176612
banner
  • davidka003
    #144956
    Nincs magyar nyelv boxra. Sose volt.
  • 0Diaz0
    #144955
    Sziasztok srácok! Egy kis help kéne!

    Az a helyzet,hogy az egyik ismerősöm megkért hogy segitsek neki nyelvet váltani egy xboxon... ezzel nincs is semmi baj,csak a nyelv beállításánál nincsen magyar nyelv.. ( hiába van minden frissités leszedve hozzá + fentvan liven ) Ebben tudnátok nekem segíteni? Mert a saját xboxaimon,mindegyiken volt magyar nyelv.. Neki épp minden lehetőség kintvan,csak magyar nincs.. O.o
  • TomStorm
    #144954
    Én Forza 4-et tervezek beszerezni.Horizon demo nem tetszik de FS4 annál inkább
  • Titi28
    #144953
    Én is meglepődtem, hogy milyen jópofa a Lego Gyűrűk Ura! Egyik barátom kisfiának meg is vettem Xboxra és még vettem mellé neki egy ilyet is : http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/LEGO-Hobbit-79002-A-Wargok-t%C3%A1mad%C3%A1sa,103952,492579,1068661.html?langId=-19
    Lego Hobbit :D Ha most lennék gyerek.. :D
    Amúgy ajánlom figyelmetekbe a Media Markt oldalát, sok az akciós Xbox termék, és ingyen van a házhoz szállítás decemberben! Szóval tessék szépen megajándékozni magatokat valami Xbox játékkal :)
  • Renátó1985
    #144952
    Utoljára mondom el , hogy ne ólálkodj a házunk előtt kamerával! Megértetted?
  • Renátó1985
    #144951
    A forza 5-ben is van csak nem lehet előhozni :). Ahogy a 360-nál is gondolom a one-on is akkor lenne magyar, ha a location-t magyarra állítod, de ilyen lehetőség nincs. Csak azok az országok vannak a location-ben ahol hivatalosan kiadták a gépet. Remélem ezt később javítják.
  • Tomka80
    #144950
    Valami infót tudnátok adni a problémámra? Vagy hogy merre keressek megoldást? ;)
    Köszi
  • Totti5
    #144949
    Lemezes is magyar!
  • arty
    #144948
    köszöntem, beruháztam egy FH season pack-ra!

    erre
  • Botond #144947
    És most nézem, hogy az xbox1-es angol liveon megvehető és letölthető AC4ben van magyar nyelv. :D
  • Botond #144946
    Én a karibos leárazását várom nagyon. Tavaly lemaradtam róla. :(
  • vg
    #144945
    Lego gyűrűk ura nagyon jó, alig várom a folytatást!
  • Botond #144944
    Napi akciók liveon:

    borderlands2hözultimate vault hunter pack ingyen (csak 11 max szint emelést ad)
    Lego gyűrűk ura féláron 3k
    forza horizon és season pass is féláron (előbbi 6,5k, utóbbi 3,5k)
  • Harlekin
    #144943
    Így karácsony előtt nem is rossz!Lehet Én is összeütök valami CODost!



  • arty
    #144942
    majd véleményedre kiváncsi leszek :)

    (szerintem is NAGYON rendben van!)
  • Harlekin
    #144941
    Na az fasza!Most sütöttem ismerősömnek és akkor ezért nem megy neki!:-S
  • Totti5
    #144940
    Battlefield 4 Is Unplayable On Xbox 360 4GB Slim Models
  • Harlekin
    #144938
    Gyors kérdés!!!!!
    360 on a BF4 nem megy HDD megléte nélkül???

    Tehát nem indul el egy 4 gigás boxon,mert nem engedi telepíteni penre a dolgot?
  • Tomka80
    #144937
    Sziasztok!

