176601
banner
  • TomStorm
    #144743
    Nekem nem kell bemutatni a PC-t.Nem egy high-end gépem volt.15 éven át vertem el rá a pénzt és most jól esik már pár hónapja ezen a b....tt nagy plazmán játszani úgy,hogy pénzem is van másra és nem utolsó sorban gta5 is megy,jaaa szabadság,csitert keresve se találok.
  • Seth
    #144742
    Nagyon jó
  • Botond #144741
    Outlandot én kihagytam. Jó az?
  • Botond #144740
    Magyarban is ennyi.
  • Dobronski
    #144739
    PC-nél nincs szabadabb dolog. :)
  • TomStorm
    #144738
    Hát ez simán megérte a pénzt.A másik használhatatlan volt hiába ingyenes.Most nincs PC csak telo+ez.
    D3 co.op mentem az elöbb nagyon zsír; imádom ezt a játékot nem is tudom eddig miért nem játszottam.
    Fizetek a live-ért mert megéri
  • Macccy
    #144737
    Jóóság az a TéVé papa, kurvára csorog is a nyálam az ilyen SOK-in-1 cuccokra! PC meg ... hagyjukmááááá könyörgöm azt a megsárgult 500Wos írógépet békében! Nálam ugyan az aájfóón váltotta le a Pécét (kivéve filmletöltés, egyelőre lusta voltam bármit kezdeni a kérdéssel), de én is a négy éves tévémen nyomatom a filmeket már kizárólag és csakis a boxon játszom, ha játszom. Komolyan mondom a tenyerem verejtékes lesz és a derekam megfájdul már csak attól, ha be kell kapcsoljam a PéCét .... brrr ...
  • gduck
    #144736
    Ha ez igaz, akkor ez jó hír, bár LIVE-on a minap még ott volt az apró betűs részben. Remélem csak benne felejtették ;)
  • bluesfool
    #144735
    De azóta ezt meghosszabbították : http://www.gamechannel.hu/cikk/hirblock/a_microsoft_jovore_is_folytatja_az_xbox_360_games_with_gold_programjat
  • Harlekin
    #144734
    Mire,hogy bele kössed az xboxot és a pc-t rákössed a 47es ledre vagy mire?

    Szerintem meg az a jó,hogy beleülök a kanapéba benyomom a tv-t majd bal kézzel magamhoz ragadom az xbox controllert és ha kíváncsi vagyok az sg-n a sok sületlenségre elengedem a jobb kezemmel a controllert és megmozgatom a tv távirányítót és nyomok 1 gombot és már látom és írhatok is sg-re +ba,ha akarok akkor játszok is közbe.Majd ha beleuntam sg olvasásába esetleg guidot is nézhetek gamához.Majd ha eljön az idő nézhetem közbe a híradót és játszok is,ha nincs érdekes hír.Vagy csak szimplán tv nézés közben fogadom a skype hívást.Mindezt úgy hogy a kezemen kívül más nem mozdult...De aki nem akarja érteni az ne értse.Az használjon 5 különböző eszközt erre a pár dologra és rakja mindet maga köri kényelmi szempontból.
  • gduck
    #144733
    Ezt a 7 ingyen játékot honnan veszed? Az apró betűs rész szerint a havi 2 játék/GOLD december 31-ig tart!
  • Dobronski
    #144732
    erre jo a PC :D
  • DarkSector
    #144731
    Jah Renew-re viszont oda kell majd figyelned! :D
  • davidka003
    #144730
    Csinálsz egy profilt nem opció? 1 hónap GOLD jár USA profilhoz. Paypal-t vagy bankkártyát mondjuk meg kell adni de nem vont le nekem pénzt érte.
  • DarkSector
    #144729
    kábé. :D
  • Tinman #144728
    Magyar régióban vagyok, ott van pénz is még pontokból, migrálni nem merek, hátha lesz jóság karácsonykor.
  • davidka003
    #144727
    Nálam jelenleg is akciósak az AC3 DLC-k egyébként.

