176612
banner
  • Rbert
    #143591
    Lehet,azt hogyan kell?
  • DarkSector
    #143590
    cache-eket?
  • Rbert
    #143589
    Sziasztok!
    Xbox 360(Slim)-omban 250GB-os merevlemez van.Sok demo-t letöröltem róla,hogy legyen hely a teljes játékoknak.Valahol olvastam,hogy ilyenkor lehet valami (töredezettség mentesítést vagy apró "programdarabkák törlését") valamilyen gombkombinációval lehet törölni.Lehet hülyeséget írok de majd ti kijavítotok.Vagy mit kell ilyenkor tenni,hogy jobban ,könnyebben fusson a gép.Válaszokat előre is köszönöm.
  • DarkSector
    #143588
    Elverhetné a popóm ez a néni. :D
  • TDC Geronimo
    #143587
    3nál szebb szerintem és a környezet eleve 100* jobb meg változatosabb, mint ami abban volt.
  • Harlekin
    #143586
    Na akkor,hogy valami jót is írjak mára. Assassins creed még mindig a legjobb gamák 1ike. Eltekintve,hogy a graf nem hozta számomra azt amit vártam,de most hogy előrehaladtam már értem miért.Ez a játék túlmutat a megszokott ACn érthetően valamin kurtítani kellet,hogy ezek mind a helyükön legyenek. Elmondhatatlan ahogy egymás után dobálja a plusz és új dolgokat.És még hol a vége!!!
  • TDC Geronimo
    #143585
    xbox one-on még abban se. Oh snap :D

    najó pár pixellel talán több lesz, mint 360on
  • TDC Geronimo
    #143584
    "nextgen"
  • davidka003
    #143583
    PC-n a nextgen verzió lesz. Azért kell neki minimum 6 GB RAM meg HD 5800-as kártya.
  • arty
    #143582
    nextgen verza nem csak felbontásban lesz jobb??
  • Totti5
    #143581
    Dehogy tolom, csak megnéztem. ( másnak kellett ) PCn a "nextgen" verza lesz? tehát ugyan az mint PS4, Xone?
  • arty
    #143580
    de ha letolod most 360on, minek még nextgenre is? :)

    én tuti 360on nyomom le - nem zizis (eddigi codok nem voltak), szépen 60fpsel suhan, nincs macera, gamepad.... és el lehet adni kis buktával :)
  • Totti5
    #143579
    A néni az Megan Fox!
  • Totti5
    #143578
  • Totti5
    #143577
    A szokásos, de még mindig marha jó:)
  • Totti5
    #143576
    Olyan mint eddig. Látszik hogy van koncepciója a singlének és nem random valami... 360on nagyon stabil 60 fps, frém esést 1 óra alatt 2szer éreztem, amikor az ember arcába oblott a fél hegyoldal, képtörés nincs! Nagyon szépen suhan. Graf okés, nyilván a BF PC után ez fapados, de pl én most is meg merek rá esküdni hogy ez 720p, aztán nyilván nem az, mert 900*akárhány SUBHD, de komolyan mondom ennek a TVn semmi nyoma és semmi jele nincs.

    Ebből is a nextgen verza érdekel majd, persze majd talán, annyira sem igazán mozgat meg a dolog.

    Ja igen, a zűrös rész az elején az frankó volt, 1-2 pillanatra ott volt a Gravity feeling, de ez csak egy 10 perces szöszenet volt ám, sajnos.
  • Harlekin
    #143575
    Van már 2 napja...itt figyel csk Én fasz hagytam magam rábeszélni a BFre + itt van belekezdve az AC be is tehát azt befejezem és utána jön a cod. Szerintem megvárom a keddet.De lehet hogy nem
  • Macccy
    #143574
    :D

    Felébredtem, bejövök mindjárt LIVE-ra ...

