176612
banner
  • DarkSector
    #144754
    Mindkettőnek grat, de igen az hogy Xbox kevesebb helyen kapható és DRÁGÁBB, ahoz képest elég állat.

    Ahoz képest hogy mekkora hadjárat volt a Microsoft ellen szinte meg sem látszik eladásban.
  • Totti5
    #144753
    A Microsoft bejelentette, hogy az eladott Xbox One konzolok mennyisége világszinten átlépte a 2 milliós határt - 18 napra volt ehhez szükség. A redmondiak eddig egyik Xbox géppel sem tudtak ilyen jól rajtolni, ráadásul a fekete péntek során is az Xbox One volt a legnépszerűbb konzol a tengerentúlon.

    Összehasonlításként: a PlayStation 4-ből 16 nap (illetve Európában csak 2 nap) alatt 2.1 millió példány fogyott - igaz, némileg nagyobb piacon, mint az Xbox One esetében, a Microsoft gépe ugyanis jelenleg csak 13 országban elérhető.

    Szép startot vettek!
  • Shan
    #144752
    Már nem azér' de nem az volt a NAGY bejeltés-són, hogy az xo-ra milyen fasza játékot fejleszteni, és hogy sokkal olcsóbb lesz majd, mint a 360-ra? Ehhez képest 17.000. zsír.
  • Muttley
    #144751
    a lompost ne verje ki közben?
  • Muttley
    #144750
    ja és sima járást, egyenletes hűtést, örömteli használatot
    hozzá
    sok örömet a "kicsi"-hez :)
  • Muttley
    #144749
    azt Harlekinnek v. vgnek köszönd
    nekem elég "csak" az enyhe téli napokat ;)
  • constellus
    #144748
    kaptam választ máshonnan, mehet a delete:D
  • constellus
    #144747
    Hali srácok az lenne a kérdés hogy ha diablo 3-zok spannal xbox 360-n és ö PC-n akkor össze tudjuk hozni vagy külön vannak a szervezek?
  • apatiattila
    #144746
    Sziasztok!
    Érdemes szerintetek még Xbox 360-t venni? Most a Media Markt webshopjában láttam, hogy van egy xbox 250giga,kinect+Két játék! Kiütni nem szeretném, mert a Forzat online szeretném játszani! Meddig lesz aktív az online rész 360-nál? Köszönöm!
  • Shan
    #144745
    Engem már leb*sztak, hogy az GeOW. :))
    Az Outland jó kis platformer, de bazinehéz szerintem. 5G-t sikerült benne szerezni - mondjuk én béna vagyok, asszem.
  • TomStorm
    #144744
    A GOW-t lehet letölteni gold tagsággal,mást nem,igaz?
  • TomStorm
    #144743
    Nekem nem kell bemutatni a PC-t.Nem egy high-end gépem volt.15 éven át vertem el rá a pénzt és most jól esik már pár hónapja ezen a b....tt nagy plazmán játszani úgy,hogy pénzem is van másra és nem utolsó sorban gta5 is megy,jaaa szabadság,csitert keresve se találok.
  • Seth
    #144742
    Nagyon jó
  • Botond #144741
    Outlandot én kihagytam. Jó az?
  • Botond #144740
    Magyarban is ennyi.
  • Dobronski
    #144739
    PC-nél nincs szabadabb dolog. :)
  • TomStorm
    #144738
    Hát ez simán megérte a pénzt.A másik használhatatlan volt hiába ingyenes.Most nincs PC csak telo+ez.
    D3 co.op mentem az elöbb nagyon zsír; imádom ezt a játékot nem is tudom eddig miért nem játszottam.
    Fizetek a live-ért mert megéri
  • Macccy
    #144737
    Jóóság az a TéVé papa, kurvára csorog is a nyálam az ilyen SOK-in-1 cuccokra! PC meg ... hagyjukmááááá könyörgöm azt a megsárgult 500Wos írógépet békében! Nálam ugyan az aájfóón váltotta le a Pécét (kivéve filmletöltés, egyelőre lusta voltam bármit kezdeni a kérdéssel), de én is a négy éves tévémen nyomatom a filmeket már kizárólag és csakis a boxon játszom, ha játszom. Komolyan mondom a tenyerem verejtékes lesz és a derekam megfájdul már csak attól, ha be kell kapcsoljam a PéCét .... brrr ...
  • gduck
    #144736
    Ha ez igaz, akkor ez jó hír, bár LIVE-on a minap még ott volt az apró betűs részben. Remélem csak benne felejtették ;)
  • bluesfool
    #144735
    De azóta ezt meghosszabbították : http://www.gamechannel.hu/cikk/hirblock/a_microsoft_jovore_is_folytatja_az_xbox_360_games_with_gold_programjat
  • Harlekin
    #144734
    Mire,hogy bele kössed az xboxot és a pc-t rákössed a 47es ledre vagy mire?

