176612
banner
  • piamania
    #144434
    Persze, nézz szét a beállítások menüben.
  • DarkSector
    #144433
    Megvettem a Dark Souls-t.

    Mikor megvettem nem értem mit irt ki, kiírta hogy Microsoft Account, és hadovált valami 240ft-ról, és Apply-zni kellett, ez mi a szösz volt?
    Annyiért kaptam meg? vagy annyi ft-nyi pont volt a profilomban?
  • Mr Manson
    #144432
    Eladósorba kerül XBOX360 slim-em KINECTel.
    Hogy tudom lepucolni ugy hogy "gyári" állapotba kerüljön? van egy két letöltött játék gondolom hiába hagyom rajta nem lehet majd használni.
    Létezek valami reset funkció?
  • Harlekin
    #144431
    Rosszindulatú barom ide vagy oda!Eleve gondold végig xy betelefonál suporthoz ezzel az infóval,hogy ellopták a boxom tiltsák le.A visszakérdezés az lesz hogy ugye tett feljelentést,mert hát nyilvánvaló,hogy nem azonnal suporthoz megy senki elsőnek ha meglopják hanem a rendőrségre!!!
    Tehát már itt fog bukni a dolog,mert önhatalmúlag nem fog MS tiltani semmit 1 tel hívásra,hanem ő is a hivatali feljelentés után fog bármit tenni!!
    Ha csak azt veszem alapul,hogy a saját fiókom biztonságosabb tétele és a privacy elfogadása is jelenleg 1 hónap átfutási idővel zajlana.

    És akkor még 1 adalék gondolom ismerős ez a kép
    1 mozdulat a még el nem adott boxnak is megnézni a serial számát!!!

    És akkor tessék ITT 1 játékot!!!!

    Aki EZT A SERIALT letiltatja MS nél úgy,hogy ÉN nem tudom visszacsinálni annak odaadom ezt a boxot ÖRÖKRE!!!Tényleg az ővé lesz ha végleg kitiltja MS!!!!

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Viszont ha ÉN vissza tudom szerezni a jogot AZONNAL FELJELENTÉST TESZEK CSALÁS ÉS OKIRATTAL VALÓ VISSZAÉLÉS MIATT AZ ELLEN AKI MEGCSINÁLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    NA ADOTT A DOLOG VAGY LESZ KARIRA BOXA VALAKINEK VAGY KAP A NYAKÁBA 1 JÓ RENDŐRSÉGI ÜGYET!!!BIZTOSÍTHATOK MINDENKIT TÖKÉLETESEN TUDOM IGAZOLNI,HOGY EZ AZ ÉN BOXOM!!!!!!!
  • davidka003
    #144430
    VPN használatért már bannoltak embert.
    Itt simán az van, hogy amerikában élek csak hazajöttem haverhoz és belépek már megvenni a játékot. :D
    Nem kellett semmi IP trükközés. Nem régiózáras.
    Ilyenekkel nem foglalkoznak.
  • Tatyla
    #144429
    na RDR behúzva :)
  • Tinman #144428
    Jogos, végül is most nem régió korlátot játszunk ki :-)

    DE.
  • arty
    #144427
    nekem is van angol accom és vettem is nemrég vele cuccot (paypallal) ...

    szerintem ez "nemugyanaz" :D
  • Macccy
    #144426
    ZAVVIs KÓD -10%

    Kiteszem ide, de aki felhasználja, írjon hogy a többiek már ne próbálgassák feleslegesen! ... Szívesen!

    4566-596D-4FA6
  • Tinman #144425
    Your account has been banned

    Nem úgy volt, hogy behúzzuk fülünk/farkunk?
  • davidka003
    #144424
    USA acc-al megvettem a Blood Dragont 800 Ft-ért. :D
  • Totti5
    #144423
    Pc nem érdekel, s nem sokkal szebb, mert ugyan az.
  • Tinman #144422
    Így van.
  • Muttley
    #144421
    pc-n pedig sokkal szebb, mint X1-on
    na, akkor? :)
  • Renjike
    #144420
    Ráadásul szerintem nehezebb mint az alapjáték.
  • Totti5
    #144419
    Ac4 sokkal szebb nextgenen, én is azért veszek, sokat nyom a latba, mert nagyon jó rész lett. Miért nyomjam 360on? Ha tudom szebben.
  • Tyrant01
    #144418
    Első Forza5 képem
  • Tinman #144417
    Lol mekkora szopatás!

    Dark Souls: 750 Ft
    Dark Souls Artorias of the Abyss: 3.790 Ft

    Finoman jelzem, hogy a AotA DLC nem is DLC, hanem inkább kiegészítő!

