176613
banner
  • Moby
    #145158
    >Tehát a 360-as ami tökéletes volt minden téren ezért csak negatívba mehetett a dolog
    Még annak is fölé lehet lőni, lásd DS4. És biztos vagyok benne, hogy még ezt is lehet fokozni. Szóval ez csak simán túlgondolás, túlakarásos elbaszás eredménye.
  • TomStorm
    #145157
    Én meg azt hittem micsoda csúcs kontrollerel álltak itt elö a népnek.
    Kisebb analog kar?Jesus,kinek volt ennyi esze,hogy így tervezze meg.

    Na keresek v.mi összehasonlító vidit.Úgyse lesz lehetöségem kipróbálni..
  • Harlekin
    #145156
    A kontroller számomra is az egyetlen szegmens ami a nem tökéletes kategória.A 360 as kontroller hibátlan volt itt XO-n azt érzem,hogy csak azért változtattak,hogy változás legyen.Tehát a 360-as ami tökéletes volt minden téren ezért csak negatívba mehetett a dolog lehet,hogy csak az újdonság teszi,de most ezt érzem.Zavarnak a kicsi analóg gombák.Már most látom,hogy áprilisra nem lesznek rajta a gumis peremek és recék.
  • Moby
    #145155
    A prev es currgen kontroller viszonylatában kb így áll a dolog most (szerintem):
    XO<DS3<<<<<<X360<<<DS4

    Nyilván más másképp értékeli, de nem hiszem, hogy él ember a földön, aki szerint nem rosszabb ergonomiaiIag, mint a 360-é volt. Ahhoz nagyon elvakultnak kell lenni.
  • TomStorm
    #145154
    Hát arty a legvalószinübb,hogy next.gen-nek is az lesz.Mert,hogy én le nem cserélem az biztos:))
    Elég lesz megvenni a konzolt de még az se biztos.Számomra ez a játék kínálat mind2 konzolon nagyon gyenge meg túlárazott is mind.
  • TomStorm
    #145153
    Mondjuk erre nem számítottam,hogy ilyen a kontroller.Muszáj lesz kipróbálnom.Nem tudom Ps4 milyen de Ps3-as joy-tol rosszul voltam egy megváltás az x360 ismét az után
  • Moby
    #145152
    Azt én leszarom. Ps4-en ne menjen. Remélem a sonynak volt annyi esze, hogy titkosítva kommunikálnak az eszközök.
  • Harlekin
    #145151
    Ez a cucc a mai napig megy ps 3on.
  • Moby
    #145150
    Sonynál is volt ilyen. Fw frissítéssel kibaszkidták az ilyen 3rd party cuccokat. Nyugi, a gép ha akarja látja, hogy az nem eredeti cucc.
  • Macccy
    #145149
    Biztosan nincs már, de nem próbáltam ki. Először azt hittem szórakoztok, mert a net se nagyon tájékoztatott róla, de aztán elővettem a hólapátot és "mélyebbre ástam" egy kereséssel:

    "The snow is only there on Christmas day, so it will be business as usual tomorrow. It is also country specific, so midnight where you are brings the thaw!"

