176613
banner
  • DarkSector
    #144074
    Igen kéremszépen ez az én játékom lesz. :D

    Amúgy igen azt mondták hogy így fog kinézni, de ez nem annyira hihetetlen, az Alan Wake-et nézd meg, és add hozzá a +generációt.
  • bluesfool
    #144073
    Quantum Break , ha ez valós játékmenetből származik , akkor sajnálom hogy nem jön a már előző konzol generációra
  • arty
    #144072
    :(
  • Totti5
    #144071
    Tegnap éjfélkor a világ 13 országában (Ausztrália, Ausztria, Brazília, Kanada, Franciaország, Németország, Írország, Olaszország, Mexikó, Spanyolország, Egyesült Királyság, USA és Új-Zéland) elstartolt a Microsoft következő generációs gépe, az Xbox One.

    A Microsoft természetesen világszerte látványos rendezvényekkel ünnepelte a startot: a világ első Xbox One tulaja az új-zélandi Dan Livingstone lett. A tömeg mindenhol nagy volt: a brit GAME áruházlánc szerint az előrendelések alapján a premier jóval nagyobbra sikeredett, mint az Xbox 360 esetében.
  • arty
    #144070
    nem élveznéd, hogy olyan fantasztikus mellékküldiket adna egy Tiszt NPC, mint pl. szedj össze 4 warthog alkatrészt, nyúzz meg 9 gruntot???

    nem is vagy te igazából haló-lávör :((
  • Macccy
    #144069
    Sandbox HALO? Szerintem se ... de még kevésbé sandbox se! Mass Effect féle se! Én nem örülnék, így látatlanban legalábbis nem jön be az ötlet. Egy HALO spin-offként maximum!

    HALO mindig azért tetszett, mert egy sodró, masszív 4-5-6 órás háborút kellett bennük letolni profi rendezéssel, éreztem hogy én vagyok a Mester Séf aki elkeni az ellenség száját, egysejtűtől a robotkutyáig! Nem lenne jó, ha unalomba fulladna amiatt, hogy John megáll két csata között nézegetni a Cortana hangú Garmin MilkyWay GPS képernyőjét, hogy melyik planétára kéne átruccanni valami jelentéktelen skirmish misszió miatt! No-no ...
  • arty
    #144068
    sandbox halo?!?!!? :(( nanemár...
  • Renjike
    #144067
    nem hinném hogy open world féle nyitottság lenne benne .... Mass Effect félére gondoltam.
  • Totti5
    #144066
    Open Wörld? az nem jó. A story telling és a változatosság rovására fog menni sajnos, főleg ha 20 órát mondanak. Kösz de nem, jó a lineáris nyilt járműves részekkel és 8 óra lendületes és élvezetes storyval.
  • Renjike
    #144065
    szép , multi 32-64 fős invasion és nyitott világ megmelengette a szívem.

    a kérdés hogy mennyire hivatalos? :D
  • Totti5
    #144064
    Én megmondtam, hogy megmondtam, de leugattál:D
  • heady
    #144063
    Kb masfel Ora mulva hatamlas Xbox One launch party lesz tolem 20 percre a Leicester square-en es az istenert sem tudok elszabadulni a melobol. Plusz az osszes ablak hatalmas X1-es plakatokra nez, hogy meg idegesitsenek is :(
  • Totti5
    #144062
    Uram atyám! Burtál!



    F2P
  • Totti5
    #144061
    Aki azzal jön hogy a PCje köröket ver rá, annak még mindig azt mondom, hogy OK. 1-2-3-4-5 év múlva ugyan itt. Természetesen a csuda PChez senki nem nyúlhat, nem vett bele 3szor új VGAat. Azzal nyomja le a generációt amivel most alázza a konzolt. Azzal a 160 ezres géppel ( ilyen természetesen NEM LÉTEZIK ).
  • rastaman
    #144060
    szeretem ezeket a "valami" VS. .50 cal videókat. kb semmi értelmük. látványnak jó max.
  • orichalcos
    #144059
    Halo 5 hírek

    Wow,wow és még egyszer csak WOW. Kell, azonnal.
  • Muttley
    #144058
    Totti, nálam (és még sokan másoknál)
    az ÖSSZHATÁS a lényeg - kijelzőváltás ide v. oda
    1-1 füsthatás, távolabbi tájegység árnyalatnyival szebb megjelenítésért adjunk 150-et? :))
    #144034-ben írtam a többit :)

    #144037
    heady,
    " A minimalisan dragabb pc-m koroket ver ra, szoval nincsenek nagy elvarasaim."
    látod? - na, látod :D ;)
    ezzel el is mondtál mindent... :)
    ha vétel után 1 héttel lelohad a lelkesedésed, akkor szólj nekik
    keresik az X1 "donort" :))

  • Waczkor
    #144057
    Na most hogy már második napja nyúzóm az új NFS-t,leírnám a véleményem:

    Már értem Totti miért akadt ki az egész rendőrös dologra.Ez így jelen formájában értelmetlen,céltalan,kurva nagy böszmeség.
    Nem tudom melyik ostoba,génkezelt,seggidióta embernek a fejéből pattant ez így ki és melyik hasonló képességű bólintott rá hogy oké akkor ezt így adjuk ki.

