176612
banner
  • Seth
    #144033
    Ed Boon rebesgetett a Twitterén egy Shaolin Monks HD-t , szóval abból még lehet valami. Persze egy új , hasonló MK jobb lenne
  • arty
    #144032
    én MK Shaolin Monks remaket vagy folytatást akarok! :))
  • Totti5
    #144031
    Hajjaj, most a Resi Revelationst játszom, már lement 3 epizód. Frankó cucc ez, csak az AI horroisztikusan gáz, meg PS2 vagyis NincsndóDS feeling a graf és a részletek", de egész jól kipofozták ahhoz képest, meg nem mondanám, hogy ez kézi konzol "port", csak hogy prevgen cucc:) prevgen mindenben ( mármint PS2 éra ), de hangulatos.
  • arty
    #144030
    A te mindent körbejáró aprólékosságodhoz nyilván akár még oké is ez a megközelítés, de a legtöbben kb semmit nem veszítenek a legtöbb játékban, ha a dlct/dlcket kihagyják.

    Amugy asurával nem day1 játszottál, mégis éreztem némi teszterkedést :D
    Azért nem minden játék béta day1, de h mind drága (pláne konzolon) az tény, ezzel vitába se lehet szállni.
  • Totti5
    #144029
    Nincs benne story ( a Mortal megmutatta hogy össze lehet hozni egy jó kampányt ( a DOA5 meg hogy milyen amikor nem )). Online funkciók sem teljesek + tartalom ugye még nem sok. Jövő márciusra mondják hogy jön egy komolyabb csomag, ami ezeket "pótolja", avagy teljessé teszi. A lényeg hogy a mechanika és a kombók jók, ennek örülök. Játszani nem fogom, mert minek. Jöjjön a Fight Night 6!!!
  • Tinman #144028
    Remekül kiragadtál a szövegkörnyezetből 2 kis töredéket. :-(

    A lényeg az lett volna, hogy bizony előfordul, hogy igen is tartalmas DLC-ket kapsz egy játékhoz és éppen ezért kerülöm már azt, hogy day1 játsszak egy adott címmel mert:

    - nem vagyok béta-teszter
    - nem vagyok milliomos
    - nem kérek a kezdeti szopástengerből
    - nem akarok lemaradni a történet 20%-ról, melyet majd később DLC formájában tolnak ki.
  • Tinman #144027
    Pont mostanában foglalkoztat, hogy a kiválóan működő, de már enyhén hangos (slimhez képest nyilván az) Box-om lecserélném egy új, szebb, jobb, csendesebb slimre. Még nem tettem lépéseket az ügyben, meg az árát sem tudom belőni a régi masinának, mert dugig van GoD-os játékkal, szóval kétezeröté' nem adnám inkább elajándékozom akkor családon belül.

    Még cirka ÖTVEN játék várja XBOX360-on, hogy letoljam :-)
  • arty
    #144026
    mondjuk kiváncsi lennék h egy kedvenc karakter tényleg nem elég? (persze max csak az egykori, karaktereket ismerő rajongóknak lehet az)
  • Totti5
    #144025
    Olvasom a Killer rivjúkat. 73%on áll metán, s miért? mert F2P. Odáig vannak a 60 fps, szuperjó core mechanika, kombóáradattól és a gameplaytól, csak nincs tartalom, fél játék, f2p modell. Ha rendesen kiadjk akkor lehet hogy a legerősebb láncs cím lett volna...
  • arty
    #144024
    mázli h ennyire belőtték az ízlésed
  • Tyrant01
    #144023
    fps-el nem játszok, ksf kilőve, kanck nem nagy szám
    van valami más is?
    X1-en forza, ryse, dr3
  • Totti5
    #144022
    Pros
    - Much better streamlined dashboard/UI
    - Great selection and variety of launch games
    - The controller is a lot better (THANK THE GAMING GODS FOR THAT NEW D-PAD!)
    - The Kinect 2.0's body capture technology comes vastly improved
    - Multitasking is a breeze thanks to the Snap feature
    - Online gaming is a much better experience with Smart Match
    - The apps all perform well
    - Watching TV on your Xbox One just feels right
    - Following your friends feels a lot easier to navigate than before
    - The addition of media achievements and challenges is awesome

