176612
banner
  • Totti5
    #143911
    Fix 30 fps az NFS Rivals nextgen konzolokon 50%al erősebb PS4 valahogy ezen sem látszik.



    Faszán fut, nagyon jól néz ki. Kár hogy rendőr és nem sportkocsi verseny:(
  • Tatyla
    #143910
    mi lesz holnaptól a gold ingyenes game?
  • lemongrass
    #143909
    Forza Motorsport 4 a Play It-en 1999Ft lesz.
  • Totti5
    #143908

  • Totti5
    #143907
    S hivatalosan is megtörtént a generáció váltás. Amcsiba mától kapható a PS4!

  • davidka003
    #143906
    3 for 10 font
  • davidka003
    #143905
    Brutál akciók vannak GAME-en 3 játék 10 fontért

    Játékok akár 50% kedvezménnyel

    Nekem 3 for 10 font:
    Spec-Ops: the line
    Gears of War 3 Steelbook edition
    Warhammer 40K Space Marine

    De pl Battlefield 3 + Premium csak 6 font
    Hitman Absolution Professional Edition 8 font
    Halo 4 Limited 9 font
    Forza 4 - 8 font
  • Tinman #143904
    Ugh... ez nekem fájt, akkora találat volt :-D
  • Waczkor
    #143903
    Jaja ha már itt tartunk forza miatt még nagyobb baromság venni tekintve hogy semmilyen kormány nincs rá.

    Azért szívesen megnéznék egy interjút ebben a témakörben,hogy mégis hogy gondolták ezt ott msnél.Agyon reklámozzák a forzat,boxos húzócím meg hogy milyen szimulátor meg így meg úgy,aztán tolhatod két pedállal,2 kormány közül választhatsz.
    Nevetséges

  • heady
    #143902
    Forza miatt 150k-s konzol? :)
  • Waczkor
    #143901
    Nem,csak jelen állás szerint csak a fifat veszem mellé illetve számíttatom be a 360as verziót.
    A jövőre nézve veszek One-t.Forzak miatt.Csak a mostan forza nem hoz lázba,de a következő részek biztosan.

    Minden attól függ többiek vesznek e,ha nem akkor én sem mert fifazni együtt szoktunk.
  • arty
    #143900
    fifa miatt 150k-s konzol? :)
  • Waczkor
    #143899
    Én még gondolkozom rajta,valszeg ha veszem tescobol lesz mert ott van ismerős által kedvezmény 10%.

    De szerintem max decemberben veszek ha veszek,de lehet átcsúszik jövőre.
    Még mindig csak a fifa ami érdekel,meg max NBA,de NBA-t már régóta nem nem követem.
  • heady
    #143898
    En sajnos keson rendeltem elo, igy mar csak december 6-ra tudjak ugy-ahogy garantalni :(
  • arty
    #143897
    "3-4) árban max 50-60 e. kell h legyen. ha elszállnak, a kutya nem fogja megvenni"

    125ezer ft az xbonehoz a thrustmaster kétpedálos retke
  • arty
    #143896
    na, ilyet se láttunk még currgenen :D

    nemtom jó-e ez a fix30 helyett :/
  • Muttley
    #143895
    1) kár meglepődni, pénz beszél, kutya ugat
    2) mert teli van a f.sza az egésszel + célközönségének zöme mind PC-s + nem voltak hajlandóak akkora brutálisat jattolni Sony-nak és MS-nek, amennyit ők kértek
    3-4) árban max 50-60 e. kell h legyen. ha elszállnak, a kutya nem fogja megvenni
    a nagy szim-ek úgyis pc-n vannak, ezt a "kormányosok" tudják
    5) sz.rrágás - a PC szim kormánykompatibilitás viszont szerencsére egyértelmű
  • Totti5
    #143894
    Ez meglepő... sokszor stabilan 30 fps felett kurrens gépeken és ugyan olyan szép a játék. Kiváló munka Remélem a nextgen verza is hasonlóan jóra sikeredett.



  • Tyrant01
    #143893
    Itt biztos nem ezer éves játékok jönnek majd :-D
  • Totti5
    #143892
  • Totti5
    #143891
    Szopóág, avagy hogyan kell kinyírni az autó szimeseket konzolon.

    Idézet:

    1.) A PS3 és PS4 USB-je "más" lesz, nem lesznek kompatibilisek a ps3-as kormányok a ps4-esekkel...

