176612
banner
  • davidka003
    #143471
    Kint van boxra a COD: Ghost
    Jöhetnek a vélemények.
    Szerintem a grafika is jobb lesz, mint a BF4-nél.
  • Harlekin
    #143470
    Én nem szövök semmit objektíven értékelem amiket most így,hogy még next gen itt sincs,de már kapunk cur genre. Bf 4 re nincs mit mondani akinek van szeme az látja. Batman origins se üti azt a szintet amit az elődök hoztak és SAJNOS AC BF re is így,hogy összevetettem elődökkel ezt kell,hogy mondjam visszalépés.Apró dolgok,de ott vannak!!zizis az árnyék a textura,elődbe ha beleugrottál egy szénásszekérbe megszámolható volt a széna.Most csak van ott 1 széna utánzatú ponyva vagy pálmalevél rakat a víz tenger se hozza azt amit kell és stb.Nem szőrszálhasogatás,de ez nem az óvoda,hogy a gyerekem rajzára azt kell mondjam ami csak 1 fekete pont hogy szebb mint a ovistársa Boris Vallejot megszégyenítő alkotása.De tényleg mit is várnak sokan!?Van 1 kiadó aki párhuzamosan megjelentet 1 adott dolgot,ha csak azt veszem alapul,hogy game végén a stáb lista vetekszik 1 mozifilmessel.Akkor szerintük dupla annyi ember készíti és ugyan annyi törődéssel mind a 2 genre a cumot,hogy ugyan úgy nézzen ki!?Nem vagyok graf függő,de az ember 1 vizuális lény és az alapján ítél elsőre és másodikra is.A gamák mércéje ezért sajnos nagyon a graf ami ezért a legnagyobb törődést kel,hogy kapja és ha azt kapja akkor a legtöbb munkaórát is.Na erre mérget veszek,hogy ez nem lesz így párhuzamosan a 2 eszközön...
    2 eshetőség van szerintem itt mindent valami szinten majd a next genből visszaszabják cur genre.Ami messze nem fogja azt a szintet hozni amit most gen végén vért izzadva kihoztak belőlük.Vagy a cur gent a készítő brigád eddigi szendvicsér,kévéért szaladgáló segédekre fogják rábízni akiknek a szendvicshordás ugyan úgy a feladatuk lesz a FŐ team felé, akik nyilvánvalóan a nextgent kalapálják majd.EZ A VAN!De aki álmodozni akar szíve joga.

    És akkor még az is meg ér 1 misét,hogy akiknek a gépén(MS) ezek a dolgok(gamák) használhatók NEKIK CSAK ÉS KIZÁRÓLAG AZ AZ ÉRDEKÜK,hogy a nextgen grafikonok(bevétel) az eget verdessék minden téren.
  • Macccy
    #143469
    Háttööö ... namost én nem szoktam csakúgy fikázódni megminden ... deee ... öörmm ... ez milyen viszonyítási rendszerben tud "nem annyira elképesztően szar" lenni ?? Emlékeim fakulnak bár, de ahogy így visszagondolok milyen volt 1942-ben. Najó, annyira nem vagyok öreg, de a Battlefield 1942-ben milyen volt PC-n még 10 évvel ezelőtt ... Hát szerintem az is szebb volt, de legalábbis nem okozott ilyen csalódást!

    Nem nagyon hiszek a Harlekin összeesküvés-elméletében (no offense Harli!) azt illetően, hogy szándékosan csinálnak ótvaros szart egyes fejlesztőcsapatok, azért hogy a NextZsen felé tereljék a népet, de ez olyan, mintha a DICE beleszart volna a jelen generációs pénztárgépbe! Ezt remélem így senki nem veszi meg innen! Há'hogynézezkii?!
    Pedig ez a "yeah" faszagyerek azt mondja egész addig a szarokat telepítgette, akkor azért a HD pakkot csak felcuppantotta már. Vagy az multiban nem aktív, hogy jusson erőforrás a ... de mire is? Itt semmi nincs szinte a képernyőn, de az is homályos másodpercekig. Ezt a pocomról bármelyik játék multija megeszi ... pedig az Alan Wake-ben nincs is multi, de az is megenné ha lenne!

    Még jó hogy a BF3-at skippeltem, mert most lehet komolyan sérelmezném ezt ...
  • DarkSector
    #143468
    Jah thx. :(
  • Totti5
    #143467
    Nem lesz jó. Logitech kormány nem megy Xboxon.
  • DarkSector
    #143466
    Haver akar venni x360-at formával, és ilyen kormánya van , hogy x360-hoz jó lenne-e. :)
  • Totti5
    #143465
    Van FFB, korrekt cucc, nekem sok évig volt.
  • DarkSector
    #143464
    Logitech Formula Force EX.

    Ezzel a kormánnyal menne az F1 2013?
  • Totti5
    #143463
  • Botond #143462
    Godos dió3 árát felnyomták 15król 18kra. :(
  • Seth
    #143461
    Battlefield-ben az én szavamra nem kell adni (meg másban sem nagyon :D)
    Már 2 napja el sem indítottam, azt sem tudom hol lehetek a "sztori"ban, multi része meg nem hoz lázba.
  • bacaelit
    #143460
    64 játékos ezeken a pályákon. Az komoly! Amúgy 360-on akkor maradt a 24?
  • vg
    #143459
    Annyira elképesztően nem szar azért