    Cons
    - The Kinect 2.0 voice recognition technology works...most of the time
    - The SmartGlass app doesn't have a lot of readily compatible games/movies...yet
    - Crimson Dragon and LocoCycle are letdowns
  • arty
    #144021
    ha fóliát levetted és 1 hét alatt behánytál tőle, érdekel a gt6 -40% értékcsökkentve!
  • arty
    #144020
    "nem hiszem hogy bárkinek is fel lehetne róni, hogy beruház egy új gépre"

    azt nem is, de hogy melyik cég gépére, mely cég mit is képvisel, azt igen :PPP
  • arty
    #144019
    "nem érzem tényleg teljesnek" vs. "nem teljes" ;)
  • bacaelit
    #144018
    Én azt a választ kaptam, hogy jövő hét eleje!
  • Tatyla
    #144017
    ez kissé elfogult kijelentés...
  • Tyrant01
    #144016
    Az a szerencséje az MS-nek, hogy a PS4-re nincs egy darab normális játék se. Ha lenne megvárnám azt, de így felesleges...
  • Totti5
    #144015
  • Totti5
    #144014
  • Totti5
    #144013
    Konzolokszervize

    Sajnos a Microsoft az európai piac számára nem túl kedvező módon reagált a Sony PlayStation4-es, 1 millió darabos fogyására. Az Xbox One kiadója ugyanis úgy döntött, hogy az Európába szánt gépkészleteket a zökkenőmentes amerikai megjelenés érdekében beáldozzák, így Európai Unióba allokált első napos mennyiségeket jelentősen csökkentették.

    A központi döntésnek hála számos európai videojátékbolt megjelenés első napjára ígért előrendeléseit törölték a beszállítók, köztük a miénket is.

    A gyártó vélhetően alul mérte a várható előrendelési igényeket, így nem tudott elegendő géppel szolgálni a közelgő megjelenésre, és a megnövekedett érdeklődésre.
    Szeretnénk hangsúlyozni, hogy a törlés csak 22-ére, a megjelenés napjára értendő. Néhány napra rá biztosan megérkeznek hozzánk a készülékek. Egyelőre ezek pontos újra-leosztását még nem közölték, de az bizonyos, hogy folyamatos ellátás lesz a gépből 22-e után, egészen az év végig. A helyzet, reméljük Te is megérted, hogy mennyire kínos számunkra.

    Az öröm az ürömben az, hogy lesz gép, az előrendeléseket teljesíteni fogjuk, csak néhány nappal a hivatalos megjelenési dátum után. Az előjegyzéseket azok beérkezési sorrendjében fogjuk feldolgozni 22-e után, amikor biztos és pontos információnk lesz a gépek érkezéséről. Minden előrendelőt- így természetesen Téged is- külön tájékoztatni fogunk arról, hogy melyik nap lehet a gépért jönni, illetve melyik napra várható a kiszállítása.
  • Totti5
    #144012
    Tegnap kapta az ívet a Fana a facén, ma megint leírta azt hogy az MSel vanna üzleti kapcsolatban és nem fognak semmi "rosszat" tenni, mert onnan gyün a pénz, meg lesz új kormányuk Xre.

    Why is it so difficult to make your current Xbox 360 wheels compatible to the new console?

    Several people have raised their concerns and we understand your disappointment but we also hope you see that there is nothing Fanatec could have done to make your wheels compatible to the new console. Technically it is probably possible to make an adapter but any device connecting to the Xbox 360 or Xbox One (incl. this adapter) needs to have a security chip module which can only be purchased from MS. So without the permission of MS we could only "crack" the security chip and this is not only illegal but would certainly ruin our relationship to MS and other platform owners.
    And we were not able to "warn" anybody about this as up to this moment it is still possible that MS changes its mind like they did on other specs of the XB1 as well. It still can happen but we want to be fair and tell you that it is not likely to happen.
    We never claimed that the wheels were compatible to Xbox one and please remember that all peripherals of the first Xbox did not work on Xbox 360 either.
    But even if we were able to make such an adapter, the development costs would be significant as the XB1 uses a different force feedback protocol and in our wheels the Xbox protocols and PC protocols are separated and use different communication (wireless vs. USB). Given the limited market for such a device, such an adapter would be quite expensive.
    Microsoft has good reasons to skip the backwards compatibility as this allowed to implement a completely new and more powerful communication protocol. Of course they are happy to sell new controllers to you and earn money on licenses but keep in mind that a console is about plug and play. MS is very strong to provide a clear standard for controllers and make sure that all controllers work with all games of a certain genre. On other consoles it can happen that your brand new and official controller works only with one game because the communication protocols are not clearly defined from the beginning.

