176612
banner
  • Harlekin
    #145077
    Ki kérem magamnak a szerszámom garbós így nem lehetek kampós orrú!!!
  • Harlekin
    #145076
    Nem hihetetlen sajnos,mert a vége nem az "olcsó" megoldások közül lett. Platinumba leledzett 1 plusz darab,csak ezért lett.Na de spongyát rá a lényeg az hogy megvan...
  • Botond #145075
    Kissé hihetetlen volt, hogy karácsony előtt sehol nem kapni, gondoltam, hogy a család csak megvezet. :)
  • Harlekin
    #145074
    De igen!
    Majd mesélek!

  • davidka003
    #145073
    Londa zsidó gazember. :D
    Nekem csak 360 van de arra is annyi játék van, hogy 1 évig elég lenne ha nem vennék többet. :D
  • Macccy
    #145072
    NEMMMONDOOOOD !!?!


    Jó játékot és BOLDOG KARÁCSONYT mindenkinek !
  • Botond #145071
    Boldog karácsonyt!

    Ma kapott 33% offot a wolf among us season passa, 2540 Ft így.
  • Totti5
    #145070
    Csak elcsáboltál:DDD

    Nem tudom mennyi volt, amikor engedte már indítottam is el.
  • TomStorm
    #145069
    Kellemes Ünnepeket!
  • Harlekin
    #145068
    Hi!

    Neked mennyi alatt rakta fel a dead risinget,mert nálam 45 perce rakja és még csak 92% nál tart....

    Igen igen nagyon jó gyerek voltam és betolta a fa alá a Jézuska a XO-t.

    És ezúton is mindenkinek szeretnék hasonló nagyon boldog, meghitt,kellemes és örömteli karácsonyi ünnepeket kívánni.
  • Totti5
    #145067
    Hogyne!!!
  • heady
    #145066
    En azt mondom, hogy boven van igazsag a 6 pontos tesztekben is, viszont a kor kihasznalatlansaga miatt kihagyhatatlan darab szerintem, es lazan szemet lehet hunyni a hibai felett.
  • Renjike
    #145065
    Engemis csak azért érdekel mert ott azt mondják ásznak és semmit nem tudok a játékról soha nem voltam nagy playstationos :) (bár az első konzolom PS2 volt de akkor az volt az egyetlen alternatíva)
  • TomStorm
    #145064
    Biztos van ha érdekel ilyen futurisztikus lövölde.Engem annyira érdekel grafikája mint maga a játék-.-
    Sokan ájúldoznak graf.-tol tehát az biztos,hogy ott van
  • TomStorm
    #145063
    Brutál.
    És ezt a játékot húzták le!?
  • TomStorm
    #145062
    D3-at nyugodtan megveheted.Nagyon sok ideig le tud kötni és konzolon fantasztikus játékélmény olyan grafikával amihez nem kell Next-gen ami teljesen jó X360-on.
    Co-op utolsó Act után már nagyon kell átlépve ugye egy másik nehézségi szintre ill.új karakterre.
    Láda közös tehát acc.-ra van,craft is szintén meg a gold.

    GTA5 is szerintem rendben van ezen a gépen ehez se kellene nekem új konzol.
    Én mindent lezröl játszok és semmiféle irritáló grafikai bug/játékélményt befolyásoló dolog nem jelentkezik D3 sem GTA5 játéknál


    AC4 viszont már igényli ez látszik is grafikán,fizikán egyaránt
  • Renjike
    #145061
    Nextgen másik legszebb játéka (Killzone) van ilyen szép?
  • Macccy
    #145060
    Vaóóóóó Akárhogy igyekszem tagadni a nextGen létjogosultságát (még mindig faszán elvagyok a kimaradt 1-2 éves AAA x360 játékokkal) vagy megmagyarázni magamnak, hogy "az nem akkora nagy szám" ... de ez a gameplay, ez a látvány, a tűz és fény effektek, a depth-of-field és úgy az egész összhatás ... Szóval bejövős ez baszki, mégiscsak rendben van. És még ha konkrétan ez csak egy tech-demó is lenne, akkor is durva filmes epik cuccokat tudnék elképzelni!
  • izirajder197366
    #145059
    Helló. Valaki nem tologat Skate 3 multit? Ha valakit érdekelne:IziRajder25
    Boldog karácsonyt. :)
  • Myselor
    #145058
    köszönjük és neked is ^^ ez a csaj mindenkihez eljön? mert akkor már tuti az lesz
  • Totti5
    #145057
    Békés, Meghitt Szentestét, Szép Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!
  • arty
    #145056
    elvben én is szívesen kivártam volna a currgen verzát, sajnos a gyakorlatban elcsábultam egy jóáras, lemezes példányra, prevgenre :))