  • xxdani
    #143458
    +1
  • Tinman #143457
    Pászmek! Percekig csodáltam! Zseniális és hihetetlen nagy elégtétel
  • bacaelit
    #143456
    Most ezt keresgélted? Ügyes vagy! Tudsz még valami extrát?
  • vg
    #143455
    Háttérben az admin figyel.
  • vg
    #143454
  • bacaelit
    #143453
    Akkor látom neked sincs pénzed új platformra xD

    OFF. Amúgy menses elején lehetsz! :D
  • vg
    #143452
    Hülyék véleményére ne adjál. Megveheted, én is ma este megyek érte(remélem nem leszek forever alone a multiban, lol), aztán eladod ha nem tetszik kicsit olcsóbban. Majd Seth jól megmondja, hogy érdemes e megvenni, bár, ő se dicsérte nagyon a kampányt pár napja.
  • Petyus1994
    #143451
    Hát pedig arra gondoltam, de next gen-re nincs keret szóval ez most kimarad :) Ott van még a battlefield 3, az még jó xbox 360-ra is :)
  • vg
    #143450
    Idióta.
  • bacaelit
    #143449
    Persze vegyél de ne 360-as platformra :S
  • Petyus1994
    #143448
    Sziasztok. Kérlek segítsetek a következőben. Nem tudom eldönteni hogy megvegyem-e a battlefield 4-et mivel véleményem szerint a grafika a 3-hoz képest sehol sincs, a textúrák is nagyon gyengék illetve hiányolom a suppress effektet, ami a 3 ba is volt, illetve a 4-nek a pc-s illetve next-gen változatainál is látható. Alapjába véve a játék tetszik maga, az apróbb újítások nagyon jók. (videók alapján mondom ezeket). A 3-at nagyon szerettem de ebben nem tudok döntésre jutni. Kérem aki már játszott vele az írja le a véleményét :)
  • davidka003
    #143447
    De most nem jár hozzá játék.
  • davidka003
    #143446
    15 font GAME-en a Kinect Slim only.
  • arty
    #143445
    lehet harlekinnek mégiscsak igaza lesz, hogy beleszarnak már a genbe? :(((
  • Seth
    #143444
    Itt emberek a szereplők, nem szupererővel rendelkező kiborg nindzsák :D
  • Muttley
    #143443
    ja, kint van PS3-on a CoD Ghost
    aki próbálja, jöhet quick-review :)
  • Muttley
    #143442
    rajzszög egyszerűségű 1-1 gomb nyomkodós agyhalott Quick-time e. helyett
    sokkal jobban díjaznék egy Ninja Gaiden/ Deadpool/ MGS: revengeance harcrendszert
    több tucat combo-val
    de mint láttuk, sajnos nem az utóbbi lesz ...
  • vg
    #143441
    Batman Origins második lemezt(multiplayer) NEM lehet installálni merevlemezre. Ez milyen már?
  • Harlekin
    #143440
    Na Assassins C. black flag csak be került tegnap a boxba.
    Ami biztos,hogy lényegesen ehetőbb számomra a story már most itt az elején mint AC 3 ba.Eleve az elején indítanak egy meglepő dologgal.És számomra sokkal jobban azonosulhatóbb Edward karaktere mint Conor volt AC 3 ba.
    A hajós küldetések maradtak a régi megszokott izgalmas dolgok.Ami számomra elsőre kicsit szembetűnőbb volt az az hogy nincsenek annyira elhatároltan "kiemelve" a megmászható dolgok.Nem azt mondom,hogy ez rossz inkább furcsa volt,de csak az elején.Ami pozitívum,hogy direkt a szarabb kontrollerel próbáltam a free runos részt,mert AC 3 ba az valami istenverte szarul volt megoldva,hogy FR nal ha elfutottál 1 kerítés vagy valami magasabb dolog mellett azonnal ráugrott és ott szarakodott.Na ez itt nincs itt "konkrétan" rá kell fordulni,hogy tudja mi a terved.A képi világ megpróbál az AC 1-2 re hajazni szerencsére. Ac 3 világa nem jött be.
    Grafról inkább nem írok semmit max,hogy furcsának találok pár dolgot.Ma előszedem AC 3 at és ahhoz mérem majd és mondok véleményt.
    Feltéve,ha nem kap el ismét AC 4 be a gyűjtögetés láz,mert tegnap másfél óra volt mire kikapcsoltam a boxot " a na most megyek aludni kijelentéstől"
  • DarkSector
    #143439
    BF is ezzel vacilál, sötét részeket kivéve ramaty.

    Amúgy a Halo Spartan, csak 1500-é megéri?
    Mert warezba nem lehet kipróbálni ahogy néztem.
  • DarkSector
    #143438
    +1
  • DarkSector
    #143437
    Techno meg art mi a különbség? :D melyik a jobb? :D
  • TDC Geronimo
    #143436
    Embertelen... nextgen RDR-t kérek köszi.
  • Totti5
    #143435
    "GTA 5 has sold-in 29 million copies"

  • arty
    #143434
    az a baj, hogy ez mind nagyon szubjektív.... én szívem szerint azt mondanám, hogy a forza5 a legszebb, mert az is remekül fest ;)

    csakhát nem akarok reklámot a kormányom szanálása miatt annak a fosnak ;))
  • Renjike
    #143433
    az meg a másik legszebb nyitócím... attól hogy még nem 1080P lehet valami kibaszott szép .. ez ilyen tipikus leáld topikos gondolkodás...
  • Totti5
    #143432
    Teknóban nagyon ott lesz az. Killzone is mindig a fényekkel és az effektekkel vaciált, ahogy a Bungie is, és ettől nagyon dúrcán jól néztek ki a játékaik mozgásban. Nagyon hasonló a két csapat stílusa ilyen szempontból.