    Van már CoD Ghost amúgy ?
  • Macccy
    #143573
    Tesvír, én nem véletlenül beszélek "optimalizálásról", bár éjszakások után aláírom szoktam félrebeszélni ... Arra célzok, hogy X360 és PC Medium-High videóknál is még mindenhol látni naggyon látványosan az orrod előtt 10 méterrel megjelenő kavicsokat, köveket, szemetet, újságpapírt, hát a props meg details. Na ezért megy marhajól, mert a kurvafontos 60 fps miatt cserébe 5-10 másodpercenként ocsmány. Azt látom, hogy nagyon feltolták mindenhova ezt a csillogó vizes effektet, azt is látom, hogy sok textúra nagyon szép PC ultrán, de sok meg még ott is elhanyagolt és sajnos látható helyeken hagyják, meg szögletes objektumok szintúgy. A mozdulásra blur amit a Crysis -ék óta igyekszik mindenki csinálni, meg ez a piszkos plexi effekt a szemem előtt ez csak ideig-óráig tud megtévesztő lenni, sajnos sok objektum és helyszín kibukik. Igénytelen. És akkor én még csak a látvány részekről beszélek, mert ugye nem próbáltam ... A számtalan súlyos bug, amiket Te és Harli mondtatok ... Az az eltűnt padló ott Shanghai-ban az is volt mindegyik videón, de nem gondoltam volna, hogy a te Ultra pécéd se tölti be ...

    Nem jut eszembe, mi volt az a játék ami hasonlóan igénytelen volt, ilyen hogy az előzetes ultra full beharangozás után valami recska volt ...

    Ja és hogy idevágóbb is legyen, a végére meg kell említenem, hogy a GTA V single is szebb ennél szerintem, ha nem is ilyen közeli kiragadott csúcs képek szintjén, de folyamatos összhatásban mindenképpen!
  • Renjike
    #143572
    Megvettem a Darkness1-2t (tegnap du 4 kor ) most pörgött le az 1. rész stáblistája .

    Egész kellemes élmény volt annak ellenére hogy az AI egyenlő egy tál pörköltel , néha úgy halok meg hogy meg sem kellene halnom és néha pedig nem halok meg amikor rohadtul meg kellene halnom ... :DD
  • Myselor
    #143571
    öcsém totál odavan azért a szarért én se értem miért :|
    haverja tömi a fejét hogy fúú de kurva jó majd belehal a gyerek,közbe tiszta fos a multi is,de hát én amúgysem szeretem a multis gameket sem az BF vagy COD
  • davidka003
    #143570
    COD: Ghost-ról beszéljetek.
    Fostenger BF4 nem érdekel senkit.
  • Harlekin
    #143569
    Figyeld ezt!!!!Multizás... pálya tölt(tene),mert lefagy már vagy 20.x semmi gond szar. Kikapcs bekapcs indít.Közli save data corrupt!!!!Lehet újra nyomni az egészet ha ki akarnám szedni az acsikat. Minősíthetetlen szar ez az egész!!!Az biztos,hogy ez volt az utolsó BF számomra,meg remélem az életbe is és a komplett bandát elviszik rákhalásznak a bering tengerre.Ezt most nagyon komolyan mondom,hogy aki tervezte a megvételt az inkább költse ecetre azt a pénzt és iszogassa apránként szürcsölve,mert az is nagyobb élményt fog nyújtani mint ez a töménytelen fos tenger.
    EZ TÉNYLEG 1 IGÉNYTELEN RAKÁS SZAR MINDEN TÚLZÁS NÉLKÜL!!!!!!!!
  • Totti5
    #143568
    Le kellene húznia a médiának a játékot és akkor talán észhez térne a DICE. Vicc amit leműveltek.
  • Totti5
    #143567
    Ez hang!

