176601
banner
  • Botond #144503
    Mennyi funkcionális analfabéta jár ide.

    Harlekin, anyáméknál az érme gyűjtemény, abban van pár, két hét múlva le tudom mérni őket, ha addig nem kapsz választ.
  • TomBond
    #144502
    Tessék
  • DarkSector
    #144501
    belga font (Pfund) = 0,4702 kg
    dán font = 0,5 kg
    francia font (livre) = 0,489506 kg
    holland font (Troy Pf.) = 0,4522 kg
    karoling font ~ 0,408 kg
    magyar (ún. bécsi font) = 0,5606 kg
    német font (Pfund) = 0,4767 kg
    norvég font = 0,4984 kg
    orosz font (funt) = 0,40952 kg
    portugál font (libra) = 0,459 kg
    római font (libra) = 0,32745 kg
    spanyol font (libra) = 0,460093 kg
    svájci font (pfund) = 0,500 kg
    svéd font (skålpund) = 0,425076 kg
  • Minstrel
    #144500
    Van valami ötletetek arra, hogy miért kell profilt választanom a játék indulása után? Két profil van, de auto-login-es a sajátom, mégis mikor mikor lemegy a játékok intro-ja stb. akkor felugrik az ablak a profilokkal és ki kell választanom.
  • Harlekin
    #144499
    Na itt mindig annyi okos ember van ezért felteszek 1 kérdést!!!!

    Menyi a súlya 1 angol fontnak értelem szerűen az érmének nem a papir 1 fontosnak???

    Tehát 1 angol font érme=gramm?

    Nem vicc frankon kérdezem nem találok semmit róla.
  • davidka003
    #144498
    Perfect Dark 2 dollár USA LIVE-on.
    Magyarok megint le vannak szarva.
    Boxon kell belépni a GAMES fülre és ott lesz az AD, hogy 1.99 dollár.
    Nem a fisi-fosi Perfect Dark Zero hanem a 2010-es Perfect Dark HD.
  • Tatyla
    #144497
    dark souls még ma is 750 volt csak behúztam :D,ahhoz képest hogy mikor játszottam vele PC-n simán eljutottam a kezdő hegyre :)
  • arty
    #144496
    ilyen gépet nem szabadott volna megvenni, boxba 120as hdd a minimum :)
  • gduck
    #144495
    Hát pedig a WRC4 ritka szar lett :D
  • Harlekin
    #144494
    !!!!ELKELT!!!!!
    Nem kérek több privit!!!
  • davidka003
    #144493
    GAME is elmehet a picsába. Úgy járok velük, mint Totti a Zavvival.
    Írtam a faszoknak még múlt héten, hogy refund kéne, mert nem jött meg a csomag 45 nap után se. Írja a GAME ügyintéző emailben még szerdán, hogy oké kapok refundot.

    "Hi David,
    Thank you for your email.
    I can confirm I have sent a refund request as this is what you have requested.
    I apologise for any disappointment.
    I apologise for any inconvenience.
    If you have any further queries please don't hesitate to contact us."

    Szerintetek jött azóta bármi email?
    Se paypal email se GAME email.
    Pénteken rájuk írtam, hogy mégis mennyi időbe telik refundot adni?
    Szerintetek jött rá válasz? NEM.

    Persze mikor rendelés után jöttek rá, hogy nincs is készleten a játék amit rendeltem akkor 1-2 nap alatt tudott jönni a refund.
    20 fontról van szó ami nem annyira pici összeg, hogy beakarjam nyelni veszteségként. Ráadásul az basz fel, hogy nem válaszolnak az emailre.
  • TomStorm
    #144492
    Hi arty:)
    Nem sokkal hangosabb mint a PS és sajna csak 20-as a HDD ezen.
    Valami lista jól jönne miket kell telepíteni vagy megpróbálom amit kinéztem játékot rákeresni az 'install részre
  • arty
    #144491
    installálni 360on gyakorlatileg "kötelező", mert ha lemezről játszol, elviselhetetlen a box hangja
  • arty
    #144490
    de míg totti nem a másik igényébe köt bele, addig a többiek csupán személyeskednek ...
  • TomStorm
    #144489
    Üdv.
    Sok olyan játék van mint pl.a GTA5 ami feltelepít több GB-ot?Vagy a többsége megy simán lemezről?
  • davidka003
    #144488
    Prototype 2: Radnet Edition (Limited Edition) Xbox 360 10 font

