176612
banner
  • Renjike
    #143631
    nem eszem édességet 3 éve :/ :DDD
  • DarkSector
    #143630
    Vagy csak te neked értelmetlen? :D
  • DarkSector
    #143629
    Öregem te vagy a főnők otthon csapj az asztalra, és küldj el mindenkit...:D
  • Myselor
    #143628
    kevés a kakaóscsiga a pékségben...ez az oka ennek
  • Renjike
    #143627
    Dark , mostanában valami rombolja az agysejteket úgy érzem . Egyre több értelmetlen kommentet termelsz :DD
  • davidka003
    #143626
    Bammeg a vendégeket nem lehet elhajtani, mert nekem gamelnem kell. :D
    Sokáig voltak vendégek is meg ugye mind a két játékot feltelepítettem, hogy tutira jó legyen. Aztán nyomtam egy másfél órát a Saint's Row 2-vel, hogy legyen véleményem róla és utána írtam ide. A lényeg, hogy örülök neki nagyon. :D
  • Tinman #143625
    Eskü azt hittem, hogy holt u.a. a hsz, mint a másik topikban, így el sem olvastam. Mea culpa!
  • DarkSector
    #143624
    "csak most volt időm írni ide."

    Uramisten, te szegény, elég volt 6 óra ehhez? :D
  • davidka003
    #143623
    "A lényeg, hogy a kedves postás még szerdán a szomszédhoz dobta be a csomagot. wtf
    Aztán a szomszéd meg nem tartotta fontosnak, hogy szóljon róla csak most."

    Ezen mit nem lehet érteni? :D
    Tróger a szomszéd. Ha tudtam volna, hogy megjött akkor csütörtökön nem írok GAME-nek emailt, hogy nem jött meg a csomagom.
  • Renjike
    #143622
    Isten éltesse ! :) És egészségedre a finom étekkel :D
  • davidka003
    #143621
    13 óra körül hozta át csak most volt időm írni ide. :D
    Pont anyám születésnapját ünnepeltük. (60 év)
    5-6 emberrel, pont kajáltunk nagyban és akkor hozta át. :D
    Eléggé megörültem, mert sajnáltam volna ha nem kapom meg.
  • Tinman #143620
    Ezt mondjuk én sem értem... vasárnap van ^^
  • Myselor
    #143619
    lehet hogy a szomszéd addig végigtolta őket,aztán visszacsomagolta,vigyázni kell dávid.ügyelj a szomszédokra
    am örülök hogy legalább ez a csomag rendben van^^
  • DarkSector
    #143618
    Most este? na persze. :D
  • davidka003
    #143617
    Megjött a GAME csomagom:

    Gears 3 Limited+Saint's Row 2
    Gears 3 külső kartontok már nem fért a képre. :D
    13 fontot megért postával.
    Tökéletes állapotban van mind a kettő, olyannyira, hogy még hajszálkarc sincs a lemezeken. :C

    A lényeg, hogy a kedves postás még szerdán a szomszédhoz dobta be a csomagot. wtf
    Aztán a szomszéd meg nem tartotta fontosnak, hogy szóljon róla csak most.
    Na mindegy, az a lényeg, hogy rendben van.

    Gears 3-ról nem írok, mert ismerjük viszont mai szemmel a Saint's Row 2 érdekes lehet.
    A véleményem róla, hogy abszolút vállalható grafikája van és nagyon élvezetes.
    Hozzátenném, hogy nem ismerem a GTA V-öt még, így azért tetszhet ez.
    De GTA V után biztos csalódás lenne.
    Tutira végigjátszom. 3. részt meg kb 1 éve nyomtam le. Az is jó volt nagyon.
    4. rész meg 15 font alatt jöhet majd.