    2.) A Logitech bejelentette, hogy nem fejleszt több kormányt konzolokra

    3.) az MS licenszelt egy Thrustmaster és egy Madcatz kormányt, mást nem fognak támogatni

    4.) a SONY licenselt két Thrustmaster kormányt, egyiket kifejezetten a Driveclub-nak dedikálva, de más kormányokat hivatalosan ők sem fognak támogatni

    5.) a Fanatec-es Thomas szerint a box1-hez nem valószínű a kompatibilitás, a Ps4 USB-jéhez még egy Thrustmaster (emulált) firmware-el vagy egy fizetős Sony licenszel még akár kompatibilisek is lehetnek, DE előbbivel nem lenne FFB csak "rumble" rezgős funkció, utóbbi miatt meg pénzt kéne kérniük a kormány tulajoktól....
  • Totti5
    #143890
    Hohó, már csak 1 hét!!!
  • Totti5
    #143889
    Mind a két gép tudni fogja, majd frissítéssel, addig meg játszon rajtuk mindenki, elvégre arra van...
  • a.carkey
    #143888
    Mert hogy a MS honnan fejlődik hová, azt még megértem, de a Sony?
  • a.carkey
    #143887
    Igazából itt azzal van a gond, hogy a PS3 tudta, - a hírek szerint - a PS4 meg nem. Még jó, hogy a Sony nem gyárt autókat! Ott biztos kazettás magnó lenne a legújabb modellben. :)

  • vg
    #143886
    Kit érdekelnek a 3D BR filmek? Ez olyan mint a mp3 lejátszás. Kell a fenének.
  • a.carkey
    #143885
    Jaja. Ennyire nem lehetnek hülyék. :)
  • DarkSector
    #143884
    aha
    van skyrim is.

    régen vettem BF3-at, müködött.
    Vettem BO2-őt, sajna steam régiós volt, elcseréltem de az új gazdájának ment.
  • davidka003
    #143883
    Ez ilyen letöltókódos változat?
  • arty
    #143882
    dehát a ps3 viszi őket !!!!! :(((

    vicc???
  • DarkSector
    #143881
    Batman AC ~3k
  • DarkSector
    #143880
    Egyik kutya másik eb.
    Csak a Microsoft nagy fasz mert egyenesen megmondja a vásárlóknak amit tesz, a Sony meg csak azután miután a Microsoft-ot lehordták azért amit a Sony is meglép.
    Had ne soroljuk.
  • Totti5
    #143879
    Hút tegnap mit kapott a MS és a Box, hogy a One nem támogatja a 3D BR filmeket ( egyenlőre ). Mindenkinek hírtelen 3D tvje és rakat 3D filme sorakozott a polcon, amit nézni akar.

    Eltelt egy nap:

    A PS4 nem fogja lejátszani a 3D Blu-ray filmeket - ezt a Eurogamer szúrta ki a
    gép online kézikönyvében. Miért nem? Válasz nincs, de mivel az Xbox One sem támogatja a 3D BR formátumot, azt gyanítjuk, pénzügyi / licensz okok lapulnak a háttérben.
  • Macccy
    #143878
    Vagy ez volt a polcon nagyobb tételben ... majd rev.02 -be már nem ezt rakják
  • Moby
    #143877
    Mer ha ilyen 3-350-es tápból becumáz 200-at a vhs rekorder, akkor nem fog üvölteni mint a barom a ventije a tápnak. Amúgy tippre a kinekt(2) is behúz vagy 30-at. Mondjuk a legnagyobb 360-as táp is 203w-t tudott, szóval valóban lehet elírás is.
  • Moby
    #143876
    Jah, megbotlottam valamiben, és beestem itt az ajtón :D
  • kastil
    #143875
    Megszületett a döntés
  • TomStorm
    #143874
    Lesznek ám bőven:Upcoming Xbox 360 Games
  • davidka003
    #143873
    Mindenki ezzel jön.
    Nézd meg, hogy mik jöttek ki rá és döntsd el, hogy kell-e valami közülük.
    Új játékra ne építs, mert biztos jön még pár játék rá de szép lassan átállnak majd a nextgen-re.
  • kastil
    #143872
    Sziasztok!

    Megéri még xbox360at venni? Fognak még rá jönni játékok xbox1 mellett is?