    Tehát rendben hogy versenyzők,rendőrök,de mi az hogy megkapok egy vadiúj autót,semmi körözöttségi szint nincs rajta,állok az út mellett és elkezdenek üldözni?
    Ja hogy nem én vagyok a célközönség és mekkora karaj hogy apu meg anyu előtt keménykedek hogy üldöznek a rendőrök nonstop.

    Oké lerázom őket,sehol senki,mutatja hogy szépen mindjárt megléptem a rendőrök elől,erre egyszer csak folytatódik a körözés,rendőr sehol,majd kb 20mp után a játék berak mögém egy rendőrt.Jól van egy rendőr nem a vég,lezúzom az autóját,mert hogy az a minifeladat,erre eltűnik a lezúzott rendőr,majd a helyére a szemem láttára berak egy új rendőrt....

    És ez megy folyamatosan,abból áll az üldözés,hogy ki be megyek a benzinkutakon,hogy megjavítsa a autómat és randomra néha meglépek a rendőrök elől.Nem is látnák már de néha az se kell,csak simán megint üldöznek.Elbújni nem lehet,nincs az mint régen hogy vannak bújós helyek,itt a garázsba a rendőrök szeme láttára bemegyek és minden ok vagy végtelen egyenes utakon nitró folyamatosan és turbo és meglépek.
    Az is jó amikor békésen megyek,előttem üldöznek egy másik versenyzőt,majd hirtelen engem is.

    Versenyzőként kurva unalmas hogy minden versenyen megjelennek a rendőrök,versenyek szarok,semmi változatosság.

    Megint hálát adok hogy meg van a flashelt boxom és nem kellett pénz kiadni erre a szarkupacra,(bár ha nem lenne akkor pécére szedtem volna le),megteszi helyettem elég apuka-anyuka mikor megveszik a kis lurkónak és gazdagítják a tetves EA-t.

    Kurva sok bug van,eltűnik a pálya alólam,megáll minden,majd fél perc után folytatódik.Rendőrök eltűnnek majd visszarakja a játék őket.Versenyzők szintén,ide is belekerült hogy bárkit ki lehet hívni,csak értelme nincs mert ők is eltűnnek mögötted...
    Randomra megdobja az úton valami az autót.Karrier nincs,kurva nagy összevisszaság van.

    Ha már muszáj ezt a rendőrös dolgot erőltetni,nem hiszem el hogy nem lehet egy normális játékkal előjönni.Tehát elvileg itt kreatív csapatok dolgoznak és ez a legjobb amit ki tudnak adni?Totálisan semmi eredeti ötlet,ötlettelen,nincs semmi karrier,story,HP-ban se volt de az normálisan volt körítve.
    Pedig annyira egyszerű lenne egy normális rendőrös-versenyzős nfst kiadni.
    Ha ennyire fingjuk sincs mi legyen a téma,adják ki külsősöknek vagy kérdezzék meg a közönséget mit szeretnének.

    Kapja be a kurva EA,meg ez a fos Ghost csapat is,gondolom ezektől is elveszik az nfst miután csúfosan megbukik ez a rész is,aztán majd jön egy blackboxos fostenger utána,majd behoznak egy új csapatot.


    Ami jó lett:irányítás,hangok,autók,térkép,időjárás.
    Simán jó lehetett volna.De nem....
  • DarkSector
    #144056
    "A tesztelők legtöbbször a fantasztikus grafikát és a bravúros technikai megoldásokat emelték ki, hangsúlyozva, hogy szép teljesítmény ez egy nyitócímtől"
  • Tyrant01
    #144055
    Melyik boltok voltak ezek?
    Nekem Konzolokszervizében augusztusi előrendelésem van.
  • Totti5
    #144054
    Két boltal beszéltem ma, egyik hívott, másiknak írtam.

    1, 50% hogy lesz péntek/szombat, a második hullámmal ami jöbőhét 99%
    2, ha előrendteltem ( igen ), akkor lehetséges hogy lesz péntekre, kapni fognak gépeket az 100%, a kérdés hol állok a sorban ( gondolom hátul :( )

    Ha pénteken, nem akkor jövőhét 100% hogy lesz kb midnenhol, remélhetőleg azok is mind day1 Fifával...
  • Totti5
    #144053
    Megint brutál, ahogy tizedre pontosan kiakasztott 60 fps.