    Halo 4 miatt megkaptam az emailt GAME-től. Mondták, hogy küldjem vissza a játékot és kifizetik a postát és újraküldik a játékot ha lesz készleten. Ha nem lesz akkor refund. Szóval korrektek. :R
  • Renjike
    #143616
    Kölcsön adom neki szivesen úgy is kijátszottam . Nincs jó állapotban szegény mert egy trehány gyökérrel cseréltem de inkább ez mint hogy a Black Ops 1 akár a gépem közelében legyen tovább :D
  • Myselor
    #143615
    köszi szépen.:) már sikerült kölcsönbe kérnem tőle amúgy,megegyeztünk.sajnos nincs szerencsém ezekkel a játékaim.hu srácokkal mostanában,alig írnak vissza vagy nem cserélnek.:)
  • davidka003
    #143614
    Tényleg vigyázott rá.
    Mi személyesen cseréltünk, mert kiderült, hogy 15 percre lakunk egymástól kb. :D
    Szóval ajánlom akár kölcsönbe is.
  • Myselor
    #143613
    hát egy Risen 2-t vagy egy RDR Undead Nightmare-t adnék érte ha kell,szép állapotú mindkettő :) de ha csak kölcsönbe adnád is nagyon hálás volnék,sajnos ez kimaradt,nem teszem tönkre dáviddal innen már cseréltem,vigyázok rá.konzol exkluzivom nincs :)
  • Renjike
    #143612
    nekem van fable 2 karcos de tökéletesen megy , mit tudsz ajánlani érte? :D inkább csak konzol exkluzív cím érdekel .
  • arty
    #143611
    Jó, hát lehet h ez az eleje időhúzósabb volt és későbbieket ledarálom ám én is :/

    Majd a végén meglátjuk.
  • Myselor
    #143610
    dehogyis csak viccelek,viszont tényleg kéne,most próbálom olcsón megszerezni vagyis inkább cserére de senkinek nincs meg :| múltkor nemjött össze egy csere.
  • bacaelit
    #143609
    követeld :D de azzal meg én nem játszanék xDDDD
  • gduck
    #143608
    Én úgy tudom hogy nem, de az is lehet hogy az más akció volt, amire gondolok ;) De akkor viszont zagyvaság amit írok :D
  • Myselor
    #143607
    én nem nézem sőt nem is játszok velük.egyikel se,nekem fable 2-t adjanak xd
  • bacaelit
    #143606
    Az mindegy ki milyen profillal tolja? Én pl. angol.
  • gduck
    #143605
    Persze hogy fikázom, amikor meg a világ legeldugottabb országaiban sláger játékokat osztogatnak ;) Egy szavam se lenne az ajándék ló ellen, ha nem a szmarat kapnánk :D (Lásd a pár héttel ezelőtti, más országba regelős lázat itt a fórumban :D )
  • bacaelit
    #143604
    Ajándék lónak ne nézd a fogát :D
  • Rage47
    #143603
    hiába a tied örökre, ha még ingyen sem töltöm le
    PSN előfizu meg úgyis egy éves, és úgyis meghosszabbítja az ember 90%-ban.
  • Myselor
    #143602
    szerintem csak az a baj velük hogy már nagyon régiek,vagy nemtudom
  • Totti5
    #143601
    PS+ annak akit a feltételei nem zavarnak egy tökéletes szolgáltatás. Ennyivel le is zártam a dolgot, de az hogy a Gold akció játékokat úton útfélen fikázza mindenki, amikor meglepő módon csak minésgi címeket dobálnak az emberhez, az már felháborít. Lehetne adni Amy-t is, ami egy szar játék, de nem azt adnak, hanem AAA cíemeket és minőségi XBLA játékokat.
  • Tinman #143600
    Kívülállóként (nem fizettem még soha GOLD-ért és van PS3-am is) én azt gondolom, hogy ez tényleg egy plusz, bonus dolog. Értékelendő, mert eddig nem volt.

    Értékelendő azért is, mert ez örökre a tiéd. Voltak azért már frankó címek is, sajna régiek, de voltak. Ha lenne goldom, ezt a Keflings-et tuti megnézném.

