176601
banner
  • Harlekin
    #144583
    Nem bizony!De ha most nem kapok kint akkor le is szarom az egész XO-t,mert csak azért hogy legyen itthon nem fogok drágán venni.Nekem ez így érte volna meg nagyon,hogy behozok 3 darabot és ez által másik 2 embernek az itteni árakhoz képest olcsóban eladva + örömet szerezve nem beszélve arról,hogy az enyém így még kedvezőbbre jött volna ki...
  • TomStorm
    #144582
    Az nem is rossz ár az alapért.Többi már azért húzós,hiába van 6 játék hozzá
  • Harlekin
    #144581
    429 font vagy 449 de tervbe volt a 649 fontos is 6 játékkal meg 2 kontrollerel.
  • TomStorm
    #144580
    Mennyiért vennéd ha szabad kérdeznem és nem titok?
  • Harlekin
    #144579
    Elvileg 3 darabot terveztem behozni,de így már kérdéses az enyém is.
  • Harlekin
    #144578
    JÁÁÁÁJ baz most nézem agyfaszt kapok most rögtön.
  • Tyrant01
    #144577
    Ezek szerint nagy a kereslet.
    Úgy látszik jól döntöttem, hogy a KSZ-ben volt az előrendelésem
    Sosem vettem eddig tőlük semmit, viszont ők voltak az egyetlenek akik visszaírtak augusztusban a kérdéseimre.
    Másik 4-5 bolt szart rám
  • Waczkor
    #144576
    Pc world honlapján is azt írják jelenleg nincs.Én szurkolok neked azért
  • Totti5
    #144575
    hozzánekemis!!!444
  • Waczkor
    #144574
    Arról nem tudok,csak tescoról meg amazonról.Funnymixer is rendelt valahonnan de neki is csúszik.
  • Harlekin
    #144573
    NE BAZZZD!Anyósék azt mondták,hogy PCworldbe van!!Agyfaszt kapok ha nem kapok.Szombaton megyünk ki!!!
  • Harlekin
    #144572
    nincs sajna legalább is telóba mindig ezt mondják,hogy nincs!
  • Tyrant01
    #144571
    Egy beszart one-ról tudok, amit azonnal cseréltek az 576-ban, mert volt gépük, amit nem vett át az előrendelő.
    Ezért gondoltam hátha van máshol is felesleges gép
  • Waczkor
    #144570
    Itt Londonban se lehet kapni.amazonon januárt írnak,többi helyen meg ninc dátum.

    Bár nekem nem sürgős:)
  • Totti5
    #144569
    Egyik bolt:

    Sajnos egyenlőre semmi fix beérkezési időt nem tudunk.
    A hétre igérték az érkezését, de még mindig nem kaptunk.
    Előrendelés esetén értesiteni fogunk telefonon, ahogy beérkeznek.

    Másik:

    Jelen állás szerint karácsony előtt érkezik egy szállítmány, de hogy pontosan mennyi gép érkezik (vagy valóban kapunk e gépet) azt még sajnos nem tudjuk. Időrendben teljesítjük az előrendeléseket, de mivel elég korán előrendelted a gépet, ezért ha minimális mennyiség is érkezik csak, akkor is fogunk tudni adni neked gépet. Telefonálni fogunk, amit érkezett a gépből, de sajnos biztosat nem tudunk ígérni, mert jelenleg nem tőlünk függ a dolog.

  • Tyrant01
    #144568
    1-2 mailt megérne pár konzolbolt, hogy van-e visszamondott előrendelés
  • Totti5
    #144567
    Mert nincs gépem, ha megmondod honnan vegyek holnap már repülök is érte:)

  • Tyrant01
    #144566
    Na de neked miért nincs még X1 forza5-el?
    Elég sokan játszunk már vele magyarok, még jó, hogy nem kapni a gépet :D
  • Totti5
    #144565
    Én naprról napra úgy vagyok vele hogy egyre jobban játszanám a Forza 5öt. Nézek videókat és annyira szmút és szép és annyira jól szólnak a hangok, hogy nyomnám. Kontrollerrel is... ha már nincs más. A karrier nyilván jól megvan csinálva, ellennék vele.

    Közben akárhányszor nézek GT6 videót, csupán annyi a reakció, hogy ezt 2013-ben gen végén hogy engedhettik meg maguknak a japók és a Sony? hol siklott ki ez a csapat? ennnek elllenére holnap valszeg megveszem, mert helyben ( Esztergom ) is annyi mint pöstön, így hazafele melóból betoppanok érte, aztán meglátjuk mi lesz... megpróbálom megtalálni a jó oldalait, a szándék megvan, mert a kormánnyal nincs más amit játszani tudok jelenleg csak az F1 meg az AC, de az majd AIkkal lesz izgalmas.