  • Totti5
    #144052
    Azt mondom hogy ajánlom! Egy okés játék, érdemes játszani.

    Bethesda's Dishonored

    + opcionális lopakodás
    + opcionális hentelde
    + relatív nyitott világ, ami nem igaz, hanem a játéktérre értendő
    + kézre álló és pontos irányítás
    + ha grafikából más nem, de az eső és az éjszakai fények jól néztek ki ( a 10 méteres pixelből összehozott villámlások, meg a komplett ocsmány égbolton kívül )
    + brutalitás ( csonkítások, kivégzések )
    + elsőre izgalmasnak ígérkező világ, de

    - gyenge story és karakterek és
    - ha már valamennyire nyitott, teletömhették volna mellékfeladatokkal, de lényegét tekintve cső
    - nagyon buta, kidolgozatlan, átgondolatlan AI
    - gyenge grafika
    - epic momentek teljes hiánya, ahogy a kátszínek, CGIk, átvezetők, bejátszások hiánya
    - badass karakteremet sosem látom, nem hallom... néma és nincs arca, no meg a küldetéseket a szokásosan béna eléd áll a másik karakter és elmondja szisztéma szerint vezeti fel... bóring
    - nincs benne értékelhető rendezés, nyers és sótlan
    - van loot, erre össz vissz csak a saját 3 féle fegyvert tudjuk használni végig
    - átgondolatlan fejlesztések és erők... túl erősek vagyunk.

    6.5/10

    Kellemes alkotás, amit a játékmechanika elvisz a hátán, csak a buta AI lerontja még azt is.
  • DarkSector
    #144051
    Xbox live-on 2000ft a Dishonored! Persze csak GOLD-al. :S
  • Rage47
    #144050
    de nem source az biztos :D
  • Tinman #144049
    A sima? Kizárt :-D
  • Renjike
    #144048
    Alszom még rá egyet :)
  • davidka003
    #144047
    Szerintem igen. :D
  • Totti5
    #144046
    Nem.
  • Renjike
    #144045
    Dishonored megér 2000 forintot? 3000 forintért már van dobozos. :/
  • heady
    #144044
    De, annak egy szennemodositott verzioja.
  • Rage47
    #144043
    a cod nem quake engine?
  • davidka003
    #144042
    Szvsz amúgy a multi pl MW3-ban még szebb is, mint a single. :D
  • arty
    #144041
    szvsz a codok nem csunyák és nagyjábol hozzák is a 60fps-t - tehát a feladat nem lehetetlen :)

    ha igaz, h source engine belül, akkor simán lehet szép is a jó fsp mellett!
  • Myselor
    #144040
    amúgy hogy ne csak úgy beböfögjek valamit,szerintem ezek a nyitó címek nem nagy cuccok,később jönnek majd a jó gamek,akkor majd engem is érdekeln fog a cucc:)
  • Myselor
    #144039
    én szerintem mindenki hülye aki 1 éven belül vesz xbone-t és kész
  • heady
    #144038
    Oh, azt nem tudtam, hogy 360-on is 60fps-t igernek. Bele sem merek gondolni ehhez milyen kompromisszumokat kell kotniuk a fejlesztoknek.
  • heady
    #144037
    Szoval jelenleg ha valaki X1-et vesz, az csak henceges miatt veszi? Erre inkabb meg en nem mondok semmit.
    Nem volt Classicom, nem tudom es nem is erdekel, hogy mekkora volt az ugras, mert az lenyegtelen most.
    Tudom, hogy mire szamithatok, mar jatszottam kb 5 orat az X1-el es most szombaton megint megyek a nyitobulira. A minimalisan dragabb pc-m koroket ver ra, szoval nincsenek nagy elvarasaim. Amit en lattam, tapasztaltam azzal elegedett voltam, ezert veszem meg.
    Azt alairom, hogy a 20fps-es Titanfallra semmi jel nincs, csak abbol indultam ki, hogy valoszinuleg Nagy mapok lesznek, plusz a titanok, es szvsz ez sok lesz a 360-nak. De ebben igazad van, ez csak a sajat velemenyem.
  • arty
    #144036
    igen, ott kezdtem ujra reménykedni, hogy lesz belőle valami

    (ps2 emuval végül feladtam a küzdést)
  • Totti5
    #144035
    Előző és a jelen gen közt kijelző váltás volt. Annál nagyobb ugrás nem is lesz, így a hasonlítás is fals. Azt nézd hogy milyen kezdőcímek volt akkoriban és milyen játékokkal játszol mostanában. A köv genes nyitócímek pedig jóval szebbek, az exek kétségtelenül nagy ugrás, a multiplatoknál pedig számottevő a szebb grafika, képminőség, textúrák.

    Titanfall 60 fps lesz mindenen, csak éppen a 360on ennek okán a graf erős kompromisszum mint pl a COD Ghostnál.