176612
banner
  • Muttley
    #143551
  • Harlekin
    #143550
    THX!uhhh oks akkor kitartás és jó pihi.
  • Macccy
    #143549
    Gratz!

    Amúgy nem hiszem, zombihetem van és nem a Halovín miatt ... tudod éjszakás hét, ilyenkor felébredek valamikor délután és nincs kedvem semmi egyébhez, mint kajálni és feküdni a kanapén ... Ha sikerül most este aludnom, akkor talááán ...
  • Harlekin
    #143548
    Csak érdekesség ként a kételkedőknek.
    10 óra amibe benne van minden!!! 3-4 óra közötti multi + fürdés kaja egyebek amikor a gép ment,de nem gamáltam. Szerintem cirka 4-5 óra között letudható Hardon kényelmesen.
  • Harlekin
    #143547
    Na le is tudtam hardon a BF et 3 kor álltam neki azóta voltunk temetőbe, fürödtem kajáltam és ezekre több időt szántam mint a BFre.Na ennyi alatt letudható!Elmondhatom,hogy beírok neki 1 plusz pontot,mert életembe ennyit nem röhögtem szarságon.
    Holnap elvileg megint multizunk már nagyon várom.

    Leszel holnap vagyis mindjárt ma?
  • Macccy
    #143546
    Há' mondom, ezért mondom, hogy nincs összeesküvés elmélet, vagyis hát tudom mondtad, hogy nem gyártasz ilyesmiket, de a nextGen miatti hanyagolós sztori, tudod! Na arra mondtam, hogy szerintem nem, hanem csak szimplán elszarták de mocskosul. Ha ugyanis az előbbi okból lenne, akkor a PéCé változat se lenne ennyire fos a scriptekben és a fizikában/ütközésben. Toltak bele pár taknyos textúrát meg egy még mindig amatőr terep pusztulás fícsört, ami talán a Gears 3-ban is jobban meg volt csinálva (?) és sanyi ... Én szégyellem magam helyettük is ...

    Mondom még jó, hogy mivel alapvetően multis cucc és én béna vagyok lövöldében, ezért sose voltam rászorulva a BF-ekre, inkább tolok le két CoD kampányt kutyákkal-macskákkal helyette!
  • Macccy
    #143545
    Na én ezt láttam a BF3 kapcsán is pécén, mikor megdemóztam még régen és ennyit (meg amit Harlekin is mondott) néztem ki a mostani Battlefield szemétből is!
    De szerintem ne írj mindig a single hibáiról, mert még jön valami elvakult BéeF hívő (van ilyen sok!) és megmondja, hogy a single az direkt van "visszafogva" hogy a multi legyen a világverő ász!

    A gyűlölt CoD Ghosts ezek után akkor is csak jobb lesz szerintem, ha a halak scriptelt vonalon úsznak félre és Jerry Lee mozgása fura lenne.
  • Totti5
    #143544
    Mai BF single élmény.

    - emberem áll a lépcsön és darál, én 1 szintel felette... jön az AI támadása, a kommandósok betörnek az épületbe és az emberem mellett 4 katona elrohan felfele és nagyon fedezékbe vonulnak, jó hogy fel nem lökték... -.-
    - nem látom honnan lőnek, de lőnek... jaaa hogy ott lő az ember a tűzben állva:)

    Az nem baj hogy scriptelt a végtelenségig, de a pálya, az én és a társaim állapotával semmi nincs összhangban. A gép oda áll oda megy ahova meg vagyon írva, azt hogy irreális mindvégig amit művelnek, az már lényegtelen...
  • DarkSector
    #143543
    Hát ez kurvajó, meg hogy nem lehet irányítani...:D

