176601
banner
  • davidka003
    #144463
    Na jól van fiam de 3000 Ft volt oda a belépő. :D
    Akkor már azért nem olyan jó ár.
    Maga ami ott volt az meg nagy nulla volt. 10 perc alatt körbejárható volt kb.
  • oO VinyuS Oo
    #144462
    Nagyon bejött ez a Black friday + playIT akció!
    6990-es feltöltő kártya 3500 Ft-ért!
    Az alábbi játékokat sikerült így beszerezni:
    The Cave
    Rayman Origin
    The Witcher 2
    Fallout 3
    Red Dead Redemtation
  • arty
    #144461
    "jó lett" ... karma:

    "Ajjaj... Ennek bizony nem lett volna szabad megtörténnie.

    Úgy látszik, valami bökkenőre bukkant a rendszerben.

    date: 2013.12.02. 19:41:38
    s: Gu77dsoRAjm+0bkzpwzv9y1FdIV7sMcCJjy6+28WvH8=
    req: 0a5f327c-f626-4298-ba3b-b711d93f07fd
    "

    olyan durva helyre kattintottam, mint a "my account" :D
  • arty
    #144460
    amugy jo lett az "uj" xbox.com, végre nem az a rikitó zöld ... kaphatna a 360as dashboard is egy kis "mélyítést"
  • Botond #144459
    Én is megvettem az elmúlt egy évben minden szart, 250es vinyó tele, szemeznek egy 320al, de lehet rögtön kettő kellene, hogy mindent le tudjak tölteni...
  • arty
    #144458
    én is megvettem :D 750ért egy kis hajtépés majd félóra után rage quit ennyit simán megér! :D
  • Harlekin
    #144457
    imádom a hercehurcát lételemem!
  • arty
    #144456


    magánarcnak simán elég.
  • arty
    #144455
    mindegy ki nyer egy 5 éves per végén... a hercehurca nettó "veszteség" :)
  • arty
    #144454
    Fizetünk. Az MS-t ez 8 éve láthatóan nem zavarja.

    Nekünk magyar parasztoknak csak az ingyé' cucc nemjár.
  • DarkSector
    #144453
    Magyarul nálam amit kiirt, vásárlás előtt, 250ft vagy mit, azt vonta kártyáról? és 500ft-om meg lett volna a profilomon?

    Ez vicces mert 100 vagy 150 pontom volt csak MP-ben nézve, nem emlékszem hogy ft-ba 500 forintot érne 100-150 pont.
    De minden esetre ez így kurvajó ha 250ft -ért megkaptam a Dark Souls-t úgymond...
  • xxdani
    #144452
    Én azt hittem 101Ft-ért vettem meg a csajozós kardozósat. De csak annyit pótolt a bankkártyáról a MS-of számlára így az nullázva lett mert volt rajta pár száz még. Gondolom nálad is ez a helyzet állt fent.
  • Harlekin
    #144451
  • DarkSector
    #144450
    Jah gép előtt dolgozgatok, és nyitva van sg, lehet ennek köze van hozzá, főleg ha buli van. :D
  • Macccy
    #144449
    DE leginkább azt nem tudom, hogy Te HOGYAN csinálod ezt??!? Hogy így mindig egy perc alatt válaszolsz a hozzászólásra?? Nagyon keményen rajta vagy az infón, tiszta NSA má' vázzeee. Néha azért pihenj is kicsit :)
  • DarkSector
    #144448
    Keményen. :D
  • Macccy
    #144447
    Mivan, micsinál a Dark? 'Data Fishing'-ol téged??
  • DarkSector
    #144446
    THX. :D
  • Harlekin
    #144445
    Természetesen!
  • DarkSector
    #144444
    Figy megcsörgetnél mobilon légyszíves? :)
  • Harlekin
    #144443
    oksa!
    Segítek annyit hogy 06 *0 ** ** **7 a tel számom pár karakter!!!
    A föld nevű bolygón élek!!!
    Születési dátumom pont 9 hónappal több mint a fogantatásom időpontja!
    Anyám leánykori neve viszont nem ugyan az mint a férjezett!!
    Na ennél többet nem tudok segíteni!!!
  • Tinman #144442
    Végre!

