176612
banner
  • Totti5
    #143671
    Média hozza a formáját. COD-nál a singlét megszólják hogy nem annyira jó mint pl előtte a BO részek, de a multiban sok a tartalom. Átlag 78 metacritic.

    BF4 bugkirály a koncepció nélküli singlével 85% , mert ott legyintettek és nevettek egyet a singlén ( COD első 15 percében több story és öszefüggő koncepcióval rendelkező jelenetsor volt remek rendezéssel, mint a low budget pixeles átvezető videós BF4 első másfél órájában ).

    Persze a BF4 szebb, a bugos, gamebrake-s rombolás az a minőség netovábbja, ergó több pontot neki. Grafribanckodásból hozzuk a formánkat! Előre hát utánam!!!

    Persze 78 és 85 közt nincs sok elétérs.
  • Totti5
    #143670
    Hétvégén pont Button rádiózott a 2. edzés alatt a csapattal hogy túl hangos a DRS hangjelzése.

    Jön a köv F1 2013 peccs

    Added a DRS Bleep sound to inform the player via audio that the DRS is available. This sound is quite subtle so that players who do not rely on this are not distracted, you may need to lower the engine volume and raise the effects volume to make this clearer during gameplay.

    Codie
  • Totti5
    #143669
    Mi az ismérve a seggnyaló Yamaucsi Gran Turismo fanatikidiótának?

    Király a hang, te vagy a hülye ha megszólod. Király az 1200 autó, te vagy a hülye, ha a minőségre megjegyzést teszel. Király hogy lesz benne HOLDJÁRÓ, te vagy a hülye, ha ezt feleslegesnek tartod. Király a felemás minőség, te vagy a hülye, ha ezt szóvát teszed, mert a GT egy életérzés és mert sokkal többet adnak el belőle mint a Forzából.

    Ja igen úgy fest a nem lesz megjelölve a prémium és nem prémium autó. Így ha látsz a menüben egy szép verdát, majd jön a meglepi miután betölötte a pályát, hogy ez nem prevgen félkész, de ez is KIRÁLY dolog, mert nem az a lényeg hogy ven e belső vagy nincs.

    Régen bosszantottak fel ennyire, de ez most nagyon betett. Egyetlen dolog tart vissza, hogy habár minden 2. ember hazugnak tart autós témában a gamer365ön, azért még nem akarom magam bannoltatni, pedig lenne mit írnom ezeknek...
  • bluesfool
    #143668
    Metal gear rising revengeance Jetstream Sam és a Blade Wolf DLC ingyenesen letölthető (legális) a gamestar híre szerint.
  • xxdani
    #143667
    jah vagy úúúgy :D.
    (Azért beletehettek volna már magyar nyelvet is , de ettől függetlenül kur*a jó játék :) )
  • Seth
    #143666
    Magyarok csinálták, így érti :) (Zen Studios)
  • xxdani
    #143665
    tuti, hogy magyar? Vagy mostanában lett magyar? kb fél éve vettem meg és nem találkoztam benne egy magyar szóval se :)
  • arty
    #143664
    korrekt!

    castlestormot vegyen mindenki - fun és magyar!
  • Tyrant01
    #143663
    egy hete vettem meg a castlestormot 2500-ért
  • Botond #143662
    Castlestorm és Serious Samek a heti gold akció. 622 és fél forint darabja.
  • davidka003
    #143661
    Assassin's Creed Anthology Xbox 360
    £34.98
    Ennyiért nem rossz, nem?
  • DarkSector
    #143660
    fasza. :D

    nekünk a trabantunknak van ilyen hangja, csak annyi hogy ekkora terheléskor, nem csak a kipufogó lángolna be. :D
  • Totti5
    #143659
    Van még hova fejlődni a játékoknak...

  • arty
    #143658
    igen, MS ügyfélszolgálatot kontaktáld!
  • xxdani
    #143657
    Ha mondjuk fél éves a kontroller amit adtak a box-hoz és balra húz a jobb oldali stick van esély a garanciáztatásra? Ha igen akkor, mi annak a menete? Mert mondjuk, ha elviszik bevizsgálják stbstb és 2 hét múlva lesz belőle valami akkor inkább hozzászokok mert csak ez az egy van. :)
  • Totti5
    #143656
    Ne kínozz...
  • Seth
    #143655
    Ááá, de jó az AC4 jövőbeli része. Végre ugyanazt éreztem a szgépek feltörésénél,üzenetek lehallgatásánál, mint a 2. részben a The Truth felderítésénél. Nagyon érdekes olvasmányok,hangfájlok vannak. Nem beszélve az iroda kidolgozásáról, olyan mint egy art book a képekkel a falakon, figurákkal a polcokon :D
  • bacaelit
    #143654
    savazzzzz mégggggg :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • DarkSector
    #143653
    ja volt.
  • arty
    #143652
    volt
  • DarkSector
    #143651
    Van már GT6 demo?
  • Totti5
    #143650
    Offical: Gran Turismo a GT fanok maitt igénytelen. Még most is kapom az oktatást mert le merem írni egy GT6 videó alá hogy nem jó az amit hallok.

