176612
banner
  • Harlekin
    #144393
    2 évvel ezelőttig Magyarország nem létező ország volt a live térképen 6 éve angol profilos vagyok és goldos live tag itt Magyarországon akkor milyen szürkeségi rettegésről beszélünk????
    Ezt semmi más miatt nem hozták ezt a döntést csak és kizárólag az miatt hogy a LEGNAGYOBB piacot tehát azt a 13 országot maradéktalanul biztosan a lehető legprofibban ki tudják szolgálni minden téren!!!És így se biztos hogy sikerül nekik ahogy a hírek jönnek!
    Arról meg nem is beszélve,hogy már most jelenleg 1 milliárd dolláros veszteséggel számolnak az első évre amit biztos,hogy a további darabszámok kurtításával fognak minimalizálni.Mert nekik a már rendszerbe lévők kiszolgálása hibátlanul a nagy pénz.Kéretik Magyarországon túlra gondolkodni...
  • Totti5
    #144392
    Lesz rá felhozatal, és 2015-ben már látványosan ki fog hátrálni a legtöbb kiadó és maga a két anyacég is a 360 és a PS3 mögül.

    Aki most vesz konzolt az nem azért veszi mert amióta tudja az eszét azóta ezekre a láncs címekre vágyik... ezek jó címek arra hogy prezentáljál felületesen hogy milyen technológiai fejlődésre lehet számítani, a gép erejét ás szolgáltatásait demonstrálják. Nyitócímek sosem váltották meg a világot, minden játékból ami megált folytatást ( vagyis nem volt bukás ) a 2. 3. rész minden téren, rendesen rávert az elsőre.

    Azért veszed az adott gépet, mert azzal fogsz játszani a következő generációban az összes játékkal ami jönni fog rá 1-2-3-4-5 év múlva.
  • Tinman #144391
    Azt sürgősen töröltesd Totti-val a saját érdekebe.
  • Tyrant01
    #144390
    Mi van, ha beszarik?
    Van egy ilyen papírom.
    Szerintem ez elég.
  • Harlekin
    #144389
    Újra elmondom nincs NEXT gen csak CUR gen(xbox one) meg PREV gen (xbox 360)
    A konzol megléte nem függ össze a játékok mennyiségével és minőségével erre hivatkozni minimum ciki és süt róla a savanyú a szőlő esete...
    2 dolog lehetséges vagy van rá pénz vagy nincs!
    Vagy van rá szükség vagy nincs ezek az eshetőségek azok amik érdemlegesek. A többi mind blablabla mindenkitől...
  • gduck
    #144388
    Szerintem EU-ban árult terméket simán megvehetsz, a bolt meg ugyanúgy ad rá garanciát. Ráadásul most is van sok olyan hely, ahol azért olcsóbb egy termék ára, mert az EU más országából hozzák be ;)
  • Botond #144387
    Mondom, amíg minden sunshine és happiness addig így van, de ha javitani kell, vagy cserélni?
  • Totti5
    #144386
    360 sem volt még sem volt tömeghisztéria. A gépet megveheted, abba semmi szürke nincs. Játékot hozzá már mindenhol kapni és mint alul írták a legnagyobb magyar hazai forgalmazónál is van és lesz is gép amint nagykerba kerül az új szállítmány pl 576.
  • gduck
    #144385
    ÖÖÖ, majd ha lesz a nextgenre játékfelhozatal ;) És most se jött össze a minimum 4-es a lotyón, így marad a currgen és az akciós játékok (na meg a GTA V)
  • Botond #144384
    Na szépen körbeírtad a szürke exportot, meg hogy nem támogatott, akkor egész pontosan mi is a kérdésed? :D
  • DarkSector
    #144383
    Olyan érzést ad mint egy Heavy Rain vagy Beyond szerintem, ezzel a játékstílussal sincsen probléma.
    Azoknak lehet probléma, akik csak azt hiszik hogy ez az egy játék elég, nem...sok játék van sok játékstílus...ez egy a sok közül.
  • Totti5
    #144382
    The Cave megérte az ezrest, haláli játék, de MIÉRT SZAGGAT? miért nem peccselték azóta? Double Fine
  • Harlekin
    #144381
    szürke export mivan???
    Az hogy 1 teljesen hivatalos bolt berendel és értékesíti számlával vállal rá garanciát hirdeti publikus hivatalosan az szürke export????
    Tehát akkor ha Én megveszem december 7.-én kint Angliába a PCworldbe 429 fontért akkor már jó vagyok az már nem szürke export???
    De nyugodj meg senki nem fog pofára esni ez semmi mást nem takar csak annyit,hogy jelenleg nincs Mgyarországon hivatalos forgalmazás support és az ezekhez tartozó egyéb dolog!Nem az van kiírva hogy a 13 országon kívül senki nem használhatja!Csak és kizárólag ŐK!
  • Totti5
    #144380
    Ryse a két nextgen konzol legérdekesebb darabja. Már csak a feldolgozott téma miatt és / nem FPS, nem TPS. Aki játszik már vele attól pont nem azt olvasom hogy nem jó.
  • Botond #144379
    Arra gondolok, hogy ki van írva az Xbox livera, hogy a gyanús, másodrendű keleti ár oknak majd jövőre. Örülök, hogy eddig senki nem esett pofára a szürke exporttal, de nem azt jelenti, hogy nem is fog, szóval ez itthon per pillanat hivatalosan nincs.
  • Harlekin
    #144378
    Ja várj hogy Te arra gondolsz,hogy a szobádba nincs.Így már értem...
    Vagy esetleg nem Magyarországon élsz,mert akkor is érthető!!!
  • Botond #144377
    És ha szar a bd benne, akkor a garanciális ügyintézés Bécsben?
  • DarkSector
    #144376
    Tudom...:D
    És te hogy ahoz képest minden felett áll? :D
  • Renjike
    #144375
    jó lenne ha lenne 180 ropim
  • Renjike
    #144374
    Darksector akkora egy prevgen játék tudod-e? :DDD
  • Harlekin
    #144373
    MI nincs???? 1 órája beszéltem a Camponai 576-al JELENLEG is van bent náluk előrendelői gép ha jövőhétig nem viszik el bárki elviheti 180000 pézér forza 5 letöltővel és one dayes konzol!!!!
  • DarkSector
    #144372
    Én meg elolvasom a hsz-t és öklendeznem kell. :D 1:1 :D