    Én kóddal rendeltem 9 fontért. Első részt is szerettem. Annál sokkal szarabb csak nem lesz.
  • Tinman #144487
    Ismerős.

    Ha valaki annyira pro, mint te az autós cuccokban azt nem szeretik az átlag gamerek.

    Ilyenkor kapom a pofámba (term. nem autós témában), hogy magas lóról pofázok.

    Szóval, ne csodálkozz.
  • Totti5
    #144486
    De könyörgöm, azt hogy ronda a játék és a Dirt 1 szebb volt ennél teknóban azt a VAK is látja. Azt hogy a hangok nem élethűek és a Dirt 2 is fényéveket ver rá azt a SÜKET is hallja. Azt hogy neki kontrollerrel ez élete fizikája egy dolog, de azt egy gémer ÉRZI hogy murván úgy tapad mint az aszfalton.

    Én nem értem és akkor kussoljak, csak éljenezzek, és szidjam a Dirtet, meg az F1-et meg a Codie játékokat, amik grafban, hangokban a legjobbak és fizikában máig a legjobb motor, ami nem direktbe szim alá készült, hanem ilyen tömegjátékhoz. Galád módon a kormányokat is tökéletesen támogatja és az FFB is ki van dolgozva, ÉLVEZETES.

    És akkor megint ide jutottunk, hogy nézzük meg hogy kell egy liszenszet a legapróbb részleteiben felhasználni és kihasználni lásd F1 sorozat évről évre és hogy van kihasználva felületesen rosszúl a WRC esetében...

    Nem kell ehhez prónak lenni hogy ezeket lássa az ember... én nem vagyok pró, csak a kedvenc játékaim az autósok és ezekkel játszok a legtöbbet, így teljes és átfogó képem van, de amiket írok azok tök álltalános dolgok, nem a setupolásokat és a rugó állítások kihatásait kezdem feszegetni...
  • heady
    #144485
    Nem. A Milestone-os WRC-k (sajnos) szarok. Pont. Akar profi szemszogbol nezed, akar nem.
  • davidka003
    #144484
    Én téged is megértelek, mert te profibb szemszögből nézed a játékot.
    De a többieket is megértem, mert egy átlag embernek lehet nem annyira fontosak az általad felsorolt dolgok.
    Lehet, hogy egy amatőrnek tetszik, mert nagy a FUN faktor a játékban.

    Pl téged zavar a gyenge AI a játékokban. Engem annyira nem szokott zavarni.
    Vagy hogy a vezetés béna a Saint's Row típusú játékokban.
    Engem az se érdekel, mert én nem várok Forza szintű vezetést egy ilyen sandbox játékban.

    Más emberek, más igények.
    Aki profi kormányt használ és sok időt játszik ilyen versenyzős játékokkal annak nyilván van igénye ilyenre de egy kazuár játékosnak nincs.
  • Totti5
    #144483
    Ennyi, már nem írhatok autós játékhoz, mert 10en esnek nekem és hordanak le. Gamer365.

    Ezt írtam: ( WRC 4) s visszafogott és tömör voltam a játékkal kapcsolatban, mert ekkora szeméttel ritkán találkozik az ember, de nem csoda hogy Milestone még mindig sikeres, mert senkit nem érdekel a minőség, elég egy liszensz, ronda graffal, szar hangokkal, trágya fizikával és máris jó a játék. Kíváncsi lennék hogy egy WRC4 vs F1 2013 kivesézésbe hogy egy liszenszet hogy lehet és hogy kell felhasználni 2013 mi lenne. Valszeg semmi, mert érdemi dolgok helyett személyeskedés és Totti sárba tiprása mint autós gémer:((( komolyan mondom fájdalmas amit művelnek...