    olyan a turbo, mint mikor a biciklipumpát simán csak üresbe nyomogatod, ugy hogy nem rakod a keréen lévő szelepre. :D
  • Renjike
    #143542
    FUrcsa , semmi realisztikus hangása nincs , és az ütközés hangja pedig borzalmas.
  • bacaelit
    #143541
    Jól van na én csak BUSZBAN ültem meg tehenes szekéren! xD
  • Totti5
    #143540
    Ez a turbó. Igen, ez a turbó. Jól hallod amít írtam. A turbó...
  • bacaelit
    #143539
    Mi ez a sziszegés? xD mikor jött ki ez a játék 2002-ben? Nagyon gagyi!
  • Harlekin
    #143538
    Lenne,ha normálisan megcsinálnák.Minden BF el játszottam minden codal.Soha nem hasonlítom őket nem mérem iket se a másikhoz 2 teljesen külön világ.Mi előtt ez előtérbe kerülne.Szimplán tényleg ez van elbasszák.Mert ha valaki azt mondja,hogy ez normális dolog amiket leírtam az elvakult fanatikus.Annak kulabácsi is szaladgálhatna a south parkból BFbe és akkor is istencsászár lenne a game.
  • Totti5
    #143537
    Voltam olyan galád hogy a tegnapi új GT6 videó pagani hangját megszóltam gamer365-ön.

    Ezt kaptam:

    - Mondták, hogy majd bepeccselik
    - Tekintsd úgy, hogy ez a játék másban jó
    - De nemáááááár, hogy a hangokat szóbahozzátok ilyen telefonnal egy nagy teremben és tömegben felvett filmeknél...
    - Igazi energiavámpír vagy
    - Nehogy középfülgyulladást kapjál ha hallgatod
    - érdekes hogy mindent lehúz
    - páran tudunk eggyütt élni ezekkel a dolgokkal te pedig nem

    Aztán következő fokozatra kapcsoltak:

    - Te egyébként melyikben ültél versenypályán a Paganiban vagy a Deltában?
    - Azért gondolom hogy ültél valamelyikbe hogy ennyire tudod milyen a hangjuk.
    - Írd már le hol hallottad a pagani motorhangját.
    - Egyébként nem tudom hogy reális e

    S most hallgassátok:


  • bacaelit
    #143536
    :DDDDDDD
  • Totti5
    #143535
    Hol szidtam?! Dícsértem az optimalizálást.
  • TDC Geronimo
    #143534
    Single egy fos. Legalábbis 3nak az volt, 4-et még nem játszottam, de gondolom hasonló a helyzet ott is. Multi az egy másik világ. Techet meg szidni... Arra már nem reagálok inkább.
  • arty
    #143533
    A bf4 a világ legszebb és legjobb játéka, mind szingliben, mind multiban. Hibátlan műremek.

    Beszoltatok rá, késő bánat, ezt már nem lehet helyrehozni!
  • DarkSector
    #143532
    Ne tedd, Beszélgessünk csak. Talán a gyerekkorodig kell visszamennünk hogy megoldjuk a dolgot. :DDDDDDDDDDD
  • TDC Geronimo
    #143531
    Nektek? isten ments :D
  • Totti5
    #143530
    átérzem!
  • Totti5
    #143529
    Ne tedd, beszélgetünk csak. Mond el a te verziódat.
  • TDC Geronimo
    #143528
    Na ideje - favba raknom topikot már mert ami itt megy nem veszi be az agyai kapacitásom :D
  • DarkSector
    #143527
    Mondtam hogy tiszta viaszjáték, csillogás mindenhol meg hogy a fények, oszt ennyi, a legtöbb rész a játékban sima átlagos....

    Az az anyahajós rész a leguruló repcsivel neten bemutatóban sokkal szebb volt.
  • Totti5
    #143526
    EA célja a BF3al és a BF4el, a CODok arcpiritóan nagy és gigászi térnyerése, sikeressége, eladási mutatói és bevételeinek a megcsapolása volt. Ez pedig csak úgy sikerülhet ha agresszív kampánnyal, CODot másolva adnak ki egy hasonló háborús játékot. Ezt csinálják, csak ez még mindig kevés. Hiába a COD single az egy etalon, az olyan dolgokat mutat és mutatott meg amit más nem tudott így. Nem véletlen fektetnek ennyi energiát a rendezésekbe, színészekbe, még story is van a részek közt is... ez ettől is sikeres játék. BF single nélkül ebbe a harcba nem szállhatott volna be.
  • Totti5
    #143525
    Egyik se noname. Mind a kettő magasan értékelt és sikeres XBLA cím, az Iron Bridge MS cím volt, és a Double Fine csinálta... A kifli ráadásul egy sorozat második darabja és azért készült el mert az első nagy siker volt.
  • bacaelit
    #143524
    Én azt se értem miért csinálnak single player -t. Fasznak erőltetik, Szvsz. ezt nagyon kevés ember veszi meg azért hogy single-t nyomja. Multiplayer kellene csak, akkor is megvennék ennyien!
  • davidka003
    #143523
    Tegyük fel, hogy nem szarok de akkor is zavarja az embereket, hogy noname játékokat kapnak.
    Nem haltak volna bele ha adtak volna híresebbet. Shadow Complex pl.

