176612
banner
  • Tinman #145037
    Bully k. jó! A másik kettő nevetségesen drága.

    Majdnem Day1 vettem anno D3-at PC-re, 10k volt...
  • Tinman #145036
    Iróniát vettem! :-D
  • Botond #145035
    Na ez a dilemma. GTA5 meg Diablo3 le van árazva 33%al. Előbbi 13k utóbbi 12k. Meg Bully 1200 vmennyi.
  • Totti5
    #145034
    Max: The Curse of Brotherhood fantörpikus cucc. Trine minőség! Gyönyörű, fizikai "puzzlék" + semmi harc, csak a környeztetet lehet használni az ellenfelekkel szemben is.
  • Harlekin
    #145033
    mitől bannolnának le???A boxod se fog róla tudni hogy használod mivel ő azt hiszi hogy 1 vezetékes kontroller van beledugva!!!!
    maximum 1 perc beállítani.
    Végül is semmi mást nem teszel csak annyit,hogy van 1 alap beállítás 1 fix.
    Példa gyanánt a bill F gomb a kontroll RT gomb.
    Na most benyomod ESC gombot nyomva tartod és rányomsz az F gombra majd ezután pl az egér bal gombra ezután ESC elenged és az RT már az egér ball gombon van.Ezt eljátszod minden gombra és kész.Utána még finom érzékenységet tudsz állítani a +- gombokkal és az ESCel együtt.Ha minden kész akkor benyomod az ESC és az F1 gombot és el is mentette oda.Tehát nálam a COD F1 en van.Mivel soha semmit nem változtatnak lényegében az irányításba ezért ha bármi codal játszok csak benyomom az F1 et és már kész is BF ek F4 en vannak és így tovább.De ha bár mi új dolog jön max 1 perc beállítani kb annyi idő mint a kontrollerbe elemet cserélni.
  • Botond #145032
    És tényleg minden játéknál újra kell kalibrálni mindent? Mennyi idő meg macera ez? :D
  • Harlekin
    #145031
    xfps amit ismer a 360 és tudja a box kontroller emulálást viszont ezen található 1 teljes értékű playstation 2 csati amibe belemegy a sjf és ezzel lehet nagyon finoman hangolni az egér mozgást. XFPS en csak potméteres állítási lehetőség van ami hagy kívánalmakat.Tehát végül is van 1 nagyon drága ps2 es átalakítóm amivel a nagyon olcsó eszközkezelőt használhatom...
  • Botond #145030
    És az egész pontosan mit csinál? Plusz semmivel nem okosított xboxot lebannolhatják ha egyiket vagy másikat vagy mindkettőt használom?
  • Harlekin
    #145029
  • davidka003
    #145028
    Smart Joy Frag
  • Botond #145027
    Mellesleg az az SJF micsoda? Az xfps-t megtaláltam, de ez az SJF nem tudok rájönni mi lehet. :D
  • Harlekin
    #145026
    Ja nem is izgat annyira már lesz amikor lesz...Nem pár napra veszem tehát lesz bőven időm vele majd gamálni.
  • Botond #145025
    Az angol lenne a hivatalos nyelv Bécsben? Én azt hittem a német, azért használtam a német nevét a településnek. :D
  • Macccy
    #145024
    Ja meg tudod mi jutott még eszembe erről a One dologról, Harli? Hogy azért se feccölj szerintem bele túl sok energiát, hogy nehogy utána emiatt csalódj! :( Úgyértem a "befektetés" arányában! Mert ha rámegy 35 liter benya plusz időd és energiád és ne adj Isten kibontás után kattogni kezd az olvasó, akkor tuti beleakasztod az udvarról a csákányt .... legalábbis én ezt tenném! :)
  • Macccy
    #145022
    "low poli textúra" nincs, inkább mondd szépen magyarul rendesen, hogy "ácsmány" vagy "homály" az a fos! :)

    Jaj mivan veletek srácok ... Mint Botitól a Wien-ben is hiánycikk. A Bécs pont ugyanannyi leütés, de ha mindenképpen nemzetközi akart lenni, akkor becsületes neve Vienna ;)
  • Harlekin
    #145021
    fasza
  • Moby
    #145020
    >úgy se multizol online

    De igen.
    Vagyis most épp multizNÉK, ha nem tenné épp szájba a édes szülőanyukáját - aki nem mellesleg vélhetően prostitúcióból tartja fenn magát- az internethálózatával a szolgáltatóm.
  • Harlekin
    #145019
    Elvileg menni fog mert ps3 on is ment.De aztán téged ez semmibe nem érint úgy se multizol online így nem szerez senki előnyt veled szemben.
  • Moby
    #145018
    Remélem ez a fos sosem fog működni ps4-en.
  • davidka003
    #145017
    Shoot Many Robots hihetetlen milyen igénytelen grafikával rendelkezik. Iszonyú low poli textúrák.
    Kb 10 percig érdekes a játékmenet is.
    Törlés lett a vége könnyen.

