176612
banner
  • Harlekin
    #143993
    Mitől lesz ez pofon csapás itt az emberek többsége amúgy se venne day 1,mert nem is lehet kapni majd nálunk.A kisebbik fele,meg azért nem,mert nem bajlódott a kinti rendeléssel.Tehát akkor aki már majd day 2 veszi ezért nem csapja pofon!?Nem de pont úgy se ha netán day 1 venné.Eleve ha Magyarország teljes konzol vásárló erő nem venne se hatná meg nagyon MS-t.Ha csak PS 4 et veszem alapul hogy 24 óra alatt amcsiba több mint 1 millió darabot adtak el.Akkor Magyarország a teljes konzol élettartalom alatt se fog nagyon még a nyomukba se kullogni.


    Értem hogy szar dolog ez nektek,de senki nem garantálta azt,hogy ez nem következik be.
    Példa gyanánt mint ahogy nekem se azt amikor az előző autómra megvettem a borbet felniket fasza Goodyear gumikkal,hogy amit majd 3 Év múlva veszek pontosan ugyan olyan típust 0 KM erel nem megy majd rá,mert más az osztó köre más az ET értéke.

    Sajnos ezeket a békákat le kell nyelni nincs értelme rajta agyalni,mert változni nem fog a dolog és csak magadat teszed tönkre az idegeskedéssel,és még mindig benne van a pakliba az hogy vannak csodák esetleg a ferdeszemüek gyártanak hozzá átalakítót.

    Amúgy Én is elgondolkodtam,ha veszek rábaszok,mert nem tudok FPS-t játszani rajta bill + egérrel.Mivel nem lesz hozzá XFPs+SJfrag.
  • Firerock
    #143992
    Ps4-el is ez van nem? Mocskok...
  • arty
    #143991
    :(((((((((((((((((((((

    esküszöm, vagy 5x összeraktam egy csr elite + überpedál + überváltó kombót ... mondom ez lehet jó lenne mindenhez, eladnám a csr-t, g27et, mindent... most is ideges vagyok, mert a csr sem olcsó mulattság, de hogy akkor mit éreznék, elmondani nem tudom.

    NE. VEGYETEK. DAY1. XBOX. ONE. KONZOLT.

    Pofont kell kapjon az MS, máshogy nem lesz soha változás.
  • Bence94
    #143990
    Közben rájöttünk, hogy a gyári av kábel csatija idióta nagy. Van egy vga kábel aminek vékonyabb és az belemegy azt mondja ismerős. Elvileg akkor probléma megoldva. Vga csatit meg maradhat sok vizet nem zavar..
    (Gondoltam, hogy működhet de biztos ami biztos jobb előtte megtudni)
    Köszönöm azért a segítséget!
  • Totti5
    #143989
    Ahogy azt illik a fanatec bepucsított az msnek.

    Nem lesz:

    So far there is no adapter solution to make an Xbox360 wheels compatible with Xbox One and it is unsure if this will be possible.

    De örüljé hogy vehetsz újat, mert a pedálokat használhatod! Értem, vagyis nem... a pedál miért lenne kompatibilis? hát persze hogy azért... vedd meg a kormányt megint 70 ezerért.

    But there is a high chance that you can use your pedals, rims and shifters with a potential new Fanatec wheel for Xbox One although we cannot confirm a launch date yet. This will save you a lot of money and you can keep using the equipment you prefer.



    Üdv az USB szabvány világában, ahol csak egy drivert kell összekaparni és már megy is. Ja nem, mert fizetnek érte hogy ne menjen.
  • arty
    #143988
    én az AA joker elleni végső küzdelmét szerettem
    és kb ennyi :(

    az h bane már megint visszatér, része a legalja huzásoknak amit az arkham játékokban átélsz... mindenkit 5 kell legyakni, de mivel batman nem öl, ezért ujra és ujra és ujra kell lejátszanod ~ugyanazt

    ezekután sztem az origin kimarad (hacsak nem lesz kedvem majdegyszer megint betmenezni)
  • Myselor
    #143987
    egyetértek veled.de bane engem jobban felcseszett mint deathstroke.bane túl sok volt már a végére...xd
  • bluesfool
    #143986
    A Batman Arkham korábbi részeiben sem volt igazán jó boss harc,sajnos .
  • mrmilan
    #143985
    Igen. nekem speciel úgy van megoldva, hogy a box és a TV között üzemel egy Hdmi kábel a kép miatt. A TV hangja ugye olyan amilyen. Az LG házimozim meg 6 éves és nincs rajta Hdmi bemenet. Csak egy Stereo RCA bemenet külső forrásnak. Én egy régi box-hoz való VGA kábelről levágtam a VGA csatis részét (így a stereo jel megy a boxból a házimozi erősítőjébe), a másik oldalon pedig lebarkácsoltam azt a kis fület (konkrétan lereszletem), ami miatt a HDMI és a VGA kábel nem fér el egymás felett a konzol hátulján. Eredmény: házimozi bekapcsolás után megy AV1-re, a TV-n pedig a játékkonzol opció van bekapcsolva (TV hangja persze levéve nullára). Mindenki örül...
    Remélem segítettem picit és érthető volt amit írtam.
  • vg
    #143984
    Batman Arkham Origins

    Itt van egy alapból remek játék, amit két boss harccal (Bane, Deadstroke) sikerült teljesen hazavágni. A történet jó, a grafika pazar, de az a két harc... még mindig nem térek magamhoz. Normál módban nyomtam végig, gondolva milyen jól fogok szórakozni a történeten, erre végigidegeskedtem. A multiplayer lemez is kiváló profi munka, eleve nem lehet installálni. Innen gratulálok a készítőknek.

