176612
banner
  • arty
    #144474
    és amugy voltak sorok, pl FM5 előtt?
  • Totti5
    #144473
    Aztán aki bejut egy E3-ra ott sem kap többet. Ott is tömeg, talán tud játszani, mert odajut valamihez és séta meg nézelődés, csak sokkal nagyobb helyszínen és persze minden kiadó/fejlesztő aki számít. Az amit a gémer szájtok leközölnek az az E3 egy másik oldala, ők a kulisszák mögött vannak, ők találkoznak, beszélnek bartyiznak, részt vesznek rendezvényeken a legnevesebb fejlesztőkkel. Te max otthon nézed a konferenciákat és ezeket az eseményeket ahova sosa jutsz bec mert VIP :)
  • Moby
    #144472
    Én szívesen kimentem volna.
  • Totti5
    #144471
    Én meg azt olvastam több hosszas írásban hogy jó volt:) a képek és az embertömeg meg nem azt mutatta hogy lankanda az érdeklődés, mert nem lenne jó. Azért szép hogy ennyi embert megmozgat egy magyar gémer expo, kinőtte magát egy ekkora rendezvénnyé, és igény van rá.
  • oO VinyuS Oo
    #144470
    Nekem nagyon bejött az egész!
    Kipróbálhattam az új boxot rajta a Rysen-t és a Forza 5-t. Játszhattam egy akkora homorú kivetitőn amit még néhány mozi is megirigyelne. Kézbe vehettem több gyártó készülékeit is. Virtuális hullámvasútaztam az Ocolus Rift-el. Kipróbáltam pár játékot amit én nem tudtam még beszerezni magamnak a borsos áruk miatt. (COD ghost, Battlefield 4, AC4, GTA5) Sikerült beszerezni pár repi ajándékot is. Szóval összeségében nekem baromira bejött az egész.

    Az egy negatívum számomra hogy meglehetősen sötét volt a teremben a tavaszi helyszínhez képest.
  • davidka003
    #144469
    Haver volt.
    Én tudtam, hogy szar lesz ezért nem is mentem.
    2009-ben voltam a Budapest Gameshow-n annak az utóda ez a PlayIT. Az még jó volt, mert ingyen volt meg egész napos programok voltak.
    Facebook-on is láttam pár embert aki azt írta, hogy most nem volt jó.
  • arty
    #144468
    én mennék, anno compfairekre és ifabora is jártam, pedig az aztán max nyomokban volt "géming" :)

    csak az idő............ meg ahogy írod, az internet kora. persze, ha nagyon vártam volna valamelyik nextgent és ott esetleg meg is lehetett volna venni ócsón, akkor talán :)
  • Totti5
    #144467
    2 éve voltam. Ez azoknak fun akik nem lógnak éjjel nappal a neten és nem tudnak mindenről, tehát nekik újdonság faktor látni a megjelent játékokat, amit te már napokkal, hetekkel, hónappal ezelőtt végigjátszottál.

    Amúgy igényes rendezvény, megérte elmenni, mert játszhattam a VITA-val és kézbe vehettem, ott helyben először + Witcher 2ment boxon ami szintén premier volt. Cosplay + film/játék figura kiállítás is jók voltak.

    + most volt nextgen is, már csak amiatt érdemes lett volna kimenni.

    Nem tudom ki mit vár egy ilyentől... bemegy aztán mi történik vele ott amitől neki olyan istentelen nagy élménye lesz. Ez az ami, ilyen egy "gémer" kiállítás.
  • Seth
    #144466
    Te biztos előre tudtad mi vár rád és nem mentél, ugye?
  • Totti5
    #144465
    Akkor miért mentél el?!
  • oO VinyuS Oo
    #144464
    1800 volt a belépőm és én baromi jól elvoltam ott egész nap!
  • davidka003
    #144463
    Na jól van fiam de 3000 Ft volt oda a belépő. :D
    Akkor már azért nem olyan jó ár.
    Maga ami ott volt az meg nagy nulla volt. 10 perc alatt körbejárható volt kb.
  • oO VinyuS Oo
    #144462
    Nagyon bejött ez a Black friday + playIT akció!
    6990-es feltöltő kártya 3500 Ft-ért!
    Az alábbi játékokat sikerült így beszerezni:
    The Cave
    Rayman Origin
    The Witcher 2
    Fallout 3
    Red Dead Redemtation
  • arty
    #144461
    "jó lett" ... karma:

    "Ajjaj... Ennek bizony nem lett volna szabad megtörténnie.

