176612
banner
  • Itsuki
    #144313
    Sziasztok!

    Ugye van a tescoba ez a 39 ezres izé,az az E-modell mit takar? És szerintetek megérné beruházni egy ilyenbe? Gondolom 4 gb-ot nem lehet bővíteni majd,nem?
  • DarkSector
    #144312
    Hát akaratom az van kurvára, de hidd el nekem van az a semmi amiből nem lehet pénzt csinálni. :D
  • DarkSector
    #144311
    Bánatomra. :D
  • Harlekin
    #144310
    Mindenből lehet pénzt csinálni csak akarni kell!
  • Harlekin
    #144309
    Ettől függetlenül is lesz!
  • DarkSector
    #144308
    Ne viccelj velem, hogy azokból a lemezekből eladható terméket tudnék előállítani. :D
  • DarkSector
    #144307
    Hát sejtettem hogy lesz Xbónód, mert ha lehúzol 80k-val nem sok dolog akadályozna meg egy Xbón beszerzésében.
    És mivel te örülsz én meg nem, ezért már nincsen okom téged még boldogabbá tennem. :D
  • Harlekin
    #144306
    Na de itt ami nem érdekel azt tovább adod és mellette ott az elsődleges lehetőség hogy te választhatod ki azt ami kell vagy belenézhetsz abba is ami nem érdekel aztán kiderül,hogy még is!!
  • Harlekin
    #144305
    Na jó csak most csak neked 79 ez a vége!Reggelig jöhet a privi ha kell.
    Mert ma nagyon jó napom volt tök boldog vagyok alakul a "gyerekszobám"ma felkúszott a falra az új tv-m bevittem a netet a szobába remélem hamarossan alatta lesz X1 is és már csak a baszott nagy fotel kell,meg csöcsös poszter a falra!
  • DarkSector
    #144304
    200 dl-dvd, az 30k ft-ból szerintem kigyün. :)
    Csak ez olyan mint steam-en a sok játék account-hoz kötve, hiába ér papiron 3000 dollárt a profilom ha a 300 játékból valakit csak 50 érdekel....:D
  • Harlekin
    #144303
    Na de most őszintén menyit ér meg szerinted 200 darab sütött lemez annak aki soha nem játszott még boxon.200 lemezzel évekig le van a gondja az biztos és ezek a gamák mind a jó gamák,mert a gagyi játékokat körbe szoktuk adni és azok nem nálam kötnek ki a végén.
  • DarkSector
    #144302
    Jovanna csak vicceltem, hogy mindent értek csak a magyar szavakat nem. :D

    Azért nem vagyok ennyire retardált. :D
  • Harlekin
    #144301
    A cseréről Te ajánlottad a cserét!
  • DarkSector
    #144300
    Oksa, ez eddig tök érthető, de az mit takar hogy "beszélhetünk róla" ?
  • DarkSector
    #144299
    Áh gec nem fogok visszamenni Old-Gen-be. :D
  • Harlekin
    #144298
    enyémen van!És adok hozzá hdmi kábelt is!
    Amúgy nekem meg van 1 hidegfúzios 16 gigás pen így az a csere nem érdekel,de ha netán lenne 1 alig használt rezovszervátumod amivel obszerválni lehet a sklüzbájfelt mert blézecennel már próbáltam abcungolni a sklüzbájfert,de mégse zinyál benne a gonyó tehát ha ez megoldható akkor beszélhetünk róla!
  • TaRka0107
    #144297
    Aha biztos, az biztos, hogy nincs HDMI. Eredeti microsoft vga kábelt viszont adok hozzá :)
  • DarkSector
    #144296
    jah nincs HDMI, akkor részemről nem téma, sajna csak HDMI-s gép érdekelne, azt hittem HDMI van rajta. :(

