176612
banner
  • Renátó1985
    #144714
    Elindul, csak egy kicsit butitott formában. Nem lesz menü stb, de ki tudod próbálni, tudsz versenyezni és fokozatosan egyre tovább enged. Ha esetleg oylan kocsit választasz ami még nem jött le , akkor azt midnen elé helyezve gyorsan leszedi. Jól meg van csinálva.
  • Harlekin
    #144713
    Nem
  • Totti5
    #144712
    Az nem csak a lemezes verziók indítására vonatkozik?
  • Harlekin
    #144711
    Renátó azt mondta 15-20 % lejövetel után már indulni fog...
  • Totti5
    #144710
    A digitális szopás. Forza 5 már letöltési sorban van, csak 31 giga... ma már ez teljesen esélytelen :(
  • TomStorm
    #144709
    Nagyszerü az xlive simán beléptet bárhova és gyors!PS ettöl sehol nem volt.
  • Harlekin
    #144708
    Persze mindent tud van még benne szerintem 1 mini defibrillátor is ahogy a hátlapját néztem...
    Aksi probléma meg szerintem orvosolható 1 plusz akksival feltéve,ha használat közbe tölthető.Kicsi méretű,de nagy kapacitású lipó a csuklóra és nagyon sokat bír utána.
    Nekem hasonlóan van megoldva az airsoft fegyverem főleg éjszakai játékra ahol eleve a tac. lámpa rajta van meg a tracer a lőszereknek.
    Csináltam a fegyóra 1 plusz kivezetést nyáron a fegyó tusán kívük van a + akksi télen levezetékezve a karomon keresztül a málhába viszonylag melegebb helyen,hogy tovább bírja.
  • cenobite
    #144707
    Köszi a választ!
  • davidka003
    #144706
    Régiózáras. Csak magyar account-tal megy.
  • Renátó1985
    #144705
    Dashboard - My games and apps- kiválasztod a letöltést amit szeretnél előre venni, megnyomod a "start" gombot és ott feljön eg lista, onnan már tudni fogod. Ha gondolod vegyél fel dead rising 3 nekem is lesz, de csak szentestétől leszek én is.
  • cenobite
    #144704
    Sziasztok!
    Mi lehet annak az oka, hogy nem engedi letölteni a GOW-t a Box-om? Gold-om van, és azt írja hogy "You can't download the game from Your country" vagy valami ilyesmi.
    Pedig nem magyar Gold-om van, e-bay-ről lett szerválva.
    Előre is köszönöm a választ!
  • Totti5
    #144703
    Azért hogy tegnap 40 percet dekkoltam a dugóba mire eljutottam a blaháig?:DDD

    Kösz :)))))
  • Muttley
    #144702
    szeretnél-e vmit mondani a
    CC tanácsért? :D ;)
  • Tatyla
    #144701
    hogy működik ez a licence transfer ha egy cimborám ideadta a live acc-ját és hogy az ő játékaival tudjak játszani az én accommal?
  • Botond #144700
    filter? bentről nekem se engedi, a renccergazda szűri.
  • Tinman #144699
    Nekem ez az oldal nem jön be :-(
  • TomStorm
    #144698
    Tudnátok ebben segíteni?Olcsón tudok GC+Live-t de addig nem veszem még nem vagyok biztos abban,hogy be tudok jelentkezni SG-re vagy az Email-be mert PS3on nem tudtam egyikbe se belépni#144689
  • Botond #144697
    www.xbldb.com honlapon a price decrease részén mindig kint vannak azonnal az akciók, ott látni, meg gépen néztem, és meg is vettem reggel. A multis DLC-k 2490 huf még mindig, a single playeres dlck viszont féláron 1245ért vagy ekörül vannak (egyik talán csak 1k).