    Meg ma jön a Simbin DTM experiance, amiből kijött 2 napja egy új demó, full rajtrácsos AIval, de olyan buták hogy fájdalom, 1 körön belül 10szer tolnak le a pályáról + valami szörnyű mennyire szarul optimalizált... 30-40 fps közt akadozik a kép jó esetben, de nem mondtam rá semmi rosszat, mert valamelyik gémer365 arc meglátja és megint szent háborút indítanak ellenem, hogy én mindent csak leszólok...
  • Moby
    #144564
    Fogalmam sincs mi mellett érvelsz, csak a kampányod látom, amit őrültségekkel fűszerezel. Mindenestre szórakoztató olvasni, hogy te abba ész érveket látsz bele :)
  • Muttley
    #144563
    helyzeti előny itt :P :)
    innen: érvek, ésszel
    onnan: fika, bárki tud :D :D
  • TomStorm
    #144562
    Mondjuk azt a Ryse-t adhatták volna X360-hoz is.Csak úgy jó lett volna vagy DR3.
    Na de ha egy új Alan Wake résszel startolt volna X.one akkor eskü,hogy rohannék megvenni akár az utolsó forintokon is!!
  • TaRka0107
    #144561
    Majd lesz, addig is van rá valamennyi, amivel eljátszhat az aki megveszi! :)
  • TomStorm
    #144560
    Röviden igen ennyi.Pénz kell csak hozzá,magához a géphez.Játékokhoz már nem kell mert alig van rá valami:D
  • TaRka0107
    #144559
    Nem tudom minek megy ezen a vita, azért csinálták az xbox one-t, hogy megvegye aki akarja. Ha van pénze valakinek, miért ne venné meg...
  • TomStorm
    #144558
    Ok kösz.Forza melyik részt érdemes beszerezni vagyis a Horizon ezt tudnám cserélni.Sz.ted ez jó része?
  • arty
    #144557
    szerintem pont te nem látod az összképet és csak a forza lebeg a szemeid előtt ;)

    Tom: igen, "olyan"
  • tojas1
    #144556
    Megoldva
  • gduck
    #144555
    Szerintem Ő olyan mint én, hogy pl. csak a Forza5 kedvéért megvenné az XO-t ;)
    Valahogy úgy érzem elég sokan - köztük Te is - úgy viszonyulsz az XO-hoz, mintha egy moziban becsukott szemmel néznéd a filmet :) Nem látod az összképet ;) Ja és valaki tuti nem azért fog most venni, mert már rengeteg játék van rá.
  • TomStorm
    #144554
    Üdv.
    Castlevania LoS ami hasonlít a God of War-hoz?
  • tojas1
    #144553
    Sziasztok

    Segítséget szeretnék kérni Tőletek!!

    Meglévő MS pontomat szeretném átváltani forintra?????
    Most vásároltam 800 ill. 2100 Ms pontot a már régóta meglévő 530 pontomhoz,hogy BF4 prémimura költsem.
    Amint megadtam a 2 megvásárolt pontokra a kódot átváltotta forintra.
    De ez kevés ,kéne az 530 pont után a HUF,de ezt nem tudom átváltani és a gép sem váltja át automatikusan.
    Tudnátok ebben segíteni??köszönöm
  • Moby
    #144552
    >ez a platform képviseli a gamer-történelem aranykorát

    ROFL. Posztról-posztra megbízhatóan szállítod az őrületes bullshitet :DD
  • Totti5
    #144551
    Nekem az már bőven megéri az új gépet hogy az AC4et úgy játszhassam mint ahogy PCn kinéz, s minden multiplatot. Semmi bajom a 360 grafikai szintjével ( COD Ghost frankó volt rajta ), a GTA5 állejtős, Last of Us még jönni fog valszeg a pofám leszakad majd a graftól és a játéktól, a Beyond dettó, de mivel PCn nem játszok csak ótósat, meg ritkán mást ( pedig bármi elfut maxon ), az egyetlen lehetőség a nextgen konzol.

    Eladni nem fogom, nem is akarom, még rakat játék van rá amit vettem olcsón. Persze ezek már nem azok a mászthev címek, azokat már végigvittem.
  • Seth
    #144550
    "ez a platform képviseli a gamer-történelem aranykorát"

    pillanatra megállt a szívem :)
  • Muttley
    #144549
    :))
    rosszul közelítünk
    az X360 és Ps3 tökéletes, kiforrott gépek lettek 2010-től egészen máig
    tonnányi játék és 2 polcnyi nagyon (!) jó játék - örök db-ok - jöttek ki rájuk 8 év alatt
    pont ezért én biztosan nem fogom eladni őket
    ez a platform képviseli a gamer-történelem aranykorát

    X-one és PS4 tökéletes játékok - lesznek majd
    kb 2-3 év múlva
    - amikor kiforrott lesz a technika, javítják a jelen gyerekbetegségek hadát
    - excl. és JÓ (!) játékok lesznek rájuk, amelyeket valós (!) HD-ban írnak

    ennyi a lényeg :)
  • bluesfool
    #144548
    Át tudsz migrálni azzal a profillal a magyar live-ra , a gold tagság megmarad és letudod szedni a gearst
  • rastaman
    #144547
    a 2007-es fat gépemet 75.ooo-ért vettem. még mindig ugyanazt használom.
    ha most beruházol egy XO-ba, ugyanúgy kihozhatsz belőle 6 évet, ha nem többet!
    ergo nem pénz érte az a 2oo.ooo. haszontalanabb dolgokra el lehet költeni ennél többet 6 év alatt.
  • arty
    #144546
    ha valaki nem játszik pécén és konzolon akarja kihuzni a következő gent (ahogyan az előzővel is tette), akkor 5+ év távlatában ez nem akkora beruházás, ráadásul MINDEN játék SOKKAL szebb nextgenen, mint currgenen - tehát ezt azonnal "megnyeri"

    a játékárak persze nagyon elszálltak, véglegesre venni (és nem eladni, elcserélni) mármár luxus kategória :(
  • Ricsi234
    #144545
    Akkor basszák meg:DD Pedig már örültem hogy na végre tudok játszani egy normális játékkal..:D
  • davidka003
    #144544
    Mert nem Indiában élsz lol
    Amúgy USA live-on is van 1 hónap ingyen szerintem.
    Persze azzal sem megy a Gears of War. Én se tudtam leszedni