176613
banner
  • Totti5
    #144114
  • Totti5
    #144113
    Biztos vannak hajmeresztő dolgok, mert már az is az önmagában hogy rá kell írni nagy bötűkkel ne dobáld a gépet miközben pörög a meghajtó...
  • arty
    #144112
    egyébként arra kiváncsi lennék, hogy mennyi gép hal meg a juzererror miatt - azaz hogy fenti hűtőrácsot letakarja a paraszt?

    ismerősnél látom h a 8 éves(?) kölke valami kinektes verekedőst tol. x360 slim, a játék tokja a slim jobb oldalán, a hűtőnyílást TELJESEN elfedve... mutattam neki, hogy ezt ne, de látszólag nem érdekelte

    + multkor én is rápakoltam játékot, jövök haza és megy a box :(((( anyám nálunk netezett és hozzáért a retkes érintőgombjához ... tűzforro volt a gép és a játék is :(((
  • Totti5
    #144111
    Most akkor miért ne? hihetelenül drága a 160 ezer 5-6 évre? érdemes várni amíg kiforr a rendszer, a dash, a kinect, az FW és jön egy revízió? persze PS1,PS2,PS2, Xbox és a 360 esetében is így volt, a PS3 és 360-ra fokozottan érvényes, mert sok mindent tettek beléjük.

    Ezt a PS4 esetében is le lehet írni.
  • Muttley
    #144110
    Rohanjááá venni X-One-t v. inkább mégse...

    íme, a cikk
  • Muttley
    #144109
    íme,

    NFS Rivals teszt - by Muttley :)
    (1-2 gamer weboldal fogja másolni - szokás szerint... )

    kicsit olyan érzés, mintha összegyúrták volna a HP 2010, Most Wanted és Forza Horizon játékokat - mindegyikből 1 kicsit...

    Pro:

    + Pörgős játékmenet, nem lankad a figyelem, nehéz letenni
    + exkluzív autók - itt látható először pl. Lambo Veneno, McLarean P1, Chev Stingray 2014 stb.
    + újra vannak a Ferrarik az NFS-ben
    + kifejezetten agresszív rendőrök
    + a rendőrautók jól néznek ki
    + a nehezebb versenyeken oda kell figyelni az útvonalra pl. 300-nál autópályán simán berak egy hajtű lehajtót adott versenyre és itt nincs "beépített" versenyfal, hogy most nem mehetsz arra - azaz figyelni kell, ész kell hozzá
    + jók az autó hangok
    + "carmageddon" elemek - keresztül lehet menni elég sok mindenen

    Contra - avagy összehasonlítva a HP 2010-zel

    gyakorlatilag ahhoz képest majd' minden tekintetben visszalépés

    - a LEGFONTOSABB: nincs "pause" azaz pillanat-megállítás a játékban - azaz ha csörög a telefonod, viszketni kezd a nózi, az asszony szól, h most azonnal d.gd meg, akkor az meneted kuka és lekapcsolnak - aki ezt kitalálta, tuti 2 anyja volt

    - nagyon nem passzoló "pling-pling" dubstep zene - (sünt dugnék a s.ggébe, aki kitalálta)
    - X360-on 1 féle (!) gombkiosztás - semmi testreszabhatóság (én kérjek elnézést?)
    - az új autók a menüben csak kis ikonok - majd ha megvásároltad, utána megnézheted
    - HP-hoz képest sokkal kevesebb (!) autó
    - Rendőrautókból típusonként 3 db - mi a hímvesszőnek?
    - HP-hoz képest érezhetően sötétebb tónusú, fakóbb színek, hangulatból jócskán levesz
    - autók fényezése - ha mi akarjuk kikeverni az adott színt, cumizni fogunk. a fekete a "fényező" kamrában szürke - ha szürkét keversz ki, az már kint fekete - ha világos szürkét keversz, az már az úton tört fehér - (az én durva anyámat...)
    - a hideout megoldás nevetséges - odaérsz, a rendőrök a benne a seggedben, te bemész és elmenekültél... - nesze neked valósághűség
    - HP-ban versenyenként max 4 rendőrelhárító cucc - Rivals mindez max 2 - viszont versenyenként személyre szabható - utóbbi (+) pont
    - japán izomgép egy db sincs benne
    - menüben töltő képernyőként ott GTR logo - de naná, h egy db ilyen versenyző autó sincs benne
    - story-t erőltetik, de nincs - nuku - nyet - no - nein (minek is az, mi?)
    - az átvezető cutscene-eknek se füle, se farka
    - a tuning elnagyolt fos - agyhalottaknak készült
    - nincs replay továbbra sem
    - 2 féle nézet van: autósegg és lökhárító
    - sebváltás - csak automata, manuális nincs
    - a nitro és turbo használata KÖZEL SEM akkora vizuális- és hangélmény, mint a HP-ban
    - minden versenyen utolsóként, állóhelyzetből indulsz, a többiek pedig gurulásból, lendületből
    - eszméletlenül könnyű megdögleni egy "alap" autóval magasabb körözöttségi szinten, magyarul ösztökél a tuningra (durability)