    2/10
  • arty
    #143983
    végülis igen, de spec adapter kell hozzá!

    katt

    sima av kábel alá nem fér be a hdmi csati
  • Bence94
    #143982
    Üdv!
    Egy kérdés: Boxon is meg lehet csinálni azt, hogy hdmi-n megy a kép és analógon meg a hang ? A kábel pedig a boxhoz járó alap av kábel lenne, aminek van egy sztereó kimenete meg egy kompozit kép, de arra nincs szükség.

    Előre is köszönöm!
  • Tyrant01
    #143981
  • DarkSector
    #143980
    Igen csak gold sajna.
  • davidka003
    #143979
    Csak GOLD-osoknak.
    DMC amúgy nekem tetszett.
    Csak az utolsó 10% lett unalmas sajnos.
  • Totti5
    #143978
    Capcom sale van lájvon

    Resi Revelations 2990
    DMC 2990

    Vegyétek vigyétek!
  • Totti5
    #143977
    Csavarhúzó, sűrített levegő és hajrá! Azt hogy hogyan kell szétszedni arról mindent megtalálsz a yutubon.
  • Mr Manson
    #143976
    Eladósorba kerül XBOX SLIMem. Kicsit hangosabb a ventilátor mint 3 éve volt. "Süvít"
    Gondolom porosabb ... érdemes foglalkozni vele? Ha igen hol érdemes??
  • Totti5
    #143975
  • gduck
    #143974
    Hát az a lámpa műszakin nem menne át.

    Ahogy észreveszem, ez a rész is - már sztori nélkül - az online részre épül (ranglista, sebességrekordok, stb.)
  • gduck
    #143973
    "induláskor"

    A PS4 már megjelent, a Driveclub meg csak hónapok múlva fog :( Szerintem ez picit gáz, megint a játékosok szívták meg :(
  • davidka003
    #143972
    Én csak a Hot Pursuit-ot próbáltam. Az is nagyon igénytelen volt konzolon.
  • Totti5
    #143971
    Nem verekedős. Jelenleg a nagy semmi.
  • Tatyla
    #143970
    és a driver club mi?verekedős?
  • arty
    #143969
    :((

    kiváncsi leszek, tetszeni fog-e ez valakinek...
  • Myselor
    #143968
    ez mi a fos?xd
  • Totti5
    #143967
  • gduck
    #143966
    Ebbe az a szép, hogy PS4-re induláskor nem lesz egy normális autós játék se ... XO-n legalább ott a Forza5 ;)
  • Totti5
    #143965
    Kipróbáltam. Ez egy rendőrös őrület, nem ótóverseny. Követni nem tudom mi történik, az ótózás élményének szikrája sincs meg benne. Idegesítő a felvezetés, érdektelen az egész hú te vagy a egér, hú az meg a macska, hú de nagy csata lesz itt és ezt pofázza egy gépi hang totál érdektelen és rossz körítéssel, villogó képeket mutogatva amit el sem nyomhatok. MW egy fasza ótóka, ez meg egy akció ótóka ahol a rendőrótó az ánuszodat maszturbálja és próbál beléd hatolni minden méteren. Én ótózni akarok egy ótós játékban nem pedig harcolni. Popup van, grafikai bugok vannak dögivel hamisítatlan frosbite. Jól néz ki, jól is fut, csak igénytelen egy Forza Horizonhoz képest. Kamera zavaró, olyanokat mozog hogy a kanyart nem láttam és a falba mentem egyenesen. Nem az én játékom, talán majd a következő, rendőrök nélkül.
  • Totti5
    #143964
    NFS Rivals: Feltelepítem a lemezet. Indít: akarod telepíteni a HD kontentet? hát nem, mert már feltelepítettem az egész lemezt. Olyan nincs hogy nem, akarod? akarom, mert ettő lesz HÁDÉ, az MW nem volt HÁDÉ, de ez már HÁDÉ, mert kátszer kell installálni.

    Én értem, vagyis nem.
  • Totti5
    #143963
    Második részt kellene valahonnan beszerezni, de csak amcsi only sajna. Pedig biztos frankó játék!
  • Totti5
    #143962
  • Totti5
    #143961
    Ez főleg nyersanyag kérdése:) jól megnézem neked, meg akkor nekem is, mert nem különösebben érdekel a rendőrösdi és eddig csak azt láttam belőle... sztrít fájterek a policáj riválisa? kiderítem, s ha véletlen tetszene a játék akkor jöhet majd nextgenre jövőre olcsóbban.
  • arty
    #143960
    Totti!

    Ha van időd egy nfs rivals minirivju jöhet :)
    Kiemelve a hasonlóságokat - ha vannak - az mw2012essel, ami nekem nem nagyon jön be... szeretném, ha nem olyan lenne, s mivel te azt ismered jól (végig si toltad végül?) nyilván össze is tudod őket vetni.
  • Harlekin
    #143959
    ahhhaaa
  • arty
    #143958
    olyantól veszem meg, aki ps4re vált :DDD
  • Tinman #143957
    1990 Ft GoD-on, vagy idehaza használtan 3k körül lehet vinni.

    Alig várom az élményeid... végül is neked a LOLipop Chainsaw is bejött... mondjuk az kereken 5x jobb.
  • Harlekin
    #143956
    Ugyan már az a hab a tortán...
  • Tatyla
    #143955
    Addig nincs is baj amig nem megy át személyeskedésbe...
  • Harlekin
    #143954
    Másik?