    The only thing we can offer is to develop a wheel where you can at least use your peripherals so you don’t have to buy a complete new setup. And when this wheel is ready, we will make an attractive upgrade offer for all existing customers for sure.

    This was a pretty long post with a lot of inside information but I hope you can understand the situation a bit better now.
    I really appreciate your support and patience.


    GT6 megint előrendelve, csak ne lenne okádalom a hangok benne........ miért ilyen nyomik a japók?
  • Totti5
    #144011
    - Mo. sem Sony-nak, sem MS-nek nem piac

    MSnek valami csak van amikor reklámokkal, rendezvényekkel, szinte az összes exük magyarosításával ezerrel tolta egész genbe. Nyilván nem nagy, de jön innen is valami profit. A Sony viszont stílusosan szart az egész magyar piacra.

    - tök felesleges X-One-t venni most - nemhogy 1. nap, de az 1. évben sem
    minden lényeges játék jön X360-ra most még

    Kivéve ami nem + minden multiplat lényegesen szebben fog menni rajta, főleg a sandboxok, amiknek kellene a powa, még ha az AC4 elég pöpecül össze lett rakva jelen konzolokra, a Watch Dogs, Dragon Age 3, Destiny lényegesen szebben és jobban fog menni nextgen gépeken, sőt... ez borítékolható. Ha csak a játékokat nézzük akkor nyilván minden jön mindenre, de azért nem túl nagy fun 360on BF4ezni a csuda frosbite motorral + a popuphegyes, bugos Rivalsal, s a COD is fényévekkel szebb nextgenen ( csak annak előnye van még ezen a genen most is, hogy 60 fps )

    - USA az birka-piac - ott azért veszik meg, hogy hencegjenek, nekik ilyen is van bi-bi-bi

    Hiába mutogatunk az amcsikra, mi sem vagyunk különbek. Mivel mindent tőlük jün, ugyan azt csináljuk... attól hogy rájuk mutogatunk a saját nyomorunk miatt ez nekem csak annyit jelent hogy semmivel sem vagyunk különbek náluk, akárhogy is mondjuk hogy pedig nem. NEM! :) Itthon is mindent vesznek azonnal az emberek... legyen az 200ks telefon, tablet, TV mosogép stb... a konzol miért lenne más.

    Aki akar várjon, semmi baj nincs vele. Sok idő eltelt mire gen váltás eljött, nem hiszem hogy bárkinek is fel lehetne róni, hogy beruház egy új gépre 7 év után.
  • lemongrass
    #144010
    én is szemeztem vele már egy hónapja... sajna AXA-s VISA-m nem elég jó neki.

    "Use this at own risk. Recently, people got account banned for getting free months multiple times. Using this at least once may flag your account."
  • orichalcos
    #144009
    Terveztem ide is bedobni, szóval köszi. :)
  • davidka003
    #144008
    Elfelejtetted bedobni:

    Ingyen egy hónap GOLD :D

    "Most próbáltam, US accal működik. Bankkártya, vagy paypal kell hozzá. (én utóbbival csináltam, és bár van 200ft rajta, nem vont le semmit)"

    "FONTOS! Auto megújítást ki kell kapcsolni hozzá. ( fake címet, telefonszámot lehet megadni)"

    "MIndened megmarad, (GS, acsik, ismerősök, stb) csak US leszel. Nincs pénzed goldra, átmész US-re, játszol live-on agyba főbe, három hónapig csinálod ezt, majd utolsó hónapban ismét megcsinálod goldot, aztán ha akarsz visszamész magyarra.

    A cucc nem hack, nem kódgenes kacat, hivatalos dologról van szó. Csak kell hozzá paypal vagy bankkártya."

    Én is megcsináltam most. Működik.
  • Tinman #144007
    Első végigvitelre, ha nem cseszel el semmit nettó 3.5 órával nyújtja meg a sztori DLC-k az Asura-t. Már pedig ha normalon tolod ez lazán lehet 5 óra is, mert ott könnyű elszúrni.