    Nem hogy lázadának, hogy igényelik a valós hangokat így 2013ba, nem ő nekik ez tetszik, és elfogadják mert "a GT szinte már a születése óta egy FOGALOM "

    Iidóták, mind. Fujj, de primkók.
  • DarkSector
    #143649
    Oksa, de még mindig jobb lenen pixit pixelekkel egy nextgen mint 720p-ben egy mostgen, ?D
  • Botond #143648
    Már vagy két hete így néz ki. :)
  • Totti5
    #143647
    15 perc, azaz a bevezető, benne az űrben játszódó rész

  • Totti5
    #143646
    Stream halott ügye, főleg ebben a közegben ahol pixeleken megy a vérrem menő háború... stream jelenleg erőteljes minőségi romlás. Én nem akarok olyat, legalább is a köv 10 évben nem. Aztán majd meglátjuk hova fejlődünk.
  • DarkSector
    #143645
    Az lenne poén ha az x360 átváltozta és futnának még hacsak streamként is az xbox one játékok! :D
  • Renjike
    #143644
    csinos , jobb mint az eddigi :)


    Pénteken Castlevania collection :)) DLCket nyomta már belőle valaki? Mennyit dob időben a kalandhoz?
  • DarkSector
    #143643
    és télleg. :D

    Érdekes az AMD is. :D
  • Totti5
    #143642
    Xbox.com nextgen öltönyt vett fel.
  • dark night
    #143641
    Hello!
    Az erős fekete kontrasztos szín,vagy színek,lehet hdmi-kábel probléma forrása?
    Vagy,hogyan veszem észre ha rossz a hdmi-kábelem?
  • DarkSector
    #143640
  • Harlekin
    #143639
    Na Csak be került a boxba COD ghost.
    Fut mint a veszedelem nincs akadás nincs textura hiba nincs faszombasza csillámszórás semmi csak a gama.
    Szerintem nem szebb mint a BO2,de azt a szintet tutira hozza.Viszont vannak újdonságok amik,már most nagyon tetszenek.VÉGRE van kihajolás!!!!baszott jó baszott jól használható.Saroknál megállsz és a célkereszt jelöli merre hajolhatsz ki,ha rányomsz a célzásra kihajolsz tehát úgymond félig automatikus.Ha eleve célozva mész fedezékbe akkor ez nincs akkor marad a sima oldalazás.És akkor a kutya!Jó,használható pont annyira mint ahogy 1 dront használnál játékba + minimális intelligenciával,önállósággal felruházva.Nincs mindig nem zavaró nem lehet baromságra használni.Nem emlékszem,hogy eddig volt e de végre az is jelzést kapott ahogy főződ a gránátot.Nagy harcba,nem kell ezt is agyba tartani,hogy most mennyi is az annyi pár másodpercről beszélünk,de néha nagyon tud hiányozni az az 1 mp amit még tartanád,hogy pont betaláljon.Nagyon jó lett a fedezékbe vonulás futásból,nincs túllihegve nem tekereg a kamera nem csúszol mint 1 baseball játékos csak pont annyira,hogy megérkezz lábbal előre a fedezékbe.Na EZ kell minimális frissítés semmi több.Nem is akar többnek látszani mint ami.1 dolgot akar hosszú hosszú órákra lekötni,hogy darálj...
    Azt hiszem holnap indul a multi!Ismét 400 órának nézek elébe.
  • davidka003
    #143638
    Egyszer én is jártam így, hogy más levelét dobták be hozzánk de még aznap este át is vittem. Nem is értem ezt.
    Az lett volna gáz, hogy ha GAME-től kaptam volna refundot, mert nem jött meg a játék, közben meg már rég kihozta a postás. :D
    Akkor még azért is írhattam volna nekik, hogy szeretném visszaadni a refund-ot, mert közben megjött a játék. :)

    Amúgy a kezét törném el annak a postásnak aki trehányságból máshova dobja be a levelet. Egyes postások lusták értesítőt írni így inkább beadják máshova. Aztán ha esetleg a kedves szomszéd nem olyan kedves akkor letagadja és eltűnik a csomag.
  • rastaman
    #143637
    a szomszéd szerintem szerda óta kitolta mindkettő játékot, majd visszacsomagolta, és odaadta neked. ha gondolod én is átvenném 1-2 angliai csomagodat.
  • Totti5
    #143636
    Kedves szomszéd... a lényeg hogy megvan
  • DarkSector
    #143635
    Ne sugdolózzatok! :D
  • Myselor
    #143634
    jah oké :P
    amúgy én sem nagyon eszem édességet,de a sütemény nem számít ,de csoki meg stb nem.:)
  • Renjike
    #143633
    Értettem , csak sajnáltattam magam kicsit :DDD
  • Myselor
    #143632
    nem értetted.darknak van elvonása ettől,ezért ilyen szegényke :"DD