    Így akkor valóban necces az ár...ha ez CORE, mert tudtommal azon nincs egyedül HDMI. :S
  • TaRka0107
    #144295
    Eddig nem volt baja. Ebből a topikból vettem Shan-tól. Nála nem volt baj, nálam sem, az hogy ezek után mi lesz vele azt nem tudom. 34-ért szerintem nem sok. Igaz hogy régebbi és nincs rajta hdmi de szerintem ennyit megér.
  • DarkSector
    #144294
    Ne nevess! :D

    Bár van egy jó kis 16GB-os pendrive-om, faszán megy x360-on speckó cucc, boltban 120ezer ft, de ha kell elcserélem veled az akcijós konzolodra. :D
  • Harlekin
    #144293
  • DarkSector
    #144292
    mondom mit csinálj. :D
  • Harlekin
    #144291
    Na jó legyen 82 de ez a vége!!!24 órás akció!!!!Ne hagyd ki!!!
  • DarkSector
    #144290
    Ez csak egy magaslabda leütésének hangjának utószele volt. :D
    Ismered már Harlekin kollegát, a szépen becsomagolt , burkolt, jól megfogalmazott, enyhén megfűszerezett, kis ércelődésnek szánt, komolytalan válasza az idáig elhangzott témára.
  • DarkSector
    #144289
    89? elmész a picsába! :D
  • Harlekin
    #144288
  • davidka003
    #144287
    89-ért? Cool story bro.
    Kb a feléért még reális is lenne.
  • Harlekin
    #144286
    Lehet nálam is lesz 1 eladó box!!!
    Jasperes +2 controler 120 as hdd a legokosabb ami létezik cirka 200 darab játékal!Ez a gép garantáltan szekrénybe állt évek óta!!!
    89-ér!
  • DarkSector
    #144285
    Hát gondolom ha 5-6 évet ment nagy baja már nem lesz, értem én, de tarka legalább ismerős, nem idegentől venném ha venném, de slim tört gépet hol adnak 34-ért? :D
  • davidka003
    #144284
    Azért sokallom, mert 5 éves gép. És ha beszarik akkor mit csinálsz? Kb kidobtál 34 ezret az ablakon.
    Amúgy meg tuti vannak vaterán is mókolt gépek akár SLIM-ek ilyen áron.
  • Minstrel
    #144283
    köszi.
  • DarkSector
    #144282
    oks de tört gép 34ezer, ez sok?
    mennyi lenne a slim megbuherálva? 50-55 ezer?

    nem azt mondom hogy 2 napra kell, de már kimenőben van a gép, azt a pár játékot lejátszani szerintem elég., mármint hogy 2006-os FAT, annyi hogy HDMI-s legyen, ne a CORE
  • davidka003
    #144281
    Na jól van de ez egy 2006-os FAT.
    Bármikor elromolhat.

    #144279: SLIM nem szokta váltogatni.
  • Seth
    #144280
    Igen
  • Minstrel
    #144279
    Az xbox változtatja a ventilátorok fordulatát?
  • DarkSector
    #144278
    Én nem tartom annyira eszméletlen soknak, 39-ért megveszed boltban és akkor ugye nyomass rá egy flesst, ami gondolom legalább 10k.
    de biztos rosszul tudom, ha nincs a géppel probléma, 3led-es nem lesz ha eddig még nem volt az, én nem tartom drágának.
  • TaRka0107
    #144277
    Értem. Köszi a tanácsot. Mennyire vigyem le az árat? Mennyit érhet kb?
    Dark: Okés :)
  • DarkSector
    #144276
    Ecsém, ha most lenne tartalékba ennyi lóvém nekem kéne, vagyis sógornak jó lenne.
    Majd még meglátom, ha nem tudsz tőle megszabadulni, ünnepek környékén majd még megdumálhatjuk.
  • davidka003
    #144275
    No offense de nevetséges ár. Flashelt szar ráadásul ezer éves FAT.

    Tescoban 39k-ért lesz egyébként 4GB-os SLIM ha valaki érdekel.
  • TaRka0107
    #144274
    Eladóvá vált a boxom! Ha valakit érdekel írjon, bocsi ha reklámnak nincs helye!:D