    Köcsög konzolboltosok ott élték ki maguk... nem esik le a gyűrű az ujjukról, ha egy picit tejelnek is már végre.
  • DarkSector
    #144441
    Bazze, nem szólok semmit mert nem fizettem a szolgáltatásért, de PH-n is valami ilyen kurvulás történt.
    Amúy nem gáz, max 1 hirdetésbe teszem az összes játékot. :D
  • davidka003
    #144440
    Jatekaim.hu:

    2014. január 1-től egyidőben 2 db hirdetés adható fel VIP tagság nélkül.
    Aktív tagság nélkül a már feladott hirdetések, az utolsó 2 db kivételével, törlődnek.
  • Harlekin
    #144439
    De Én is csak azért írtam,hogy ez azért nem annyira gáz,hogy parázni keljen.Természetesen lehet kellemetlen percet szerezni miatta,de nagy dolog nem történhet annak aki valóban a tulajdonosa.Ellenben annak igen aki a köcsögséget teszi...
  • DarkSector
    #144438
    Oksi. :D
    Te figy, még majd szükségem lenne pár más adatra, majd hívlak telón. :D
  • Harlekin
    #144437
    Nosza rajta!!!
  • DarkSector
    #144436
    Tiltassam le? :D
  • Tinman #144435
    Értelek, világos.

    Abból indult ki az egész, hogy nem szerencsés serialt/számlával/blokkal együtt kitenni egy publikus fórumra. Mert, ha valaki nagyon akar szemétkedni, akkor tud kellemetlen perceket szerezni még akkor is, ha a végén aztán semmi gondod nem lesz az ügyből.
  • piamania
    #144434
    Persze, nézz szét a beállítások menüben.
  • DarkSector
    #144433
    Megvettem a Dark Souls-t.

    Mikor megvettem nem értem mit irt ki, kiírta hogy Microsoft Account, és hadovált valami 240ft-ról, és Apply-zni kellett, ez mi a szösz volt?
    Annyiért kaptam meg? vagy annyi ft-nyi pont volt a profilomban?
  • Mr Manson
    #144432
    Eladósorba kerül XBOX360 slim-em KINECTel.
    Hogy tudom lepucolni ugy hogy "gyári" állapotba kerüljön? van egy két letöltött játék gondolom hiába hagyom rajta nem lehet majd használni.
    Létezek valami reset funkció?
  • Harlekin
    #144431
    Rosszindulatú barom ide vagy oda!Eleve gondold végig xy betelefonál suporthoz ezzel az infóval,hogy ellopták a boxom tiltsák le.A visszakérdezés az lesz hogy ugye tett feljelentést,mert hát nyilvánvaló,hogy nem azonnal suporthoz megy senki elsőnek ha meglopják hanem a rendőrségre!!!
    Tehát már itt fog bukni a dolog,mert önhatalmúlag nem fog MS tiltani semmit 1 tel hívásra,hanem ő is a hivatali feljelentés után fog bármit tenni!!
    Ha csak azt veszem alapul,hogy a saját fiókom biztonságosabb tétele és a privacy elfogadása is jelenleg 1 hónap átfutási idővel zajlana.

    És akkor még 1 adalék gondolom ismerős ez a kép
    1 mozdulat a még el nem adott boxnak is megnézni a serial számát!!!

    És akkor tessék ITT 1 játékot!!!!

    Aki EZT A SERIALT letiltatja MS nél úgy,hogy ÉN nem tudom visszacsinálni annak odaadom ezt a boxot ÖRÖKRE!!!Tényleg az ővé lesz ha végleg kitiltja MS!!!!

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Viszont ha ÉN vissza tudom szerezni a jogot AZONNAL FELJELENTÉST TESZEK CSALÁS ÉS OKIRATTAL VALÓ VISSZAÉLÉS MIATT AZ ELLEN AKI MEGCSINÁLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    NA ADOTT A DOLOG VAGY LESZ KARIRA BOXA VALAKINEK VAGY KAP A NYAKÁBA 1 JÓ RENDŐRSÉGI ÜGYET!!!BIZTOSÍTHATOK MINDENKIT TÖKÉLETESEN TUDOM IGAZOLNI,HOGY EZ AZ ÉN BOXOM!!!!!!!
  • davidka003
    #144430
    VPN használatért már bannoltak embert.
    Itt simán az van, hogy amerikában élek csak hazajöttem haverhoz és belépek már megvenni a játékot. :D
    Nem kellett semmi IP trükközés. Nem régiózáras.
    Ilyenekkel nem foglalkoznak.
  • Tatyla
    #144429
    na RDR behúzva :)
  • Tinman #144428
    Jogos, végül is most nem régió korlátot játszunk ki :-)

    DE.
  • arty
    #144427
    nekem is van angol accom és vettem is nemrég vele cuccot (paypallal) ...

    szerintem ez "nemugyanaz" :D
  • Macccy
    #144426
    ZAVVIs KÓD -10%

    Kiteszem ide, de aki felhasználja, írjon hogy a többiek már ne próbálgassák feleslegesen! ... Szívesen!

    4566-596D-4FA6
  • Tinman #144425
    Your account has been banned

    Nem úgy volt, hogy behúzzuk fülünk/farkunk?
  • davidka003
    #144424
    USA acc-al megvettem a Blood Dragont 800 Ft-ért. :D