    srácok van itt olyan aki tervez AC4et venni?:)vagy esetleg megvan már neki ?lenne pár kérdésem
  • arty
    #143410
    mármint a fordítottja, nem? most a ps3 portok általában a jelentősen gyengébbek
  • arty
    #143409
    jól látod, df elcseszte a kepcsört (állítólag), ezért ilyen

    a ps4 változat nagyobb felbontásban, plusz effektekkel, kicsit jobban fut. lásd még totti összefoglalója alant!
  • arty
    #143408
    akkor ha a w8 árát nem számolom, pécén igencsak olcsóbb lenne (thx)
  • TDC Geronimo
    #143407
    Ja csak fordul a kocka :P
  • DarkSector
    #143406
    Ugyanaz lesz mint a mostani régebbi generációnál.
  • TaRka0107
    #143405
    Nekem a XO jobban tetszik. Élesebbnek, világosabbnak tűnik. Ha nem igazán így van akkor, lehet, hogy nem látok a másnaposságtól!
  • Tyrant01
    #143404
    Ezt mindenképp veszem a géphez, a másikon még gondolkodok, de nagy valószínűséggel a forza lesz
  • Totti5
    #143403
    Ez egészen elképesztő! Remélem a játék is élvezetes lesz!
  • Renjike
    #143402
    1700 ft
  • arty
    #143401
    navééégre :) thx

    amugy w8ra mennyiért lehet megvenni?
    boxon gondolom 2500ft lesz ....
  • Totti5
    #143400
    Arty!!!

    "Halo: Spartan Assault kijön konzolokra is, konkrétan Xbox 360-ra és Xbox One-ra"

    "Megjelenés decemberben, a konzolos (letölthető formában kínált) verziók tartalmazni fogják az Operation Hydra DLC-t, és egy teljesen új koop módot is bedobnak bónuszként."

    Néztem multkor a DLC/peccset. Már pöpecül megy kontrollerrel Win8on. Neki kelk feküdni! :)
  • Totti5
    #143399
    Eurogamer elemzés összegzése:

    Alapok:

    - A használt PS4 / X1 kódok "majdnem a véglegesek".
    - A használt PS4 / X1 gépek fejlesztői rendszerek.
    - Mindkét konzol menüjében Full-RGB lett a beállítás, a fényerő 30.
    - A videobeállítás a konzolokon 1080p.

    Eredmény:

    - PS4 felbontás: 1600x900, X1 felbontás: 1280x720.
    - PS4 "képzizegés": nincs, X1 "képzizegés": van.
    - PS4 képélesség: gyengébb, X1 képélesség: erősebb.
    - PS4 anti aliasing: gyengébb, X1 anti aliasing: erősebb.
    - PS4 objektum textúrák: gyengébb, X1 objektum textúrák: erősebb.
    - PS4 pixeltörés: nincs, X1 pixeltörés: van.
    - PS4 talaj: gyengébb, X1 talaj: erősebb.
    - PS4 fps: 50-60, X1 fps: 50-60 (mindkét esetben egy alkalommal 30)
    - PS4 teljes képminőség és teljesítmény játék közben: erősebb, X1 teljes képminőség és teljesítmény játék közben: gyengébb (single player mindkettőnél)
    - PS4 effektek: erősebb, X1 effektek: gyengébb.

    Extra:

    - Kampány játékidő: 5-6 óra.
    - PS4 multiplayer: működött, X1 multiplayer: nem működött.

  • DarkSector
    #143398
    Az a szmájlis verzió szebbnek tűnik.... /kontrasztosabb / élesebb (csöppikét) /jobbak a fények / több karc-részlet, de élőben a végleges változat lehet mást mutat majd.

    Mennyire lol, most vettem észre milyen találó az Xbox One.....=== XO, ez egy smile. :D
  • Totti5
    #143397
    Lehet most ebben a genben a Xone lesz a "gyengébb" gép, de ugyan úgy senkit nem fog érdekelni, mármint akik nem a fórumon számolgatnak pixeleket és frémeket, vagyis a 70 milliós bázisból 69 millió. 50%-al erősebb PS4. Jah az. Én meg a hófehérke vagyok.
  • The Protector
    #143396
    Azokat a kibaszott falragaszokat szedném le első körben.Így is tele van a lakás mozi,játékplakátokkal de egy olyan nagyon jól mutatna,még akkor is ha a játék nem érdekelne egyáltalán.
  • Botond #143395
    Lego cuccokat én is maxolni tervezem, ha egyszer kiadja az időm. Hihetetlen jók azok a gammák!
  • Harlekin
    #143394
    Az hogy nincs agyalás csak tolod és tolod...egyszerűen az egyszerűsége miatt jó! Hazajövök kiéget aggyal és nincs agyalás leköt kizárhatok mindent.

    Leírtam számtalanszor NEM MINDENEM a maxolás szimplán szeretem maxolni a gamákat.
    De ennek a feltételei nem a nehézség,mert számtalan guide alapján 1-2 es szintű gamám is van ami nincs maxolva vagy befejezve se pedig 8 óra alatt 1000 lenne,mert kicsit se ragadott el a hév vagy szimplán akadt valami jobb.
    Legfontosabb szempont az idő a következő érdekel szintű game meglétéig.
    Amúgy első fél órában eldől a game sorsa nálam,mert ha semmi,de semmi késztetést nem érzek iránta és még szar is vége van megy a levesbe...
    De nagy általánosságba amibe belekezdek azt végig tolom még ha kicsit szar is,ha eljutok az első fél óráig vagy kipattan pár acsi.
    Ha eljutottam a tetszik szintig végig nézem az acsikat és tudatosan nyomom végig elsőre a lehető legtöbbet kiszedem belőle.
    Ha végeztem és tetszett annyira,hogy van hozzá még kedvem akkor neki állok maxolni.
    De ha eközben megjelenik 1 új game amibe belenézek és megtetszik akkor gondolkodás nélkül hagyom az előzőt úgy ahogy van.

    Viszont vannak ellen példák is pl a cod BO2 ami nincs maxolva mégis van benne 340 órá mert ott a multi tetszett és érdekelt.

    És elmondható még az is,hogy 1 acsi megnyitásához vezető út sokkal jobban érdekel,mint a játék végkimenetele azaz a story vezetés...

    Most is itt lesz 1 példa valószínűleg hisz eddig minden (5) lego maxolva van.Itt az új is ennek is neki álltam,hogy maxolom háromnegyedig kész is!De 2 napja húzom halasztom az AC BF elindítását,mert ha megtetszik akkor a legot abba hagyom ez biztos.
    Ennyi...
  • Myselor
    #143393
    mi lesz 1én a gold játék lehet már tudni?:)
  • akyyy
    #143392
    hát jah, nem is sg lenne


    demoknál ez a history online weben megtekinhető? vagy boxon van valahol?