    Oda szarsz ahol ettél. :D
  • Tyrant01
    #144371
    Miért ne lenne?
    Nálam is van, meg még jópár embernél.
  • Harlekin
    #144370
    A barátlistámon 5 en vannak jelen pillanatban is fent XO val akik magyarok.És mivel a konzol tulajdonosa(MS) bejelentette a következő gent ami attól függetlenül,hogy itt nálunk nincs hivatalosan még van és nem next már hanem cur...lehet ezt taglalni de ez akkor is tény!!!
  • Renjike
    #144369
    Attól hogy még te maradi vagy a generáció váltás eljött :DDDD Hódolj be !
    Ránézek a 360ra (FAT) és retro érzetem van :/
  • Botond #144368
    Mert itt nincs x1 még.
  • DarkSector
    #144367
    Nem, nem erről van szó.
    Hanem amíg nekem elérhetetlen, addig Next-gen, amikor majd elérhető lesz és megveszem na akkor lesz Curr-gen. :D
  • Harlekin
    #144366
    Miért is???
  • Botond #144365
    Majd szeptemberben. Kivéve a kiválasztott 13 országban élőket.
  • Harlekin
    #144364
    Sajnos sokaknak lesz nehéz beletörődni abba a tudatba,hogy a kicsikéjük nyugdíjba vonult..,őőőőő elavult lett!!!!
  • DarkSector
    #144363
    Nekem még nextgen a currgen. :D
  • Harlekin
    #144362
    Nem tudom észrevettétek e,de jelenleg cur gen van már nem next gen! max prev gen lehetséges x360 és ps 3 esetét tekintve.
  • DarkSector
    #144361
    Egyenlőre egyik Nextgen-re sincs, de nem is kell hamar futni a boltba.
  • Harlekin
    #144360
    Ha meg lenne akkor meg az lenne a baj!Hogy arra a szarra miért van erre meg miért nincs!!
  • Tyrant01
    #144359
    Forza 2-3-al sokat játszottam, 4 kimaradt.
    Úgyhogy egész jól elvagyok most ezzel :-)
  • davidka003
    #144358
    Az egyetlen baj az Xbox ONE-nal, hogy nincs rá még semmi különleges játék.

    Forza 5 is elég kezdetleges. Ryse az nem lett nagy szám.
    AC4 viszont jó de a 360-as verzió sem gáz.
  • davidka003
    #144357
    Holnap is lesz GAME-en akció. Cyber monday.
    Kíváncsi leszek mit hoznak össze.
  • Tyrant01
    #144356
    Erre az évre befejeztem a játékvásárlást :-)
  • davidka003
    #144355
    Nem csak a 2. és a 3. rész magyar?
  • Tatyla
    #144354
    gears of war az alapból nem magyar nyelvű kéne hogy legyen?