    Úgy látszik, valami bökkenőre bukkant a rendszerben.

    date: 2013.12.02. 19:41:38
    s: Gu77dsoRAjm+0bkzpwzv9y1FdIV7sMcCJjy6+28WvH8=
    req: 0a5f327c-f626-4298-ba3b-b711d93f07fd
    "

    olyan durva helyre kattintottam, mint a "my account" :D
  • arty
    #144460
    amugy jo lett az "uj" xbox.com, végre nem az a rikitó zöld ... kaphatna a 360as dashboard is egy kis "mélyítést"
  • Botond #144459
    Én is megvettem az elmúlt egy évben minden szart, 250es vinyó tele, szemeznek egy 320al, de lehet rögtön kettő kellene, hogy mindent le tudjak tölteni...
  • arty
    #144458
    én is megvettem :D 750ért egy kis hajtépés majd félóra után rage quit ennyit simán megér! :D
  • Harlekin
    #144457
    imádom a hercehurcát lételemem!
  • arty
    #144456


    magánarcnak simán elég.
  • arty
    #144455
    mindegy ki nyer egy 5 éves per végén... a hercehurca nettó "veszteség" :)
  • arty
    #144454
    Fizetünk. Az MS-t ez 8 éve láthatóan nem zavarja.

    Nekünk magyar parasztoknak csak az ingyé' cucc nemjár.
  • DarkSector
    #144453
    Magyarul nálam amit kiirt, vásárlás előtt, 250ft vagy mit, azt vonta kártyáról? és 500ft-om meg lett volna a profilomon?

    Ez vicces mert 100 vagy 150 pontom volt csak MP-ben nézve, nem emlékszem hogy ft-ba 500 forintot érne 100-150 pont.
    De minden esetre ez így kurvajó ha 250ft -ért megkaptam a Dark Souls-t úgymond...
  • xxdani
    #144452
    Én azt hittem 101Ft-ért vettem meg a csajozós kardozósat. De csak annyit pótolt a bankkártyáról a MS-of számlára így az nullázva lett mert volt rajta pár száz még. Gondolom nálad is ez a helyzet állt fent.
  • Harlekin
    #144451
  • DarkSector
    #144450
    Jah gép előtt dolgozgatok, és nyitva van sg, lehet ennek köze van hozzá, főleg ha buli van. :D
  • Macccy
    #144449
    DE leginkább azt nem tudom, hogy Te HOGYAN csinálod ezt??!? Hogy így mindig egy perc alatt válaszolsz a hozzászólásra?? Nagyon keményen rajta vagy az infón, tiszta NSA má' vázzeee. Néha azért pihenj is kicsit :)
  • DarkSector
    #144448
    Keményen. :D
  • Macccy
    #144447
    Mivan, micsinál a Dark? 'Data Fishing'-ol téged??
  • DarkSector
    #144446
    THX. :D
  • Harlekin
    #144445
    Természetesen!
  • DarkSector
    #144444
    Figy megcsörgetnél mobilon légyszíves? :)
  • Harlekin
    #144443
    oksa!
    Segítek annyit hogy 06 *0 ** ** **7 a tel számom pár karakter!!!
    A föld nevű bolygón élek!!!
    Születési dátumom pont 9 hónappal több mint a fogantatásom időpontja!
    Anyám leánykori neve viszont nem ugyan az mint a férjezett!!
    Na ennél többet nem tudok segíteni!!!
  • Tinman #144442
    Végre!

    Köcsög konzolboltosok ott élték ki maguk... nem esik le a gyűrű az ujjukról, ha egy picit tejelnek is már végre.
  • DarkSector
    #144441
    Bazze, nem szólok semmit mert nem fizettem a szolgáltatásért, de PH-n is valami ilyen kurvulás történt.
    Amúy nem gáz, max 1 hirdetésbe teszem az összes játékot. :D
  • davidka003
    #144440
    Jatekaim.hu:

    2014. január 1-től egyidőben 2 db hirdetés adható fel VIP tagság nélkül.
    Aktív tagság nélkül a már feladott hirdetések, az utolsó 2 db kivételével, törlődnek.
  • Harlekin
    #144439
    De Én is csak azért írtam,hogy ez azért nem annyira gáz,hogy parázni keljen.Természetesen lehet kellemetlen percet szerezni miatta,de nagy dolog nem történhet annak aki valóban a tulajdonosa.Ellenben annak igen aki a köcsögséget teszi...
  • DarkSector
    #144438
    Oksi. :D
    Te figy, még majd szükségem lenne pár más adatra, majd hívlak telón. :D
  • Harlekin
    #144437
    Nosza rajta!!!
  • DarkSector
    #144436
    Tiltassam le? :D
  • Tinman #144435
    Értelek, világos.

    Abból indult ki az egész, hogy nem szerencsés serialt/számlával/blokkal együtt kitenni egy publikus fórumra. Mert, ha valaki nagyon akar szemétkedni, akkor tud kellemetlen perceket szerezni még akkor is, ha a végén aztán semmi gondod nem lesz az ügyből.