  • Totti5
    #143522
    Melyik szar és miért?
  • Totti5
    #143521
    Tegnap elkezdtem PCn. Állítólag ez a nextgen, földbe döngöli a hardweremmel a konzolokat és ettől lesz feelingem de nagyon!

    Nos a single.

    Első 30 perc egész jó volt, már kezdtem kedvelni, aztán kicsit nézegelődtem, mentem jobbra balra stb...

    1, "az mindenit de jól suhan 60 fpsel közepes PCn" hát még szép. Maga a környezet és a kidolgozás úgy agyon van spórolva és trükközve ahogy illik. Crysis 3 ezt keresztbe ketté harapja teknóban.

    Nézzük:
    - rakat tereptárgyba bele lehet mászni, átmegy rajtad, nincs ott fizikailag...
    - a víz. Statikus, átlagszint amit a generációban láttunk.
    - eső... k jól trükköztek, látványos, de az is csak dísznek van. Egyrészt minden takony, de az eső fizikailag nem esik a földre, és ehhez effekt sincs hozzárendelve. Olyan nincs benne amit ne láttunk volna kurrens genen.
    - fizika... a rombolhatóság tényleg jó, ez talán az egyetlen olyan elem ami kimagaslik, csak bugos. Amikor kilőnek egy beton valamit mellettem és a törmelék egy darabja ott lóg bennem, és remeg a földön az kiábrándító.

    Én nem tudom hol van ebbe a nextgen, mert ez édes kevés ahhoz. Ennél lényegesen többet várok. Ez egy jó optimalizált játék PCre, ami nem fekteti meg az átlag gémer PCt, sőt elég jól suhan mindenen, de ez azért van mert nincs mögötte az a teknó ami pl egy Crysis 3 esetében ott volt.

    Szó se róla nagyon szép és látványos dolgok vannak benne. Karakterek azok baromi szépek, az arcok is, a fények, színek azok nagyon el vannak találva, a csillogó, takony textúrák remekül festenek.

    Nade a single... AI. B.O.R.Z.A.L.O.M. Nyomorékok, agyilag 0-ák, nincsenek ott. Nevetséges.

    Aztán olyan dolgokról nem is beszélve, hogy autókázás megint dísznek van, mert még mindig rettenet gagyi. Ha már van belső nézet, akkor miért más az animáció, mint ahogy az ember nyomja eki az irányokat?! aztán volt egy résza hol ótóval kellett menekülni és az út menti sziklák lélekben nincsnek ott. Átmész rajtuk, nem borul fel, nem lesz vége a pályának akármit csinálsz... förtelmes.