    összefoglalva: amellett, hogy majd' minden tekintetben visszalépés a 2010-es NFS Hot Pursuit-hoz képest (ott feladták a leckét rendesen)
    MÉGIS összességében jónak mondható móka, pörgős játékmenet, más mint az eddigi NFS-ek

    7/10 pont részemről :)
  • Totti5
    #144108
    No, még mindig semmi reakció zavvitól az eltűnt 16 ezer frint értékű csomagjaim ügyében. Ez már akkoriban is furcsa volt hogy nagy ívben tettek rá, de kitöltettek velem mindegyik megvásárolt termékre egy "hivatalos" nyomtatványt, amibe elismertem mindent, hogy nem érkezett meg és hogy ez hivatalos szervek előtt is vállalom, tehát nem kamuzok. A digitális aláírás sem volt elég nekik, kézzel kellett és úgy elküldeni. Nade hogy erre március óta semmi reakció nem jött tőlük az felháborító. Ennyire viszgálták ki, ennyire foglalkoztak vele.

    Most már nem küldöm el nekik megint, mert megkapták 17szer minimum, a panaszlevelemet. Most meg fogom köszönni nekik azt amit az ügy érdekében tettek. Szépen hivatalos levél formátumban, úgy ahogy nekik illett volna minimum annyit írni hogy bocsánat, de a posta tehet róla, nekik innentől kezdve nincs hatáskörük és nem is áll jogukban ezzel foglalkozni, nyeljem le, így jártam. Ingyen posta, ez benne van.
  • orichalcos
    #144107
    13 ország azért még nem az egész világ. :D
  • Totti5
    #144106
    A hajó a fő helyszín, csak beletesznek minden mást ami nem ott játszódik, ami teljesen megöli a játékot... maga ellen fordítja. Ez a legrosszabb ami történhet. A desinger? egy debil lehet aki ezt így képes volt elképzelni.
  • arty
    #144105
    és a demot is nem véletlen a hajóról készítették ... erősen azt sugalmazta, hogy ez "A RESI" :)

    (bár én a témában fogalmatlan vagyok, csak az olvasottakból - és mert én is letoltam a demot és bírtam, csak túl paráztatós nekem - voltam le a következtetést)
  • Myselor
    #144104
    én is így voltam vele.ezért hagytam abba.köszi de nekem ez nem kell így:)
  • TaRka0107
    #144103
    Adok azért itt a szavatokra, szóval nem hiszem, hogy kipróbálom! NFS-ek mostanában nem jöttek be amúgy sem.
  • Totti5
    #144102
    Resi Revelations továbbra is pörög. 1-et nem értek... miért kell beletenni teljesen nevetséges szekvenciákat? szoldzsával megyek és aprítok valami farkasszerű futkosós szörnyeket egy kivilágított, nagyon béna pályatervezéssel megáldott irodaházban! Motiváció 0, grafban ronda, lövöldözés, kamera annyira nem jó hogy ezt élvezettel nyomjam, az AI szánalom, fizika nincs.

    Aztán visszatérek a hajóra és megint ott van a hangulat, lassú szétesett sörnyek, hangulatos folyosók, érdekes helységek, sok titkos ajtó, kulcs ( opcionális! ) keresgélése stb stb...

    Oda teszi eléd amit egész generációban akartál persze PS2es szinten, de ott van már belemerülsz élvezed, elfelejted hogy ez pre prevgen aztán mefog és kiszakít belőle és arconcsap egy horrorisztikusan szar résszel, amiben a játék összes hibáját és elmaradottságát az ember arcába vágja, hogy nesze neked tudod mit? EZT...

  • TDC Geronimo
    #144101
    Németeknél ott rohad a boltbokba. USbe lehet mindet elvitték, de EUba nem. Ennek ellenére mindenkinek jó ez, hogy viszik a konzolokat, mint a cukrot. Gémingnek ez csak jót tesz és ezzel csak mi nyerünk.
  • Totti5
    #144100
    A legyártott készleteket elvitték. Ennyi volt a boltokba. PS4nél detto.
  • Mr Manson
    #144099
    Egy különbség van csak, az egyik World a másik US.
  • Totti5
    #144098
    A Sony-hoz hasonlóan a Microsoft is rögtön mérföldkővel indította következő generációs gépe startját: a redmondiak bejelentették, hogy kevesebb mint 24 órára volt szükség ahhoz, hogy az Xbox One átlépje az egymillós határt.

  • Totti5
    #144097
    Közönség 13

    Közönség 14


  • arty
    #144096
    raptr desktop appja megcsinálja :)
  • Totti5
    #144095
    Faltout nextgen tecsdemó. Vizuális törés pöpec, az irányításra kevsébé hat ki mint vártam. A füst bugos?! amúgy meg jó lenne ha elkészülne, mert benne van a pénzem... igazából nem erről volt szó, hanem egy demóról, és rendes pályáról versenyről még idén.