  • Seth
    #143566
    Most értem a végére. Annyira hihetetlenül semmitmondó volt ez a kampány hogy nem igaz.Meg rövid persze. Ja és baromi bugos :D kb 5/10 , persze a multi a lényeg,tudom, de én azzal max a hátsómat
  • Totti5
    #143565
    COD, BF, HALO
  • james69holden
    #143564
    Sziasztok,
    Mely FPS játékok a legnépszerűbbek most online?
  • Totti5
    #143563
    Persze tud nagyon jól is kinézni:


    Üvegen a mögöttem elvő város tükröződése


    Csak egyik pillanatban gyönyörködtet a másikban szemen köp. Nyilván itt a spórolás volt a cél, hogy jól fusson minden gépen. Ezt el is fogadom, ha nem lennének bugok bugok hátán. Így ebben nekem 0 nextgen élmény van. Ez nem az, még nem. Crysis 3 mint írtam ketté töri techben.
  • Totti5
    #143562
    Optimalizálássan nincs gond, mivel nem egy bonyolult a megvalósítása, szép graf mellett jól fut. Nálam stabil 60 fps ultrán, kivéve amikor nem ( nem fix, vannak helyzetek amikor leesik ).

    Ne menj közel az ablakohoz:


    Közel mentél? így jártál... ( vázolom: az ember az épületben áll, a karja az ablakban a fegyver kint az esőbe )


    Nyilván valami nem volt rendben


    Goa'uld


    A fák biztos nem eszik a powát!


    A low felbontású JPG sky nagyon hatásosan néz ki
  • Macccy
    #143561
    Heheheh ... Do not be afraid of tanks or gunships! Fear the scripts instead! :P BF
  • Macccy
    #143560
    Sanghai-Suicide :D ... Ez a játék akkora fullgáz, hogy leszedetném a polcokról. Te amúgy írógépen toltad, mi? Néztem nexzsen videjót meg PC high videjót (nem max) és hát lehet valami Titan Colossus Robocop két videokártyás cuccal minden faja, de a sima High pécés videjó FullHD mellett még sokszor volt gáz, gáz tereptrágyakkal meg textúrákkal, popuppal. XOne videjó lényegesen jobban egyben volt, azt már bevenném, csak ott meg nem volt akkora a felbontás szerintem. De minden másban jobb volt, persze ütközési hibák meg átmész ezen-azon ott is alap ... De ez egy rossz játék, rossz termék. Minimum félkész. Sok a bug és ha ez optimalizált, akkor ...

    Amúgy mi lesz ha elfogynak a hangzatos "titan" meg efféle nevek a gördeszka méretű videokártyákra? :)
  • Harlekin
    #143559
    Na de miért?Nekem hasonló élménybe volt részem amikor a kapitányér megyünk.Ott engem a csapattárs szorított be a kinyíló ajtó,fal asztal és önmaga közi,mert hát ha neki ott a helye hát ott a helye.Na onnan sehova félig a falba asztalba és nyomott 1 mentést...Tehát mindenki aki játszik messze kerülje az elhelyezett karaktereket a beszélgetős átvezetőknél...
  • Totti5
    #143558
    Tényleg nem direkt csinálom! Eskü!

    Mai BF single élmény:



    Azt hiszem ebből elég volt egy életre.
  • davidka003
    #143557
    Ki postázott már vissza játékot angliába?
    Mennyi lesz a postaköltsége 1 játéknak?
  • arty
    #143556
    Most már biztos: a gété hangjait az Amiga hangchipjével kreálják!!! Abszolut azt a korszakot idézi MINDEN, amikor még nem volt minden hang digitalizált ...

    nevetséges. ahogy a gémeres hozzászólók fanbojkodása is. ami szar, az szar.
  • arty
    #143555
    Nekem a három szinglije is elment egynek és szvsz a négyé is elfog.

    Techet meg.... hello, ez az xbox360 topik, itt nem a titán sli-s pécés verzát szidják ám az emberek.
  • bacaelit
    #143554
    Ez mag valami high tech PS Controller akar lenni, csak nem tudunk róla? :D
  • vg
    #143553
  • Muttley
    #143552
    bocsesz... ez akart lenni :) (delete)