    Multiba biztos jó lesz 10 peccs múlva, de ez jelen formában és a single az a szokásos DICE minőség. Ez sem jött össze nekik.
  • davidka003
    #143520
    Jövőre is lesz. Meg lett hosszabbítva a nagy sikerre való tekintettel.
  • gduck
    #143519
    Hát gratula M$... Mind1, még kapunk két ilyen xar játékot decemberben és véget is ér az akció :D
  • Harlekin
    #143518
    Nem bírom magamba tartani!!!!!!
    Rávettek a BF4 re hogy multizunk legyen.Oké hogy szarul néz ki leszarom,de élvezhetetlen attól,hogy minden textura villog ezt senki nem nézte át az biztos ez a game kész lett és dobták piacra.Borzasztó és akkor ha már ennyire belemerültem akkor mondom folyt köv single.Na ez a vicc kategóriát sem éri el. Egyszerűen a tököm tele ezzel a kamera effektes nézéssel minden fénylik villog és semmit nem lehet látni,mert olyan mintha 1 karcos plexin keresztül néznék.A játék 1 bug tenger nincs 5 perc ahol ne lenne valami bődületes szarság.Azon már meg se lepődök amikor az enemi átszalad a beton falon,mert arra van dolga számtalanszor.De olyan hibák amik képtelenség hogy legyenek és mégis vannak.Nem akarok spoilerezni,de azon a pályán ahol csónakkal menekülünk és ránk repül 1 vadászgép amit szétlőnek.Mindenkinek ajánlom,hogy előtte nézzen balra,mert ott 1 másik vadászgép függőlegesen leszáll a víz alá úgy hogy a pilóta széttárt karokkal áll a gépen 4 szer mentem vissza megnézni mindig ez volt!(láttam tankot is hasonló összetételben)köv. reptérre haladás valamiért az istenverte csapattársak nem jöttek és Én nagyon előre haladtam,Nézem is megyek előre és guggolnak az enemik és várják a szerencsét ugrálok a várakozó tankok előtt és semmi na mondom most mi van. Visszanézek ja,hogy a nyomik ott maradtak és ezek nem fosnak tőlem így egyedül,jó visszamegyek fél úton eszükbe jutott,hogy még is csak ott vagyok igaz azért,mert közbe a csapatom,már elém teleportálódott.Na mondom ez jó persze azonnal minden rám rontott"hardon nyomom" az eddig kávézó tankok is.Felmenekültem 1 felüljáróra ahol dekkolt 1 széttárt karú enemi "szerintem ikrek" nézem semmi hát mondom meglövöm.Ahogy ez megtörtént elkezdett osztódni,de tényleg mint az amőba így vált ki belőle a többi.Na de a legjobb amin sikítva rohantam ki!enemi közé rontok és leguggolok mellé néz rám majd gondolt 1 et és elkezdet szaladni a tenger felé.Meg se állt beszaladt a vízbe,de mint a nyúl és a víz alatt meg került a parton félig elmerült hajót és a túloldalon kiszaladt ahol gondolom megszáradás gyanánt beleállt fedezék gyanánt 1 lángoló tankba!
    És volt számtalan hasonló bődületes szarság tehát mindenki megnyugodhat ennek a BF4 nek a legkisebb baja az,hogy nem úgy néz ki mint ahogy azt sokan várták.Na megyek is vissza nyomni,mert szenzációs ez így.
  • davidka003
    #143517
    GAME-ről megjött a Halo 4-em.
    Kézikönyv nincs. Lemez karcos. Lemez lefele hajlik. A meghajtóban csak kerreg és nem olvassa be a box.
    Raktam rá súlyokat. Egyéb ötlet valakinek?

    A 3 hete feladott csomag miatt írtam nekik(Gears 3 limited, Saint's Row 2), hogy még mindig nem jött meg. Azt írták, hogy ha 1 hónap múlva se jön meg akkor adnak refundot vagy újraküldik.
    A feladás után csak 45 nappal foglalkoznak az elveszett csomagokkal.
  • Myselor
    #143516
    srácok valakinek van AC4 Black Flag cserére GTA V-t adnék érte:)
  • Muttley
    #143515
    az Eredeti fényévekkel jobb ;)

  • arty
    #143514
    MS meg az örökre.... LOL! Jah, amig le nem veszik lájvról (2 év után? :( )
  • arty
    #143513
    na, megnézem akkor (bár eddig avatáros jó játékot nem nagyon láttam... ugyértem igazán jót - persze pl a doritossal is el lehetett lenni pár órát)
  • Renjike
    #143512
    Xbox.com:

    Az Xbox Live Gold tagok exkluzív ajándéka, hogy minden hónapban letölthetnek és örökre megtarthatnak két játékot. Ez akár havi 9700 Ft értékű pompás játék hozzáadását jelenti digitális gyűjteményedhez.* Gondoskodj róla, hogy ne szalaszd el, mert a játékok csak rövid ideig lesznek letölthetők.

    Havi két játékhoz juthatsz hozzá
    Akár 9700 Ft értékű remek játékkal játszhatsz
    Örökre megtarthatod őket – csak Xbox Live tagsággal
    Hozz létre lenyűgöző digitális játékgyűjteményt