  • Totti5
    #144094
    Isten ments hogy lebeszéljelek róla! Ha tetszettek a rendőrös NFS részek akkor ez is biztos fog, mert ez nagyon az, mert ez csak annak készült... rendőr üldöz te meg menekülsz, te üldözöd rendőrrel a a pógár meg menekül. NFS Policáj.
  • TaRka0107
    #144093
    Értem. Köszi akkor ki sem próbálom! :)
  • Totti5
    #144092
    Már ott gát volt, hogy megszűnt az MSNen a leskelődés... tökéletes volt ahogy kiírta hogy ki és mivel játszik, aztán arra lett butítva hogy ki online, aztán most meg ugye már semmi nincs, mert Skype, amivel semmi bajom, tökéletes chatra, csak miért nem tolja az arcomba az infót hogy ki mivel játszik? mászkálj az xbox.comra jelentkezz be kattogtass stb...

    Nincs valami win8 app hogy desktopra kirakja az xbox online barátokat???
  • Totti5
    #144091
    2013. nov. 16. 22:01 | privát | galéria | válasz | #143965

    NFS Rivals: Feltelepítem a lemezet. Indít: akarod telepíteni a HD kontentet? hát nem, mert már feltelepítettem az egész lemezt. Olyan nincs hogy nem, akarod? akarom, mert ettő lesz HÁDÉ, az MW nem volt HÁDÉ, de ez már HÁDÉ, mert kátszer kell installálni. 2 lemezes játéknál OK, elfogadom, de 1 lemezesnél????

    Én értem, vagyis nem.

    Kipróbáltam. Ez egy rendőrös őrület, nem ótóverseny. Követni nem tudom mi történik, az ótózás élményének szikrája sincs meg benne. Idegesítő a felvezetés, érdektelen az egész hú te vagy a egér, hú az meg a macska, hú de nagy csata lesz itt és ezt pofázza egy gépi hang totál érdektelen és rossz körítéssel, villogó képeket mutogatva amit el sem nyomhatok. MW egy fasza ótóka, ez meg egy akció ótóka ahol a rendőrótó az ánuszodat maszturbálja és próbál beléd hatolni minden méteren. Én ótózni akarok egy ótós játékban nem pedig harcolni. Popup van, grafikai bugok vannak dögivel hamisítatlan frosbite. Jól néz ki, jól is fut, csak igénytelen egy Forza Horizonhoz képest. Kamera zavaró, olyanokat mozog hogy a kanyart nem láttam és a falba mentem egyenesen. Nem az én játékom, talán majd a következő, rendőrök nélkül.


    + #144057 Waczkor bejegyzése, amiben ugyan ezt leírja, amit nem hitt el nekem elsőre:D
  • TaRka0107
    #144090
    Milyen lett az NFS Rivals?
  • arty
    #144089
    Vegyel xbonet ha latni akarod... Okos :(
  • Harlekin
    #144088
    A friends listemen 2 en már játszanak.De csak annyit ír,hogy Online playing Xbox One.
    Ha rányomok arra,hogy összehasonlítom a dolgainkat viszont nem történik semmi...
    Sajna jelen pillanatba úgy tűnik számomra,hogy totál elszeparált lesz egymástól a 2 rendszer...
    Max ennyi,hogy látod a másik nem 360al gamál hanem az XOval
  • Harlekin
    #144087
    Várható volt és mi lesz még!
    Csak ennek mi itthon isszuk majd a levét,mert kíváncsi leszek mikor kerül itthon is "boltokba"...
  • DarkSector
    #144086
    thx.
  • DarkSector
    #144085
    Ja csak olyan módon mintha 1000000 másik ember véleményét mondaná. :)
  • a.carkey
    #144084
    Next Gen Spike Montage
  • Renjike
    #144083
    Itt mindenki a saját véleményét mondja el.
  • DarkSector
    #144082
    Jah hogy téged nem fog meg annyira. és akkor? :DDDD

    De akkor azt mond .:D
  • Renjike
    #144081
    Abban hogy a Dark Souls nem online játék (azt hiszem ráadásul ez F2P vagy mi) és maga a hangulat annyira nem fog meg mint a darksoulsnak akár az alső videója mint amit láttam.
  • DarkSector
    #144080
    Tudod mi nem ér fel?
    A kis pöcsöd az, a Dark Souls miben több mint egy 25 perces videó egy online játékból?
  • DarkSector
    #144079
    Nem izgat.

    12-től a kis sárkány kurvanagy, 13:12-nél meg szépen lefagyassza az időt, az faszán fest. :D Mint a QB-ben. :)
  • Renjike
    #144078
    Dark Soulshoz nem ér fel , de nagyon jól néz ki :)
  • shaddam
    #144077
    Vigyázz mert meglincselnek :D
  • DarkSector
    #144076
    Ez még jópofa lesz:

  • DarkSector
    #144075
    Igen kéremszépen ez az én játékom lesz. :D

    Amúgy igen azt mondták hogy így fog kinézni, de ez nem annyira hihetetlen, az Alan Wake-et nézd meg, és add hozzá a +generációt.

    Már E3-on úgy mondták hogy a bemutató full real-time valós időben futott....
    Max Payne szerű cuccot képzelek el, csak nem annyira egyszerűt, ott is a látvány nagy lett mivel nem sandbox játék, hanem kötött játékmenetű volt.