    Qrvára mocskosul rendben van! Első végigvitelkor simán 6-7 óra extra tartalom! Kihagyni bűn! Komolyan.
  • Tinman #144416
    2k
  • Tinman #144415
    Tényleg nem érted?

    Elég egy rosszindulatú barom és letiltja MS-nél a gépet. A rendőrséget te keverted bele, szóba se hoztam.
  • vg
    #144414
    lolol, febr végén jön a Castlevania los2, az neked apró, mi?
  • DarkSector
    #144413
    Akit érdekel 10% off Zavvi kupon az jelezze privátba!
  • DarkSector
    #144412
    RDR mennyi ha szabad kérdeznem?
  • Botond #144411
    RDR és Dark Souls beszerezve.
  • shaddam
    #144410
    Hát ha azt nézem 2013-ban hány ex cím jött ki... Mondjuk fifa meg a társai sportjátékok még idén is jöttek ps2-re :D
  • DarkSector
    #144409
    Fogyna hidd el, sokan a fos AC4 meg minden más miatt vesznek bonét, amit még x360-on is szépre megcsináltak...vennének nagyon.
  • davidka003
    #144408
    Emulátor lol
    Talán egy 100%-ig működő PS2 emulátor kéne először.
    Aztán beszélhetnénk a 360-ról.
  • Seth
    #144407
    Nem létezik
  • krisztian1329
    #144406
    XBOX360 emulátor kéne nekem ami működik.
    Aki tud dobjon már egy linket.
  • arty
    #144405
    kihagytad a legjobbat
  • davidka003
    #144404
    Kétlem akár, hogy lesz butított grafikával Gears vagy Halo.
    Mert akkor még annyira se fogyna az Xbox ONE.
    Ellenben 2-3 ilyen exkluzív azért tud dobni az eladásokon.

    Szerintem még kb 2 AC rész biztos jön 360-ra. Meg ugye a Fifa, NFS részek is szvsz.
    Meg még pár apróbb játékra számíthatunk azért de én már sokat nem várok.

    Bár én már akkor is boldog lennék ha minden arcade cím a Live-on kapna 75%-os leárazást és bevásárolnék. :D
  • DarkSector
    #144403
    Ezt én sem értem...vagy lesz Gears meg Halo csonkított változat? vagy új exclusive-ok? :D
  • Harlekin
    #144402
    Várj most,hogy jobban átolvasom Te ezt csak ehhez életszerű történésként mondtad.Tehát ha így akkor max az az eshetőség lép életbe amit leírtam.De ha mégse akkor meg majd ő bemutatja a névre szóló számlát!!Esetleg szembesítésre kerül sor a boltba és számtalan lehetőség van arra hogy kiderüljön ki is a valódi tulajdonos.
  • Harlekin
    #144401
    uhh az sux!
    De ezzel a képpel akkor se megy senki semmire.
    Viszont visszatérve a Te boxodra,ha a rendőrség kérné biztos hogy a serialhoz tartozó adatokat kiadná MS.Feltéve ha a box járt liven.Csak a rendőrség szarik szimplán rá.
  • davidka003
    #144399
    Gamestar azt írta, hogy 2016-ig lesznek exkluzívok Xbox 360-ra!!!!

    Én azóta röhögök ezen. :D
    Milyen exkluzívok lol. Xbox One-t fogja nyomatni az MS.
  • Tinman #144398
    Sajna ellopták a vonaton a frissen vásárolt konzolom, papírjai benne voltak, de szerencsére tudom igazolni a vásárlást, mert lefotóztam még a boltba a papírokat, mert meg akartam osztani FB-on, hogy végre megvan.

    Az a minimum amit szeretnék, hogy a köv. széria számú konzolt legyenek kedvesek letiltani, tisztelt MS.
  • kirol
    #144397
    Köszi, sikerült.
    Aztán rájöttem, hogy PS3-nál kell leges legelőször kábelen összepároztatni az eszközöket. :Ö
  • Harlekin
    #144396
    Nem kell 2015 ig várni 2014 nyarán már itt figyeld csak meg milyen anyázások lesznek!!!Hogy ez mekkora szemétség,hogy 360 re ez meg ez meg leginkább semmi nem jön!Szeptemberbe meg aztán főleg amikor uborkaszezonnak vége lesz.
  • TomBond
    #144395
    Hol tudom megnézni hogy meddig van goldom? És hogyan tudom kikapcsolni az automata gold vásárlást?
    Kinek mi a véleménye a mostani Gold játékról?
  • Harlekin
    #144394
    Na ezzel a képpel senki semmire nem megy!