    Én sem vagyok DLC párti. Gyűlölöm.

    De addig nem vagyok hajlandó játszani egy játékkal, amíg azt nem érzem tényleg teljesnek. A kabát és zokni kiegek nem érdekelnek, de a sztori az nagyon is, persze csak akkor ha nem Dante's Inferno-féle 20 perces DLC.
  • orichalcos
    #144006
    Live-os ismerősöknek.

    Hétvégén ONE-t tesztelek ismerősnél, kéretik nem bombázni üzenetekkel, mert nem lesz időm válaszolni, és nem akarom hogy probléma vagy sértődés legyen belőle. :D

    (hja tudom kötsög vagyok, de Halo 4-nél is kaptam rahedli üzenetet premier előtt, és páran besértődtek, mert nem tudtam válaszoln. Köszi)
  • davidka003
    #144005
    True endinget láttam a +4 lezárót pedig meg fogom nézni.

    Nekem bőven elég ha megnézem youtube-on HD-ban az ilyen ilyen fél-1 órás DLC-ket.
  • Tinman #144004
    Nem csak nekem.

    A SZTORI DLC-k mindenkinek fontosak, akik szeretik ismerni a teljes egész történetet.

    Ott az Asura's Wrath, mint elrettentő példa. Nézted a true endinget + a 4 lezáró epizódot? Picit más lett a felállás, mint amit a normal 18. fejezet sugalt 2k-ért ;-)
  • davidka003
    #144003
    A DLC-k csak neked fontosak. Egy játékhoz sem vettem még és nem is hiányzik.
    Egyedül talán Mass Effect 2 DLC-it toltam le warezban, egyáltalán nem adtam volna értük pénzt.
    Minden DLC lehúzás.
  • Totti5
    #144002
    Főleg h a titán 60fps
  • heady
    #144001
    Te inkabb ne is vegyel X1-et. Imadom a Dead Island-et, de a Dying Light-ot nem olyan mosottas allapotban akarom jatszani... Tegnap kiadtak belole egy 12 perces gameplayt, eleg frankon nez ki.
    A Titanfalltol meg be fog fosni a 360. Talan majd 20fps-t kifacsarnak belole. Jo jatekot!
  • Muttley
    #144000
    "grafika, ryse, titanfall, dr3, forza5 :)"

    csak közelről, 1 játék, jön x360ra is, dying light agyonveri és x360ra is jön, forza 4 majdnem valódi HD-ben :)
  • Tinman #143999
    + a sztori DLC-k egy vagyon :-/
  • davidka003
    #143998
    Dishonored 2k Live-on GOLD-osoknak
  • arty
    #143997
    "semmilyen kézzelfogható előnye nincs a X-one-nak a X360-nal szemben"

    grafika, ryse, titanfall, dr3, forza5 :)
  • Muttley
    #143996
    mindegyikőtöknek van vmi igaza :)
    - Mo. sem Sony-nak, sem MS-nek nem piac
    - tök felesleges X-One-t venni most - nemhogy 1. nap, de az 1. évben sem
    minden lényeges játék jön X360-ra most még
    - USA az birka-piac - ott azért veszik meg, hogy hencegjenek, nekik ilyen is van bi-bi-bi
    - nálunk, aki megveszi most még ugyanez

    semmilyen kézzelfogható előnye nincs a X-one-nak a X360-nal szemben
    most még
  • arty
    #143995
    semmiféle osztókörről nincs szó, ezért a példád kicsit sántít :) itt minden stimmel - de a motorelektronika ránéz a kerékre és mivel ez az előző kocsidra való kerék - SORRY.

    tehát: ugyan az a gyártó (ms), ugyan az a játék (forza), ugyan az az USB interfész. és nem megy, mert az adott eszközt inkább nem ismertetik fel, vegyél ujat

    ha pár hónap mulva veszel xboxot és most nyitáskor JELENTŐSEN kevesebb fogyna, mint ps4-ből, azzal az MS kapna egy pofont és fogadok ujragondolnák az xboxal kapcsolatos terveiket...
  • arty
    #143994
    az még képlékeny, de félek tőle, h ott is szopóágra kerülünk :((