    PSN+ hiába szórja a jobbnál jobb címeket, ha rajtad a kényszer, hogy ott és azonnal játssz velük, különben, ha lejár az előfizu el se tudod indítani... akkor már jobb a Box-os verza, hogy örökre a tiéd, és akkor tolod, amikor neked tetszik.
  • gduck
    #143599
    Nekem a World of Keflings ;)
  • Harlekin
    #143598
    Számomra érthetetlen mit lehet ott 2 órát eltölteni???Szerintem még kevesebb idő alatt megcsinálható,ha nem lennének benne azok a semmitmondó beszélgetős részek,meg az időbeni ugrások rávezető értelmetlen videók skipelhetőség hiányával.És akkor azokról a dolgokról nem is beszélve amikor a haladást érthetetlen módon azzal lassítják,hogy a féleszű csapatom lassan jön.És képtelenség az ajtókat kinyitni ameddig nem érnek oda.Mintapélda a hajó!Elindulok megyek 5 métert jé 1 kabinajtó bemegyek áá mégse(X nem nyomható) mert ezek gyök 2 vel jönnek mögöttem na itt biztos lesz akkor valami odaérnek nyomni X jééé itt nincs semmi na megint 5 méter ismét kabin ajtó a tömeg mögöttem ismét sehol na majd akkor talán itt lesz balhé,ha ideérnek nyomni X hát itt sincs semmi.De a csúcs a mindent elsöprő fenomenális megoldás a VIP terem üvegajtón átjutás amivel jaszkari faszagyerek 5 percet szarakodik(persze nálunk van C4,gránátvető,baszott erős fegyverek,plazmavágó,minitengeralatjáró,a millenium falcon,fagyiskocsi és még az isten tudja mi nem),hogy át jussunk természetese heli enemi minden van +ba amik mindent millió apró darabra szétlőnek csak kimondottan az üveget nem!Na ha ezeket a semmi értelme időhúzásokat leszámítom akkor nagyon erős 3 óra gameplayt adok neki nagyon nagy JÓ indulattal.De olvass nyugodtan utána guide fórumokon mindenki max 4-5 órásra teszi a végigjátszást.
    És akkor bizonyíték gyanánt cirka 260 perc végigjátszás videó mintakép

    És szegény ezeket a hozzászólásokat kapta a videóhoz!

    "Omg its like watching my grandma playing battlefield."

    Én tényleg örülök annak,hogy neked tetszik minden cinizmus nélkül!
    De számomra ez egy 10x12 es méretű 3 rétegű papírlapnak sem felel meg aminek viszont a reggeli kávé megivása után sokkal nagyobb örömmel veszem hasznát.
  • Waczkor
    #143597
    Project Gotham Racing revival seems unlikely as Spencer deems racing space “full”


    Persze ne is foglalkozzatok PGR-rel,forzaban mindent lehet van tucat pálya,időjárás,napszakváltás,karier,többféle játékmód.Nem geci unalmas a statikus környezet.PGR4ben nem volt egy olyan pálya sem amit meguntam volna.

    Remélem tényleg a horizonos vonal folytatódik és esetleg összeolvasztják a pgres dolgokkal.

    Xbox one touron sem győzött meg a forza hogy ez nekem kell 0day.Stabil,szép,jók a hangok de kurvára unom már hogy nincs karrier,eső,hó,éjszaka.Majdnem bealudtam a két kör alatt.
  • arty
    #143596
    remélem én nem bukok bele valami bugba... :) egyelőre tetszik a kampány!
  • Totti5
    #143595
    Gondoltam folytatom. Az egyetlen és pontosan éppen abban a pillanatban levő csekpoint nyilván akkor és ott volt amikor a tank a seggem alá robbantotta azt az épületet aminek a tetején álltam és a tankot dobáltam aknával ( lol :D ). Nane... ilyan a világon nincs. És ez a misszió vége amúgy, semmi kedvem előről ledarálni rakat zombit.
  • arty
    #143594
    most vagy te vagy egy nagy speedrunner vagy a bf4 kampány eleje hosszabb sokkal, mint később... második részben vagyok a hétből, röpke két óra alatt :)
  • Myselor
    #143593
    srácok fable 2 van valakinek vagy tudsz szereztni olcsón?vagy cserére?
  • gduck
    #143592