176613
banner
  • Totti5
    #145118
    Azért az előző TV sem volt rossz, a FULL HD Sony. Nyilván ennek szebb a képe, EDGE led ( az nem az volt, s ennél 4szer vékonyabb ), új fejlesztés, többet tud, okos3Ds meg minden:)
  • arty
    #145117
    azért nálad tényleg jónagy ugrás lehet: generáció ÉS tévéváltás egyszerre :D
  • Moby
    #145116
    Hát az baj.
    Akkor most vigyem a ps4-et, hogy azért lássunk valami nextgent is?


    /nextgen a faszt, itt már csak curr meg prevgen van :)
  • Totti5
    #145115
    Ryse:

    Megérkeztem az erdős részhez. Szikrázó napsütés, vízesés, hatalmas szakadék, nyálkás sziklák, kis folyó, széltől lengedező sűrű aljnövényzet, fák, dzsungel sűrűségű táj. A nyálamban fetrengek... döbbenetesen jól néz ki ( s semmi rece, semmi spórolás árnyékok minőségén stb ) Egyedül a frém lehetne jobb, de hát Crytek...

    Ez ugyan úgy üt mint anno a GeoW 1. Óriási az ugrás a 360 legszebb játékaihoz képest is. Remélem a Crytek csinálja már a következő játékot az MSnek!

    Hogy fog kinézni a Halo 5? ha minimum így akkor már bepissantok!
  • arty
    #145114
    ugy oké

    de.... de nekem ez így nem oké! mi az h a meglevő pénzt az accomon nem tudom elkölteni "normálisan" ?!?!?! :(
  • Totti5
    #145113
    Tipp: xboxon vedd, ne a honlaporól
  • arty
    #145112
    azt tudja valaki, hogy amikor veszek egy játékot, miért nem az MS accomon levő 8200ft-ból megy a költés?

    már kitöröltem mindkét kártyámat, de mostmár annyit mond az xbox.com h sry, de nem tudom megvenni a játékot, lévén nincs fizető eszközöm ... WTF MS?!
  • Macccy
    #145111
    Kéne tudnia, de amióta az SG majmai megpiszkálták az oldalt 2 hónapja kábé ... azóta nekem se jelenik meg ITT szinte soha a beágyazott videó! iPhone pedig vazze, semmi THc

    Úgyhogy Tom mellett én is SZERETNÉM megkérni a legnagyobb operatőröket, Tottit, Artyt és aki még szokott szúrni, hogy inkább linket tegyen a feltöltött videójáról!
    Köszönöm felebarátim! :)
  • TomStorm
    #145110
    k...a jó a taunt benne mikor üti a pajzsát,rage-t tölt vagy mi,durva nagyon:)
    Na nézem elölröl megint,thx
  • Totti5
    #145109
    Katt
  • Harlekin
    #145108
    Sajna holnap be kell érned a DR3 al,mert nem tudtam szerezni forzát meg ryset holnapra.forza még lebeg de...
  • Moby
    #145107
    Mer úgy még a gifeket is meg lehetne nézni arm based cuccokon. Ami rossz ugye.
  • Moby
    #145106
    Olyat végig sem merek gondolni, hogy azt a fórummotornak kéne tudnia, hogyha én azt kérem a profilomra, akkor a ubb kódokat ne embeddálja, csak dobja ki linként...
  • Harlekin
    #145105
    Nem tudom mi ezzel a bajod,de nekem hibátlanul fut minden videó a telón(samu adv.)
  • TomStorm
    #145104
    persze maradhat így csak ha nem nagy gond akkor alá egy linkbe is valahogy így gondoltam akkor mikor eszetekbe jut éppen:)
  • TomStorm
    #145103
    Tudod jól ez konzol topik és sokan telefonról,konzolról látogatnak ide amiröl ágyazott videot még mindig nem lehet nézni.
    Ha már nekünk szól konzolra légyszives használja mindenki külön a link opciót.kösz!
  • Totti5
    #145102
    Partraszállás
  • Harlekin
    #145101
    Most teszteltük ezt a 2 gépen egyszerre ugyan azzal a profillal bejelentkezve dolgot és tényleg megy.Elég mókás volt,hogy mind a 2 fülemen a headset és mind a 2 gépen 2 különböző partyba belépve beszélgettem.
  • Totti5
    #145100
    Most esett le hogy nem is kell felvenni, mert az utolsó 5 percet ( vagy amennyit vissza akarsz nézni ) az autómatikusan ott van, így bármilyen vicces, epik, vagy fail momentum megvan 100%osan mindig, csak elő kell hívni, s kivágni azt a részt ami kell, ami pofon egyszerű.
  • Totti5
    #145099
    Most esett le hogy felesleges a felvételekkel bajlódni, mert az utolsó 5 percet bármikor visszanézhetem ( vagy 30 sec, 1 perc, 2,3,4,5 ), aztán ami nem kell csak ki kell vágni, ami szintén pofon egyszerű.
  • TomStorm
    #145098
    A gameplay ami tetszik meg a világ.Graf engem nem kimondottan érdekel már úgy mint régen.Annyi,hogy ne legyen rece meg ne essen szét a kép:)
    De amit látok Ryse vidiket az elég izgalmasnak tünik,mondjuk ez a kor az egyik kedvencem
  • Totti5
    #145097
  • Harlekin
    #145096
    Most nézem a ryse az nem game...Csak egy preorderes játék nélküli tartalma 1 poló meg a doboz.Német volt és ez egyből a címből nem derült ki...
  • Totti5
    #145095
    "Rysen vszeg nyáladzva eldől a tévé előtt :D"

