176595
banner
  • Lamech
    #144657
    Na és milyen gold? Előfizetéses vagy csak promo?
  • Danyi95
    #144656
    igen!
  • xxdani
    #144655
    Magyar országon vagy magyar accountal?
  • Danyi95
    #144654
    persze, multizni is tudok!!
  • Tatyla
    #144653
    be vagy jelentkezve a live-ba egyáltalán?
  • Danyi95
    #144652
    Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy hiába hogy gold tag vagyok, mégsem engedi leszedni a gowot. Csak az árát írja ki... Valaki tud valamit errõl??
  • Waczkor
    #144651
    Ahogy nézem sehol sincs One készleten,illetve ahol van ott 150+ fonttal drágábban,igaz fifaval együtt,de annyit azért nem ér:)

    Harlekin:sikerül(t)végül találni?
  • arty
    #144650
    ugye ez csak képzelt esemény és asszonykád nem az x1en keresztül néz tévét? :)
  • Totti5
    #144649
    Win8 + SSD kombó az embertelen! Eddig úgy volt h hazamentem berúgtam a gépet, átöltöztem, lefőztem a teát és utána betöltött a win és a dash. Most meg amikor a gép elé ülök bekapcsolom és már kész is:D
  • Renátó1985
    #144648
    És milyen jó kv-t főz!
  • Tyrant01
    #144647
    Ha be van kapcsolva az x1, de nincs bejelentkezve a profil, mert pl az asszony tv-t néz :-D
    akkor, mikor hazaérek és amíg szarakodok felismer, bejelentkezik profilomba, live-ra, köszön illedelmesen :-D
    Mire játszanék már az a pár másodpercet se kell megvárni, míg bejelentkeznék.
  • Tyrant01
    #144646
    Átvitték a powát X1-re :-D
    3 mp alatt bejelentkezik live-ra
  • arty
    #144645
    Jól látod, rengeteget lassult az elmult évben a live.

    Régen maxon jött le minden, manapság meg ha jön 2 mb/s-el, már örülök :(((
    És igen, a bejelentkezés is ezen lassúság velejárója szvsz.
  • Tinman #144644
    A Win8-am SSD-ről, előbb bebootol, mint, hogy a monitorom használható képet adna. Ez engem pl. már zavar.

    Régen úgy szoktam, hogy leülök, elhelyezkedek, esetleg ha úgy értem haza gyorsan átvedlek. Erre esélyem sincs. Bekapcsolom 6-7mp és RDY.

    Ezzel szemben az XBOX360 boot ideje + bejelentkezés teljesen ok. 35-45 mp nekem is kell, hogy készen álljak játszani, nem, hogy egy gépnek :-)
  • Shan
    #144643
    Régen még én is kivártam C64-en a kétlemezes Pirates betöltését, de ma a 100 megás netek korában mi a picsát tud tekerni a Castlevania letöltése előtt 1 percet az a k*** ikon... Akkor inkább úgy fogalmaznék, hogy indokolatlanul lassú a bejelentkezés is, meg a Dash is.
    Most, hogy visszagondolok, lehet, hogy összefüggésben van azzal, hogy kb. 2 hónapja át kellett migrálnom a magyar live-ra? (Ne a -->kellett<--en lovagoljatok jó, mert már nagyon megbántam :))
  • Shan
    #144642
    Na ugye. :)
  • Renátó1985
    #144641
    45 mp alatt elmegy a kedved a játéktól? Szokták mondogatni, felgyorsúlt a világ amiben élünk. Már értem :).
  • Shan
    #144640
    Ja, ha 45 mp reális, akkor nem szóltam.
    Nekem úgy tűnik, hogy régebben - >1év - sokkal gyorsabb volt.
  • TaRka0107
    #144639
    Értem. Köszi! :)
  • arty
    #144638
    létezik még jövő nyárig
    egy kódot egy accra lehet csak regelni, utána leves
  • TomStorm
    #144637

    Nagyon vonzóak kezdenek lenni ezek a címek.Forza,DR3,Ryse,Quantum Break.
    Ez eddig mind olyan game ami egyszerüen,kell.
  • DarkSector
    #144636
  • a.carkey
    #144635
    Forza Motorsport 5 Race - F1 Ferrari
  • TaRka0107
    #144634
    Off lesz, de biztos tud valaki segíteni.
    Games for Windows live-os játéknál (Gears of War) fel lett használva a kód. Még egyszer már nem lehet, ha eladom? Létezik még ez a games for windows live egyáltalán? :D
  • TDC Geronimo
    #144633
    volt 5 sec gameplay kb. Jellemző volt ez egész VGXre egy hulladék volt. Egyedül az ND féle joel banderas miatt volt érdemes fent maradni a végén :D
  • Totti5
    #144632
    Nagyon remélem, bár ebben nem is kételkedet, tudom hogy az lesz! Csupán csak azt sajnálom, hogy ez is bukni fog, és azzal a Remedy is nehéz helyzetbe fog kerülni. AW sokkal egyedibb s érdekesebb volt ennyi infóó után is ez meg nem az, így még kevesebb embert fog megmozgatni. De ne legyen igazam, legyen system seller!
  • Renjike
    #144631
    Ultimate Remedy Experience.
  • Totti5
    #144630
  • Örm
    #144629
    Ezért jár egy pacsi az ms-nek!
  • Tyrant01
    #144628
    Sőt már migrálni se kell.
    Locationt váltasz és egyből azon a piactéren vagy.
  • Örm
    #144627
    Nincs régió korlát. A játékokat is kint fogom venni 11-12e ft.
  • arty
    #144626
    xbonevel most akkor már nem lesz régiószopás?
  • Örm
    #144625
    Engem ma hívott az amerika kollegám, nála van a walmart-ból rendelt gépem, kb . 120e ft volt. Kedden repülök érte, lesz egy 3 napos munkám kint ezért kipróbálni csak itthon fogom tudni legkorábban a hétvégén.
  • heady
    #144624
    Game boltot probalj, hatha.
  • arty
    #144623
    vegyél egy ps4et :)
  • lemongrass
    #144622
    bőröndök tele 1Fontos érmével? :D
  • Harlekin
    #144621
    Na 2 argos 2 pc worlds után vagyok itt enfieldsbe és nincs xbox one.pc worldsbe januárra igérték hogy ha most előrendelem.1 boltba lenne azonnal több darab is 550 fontér.basszák+
  • arty
    #144620
    mit jelent a lassu?
    nekem gépbekapcs után 35-45mp alatt tettre kész a gépem, bejelentkezett profillal.

    indítsd ujra a routered, hátha csak a hálózattal van gond (és ne gyere azzal h másik gépen nem látod a gondot - csak rezeteld a rutert! ;) )
  • Shan
    #144619
    360-on annyira lassan jelentkezik be a profilom, hogy mire kész, már elmegy a kedvem a játéktól... :) De komolyan. Nem lehet valahogy felpörgetni? (pl. valami cache törlési trükk, vagy valami?)
    Vagy egyszerűen ilyen lassú a hitelesítés?
  • gduck
    #144618
    Országos DNS gond van napok óta a UPC háza táján, célszerű kézzel megadni egy publikus DNS címet a hálózat beállításoknál (pl. 8.8.8.8)