    Gondom van a Boxommal.
    Elég gyakran azt csinlja ,hogy bekapcsolom ,elkezdenék játszani vagy akár játszhatok is pár percet és kikapcsol magától a gép.Csippan egyet, majd villan 3x a leg a power gombnál.
    Ezután visszakapcsolom, sokszor be sem tudok az accountomba lépni és kikapcsol. Ezt csinálja 4-5 alkalommal de utána megy rendesen.
    Tudtok valami mondani ,hogy mitől lehet?Esetleg mi lehet a megoldás?Visszaolvastam jópár oldalt de nem láttam ilyen hsz-t.
    Köszönöm.
  • Totti5
    #144936
    kiváló játék!

    Az a faszparaszt meg álljon neki a 2. résznek teljes gőzzel!
  • davidka003
    #144935
    FEZ 540 Ft-ért megvéve. (USA)
  • TomStorm
    #144934
    ja csak áthelyezni lehet azt engedte.Szerettem volna ha megmarad régebbin is de mind1 így is megteszi
  • TomStorm
    #144933
    Hi.Felhöbe mentés,hogy lehetséges mert copy módot nem engedi.
    HDD csere van kellenek a mentéseim
  • Myselor
    #144932
    te beteg vagy
    de amúgy kinek mi.és ne felejtsük el hogy egy kicsi lánykáról van szó.szerintem rayman elég veszélyes húzás lenne.:D platformereket inkább ne ,kinecten való bohóckodást ajánlok inkább,mint a Disney Adventures,meg ilyen tánci tánci programokat:)
  • Waczkor
    #144931
    Időben el kell kezdeni a tréninget,hogy ne legyen később belőle gond:)

    Nem tudom engem nem húzott fel egyszer sem a rayman,nálam a fifa ami magasan viszi a pálmát,az olyan szinten felbasz hogy ha egyedül vok üvöltök mint a fába szorult féreg.Ha nem törtem volna már szét 3 kontrollert,akkor már a mostanit is darabokra szedtem volna.
    Így viszont 3 széttört kontroller után sikerült a terápián elérnünk azt a szintet,hogy belássam a problémát és ne fajuljon tettlegességig a dolog,így marad az üvöltés:)
  • Myselor
    #144930
    csak nem igazán egy picilánynak való,rommá idegelné magát rajta,még egy felnőtt is ketté törné a controllert miatta
  • arty
    #144929
    jaja, de csakis ománit!
  • Waczkor
    #144928
    Raymant is bedobnék én a kosárba,aranyos,nagyon szép és jó zenék vannak benne.
  • gduck
    #144927
    Nem táncos, de pl. Toy Story 3 ;)

    UI: amúgy meg mindenképp egy KINECT ;)
  • Waczkor
    #144926
    Értelem és történet nélkül még mehetne,de annyira bugos hogy még a verba lemezt is sajnálom hogy elhasználtam.
    Amatőr banda
  • Myselor
    #144925
    nemtudom hogy ez miért lep meg bárkit is
  • arty
    #144924
    pont a viva pinatat nem "irod" fel?!
  • vg
    #144923
    Need For Speed Rivals: első 10 perc után: első harminc perc után: első másfél óra után: A játéknak az ég világon nincs semmi értelme. Se történet, se semmi. Ez igen, igazi nextgen cucc!
  • Tinman #144922
    Csárdás, keringő, salsa ilyesmi.

    Kislánynak a kacsatánc a tuti.
  • Muttley
    #144921
    kameo, castle of illusion felírva :)
    mi van olyan zenés, táncos, amihez NEM kell kinect
    és JÓ is?
  • arty
    #144920
    75%ot kapott volna, veszem tutira!
  • Tinman #144919
    +Castle of Illusion... most akciós éppen.
  • arty
    #144918
    tudni kéne mekkora videogamer :))

    kameo (6 éves lányomnak nagyon tetszett, bár játszani nem tudott vele)
    viva pinata (az első ráadásul magyar szinkronos is!)
  • Muttley
    #144917
    9 éves kislánynak, aki szeret énekelni és táncolni
    kinect nincs nekik
    (engem kértek meg, aki full-zokni ehhez a korosztályi témához :)
    mit javasoltok neki X360-ra?
  • arty
    #144916
    spelunky 947ft
    fez 622ft

    korrekt!