    Ezt írtam: bármivel, mindennel alá tudom támasztani, bármihez mérve, csak a valóság:

    Pocsék a vezetési élmény. Minden típusu felületen tapad mint állat. Fanatec CSR kormányommal egyszerűen borzalmas volt, a beállítás, az ffb a szenvedés amit leműveltem mire leglább kormányként kezelte, de fényévekre volt úgy is a Dirt 3 kormány és FFB-től

    Nem csillog mert randa.

    Nem szól jól mert gyengék a hangok.

    Ezeket olyan dolgok, hogy nem szabad a Dirtet belekeverni, önmagában gyenge, a Dirt mellé téve meg kínos, hogy a Milestonenak csak ennyire tellett egy generáció után. Rettentő kevés.

    Azért nézzük meg hogy használ fel egy liszenszet a Codie az F1nél és hogy a Milestone egy játékánál. Ég és föld.



    Erre megint ezt kaptam:

    Kedves barátom!
    Minden áron be akarod bizonyítani nekem,hogy hülye vagyok?rossz a szemem?
    Tudjuk!Neked fanatec kormányod van!1000000 szor leírtad már mindenhol!És?
    Hajbókoljunk előtted?Vagy mit vársz?Mindenhol megírod a frankót mindenről,mintha te lennél az atyaúristen,mert van egy Fanatec kormányod!Állandóan a codit dícséred,mint ha fizetnének érte!
    Gondolom nehéz megértened,hogy nem mindenki azzal szeret játszani ami szerinted helyén való.Pl:A codis F 1 játékba konkrétan belevertem kb 5 órát és le is töröltem,mert egy okádék!Egy szépen kivitelezett szar-mint a forma 1 önmagában!
    Persze majd most írsz,hogy Te aztán húde nagy autóversenyző vagy,meg mennyi minden játékkal versenyeztél már a fantasztikus kormányoddal és hozzád képest mindenki laikus...ismerjük már.
    De kérlek szépen,legalább hagyd már meg nekünk azt,hogy saját véleményünk legyen...Ez a stílus pedig távol áll tőlem,de neked mindig sikerül előcsalogatni...
    Jó kinlódást a Fanateceddel majd az X box 1 odhoz!


    Nem érdemes leírni a valóságot, mert keresztes hadjáratot indítanak az ember ellen...
  • DarkSector
    #144482
    X360 is? egy Free to play?
  • Totti5
    #144481
    MS exluzív, tehát jöna Win, 360, One.
  • Muttley
    #144480


    kíváncsi leszek, mikor lesz az ébredés... ;)
  • Moby
    #144479
    http://store.titanfall.com/

