176612
banner
  • DarkSector
    #143511
    btf igen ér, nagyon is.
  • Renjike
    #143510
    btw a két the darkness ér 2000 forintot összesen?
  • Renjike
    #143509
    nem ! Még pcn sem torrenteltem le egyiket sem mert nem kötnek le. Bosnia profilos dologgal kipróbáltam az arcade játékokat és összesen ennyi :D
    Castlevania LoSMoF lesz az első arcade címem , az még érdekel is !
  • rastaman
    #143508
    rohadjon meg a R* a hülye stunt jump-ok miatt. 1-2 okozott némi szenvedést, legszívesebben földhöz vágtam volna a kontrollert, de mindenesetre sikerült őket teljesítenem. :D
  • DarkSector
    #143507
    Persze, csak azt akartam ezzel, hogy embere válogatja, mert én amiket psn+ -al adnak nem feltétlen érezném mindig akkora megtérülésnek, a 60%-a pl nem izgat, ami nagy játék, azokat használtan akár külföldről fillérekért megszerezhetek, és akkor dobozban kitehetem a vitrinbe. :)
  • Totti5
    #143506
    Te vagy a kiflik:) királya, "istene" vezetője. Poén, hogy az Avataroddal teheted meg, azt irányítod. Neked kell felépíteni a várost, fejleszteni azt, bányászni, érceket feldolgozni stb... minden pályán van egy cél amit el kell érni, vannak plusz cuccok is. A lényege hogy a kiflik vágyait teljesítsed, vezesd őket, építkezz, fejlessz, bányássz és juttasd el őket a pálya adott szakaszaira az új teknók segítségével. Tele poénnal , funnal. Engem teljesen kikapcsolt, nem akadékoskodott, nem folyt a vér, nem kellett harcolni, nem kellett ölni, csak létrehozni! 8-10 óra kb.
  • The Protector
    #143505
    Én nem rosszindulatból írtam ezt.Sajnálom,hogy ez van,de mind1 mert igazad van abban,hogy minden ajándéknak örülni kell.

    Dark:Igazad van neked is.Szerintem is gáz,de ha mondjuk örökbe adnák a játékokat akkor biztos nem 1 éves nagy AAA címeket adnának.Valamit valamiért.
  • arty
    #143504
    egyik se??
    nem mondod, h xbla-ra em vettél még soha, semmit... ?

    mondjuk youtube gameplayek alapján egyik mostani ingyengame se jön be, még a demora is sajnálom az időt... :/

    totti - mivel a keflingset te nyomattad, két mondatban kb miről szól?
    valami avatáros logikai játéknak tűnt....
  • DarkSector
    #143503
    XBOXON NEM KELL UTÁNA TOVÁBB ELŐFIZETNED HOGY JÁTSZ AZ INGYEN JÁTÉKOKKAL! :D
    Izlés kérdése mi a pofánszarás. :)
  • Totti5
    #143502
    Bár csak sose lett volna ez a gold játék akció, akkor nem kellene ezeket a kommenteket olvasni. Mindenki boldog lenne a semmivel, hisz azzal sosem vol gond.
  • The Protector
    #143501
    Nem érzitek ezt pofánszarásnak amit veletek xbox tulajokkal csinálnak?
    Sajanálom,hogy ez a raklap szar cég ilyen szemeteket dob nektek.
    PS+:Remember Me.Metal Gear Rising Revengeance
  • Renjike
    #143500
    Egyébként tényleg jól néznek ki de engem ezek az arcade játékok soha nem kötöttek le maximum mobilon 10-10 percre. Egy Oblivionnak vagy hasonlónak úgy örülnék mint senki más :D
  • lemongrass
    #143499
    szerintem is külön passzold el.
    vaterán szétnézve 45ért nem kellenek az 1 éves 250GB-sek senkinek.
    afölött is csak akkor, ha valamit ügyködtek bennük...
  • Totti5
    #143498
    Mind a kettő remek játék! Megint jól választottak. Eddig a minőségre nem lehet panasz, s ez jövőre is folytatódni fog.