    GTA Online -on volt elvileg csak és nagyon sokan utálták
  • Harlekin
    #145148
    Remélem nem és nagyon nem is tudom mit tudnak rajta letiltani.Az eszköz nem is tudja,hogy nem az eredeti kontroller van benne.
  • Moby
    #145147
    Ismerem, és remélem le is tiltják ezeket a szarokat. Inkább valami hivatalos megoldásban gondolkodom. Majd. Egyszer :)
  • gduck
    #145146
    Itt a hivatalos oldal is :) Cronusmax
  • gduck
    #145145
    Kontroller nem probléma, EZZEL a kis kiegészítővel bármit hozzáköthetsz
  • Moby
    #145144
    Na akkor egy xbone first impression, a "másik oldalról":)
    -gép
    Kisebb és szebb mint vártam. Halk, az alapjárati hangereje kb ps4 szint, de ez játék közben sem változik, míg a ps4 killzone alatt néha hajszárító. Tetszik.
    -kontroller
    Viszonylag sokat vártam tőle, ehhez képest hatalmas csalódás. Egy retek. Az elmúlt 7 év legrosszabb kontrollere. Fogalmam sincs hogy baszhatták el ennyire. Kurvaszar a fogása, kicsi, szaranyag, 1 perc után fárasztó, és a vállgombokhoz csuklóból kell a kézfejemet felfelé feszíteni. Amennyit a ds4 fejlődött előre, annyit az ms vissza.
    -rendszer
    Félkész akárcsak az orbis. De az alapok jók, gördülékeny, stb. Tetszik de a hiányosságokat, akárcsak a ps4 esetében, pótolni kell.
    -kinekt
    Fogalmam sincs, leszarom :D
    -játékok
    Ez sajnos fájó pont, de nem sokat láttam. A deadrising egy kicsit felskálázott prevgenszar, ami szarul is fut, blöe. Kinekt valami (valami jetskis cucc), jól nézett ki, jól futott. Nájsz. Fifa14-ből pár mp-t láttam, az alapján nagyon korrektül nézett ki, és 60fps. Meghát Totti ryse videói odabasznak, ezt majd élőben kell látnom.
    Összességében tetszett, rendben van a cucc, DE valaki csináljon hozzá egy használható kontrollert (mondjuk másolják le a ds4-et), és ha egyszer lejártnak nyilvánítom a MS embargóm, nem kizárt, hogy bebaszok egyet a ps4 mellé :)
  • arty
    #145143
    (prevgen) konzolnak a plazma a LEGJOBB kijelző!
  • Myselor
    #145142
    hát tegnap volt,egésznap az tuti,de most már tényleg nincs,nemtudom mi a fasz volt ez :|
  • TomStorm
    #145141
    Na csekkold le kiváncsi vagyok nálad is lesz vagy sem
  • TomStorm
    #145140
    Pedig új karaktert is kezdtem meg volt update de ennek ellenére sincs.Na valamit kitalálok olyan nincs,hogy itt ne legyen hó.Max még a játékot is újra telepítem:)
  • Macccy
    #145139
    Mi??? MII???? HÓ? Lesz/van hó a GTA V -ben ?!?! Meddig vagy mi?? .... Hol a lemeez ... !!?
  • Myselor
    #145138
    pedig már van hó a gtaban :D nem értem neked mér nincs
  • TomStorm
    #145137
    Ja és várom a havat GTA-ba de nálam rohadtul semmi hó pedig kiöltöztem hozzá xmas hangulatba ahogy a képen is látszik:(
  • TomStorm
    #145136
    Én csak egy "kis plazmához kötöttem x360-at:()
    Mondjuk egy X1 jobban feküdne ott mellette
  • Totti5
    #145135
    Teljes kikapcsoláson vagyok, minek "menjen"? azt a fél percet megtudom várni.
  • Harlekin
    #145134
    Te mire állítottad be?Az energia takarékos módra vagy a készenlétire?
    Készenlétin nagyon jó,hogy benyomod és azonnal a dashon van vagy csak szólsz neki hogy XBOX ON és bekapcsol.Energia takarékoson viszont várni kell mire feláll.
  • Harlekin
    #145133
    Ja néztem Én is.Tegnap maratoni járatáson volt reggel 8 kor elindítottam és este 10 ig ment.Néha játszottam,néha csak partyba beszélgettem töltögettem le dolgokat kinect sprtos jet ski nagyon fasza,ment a skype órákat vidó chatbe.Szal tegnap nagyüzembe ment és állta a sarat és tényleg semmi hangja nem volt.
    Elmesélem bár égő,de a kinectnél,mire Rena elmondta,hogy itt manuálisan kell a döntés állítást csinálni befontam a hajam az idegtől,hogy szar.
  • Totti5
    #145132
    Viszont, a hűtése az nagyon profi. A gép ugyan azon a nagyon halk alaphangon megy mindig és szépen ontja kifele a hőt a tetején a ba....ott nagy hűtőrács felületen, s a hő sem volt érezhetően több 2 órás Ryse után mint ha a Max-ot toltam, vagy minthogy állt a dashon.
  • Harlekin
    #145131
    1 gyors körkérdés!!!!Akarok rendelni ezt a Cronusmax cuccot,de jelenleg sehol sincs,de ha lesz akkor érdekelne mást is a dolog,mert szerintem ha többet megveszünk lehetne alkudozni.
  • Harlekin
    #145130
    Baszódj meg ez nem vhs magno ez szagelszívó jó!!!!
  • Harlekin
    #145129
    De tényleg nagyon jó persze ha valami rögtön és azonnal kell azt inkább a telón nézem.
    Gyors személyes kérdés,ha már itt leledzel.Mikor jöttök,hogy úgy melegítsem a halászlét...
  • Moby
    #145128
    Ámúgy a trine2 3d nincs arra vhs magnóra? Az pl elég kemény 3d-ben, 60 fps-el.
  • Moby
    #145127
    Na azért a netezésre intézünk valami jobb kütyüt, egy darabig még hagyom, hogy bohóckodj a tévén, de a 660 nem ezért kellett :). (A procija amúgy is ugyanaz mindnek)
  • Harlekin
    #145126
    Köszönöm,de a belemet is kihajtotta ez a jézuska,hogy meghozza ezeket.
  • arty
    #145125
    irigylem a jézuskád :D
    az enyém nem volt ennyire bőkezű, közel se :D
  • Harlekin
    #145124
    Zsír!Én nagyon samu párti vagyok ,de nem bántam meg ezt az lg váltást.Engem Moby beszélt rá a 660 ra a 400 hz miatt.Baszott jó ez a cucc Én szinte csak a letöltések miatt kapcsolom már csak be a pc-t.Minden mást a TV-n csinálok eszméletlen jó ez a Magic távirányító hozzá nagyon könnyű vele netezni.
  • Totti5
    #145123
    LG 39LA620S :)


  • Harlekin
    #145122
    Igen nagy volt az öröm és köszönöm.És neked is merry xmas.
  • Harlekin
    #145121
    Új konzolhoz új tv dukál.Én is kimondottan a konzol miatt cseréltem le a régi 40" LE szerias samut az LG 47 LA 660s re.Pedig a samunak iszonyat jó a képe,de az még csak hd ready volt.Meg azért a dologhoz hozzá tartozik,hogy ez ígyjól nézett ki a fa alatt.
    De a teljes igazság az,hogy az asszony kiüldözött a nappaliból-idézem "a sok szaroddal" így csinálhatok magamnak 1 második gyerekszobát.
  • gduck
    #145120
    Nem mondod! Akkor volt öröm :D Jó játékot!

    UI: Kellemes Ünnepeket Mindenkinek ;)
  • Botond #145119
    NBA2K14 a napi akció (12k az "akciós" ár), meg a dlc-i.