    Nehéz tartanom magam, de nem sokkon múlik:D
  • Harlekin
    #145094
    Lehet csak már úgy lenne!Most találtam ebayen forza codot 7500 ryset meg 3000 csak a nyomingerek nem adják magyarba.Most írtam nekik...
  • arty
    #145093
    nade ezaz ... egy csőjáték csilliómilliórszor szebb lesz, mint mikor a végtelen (komolyan, láttam shotokat, ahol megszámolhatatlan mennyiségben nyüzsögtek) zombira megy el a pova :)

    ha ez tetszik Harlinak, Rysen vszeg nyáladzva eldől a tévé előtt :D
  • Harlekin
    #145092
    Most próbálok holnapra szerezni forza 5-t meg ryset,mert jön Moby és megszól,hogy nem tudja ezeket kipróbálni.Bezzeg nála ps4 en vót minden láncs napján
  • Totti5
    #145091
    Amit láttam belőle az nagyon jól nézett ki. Nagyon sok poligonosak a karakterek ( ilyet prevgenen nem láttál ), éles textúrák, trillió zombi, fényeffektek + árnyékok, dof. Ezek együtt nagyon jól néztek ki.

    Ryse meg állejtős, de az nem is sandbox.
  • Harlekin
    #145090
    igen,igen,nem,nem,ezek szerint nem!
  • arty
    #145089
    - nagyon jól néz ki?? ez az első játék, amit xbonen nézel? ryse megvolt? fm5?
    - ezekszerint nem vagy érzékeny az alacsony frémrátára (észre sem veszed)...
  • Harlekin
    #145088
    Igen!Ez a karácsony eltünteti az ésszerű gondolkodást.
  • Harlekin
    #145087
    Na gyors összegzés DR3 ról!Elsődlegesen nagyon jól néz ki fut mint a veszedelem,beszaratós.Próbálom kihasználni a kinect adta lehetőségeket és valami baszott nagy hangulatot ad pluszba a játékhoz.Elkap a zombi itt rángatózok a kontrolerrel a kezembe hogy kiszabaduljak.Űvöltözök a túlélőkkel meg a zombikkal.(Asszony elővette a bőröndöt hogy elköltözik)Bent a menübe is próbálom hang vezérelni igaz ott kicsit nyögve nyelősen megy,de a dologhoz hozzá tartozik hogy sedrehányi módon kalibráltam a kinectet.
    Az előbb mentem autóval fröcsögött a vér rendesen ömlenek a zombik mindenhonnan és semmi képi akadás pedig annyira részletesen és mimikált a mozgás mindenbe hogy az hihetetlen...
  • Totti5
    #145086
    Képminőségben egyértelmű, ami a felbontásból adódik 900vs1080 viszont éppen tegnap néztem a részleteket, amik brutálisak.

    TVről vannak a képek, nyilván ott helyben jobb ötletnek tünt, de azárt látni rajta amit kell. Csuda dolgok vannak benne, bár ezt látjuk a PCn is pl Cry3, hisz ugyan az a motor, de konzolon a Crysisok ennek a közeláben sem voltak soha sehol. Ez a PCn járatott Crytek motor szint, ami még jobb lesz majd egy következő játéknál, mert nem hibátlan, pl a frémen lehetne javítani, a felbontást is fullHDra feltornázni, de annyira szép az egész játék összhatásban hogy maximálisan szinema expíriensz. Karakterek, páncélok kidolgozása, a fények, a környezet összességében mintha CGIből jönne...


    TVre ráközelítve egy apró tárgy a pályán... tökéletesen tű éles az óra, és leolvasható róla az összes szám


    Ez a kedvencem, a növények megszólalnak olyan szépek




    Pl tele van a pálya falfirkákkal amit az emberek csináltak, a hatalom kicikizésére és mindegyik tű éles.
  • Muttley
    #145085
  • izirajder197366
    #145084
    Kongy: Köszi szépen haha :D már töltöm lefelé. Boldog karácsonyt neked is :)
  • Kongy
    #145083
    Nos, kedves Xbox-os kollégák. Egy "aki kapja marja" karácsonyi ajándékkal kedveskednék nektek, ami egy meglepetés játék Live kódja. PlayIt-en kapták tesómék, de nekem nincs X360-am sajnos, így nektek ajándékozom :) Majd megírhatná, aki megszerezte, meg azt is, hogy milyen játék :D

    Kód: GQ29D-GF6JK-VT6XH-CVXYM-4Y7FZ
  • arty
    #145082
    Igen, a római kor nincs túlhasználva, ezért újdonságnak hathat az összes modell, objektum a játékban.
    Viszont részletességben, képminőségben szvsz a KZ-nek (képek alapján) nincs párja.

    Én mindkettőt felzabálnám, ha tehetném :D
  • izirajder197366
    #145081
    Ki játszik itt skate 3 multit ?
  • Renjike
    #145080
    Hmm csorog a nyálam ide is. :D Nekem a Ryse jobban bejön mert Scifi lövöldét rengeteget látunk és ott nekem a Halo visz mindent , Római kaszabolós témából meg ez az első így egy teljesen új látványvilágot nyújt. :)
  • arty
    #145079
    Nem csak a grafikát értékelték.