    (ac4 nekem is vagy ps4 vagy pc és lehet h a dio3 is átcsuszik - bár az szvsz nagyonis vállalhatóan néz ki a prevgen gépeken is)
  • Botond #145055
    Egyébként mivel a 4-et se vittem még végig, meg igazság szerint a san andreast se, szóval ha tudnám, hogy lesz x1re (meg dió3 is), akkor ac4 mellett ezt a két címet is elnapolnám arra. Ott tuti nem lenne gond ilyesmivel, ami hardverre vezethető vissza.
  • Renjike
    #145054
    Wolf ingyenességének örömére megvettem a Walking Dead epizódokat :)) (még tart a múlt heti leárazás)
  • arty
    #145053
    tárgyak, texturák későn jelennek meg (pl ha autózol ez komoly gond is tud lenni)

    eddig az volt a megoldás, hogy az egyik lemezt a hdd-re, a másikat egy usb pendrivere tetted
    GOD esetén erre nincs lehetőség, ott "mindkettő lemez" a hdd-n lesz -> popup

    amit nem tudok, h pecselgette e a problémát az RS, vagy úgymaradt... :/

    (PSN verzánál dettó megvan a probléma, sőt ugytudom ott még durvább)
  • Falkon
    #145052
    Rendben, köszönöm, majd figyelem! :)
  • Botond #145051
    Eredeti játék topikban ekézte hosszasan a minecraftot... :)
  • Botond #145050
    Popupoló alatt mit értesz?
  • Seth
    #145049
    Aztán végül hogy sikerült, cserélték a lemezt vagy egyszer csak beolvasta a gép ?
  • arty
    #145048


    örülök, hogy a szép körítéshez játék is társul, hiszen a (távoli) jövőben mindenképp tervben van
  • Totti5
    #145047
    Szóval: hardon ha rosszúl védekezik az ember 1 másodperc alatt lekaszálják. QTE nincs,legalábbis így az első 20 percben nem láttam, a kivégzéseket te irányítod, ami nem QTE, hanem az lesz amit te nyomsz. Védekezés, pajzs támadás, sima támadás + elugrás. Egyszerre több enemy is rádtámad, tehát ha egyiket gyalulod, akkor a másik simán hátba állítja a bökőt, így erre is figyelni kell. Folyamatosan kell mozogni, helyezkedni, védekezni, támadni. Rendben van ez, talán később még más is lesz benne.

    Grafika a környezet és az egész körítés, a kor az
  • arty
    #145046
    én NBA Jam-et rántottam be, 950et megért - párszor biztos elökörködünk vele haverokkal
  • arty
    #145045
    az én detektorom Botond esetén nem jelez :(((
  • arty
    #145044
    vegyél fincsi popupoló lájvos gta5öt 13ezerért, megérdemled! (meg az összes god-harácsoló, aki támogatja a tulárazott piacot)
  • davidka003
    #145043
    Nyilván.
  • TomStorm
    #145042
    Csak az elsö rész ingyenes mint Walking Dead játéknál?
  • davidka003
    #145041
    Shadow Complex lehetne már 5 dollár.
    Ahogy nézem én most se veszek semmit.
    Brothers: A Tale of Two Sons megérheti esetleg az árát.
  • davidka003
    #145040
    8700 Ft USA Live-on a Diablo 3 és a GTA V.
    Just sayin'...
  • davidka003
    #145039
    Akciók
    The Wolf among Us ingyenes.
  • Botond #145038
    Drága, drága, a három együtt annyi, mint a családi pótlékom. :D
    De a türelmetlenség pénzbe kerül!