176612
banner
  • davidka003
    #144273
    Nem tudsz. Ez nem PC.

    Vannak 10-20 ezer Ft-ért átalakítók de akkor sem lesz olyan, mint PC-n.
  • amdopteron
    #144272
    #144262
    valalki tudna segíteni!
  • Tatyla
    #144271
    OMG RDR is ott lesz inkább azt húzom be...
  • davidka003
    #144270
    Gagyi műanyag.
  • Seth
    #144269
    Hát ez eléggé bolhapiacos hatást kelt
  • davidka003
    #144268
    Hétfőn
  • Tatyla
    #144267
    Mikor?Mert bár pc-n megvan de a konzolos verzióra is régóta ahitoztam.ennyit simán megér
  • Muttley
    #144266
    az van rá írva: made in China
    melyik cég gyártotta le az UBI-nak?

  • davidka003
    #144265
    1000 Ft lesz a Dark Souls. Kell-e nekünk? :D
    Lehet megveszem tiszteletem jeléül. DLC meg majd lesz olcsón. (amivel annyira sokat úgyse játszottam)
  • zaki
    #144264
    jo de most black friday van :D amugy kb 180 dodo, szal ugyanannyi volna
  • Tinman #144263
    Nálunk u.a. 39k.

    K. anyjukat -.-
  • amdopteron
    #144262
    Hali kérdezném de lehet hülyének fogtok nézni!De nem szeretném ha leblamálnátok
    Bill.egeret tudok xbox 360. használni
    Gta5 játszanék de eddig mindig pc.n játszotam ilyesmiket és nem tudom megszokni ezt a joyos irányítást!Köszönöm előre is
  • zaki
    #144261
    most lesz black friday usaban, es 99 dollarert aruljak a 4gigas 360at par napig az egyik legnagobb aruhazban :D
  • Tinman #144260
    De meg ám! :-)
  • davidka003
    #144259
    De mondd, hogy a the cave megerte nekem annyiért. Azt nem nagyon ismerem.
  • Tinman #144258
    Köszi a véleményt! :-)

    Nekem sajna az első benyomásaim nem ilyen jók.

    - nagyon kiddie, irritálóan az

    - erőltetetten akar vicces lenni... sikertelenül

    - alig toltam vele 1.5 órát, de már k. idegesít, hogy ha átlökődök egy másik pályára a nagy harc közben, akkor 0.5 mp alatt újratermelődik az összes lény! Így ha túlhúzom a pörgős támadást, amivel repül a tag és felfelé "átesek" a másik pályára, visszaeséskor MINDEN lény újra nekem is. Ez iszonyat gáz. Nem. Ez olyan atomgáz, hogy az leírhatatlan.

    - az összes eddigi NPC csak azért volt ott, hogy 1 vagy 2 soros értelmetlen questeket adjon, már ha adnak questet.

    - az első boss harcom a dupla trollokkal vagy mikkel, abból állt, hogy a 2 troll meg sem mozdult én meg 5 perc alatt lepörgettem őket.

    - sült csirke potyog a falból

    - megy a nagy ütleg közelben egy save portál, átesek rajta ment... visszalépek kettőt az ellen irányába, ment, visszaszorulok ment, újra támadok ment. Közben persze gyengülök, így olyan mentést készít, ami qrvára nem kéne! Pfff.


    Eddig számomra úgy fest a cucc, hogy a "legrosszabbul elköltött ~1300 Ft" díjat megkapja és eladni sem tudom. (Onechanbara-t anno elvitték ^^)
  • davidka003
    #144257
    Pont ezt akartam írni délután. :D
    Gyönyörű, élvezetes, hangulatos. Minőségi, mint a Rayman.
  • Seth
    #144256
    Én igen, és bár az én véleményemre senki nem kíváncsi,a játékkal murvajól szórakoztam :D Mondjuk én alapból elfogult vagyok a metroidvania stílusú játékokkal szemben, ez biza a jobbik fajtából való.A Shadow Complex óta nem volt hasonlóan jól összerakott példány.
    A mesés,édibédi külső egy elég sötét sztorit rejt , érdemes végigjátszani. A rejtett zugok ,itemek és mellékküldetések felkutatása pedig az ilyen kihívást kedvelőknek fog örömet okozni
  • Tinman #144255
    Végigtoltad amúgy?
  • Totti5
    #144254
    Konzolstudio. 23990 + ingyen posta + kaptam kártyát, pósztert és kulcstartót + 1000 forintos kupont a következő vásárláshoz.
  • Totti5
    #144253
    Ha a Kszervíz, akkor nem, mert nem onnan rendeltem. Konzol Studióban fogom venni.
  • Renjike
    #144252
    milyen áron volt és honnan? :o
  • TDC Geronimo
    #144251
    hh még nincs konzolod? KSZtől már írták, hogy megkapták páran. Nem rendelted meg időbe? :D
  • Totti5
    #144250
    Nem hát, jó áron volt, amit már nekem megért. Nem nem, már el van adva, (vagyis remélem), le van beszélve, utalja a pénzt holnap és adom is fel bontatlanul neki. Amint lesz One-om veszem meg arra.