    Szerintem meg az a jó,hogy beleülök a kanapéba benyomom a tv-t majd bal kézzel magamhoz ragadom az xbox controllert és ha kíváncsi vagyok az sg-n a sok sületlenségre elengedem a jobb kezemmel a controllert és megmozgatom a tv távirányítót és nyomok 1 gombot és már látom és írhatok is sg-re +ba,ha akarok akkor játszok is közbe.Majd ha beleuntam sg olvasásába esetleg guidot is nézhetek gamához.Majd ha eljön az idő nézhetem közbe a híradót és játszok is,ha nincs érdekes hír.Vagy csak szimplán tv nézés közben fogadom a skype hívást.Mindezt úgy hogy a kezemen kívül más nem mozdult...De aki nem akarja érteni az ne értse.Az használjon 5 különböző eszközt erre a pár dologra és rakja mindet maga köri kényelmi szempontból.
  • gduck
    #144733
    Ezt a 7 ingyen játékot honnan veszed? Az apró betűs rész szerint a havi 2 játék/GOLD december 31-ig tart!
  • Dobronski
    #144732
    erre jo a PC :D
  • DarkSector
    #144731
    Jah Renew-re viszont oda kell majd figyelned! :D
  • davidka003
    #144730
    Csinálsz egy profilt nem opció? 1 hónap GOLD jár USA profilhoz. Paypal-t vagy bankkártyát mondjuk meg kell adni de nem vont le nekem pénzt érte.
  • DarkSector
    #144729
    kábé. :D
  • Tinman #144728
    Magyar régióban vagyok, ott van pénz is még pontokból, migrálni nem merek, hátha lesz jóság karácsonykor.
  • davidka003
    #144727
    Nálam jelenleg is akciósak az AC3 DLC-k egyébként.

    pl:
    Assassin’s Creed® III The Betrayal $4.99
    Assassin’s Creed® III The Redemption $3.99
  • Harlekin
    #144726
    Mint ahogy ezek szerint több ezren akik ezt így használják ellentétben azokkal akik ezt valamiért nem.
    De biztos ezeket csak és kizárólag azért rakták bele azokba a dolgokba amikbe belerakták mint pl tv,hogy azok fikázhasák akiket nem érint vagy nem érdekel és bizonyára nem azért hogy azok akik használják élvezzék!
  • DarkSector
    #144725
    Beyond 622.5 ft nálam. :D
  • davidka003
    #144724
    Bőven kihagyható az AC3 DLC.
  • Tinman #144723
  • davidka003
    #144722
    Illetve megleptem magam 3 havi GOLD-al úgyhogy március 19-ig van GOLD-om. :D
    7 ingyen játék lesz még addig. (havonta 2)
    Talán lesz valami jó de multizni vettem.
  • Tinman #144721
    3/4 éve várok AC3 DLC akcióra... tegnap este volt kb. 4-5 órán át. Ma reggel már nincs. Rohadj meg MS.

    Erről az akcióról honnan kellett volna tudnom? -.-
  • davidka003
    #144720
    Na nálam ezek lettek véve: (USA Live-no vpn)

    COJ: Gunslinger 827 Ft
    Beyond: Good and Evil HD 544 Ft
    Outland 544 Ft


    Outland XBOX360 XBLA teszt
  • DarkSector
    #144719
    Te amúgyis különleges ember vagy, mondhatni egyedi, nem csodálkozom. :D
  • Harlekin
    #144718
    Mitől lenne az!?

    Speciel mióta meg van az új tv be se kapcsolom a PC-t...
    Jelenleg is assassinezek boxal és 1 gombnyomással az sg-n vagyok és írok és közben látom a játékba az eseményeket.Baszott jó dolog az hogy 1 eszközön szinte minden azonnal kéznél van.
  • DarkSector
    #144717
    Meg tévén meg mobiltelon is. :D
  • arty
    #144716
    De nem is kellett érte fizetned.

    (konzolon böngészni meg továbbra is kínsz*rás :D )
  • Totti5
    #144715
    Kösz, akkor elindítom hátha.