    De legalább akkor a GOLD-osok kapnának jobb akciókat. Mostanában az se volt.
    pl lehetne, hogy mondjuk Forza Horizon 15 dollár akcióban. Goldosoknak meg 12 dollár.
  • Harlekin
    #145016
    Ami nekem van az xfps+sjf az nem tökéletesen pc mozgást eredményez sajnos benne van a kontrollernek a gyorsulása.De számomra egyszerűbb volt ezt a dolgot megszokni mint a kontrolleres célzást fpshez.
    Most megrendelem majd ezt a cronusmax cuccot,mert erről áradoznak,hogy teljesen tökéletes pc mozgást eredményez.Mert ez a régi nem lesz jó x1 hez így mindenképpen kell az új.De ha meglesz akkor majd úgy is írok róla...
  • Falkon
    #145015
    Nekem ennyi is bőven elég! :) Köszönöm szépen! :)
  • Renátó1985
    #145014
    MAjd Harlekin kolega kifejti pontosabban ha van kedve :).
  • Renátó1985
    #145013
    Kell hozzá extra kiegészítő, ha csak úhy rákötöd a bill.-t és egeret nem fog működni, de az extra kiegészítővel sem oylan lesz mint pc-n.
  • Falkon
    #145012
    Bocsi, szar a telefon....
    *Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne, hogy boxon billentyűzettel és egérrel játszani ugyanolyan mint PC-n? Gondolok arra hogy vannak e késések, automatán rááll az emberre? COD és társai a lényeg! :)
  • Falkon
    #145011
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne, hogy boxon billentyűzettel és egérrel jàtszani ugyanolyan mint PC-n? Gondolok arra hogy vannak e késések, automatàn rààll az emberre? COD és tàrsai a lényeg! :)
  • Harlekin
    #145010
    Igen,hogy basznák meg,de az első nap már az alap gép nem volt rendelhető délutánra meg az összes normális bundle is no stock volt csak a fifa letöltő kodosok voltak plusz a lego gamásak meg a hozzá adott 12 havi goldal és a többi verzió meg + 1 BD filmmel.Amik szintén nem játszanak számomra.
    Vagy simán kell alap gép és 2 gamát veszek hozzá azok meg a forza és dr3.Nem baszakodok azzal hogy megveszek 1 olyan gamával ami kicsit se érdekel vagy már 360 on szénné játszottam és szarakodjak az eladással.

  • Botond #145009
    Tinman! Minecraft nap van! Féláron van, meg az x tucat dlcje is! Ki ne hagyd! :)
  • rastaman
    #145008
    nincsen határ, szabad európa van :D
  • Waczkor
    #145007
    Asszem amúgy game.co.uk kapott nagyobb adag boxot,írták hogy leszerveztek egy nagyobb szállítmányt még pont az ünnepekre.
  • Harlekin
    #145006
    Ezért agyalok ennyit rajta,mert tudom,hogy itt vannak ezek a lehetőségeim és csak ki kell várnom.Ha ezek nem lennének már rég itthon lenne a 173000 es KSZes gép.És még ezek ellenére is rajta voltam azon,hogy elhozom az expresszbe hirdetett Pécsi boxot 159 ér +10 ér ryset és adott a srác hozzá 1 profilt 2 gamával cod és F5,na ez megérte volna még így is számomra. 2 rohadt órával hívtam később mint ahogy oda ígérte másnak aki csak másnap ment érte pedig Én még aznap este lementem volna.
  • Harlekin
    #145005
    Ausztriába a box ára 499 euro a normális boltokba!Olcsó euro és mindig van!Tehát 499x299=149200 ma! Unokaöcsém havonta hazajár elhozza.

    UK be 429 font Én tudok 320 forintér fontot,mert 1 fontos érmékbe van.Tehát 430x320=137600 igaz erre rájön 7200 forint ha csomagba akarom hazahozatni.De anyósék februárba jönnek és akkor ingyen jönne haza.

    tömören!
  • Harlekin
    #145004
    off
    Londonról jut is eszembe.
    Találtam 2 képet!
    Itt lehetett volna válogatni volt pár tuti járgány!
    Ebbe a kirakatba meg hasonló nagyok kreatív dolgok voltak!

  • piamania
    #145003
    Megosztanád velem, hogy honnan jutsz hozzá 150 alatt?Persze, csak ha publikus.
  • Botond #145002
    Ezt nem tudtam, hogy Wienben is hiánycikk. :(
  • Harlekin
    #145001
    Londonba NEM kimondottan ez miatt mentünk,hanem barátnőm testvérének volt a 16. szülinapja és nem találkoztunk már velük 1 éve.Ez volt a fő cél!
    Plusz nagyon nagyon olcsón tudok fontot amiért nagyon megérte volna onnan.

    Bécsről annyit,hogy unokaöcsém kint él és 3. napja próbál,de nem tud szerezni,mert nincs és csak előrendelést vesznek fel Január első hetére...
  • Botond #145000
    Én nem is értettem alapból ezt a Londonba repülést. Bevágod magad a kocsiba, aztán Bécsből hozhatsz 2 tucatot is, és lokális nagyker lehetsz. Még az áfat is visszaigényelheted a határon. :D
  • Harlekin
    #144999
    THX!
    Ja láttam,de ha eddig kibírtam akkor most már nem fogok csak azért is drágán venni,hogy legyen...
    Nagyon jó lett volna az ünnepekre,de nem mindenáron...Amit lehetett megtettem érte,hogy reális áron legyen.Angliából,vagy Osztrákból is ha realizálódik a helyzet 150 alatt jutok majd hozzá úgy,hogy ide is kerül hozzám.Nem fogok minimum 2 játék árát pluszba kifizetni itthon csak azért hogy legyen ez biztos...
  • Botond #144998
    Ja, már látom screenshotokról, hogy az is az, féláron 2k, többi negyeáron van. Mortal 623 Ft, virtua fighter 947,5 Ft, street fighter3 is 947,5 Ft.
  • Botond #144997
    Verekedős nap van, streetfighter, mortalkombat, virtuafighter akciós, plusz soulcalibur2 ( lehet ez is verekedős, ezt nem ismerem).