    A szobor még nagyobb mint az AC3é, egészen brutál, a minősége meg szintén ugyan olyan, nehéz, van benne anyag nagyon részletes és igényes kidolgozás!

    Amikor Zondával köröztem 4-5 órát szombaton, már a vesémet is kirázta a végére, az asztal meg kb táncolt néha a kormány alatt:D brutál jó. Z4 tapadós szvsz, a bálna BMW az olyan a valóságban is. Hajó feeling, kikapcsolt stabilizátorokkal driftautó. Túl utcai, nem sportkocsi, még ha M rajta is van persze bitang gyors.
  • arty
    #144249
    nem bírtad ki :D

    mostakkor 360on tolod végig a négyest? (azért az durva: 6 rész egy kontolgenre!)

    ---

    OFF: Assetto C - vitathatatlanul a legjobb FFB ever, még a fékek blokkolását is éreztem (a kormányon, de nem tűnt visszatetszőnek), a kerékvetők minden egyes egyenetlenségét, hihhetetlen! DE - nekem ami extrém módon nagyon bejött, az az OW kocsik, a ferka és a bömös pl kevésbé. Ott még volt szemráncolós csúszkálás, valahogy nem volt teljesen reális a mozgás, nem az jött, amit vártam (ez lehet az én hibám is).

    DTM Exp - nem lenne ez se rossz, csak nem az ACorsa után :D

    Ami mindkettőben gáz: egyedül DÖGUNALOM a körözés, legalább a dtmben lehetett volna 1 verseny. Amig nincsenek kész, részemről érdektelenség. Valahogy nekem a saját időm javítgatása céltalan.
  • Totti5
    #144248
    :)
  • xxdani
    #144247
    Hogy mi is lesz a decemberi FREE game?
  • DarkSector
    #144246
    lehet gold-al.
  • arty
    #144245
    nekem 1000000% h 1495ft volt (de már megvolt a lemezes limited, amit nem akartam eladni)
  • Muttley
    #144244
    Xbox One - 1. hibajelenség

  • Rbert
    #144243
    Köszi este kipróbálom!
  • vg
    #144242
    A voice-t a beállításoknál át kell állítani both-ra(a fülesen és hangfalon is hallható legyen a másik).
  • rastaman
    #144241
    nájsz!
  • Rbert
    #144240
    Sziasztok!

    Abban kérnék segítséget,hogy hogyan tudok BF4 online játékban a barátommal együtt játszani?Meghívtam party-ra csatlakoztattam a fejhallgatót,ő is de nem hallottuk egymást.Viszont egy pályán játszottunk.
    Valami beállítási gond lehetett?
    RUSH játékmódban voltunk.
    Várom a válaszokat .Köszi
  • Tyrant01
    #144239
    Még az se :-D
    KSZ-nél augusztusban előrendeltem, ma hívtak, hogy mehetek érte.
  • TDC Geronimo
    #144238
    Akkor csak szimplán csókos vagy :D
  • Tyrant01
    #144237
    Nem talált :-)
  • Renjike
    #144236
    Nekem pcn volt olyan hogy az ellentől teljesen elszeparálva egy sötét szűk fénytelen alagútban mentem , kaptam egy checkpointot és elkezdtek ordibálni hogy látnak és lőtték a falat mint a szemét...


    Castlevania tengnap lepörgött a DLC még hátra van de most annyira felkúrta az agyam egy rész hogy inkább megnéztem a mirrors of fatet. Hangulatos darab. :)
  • Botond #144235
    Dark souls és rdr felkészül!
  • Totti5
    #144234
    Én azt nem értem, hogy hogy kaphatott irreálisan magas pontszámot mindenhol, mert hogy ezekbe a hibákba amik kiütik az ember szemét te is belefutottál egyből s én is... szégyenletes amit műveltek a fejlesztők. Nekem lefagyott az AI, süket volt, meghaltam és mindig olyan helyzetbe tett vissza ami alert és halál stb stb stb... köbyvet lehetne írni róla. A játék mechanikailag működésképtelen.