    ennyire azért nem bonyolult ez.
  • DarkSector
    #144478
    Titanfall.
    Commen zie Xbox One + PC...én ezt tudom hivatalosnak mondani. :)
  • Harlekin
    #144477
    A titanfall most jön 360 ra vagy csak XO-ra?Mert már mindent hallottam,de a EA oldalon és x.comon a platformmegjelölés csak XO!
  • Botond #144476
    Saints Row 4 féláron golddal 5k (dlck is féláron), a 3 is annyi (teljes ár, nem akciós most), a 2 meg 6k (ez sem akciós). Érdekes.
  • oO VinyuS Oo
    #144475
    Legtöbbet talán az colus Riftre kelett várni. FM5-nél 6-7 ember lehetett kb előttem a sorban. A bejutásnál volt azért sor rendesen mondjuk ott sem vártunk többet 20-25 percnél, igaz nekünk elővételes jegyünk volt. Meg persze az 576-os pénztáraknál volt nagy a tolongás a játékokért. Ott órákat is el lehetett tölteni sorban állással.
  • arty
    #144474
    és amugy voltak sorok, pl FM5 előtt?
  • Totti5
    #144473
    Aztán aki bejut egy E3-ra ott sem kap többet. Ott is tömeg, talán tud játszani, mert odajut valamihez és séta meg nézelődés, csak sokkal nagyobb helyszínen és persze minden kiadó/fejlesztő aki számít. Az amit a gémer szájtok leközölnek az az E3 egy másik oldala, ők a kulisszák mögött vannak, ők találkoznak, beszélnek bartyiznak, részt vesznek rendezvényeken a legnevesebb fejlesztőkkel. Te max otthon nézed a konferenciákat és ezeket az eseményeket ahova sosa jutsz bec mert VIP :)
  • Moby
    #144472
    Én szívesen kimentem volna.
  • Totti5
    #144471
    Én meg azt olvastam több hosszas írásban hogy jó volt:) a képek és az embertömeg meg nem azt mutatta hogy lankanda az érdeklődés, mert nem lenne jó. Azért szép hogy ennyi embert megmozgat egy magyar gémer expo, kinőtte magát egy ekkora rendezvénnyé, és igény van rá.
  • oO VinyuS Oo
    #144470
    Nekem nagyon bejött az egész!
    Kipróbálhattam az új boxot rajta a Rysen-t és a Forza 5-t. Játszhattam egy akkora homorú kivetitőn amit még néhány mozi is megirigyelne. Kézbe vehettem több gyártó készülékeit is. Virtuális hullámvasútaztam az Ocolus Rift-el. Kipróbáltam pár játékot amit én nem tudtam még beszerezni magamnak a borsos áruk miatt. (COD ghost, Battlefield 4, AC4, GTA5) Sikerült beszerezni pár repi ajándékot is. Szóval összeségében nekem baromira bejött az egész.

    Az egy negatívum számomra hogy meglehetősen sötét volt a teremben a tavaszi helyszínhez képest.
  • davidka003
    #144469
    Haver volt.
    Én tudtam, hogy szar lesz ezért nem is mentem.
    2009-ben voltam a Budapest Gameshow-n annak az utóda ez a PlayIT. Az még jó volt, mert ingyen volt meg egész napos programok voltak.
    Facebook-on is láttam pár embert aki azt írta, hogy most nem volt jó.
  • arty
    #144468
    én mennék, anno compfairekre és ifabora is jártam, pedig az aztán max nyomokban volt "géming" :)

    csak az idő............ meg ahogy írod, az internet kora. persze, ha nagyon vártam volna valamelyik nextgent és ott esetleg meg is lehetett volna venni ócsón, akkor talán :)
  • Totti5
    #144467
    2 éve voltam. Ez azoknak fun akik nem lógnak éjjel nappal a neten és nem tudnak mindenről, tehát nekik újdonság faktor látni a megjelent játékokat, amit te már napokkal, hetekkel, hónappal ezelőtt végigjátszottál.

    Amúgy igényes rendezvény, megérte elmenni, mert játszhattam a VITA-val és kézbe vehettem, ott helyben először + Witcher 2ment boxon ami szintén premier volt. Cosplay + film/játék figura kiállítás is jók voltak.

    + most volt nextgen is, már csak amiatt érdemes lett volna kimenni.

    Nem tudom ki mit vár egy ilyentől... bemegy aztán mi történik vele ott amitől neki olyan istentelen nagy élménye lesz. Ez az ami, ilyen egy "gémer" kiállítás.
  • Seth
    #144466
    Te biztos előre tudtad mi vár rád és nem mentél, ugye?
  • Totti5
    #144465
    Akkor miért mentél el?!
  • oO VinyuS Oo
    #144464
    1800 volt a belépőm és én baromi jól elvoltam ott egész nap!