    Magyar árakat hozza be neked a böngészőben? Nekem mindig az angolt nyitja meg úgy kell átírni a címsorban en-GB részt hu-HU részre, hogy magyar ár legyen. Mondjuk castestormnál is így jártam, hogy negyedáron volt reggel, mire hazaértem már féláron volt, lehet itt is villámakció volt.
  • gduck
    #144696
    Na végre megvan! Gratula, jó játékot! Most aztán sárgulok a Forz5a miatt
  • Tinman #144695
    Most néztem XBOX.COM-on (melóhely), de normál áron vannak.

    Gépen nézted?

    Major Nelson blogján sincs info.
  • Botond #144694
    Féláron vannak.
  • Tinman #144693
    Miért? Akciósak a DLC-k?
  • Tinman #144692
    Köszi szépen, hogy megnézted!!!

    105k az nem is olyan rossz... ebben ugye benne a pulzusmérő/GPS/MP3.

    Mióta felröppent a hír, hogy piacra dobják azóta szemezek vele... viszont egyre inkább eltántorít, hogy az akksi ideje állítólag rémes. Ha zenét hallgatsz futás közben, meg méred a pulzusod, sebességed, stb. 2.5 órákat írnak, ami nagyon gáz. Az oké, hogy rövidebb szakaszokhoz jó, de a félmaratont már nem bírná.
  • Botond #144691
    Na ma indult akció gazdagon, amiket beszereztem, az az AC3+a 4db single dlc, és beyond good and evil hd, meg persze az asszonynak gangnam style a just dance4hez. :D
  • Harlekin
    #144690
    Na gratula hozzá!!!!

    Most értem haza kintről!

    Ja sajna nem jártam sikerrel,pedig rengeteg boltba voltam mindenhol a januárt tudták "biztosra" mondani.
    Anyósék ezérthitték azt, hogy pcworld tele van,mert valóban úgy van,de csak üres dobozokkal.És ott is csak az online oldalon megrendelteket tudják majd januárra biztosítani.
    Argosba is ez fogadott minden összeállításra.
    Games üzletek is üresek és a karácsonyt se tudják már garantálni.
    1 boltba találtam ott több darab is volt nem véletlenül átszámolva cirka 200eMég az angolok se vették meg pedig nekik ez apró pénz.
    Tehát nekem se kell minden áron így majd lesz amikor lesz.Elvileg januárba megint megyünk ki,de szerintem addigra már itt is be tudom szerezni és akkor nem kell a jó kis fontomat erre költeni.Vagy addig meglep anyós vele,mert tett rá célzást,hogy megkapom!!!

    Tinman viszont találtam órát!!!300 font volt kint!
    Fogtam is a kezembe nagy jó cucc

  • TomStorm
    #144689
    sry tripla post de telefon kiléptet mindig.
    Azt meg tudnátok mondani,hogy böngésző ha befizetek live-ra akkor megtartaná Sg.hu a bejelentkezésem?Ps-en nem tudtam Sg-re belepni itt be tudnék?Ez fontos lenne köszi
  • TomStorm
    #144688
    Ok köszi!
  • TomStorm
    #144687
    Az szép,ezt hamar beszerezted:)
  • Totti5
    #144686
    TVt azt lecsekkoltam, h minden rendben e vele, aztán eltettem, majd Szteneste! Ahhoz is idő kell, hogy kitanulja az ember a temérdek lehetőséget. Ezt a két hetet még a GT6nak szánom teljes mértékben így meló után esti levezetésnek.

    Dead Rising 3 - direkt közelről néztem az arcomba a TVvel. Legutóbbi Dead 2höz képest hatalmas, generációs az ugrás grafban. Nagyon szép, sok sok új effektel, amit 360 nem tud, nem bír + a textúrák java részt élesek magas felbontásúak és részletesek. Karakterek kimondottan kidolgozottak. Rendben van a cucc az irányítás is egyből kézreállt, élveztem, zombi hadsereg meg impresszív, főleg hogy még több mint eddig.