    Bezzeg a PS+!
  • arty
    #143497
    bezzeg a psplusz!!!!44
  • Tinman #143496
    Ez nem szél ez pcsfüst. -.-
  • Renjike
    #143495
    Mint a Halonál összesen 1 órára számítok.
  • AnuluWork #143494
    Ezek milyen hosszúak lesznek? Mint a Ghost Recon Future Soldier minije, vagy egy Spartacus méretű rész?
  • xxdani
    #143493
    már várom mikor lesz először, hogy BEZZEG A PS +
  • Renjike
    #143492
    VÉgre valami amit mindenki szeret és vártuk ! Ja , nem. :D
  • xxdani
    #143491
    Szupi. Ez van ha itcafe-ról másolok.
    Tehát novemberben ingyenes játékok:
    A World of Keflings ,
    Iron Brigade
  • xxdani
    #143490
    Novemberi free game “A World of Keflings” és “Iron Brigade”
  • Botond #143489
    RE6
  • Botond #143488
    helló wien! szél van xbox liveon is. DMC 6k, resident evil 5k, remember me 7k, mindegyik 33%-al olcsóbb most.
  • Totti5
    #143487
    4 részes filmmel erősít az Rsye, első epizód Nov5.



  • Seth
    #143486
    Hát két okom máris van rá, de ez a preview képen is látszik :D
  • Renjike
    #143485
    errection.
  • vg
    #143484
    Helló

  • bacaelit
    #143483
    Tedd fel valahova! Gépet, és a játékokat külön külön add el ne egybe a géppel, mert akkor tényleg nem kapsz érte sokat!
  • Petyus1994
    #143482
    Az csodás akkor.
  • Renjike
    #143481
    már pedig nem ér többet , 55e körül..
  • Petyus1994
    #143480
    Most nem azért, de nézzétek meg a piaci árukat újonnan azoknak amiket leírtam... Indokolatlanul alacsony lenne az ár amit az előttem szóló is írt még ha használt is az xbox...
  • Seth
    #143479
    Próbálkozni lehet :D
  • vg
    #143478
    Ópardon.
  • Petyus1994
    #143477
    Annál többet ér szentem jóval. Legalább egy 70 k-t.
  • vg
    #143476
    50-55k körül
  • Petyus1994
    #143475
    Sziasztok. Ezt az xbox 360-at mennyiért volna érdemes eladni szerintetek ? Mennyit tudnék kapni érte ? 1 db xbox 360 slim 250 gb,1 db vezeték nélküli kontroller, AV kábel, headset, vga kábel (bármely monitorra ráköthető), Játékok: battlefield 3 premium edition, ghost recon future soldier, gta 4 complete edition, left 4 dead, forza 3 plussz a merevlemezen található még az Assassin's Creed 2, HALO 3, Rainbow Six Vegas, Crysis 2. A gép rendelkezik továbbá 12 hónapos gold live accounttal, ami még 2014 júniusáig érvényes. 2011-ben volt vásárolva. Nincs bannolva liveről mellesleg.
  • rastaman
    #143474
    egyértelmű, hogy ugyanannyi, vagy kicsit több emberrel kettő játékot elkészíteni ugyanolyan jó minőségűre nem lehet, és nem kérdés, hogy az X1 vagy az X360 verzióba fognak több energiát belefektetni.

    részemről 1-2 cur.gen címet veszek még meg az elkövetkezendő 1-1.5 év alatt + kijátszom a már meglévő, de még polcon fekvő játékaim (12!) és csak utána váltok nextgen-re
  • arty
    #143473
    a bf1942 2003ban szépnek számított, mára viszont ezt csak a megszépült emlékeid mondatják :P (tudom, mivel pár havonta játszok vele 1-1 kört)
  • vg
    #143472
    Nincs grafikailag semmi gond a bf4-el, bár a multi-ban néhány helyen valóban érdekes megoldásokat használnak(gagyi). A gátas résznél a vízesés vállalhatatlan. Nézem is pár percig, gondolva mi ez már, aztán jól leszúrtak. Azért javít rajta sokat a 2gb-os hd textura csomag ami a beta-ban nem volt. Inkább a baj a marha szokatlan az irányítás, mert természetesen (ki tudja kinek a barom ötlete alapján) megváltoztatták az eddigi irányítást. Be lehet állítani veteran-t pár helyre, de mondjuk a spot véglegesen átkerült a RB-re. Frusztráló amikor nyomogatod a harc közben a back-et és bejön a battlelog képernyő és persze egyből szitává lőnek...