    pl:
    Assassin’s Creed® III The Betrayal $4.99
    Assassin’s Creed® III The Redemption $3.99
  • Harlekin
    #144726
    Mint ahogy ezek szerint több ezren akik ezt így használják ellentétben azokkal akik ezt valamiért nem.
    De biztos ezeket csak és kizárólag azért rakták bele azokba a dolgokba amikbe belerakták mint pl tv,hogy azok fikázhasák akiket nem érint vagy nem érdekel és bizonyára nem azért hogy azok akik használják élvezzék!
  • DarkSector
    #144725
    Beyond 622.5 ft nálam. :D
  • davidka003
    #144724
    Bőven kihagyható az AC3 DLC.
  • Tinman #144723
  • davidka003
    #144722
    Illetve megleptem magam 3 havi GOLD-al úgyhogy március 19-ig van GOLD-om. :D
    7 ingyen játék lesz még addig. (havonta 2)
    Talán lesz valami jó de multizni vettem.
  • Tinman #144721
    3/4 éve várok AC3 DLC akcióra... tegnap este volt kb. 4-5 órán át. Ma reggel már nincs. Rohadj meg MS.

    Erről az akcióról honnan kellett volna tudnom? -.-
  • davidka003
    #144720
    Na nálam ezek lettek véve: (USA Live-no vpn)

    COJ: Gunslinger 827 Ft
    Beyond: Good and Evil HD 544 Ft
    Outland 544 Ft


    Outland XBOX360 XBLA teszt
  • DarkSector
    #144719
    Te amúgyis különleges ember vagy, mondhatni egyedi, nem csodálkozom. :D
  • Harlekin
    #144718
    Mitől lenne az!?

    Speciel mióta meg van az új tv be se kapcsolom a PC-t...
    Jelenleg is assassinezek boxal és 1 gombnyomással az sg-n vagyok és írok és közben látom a játékba az eseményeket.Baszott jó dolog az hogy 1 eszközön szinte minden azonnal kéznél van.
  • DarkSector
    #144717
    Meg tévén meg mobiltelon is. :D
  • arty
    #144716
    De nem is kellett érte fizetned.

    (konzolon böngészni meg továbbra is kínsz*rás :D )
  • Totti5
    #144715
    Kösz, akkor elindítom hátha.
  • Renátó1985
    #144714
    Elindul, csak egy kicsit butitott formában. Nem lesz menü stb, de ki tudod próbálni, tudsz versenyezni és fokozatosan egyre tovább enged. Ha esetleg oylan kocsit választasz ami még nem jött le , akkor azt midnen elé helyezve gyorsan leszedi. Jól meg van csinálva.
  • Harlekin
    #144713
    Nem
  • Totti5
    #144712
    Az nem csak a lemezes verziók indítására vonatkozik?
  • Harlekin
    #144711
    Renátó azt mondta 15-20 % lejövetel után már indulni fog...
  • Totti5
    #144710
    A digitális szopás. Forza 5 már letöltési sorban van, csak 31 giga... ma már ez teljesen esélytelen :(
  • TomStorm
    #144709
    Nagyszerü az xlive simán beléptet bárhova és gyors!PS ettöl sehol nem volt.
  • Harlekin
    #144708
    Persze mindent tud van még benne szerintem 1 mini defibrillátor is ahogy a hátlapját néztem...
    Aksi probléma meg szerintem orvosolható 1 plusz akksival feltéve,ha használat közbe tölthető.Kicsi méretű,de nagy kapacitású lipó a csuklóra és nagyon sokat bír utána.
    Nekem hasonlóan van megoldva az airsoft fegyverem főleg éjszakai játékra ahol eleve a tac. lámpa rajta van meg a tracer a lőszereknek.
    Csináltam a fegyóra 1 plusz kivezetést nyáron a fegyó tusán kívük van a + akksi télen levezetékezve a karomon keresztül a málhába viszonylag melegebb helyen,hogy tovább bírja.
  • cenobite
    #144707
    Köszi a választ!
  • davidka003
    #144706
    Régiózáras. Csak magyar account-tal megy.
  • Renátó1985
    #144705
    Dashboard - My games and apps- kiválasztod a letöltést amit szeretnél előre venni, megnyomod a "start" gombot és ott feljön eg lista, onnan már tudni fogod. Ha gondolod vegyél fel dead rising 3 nekem is lesz, de csak szentestétől leszek én is.
  • cenobite
    #144704
    Sziasztok!
    Mi lehet annak az oka, hogy nem engedi letölteni a GOW-t a Box-om? Gold-om van, és azt írja hogy "You can't download the game from Your country" vagy valami ilyesmi.
    Pedig nem magyar Gold-om van, e-bay-ről lett szerválva.
    Előre is köszönöm a választ!