    Fifa 14 - végre mindenhol csont folyamatos, az új grafikai megoldások látványosak ( nagyon részletes karakter modellek, ruhaanimáció ( nem csak gyűrődik, hanem mozog ), 3ds közönség, szebb 3Ds fű, szebb pálya. Kezdésnek, főleg hogy multiplat és szorgalomból csináltak egy nextgen verziót, ez kellően meggyőző volt mint annó a 08, s ezek után mi jön még a jövőben!!! Animációs motor érezhetően jobb, okosabb, ahogy az impact is. Pár sutaság azért van benne, főleg a nem előre leanimált átvezetőknél. S itt azért kissé zavaró az RB használata, amit mindenkép meg kell szokni, hogy hogy nyomja az ember és hol.

    Amit nem találtam meg s nem jöttem rá hogy hol lehet a letöltési sorrendet megváltoztatni, ahogy elindítottam úgy tolja, de előre szerettem vonlna venni valamit, de sehogy sem jöttem rá miként lehet és hol van az activate downloads megfelelője... na ez egy rossz pont!

    Meg az érintőgombos power gomb. Minek?! kétszer kapcsolt be amikor matattam a kábelekkel. Felesleges dolog, mert bármi hozzáér akár a ruhád mert ott pakolsz, már kapcsol is be.
  • DarkSector
    #144685
    aha. mondjuk nem zavarna ha ezen mulna hogy kapjak-e ajándékba egy gépet. :D
  • arty
    #144684
    10-15 perc első indításig, de utána még installál - és van h nem játszhatsz még egy ideig (van ahol szinglit, de általában a multit installálja utána már csak)
  • arty
    #144683
    hja és ugye az uj konzol az uj tévén már a hdcp killer elosztóval megy és csinálod majd szorgalmasan a screenshotokat?!?!?!?!!??!
  • arty
    #144682
    emlékszel arra a bizonyos általam linkelt FM5ös bundlira 180ért?! :D

    És még azt hittük az drága..... de megértelek, h költöttél h a karácsonyi szünetet currentgennel töltsd és ne pregennel. Amit nem értek, h miért MS produktum az a currentgen
  • Tinman #144681
    Grat :-)

    Forza izzít, DR3 polcra dob :-D
  • DarkSector
    #144680
    hány perc a játék install? télleg 15-20 perc?
  • Totti5
    #144679
    Huh, ez komoly. Beüzemelés pár lényeges magyarázá, és egy update + kinect kamera kalibráció s lájv profil megadás és már a dashon is van az ember. Semmi felesleges rizsa, olyan olajozottan beröffent minden hogy wow. Beteszem a Dead 3-at még be sem szívta a lemezt, install s a kérdés, hogy szedje az ápdétet. Hát persze. Kösz, de ezt sem kellett volna megkérdezni:D

    Kinect hangvezrélés működik ahogy kell neki.

    A kontroller nagyon nagyon, de nagyon! Rettentő kényelmes és kifinomult. Egyedül a RB-LB furcsa elsőre, az talán nem sikerült pöpecre. Az gombák meg hát... "nincs ellenállása", hát mit mondjak, már a fogása, a forgatása is sokkal minőségibb élmény mint a 360é. Kisebb, némivel kevesebb az ellenállása, de elenyésző, nagyon jó a kialakítása, a pereme pedig olyan amibe az ember ujja belekapaszkodik!

    A két ravasz viszont megérte a 100 milliót, valami brutális mennyire kényelmes és mennyire minőségi a fogása és a nyomkodása. Kiv leszek milyen működés közben.

    Dpad olyan mint aminek lennie kell ( végre ), eddig sem használtam, ezután sem fogom.

    A gép nagyon halk, csak a blúréj olvasó fejét hallanai ahogy betettem a lemezt.

    Na indul a menet.
  • DarkSector
    #144678
    Ja értem, tiéd külföldről van?
  • Totti5
    #144677
    Mindenhol annyi, csak egy a bibi leghamarabb január.
  • DarkSector
    #144676
    160k most nézem a Konzolvilág-nál. Persze játék nélkül.
  • TDC Geronimo
    #144675
    185?? aztapicsa...