176613
banner
  • vg
    #145198
    Szar lehet ilyen felfogással élni.
  • davidka003
    #145197
    Fogadni mernék 1-2 hónap és ingyen lesz Live-on.
  • vg
    #145196
    The Walking Dead Season Two első rész: 10/10

    Megéri azt a 1e forintot. A szar, hogy most jó sokat kell várni a második részre. Venném az ilyen cuccost minden héten.
  • Botond #145195
    Gugli első találat...
  • gduck
    #145194
    Linket dobjál róla, mert én nem találom :(
  • Harlekin
    #145193
    Jó!Itthon vagyok és összesen ha 4 órát játszottam...Minden más baromságot kell csinálnom,mert a szokásos irányított szabadidős elfoglaltságba veszek részt...
  • Moby
    #145192
    Szerezzél ryse-t, ne a kontrollert vizsgáld! :)
  • davidka003
    #145191
    Még az MS is adott ki közleményt, hogy meg lett hosszabbítva határozatlan időre.
  • Harlekin
    #145190
    Na most elkezdtem tüzetesen vizsgálni a 2 kontrollert...
    Ezek tényleg csak látszólag egyformák.360 eleve egy felém dőlő forma és felületű eszköz,ehhez képest XO 1 minimálisan előre dőlő fogású lapos felületű eszköz már eleve ez miatt se fog ugyan azt az érzést biztosítani.
    XO magasabb lett és a fogáshoz mérten is magasabbra kerültek az analóg gombák fogás pontjai 360 hoz képest.A gombák távolsága 4 milliméterrel közelebb kerültek XO-n.Viszont a kontroller szélétől mind a 2 távolabb került.Gombához képest D pad lényegesen lejjebb került ez adódik az eleve süllyesztett kialakításból.Az AXYB gombok is 2 mm-el közelebb kerültek egymáshoz,de közelebb a kontroller széléhez és ebből adódóan minden gomb eleve dől jobbra ehhez képest 360 on csak a B gombra volt ez jellemző...És ezek amik első ránézésre nem látszódnak és akkor még ott vannak a ravaszok amik aztán totális átalakuláson vettek részt.
  • Harlekin
    #145189
    Te tiszta kész vagy semmi belekötés nincs semmibe(szerintem neked bejgli mérgezésed lett) Én is leírtam amik nem tetszenek,de ezek nem olyan mértékű dolgok amitől ez az eszköz használhatatlan lenne...Furcsa mivel 6 éve 1 bizonyos dolgot tartottam eddig a kezembe,ha kérnék akkor kontroller nélkül is beállítom tökéletes méretpontos állapotra a kezem és légirányítást végzek tökéletes pontossággal álmomból ébresztve is...Ehhez mérten most 1 hasonló,de teljesen más eszközt tartok a kezembe releváns,hogy idegen és más.
  • gduck
    #145188
    Én még pletykán kívül mást nem találtam neten arról, hogy jövő évben is folytatódik. Még a boxon is 12/31-ig dátum szerepel. Látott már valaki erről HIVATALOS infót?
  • Totti5
    #145187
    Semmit nem kell megszokni, ugyan az az elrendezés, ugyan az a funkció, ugyan úgy vannak ugyan ott a gombok ( kivéve az RB,LB ).
  • Harlekin
    #145186
    Jó rosszul fogalmaztam akkor nem megszokni kell hanem átszokni azoknak aki már előtte évekig 1 másik hasonló eszközhöz voltak szokva.Hidd el aki most élete első konzoljának kontrollerét tartja a kezébe XO esetébe annak a gyönyör ez az eszköz mint ahogy ez elmondható DS ek esetébe is.
    Bazze hát nincs 2 egyforma kezű ember akinek tökéletes ergonómiát biztosítana 1 ehhez hasonló több funkcióval ellátott eszköz első perctől.
  • Moby
    #145185
    Egyébként írtam egy halom pozitívumot is, abba nem akar belekötni senki. A kontrollertémába még az is, aki csak youtube videón látta. :DD őrület amit műveltek :D
  • Moby
    #145184
    >De ez is megszokással orvosolható.

    Leszarom, hogy az ms csinálta, vagy a sony, egy új fejlesztésnél NE kelljen megszokni semmit. Legyen JOBB mint az előző, ha már háromszor-négyszer annyiba kerül. Ez lenne a normális, nemde? Azzal volt tele a sajtó, hogy százcsilliárd űrdollárt költöttek a kontrollerre.
    Mire? A rezgő ravaszra? Ha ennyit költöttek rá, miért nem lett ezerszer jobb? Miért kell megszokni...bármit? Én nem pártállást vszek meg a konzollal, vagy bármivel, hanem egy nyavajás eszközt, és ha az a legdrágább jelenleg a piacon, akkor az a minimális elvárásom, hogy a seggemet nyalja ki kérés nélkül, tökmindegy, hogy kinek a logója van rányomtatva. És ha ezt nem teszi, akkor ne kelljen már leírnom, hogy micsoda remekkiválóbaszottjó. Az meg ne legyen már pozitívum, ha valami használható arra a célra amire megalkották, basszameg.
  • Myselor
    #145183
    nemtudjátok mi lesz a gold member gamek?
  • gduck
    #145182
    Hát én már szívesen "szenvednék" az új kontrollerrel :D Lehet veszek is magamnak és csak nyomkodom gép nélkül :D :D :D
  • Moby
    #145181
    Hát én végigkínlódtam a ds3-al az előző generációt, tudom milyen az, amikor szar, meg amikor nemszar :)
  • Harlekin
    #145180
    Látom ez a dolog megint kezd elmenni a kinek a nagyobb dolog felé.
    Jelen pillanatba nincs releváns mértékű használatból eredő minden eszközt érintő tapasztalat senkinél szerintem.Ezért minden észrevétel tényleg csak egyedi és "önös".
    Én se azt mondtam,hogy nem jó XO kontroller!!!Jelenleg ez a pár óra amit eddig tudtam használni nem mondatja velem azt,hogy jobb de azt se,hogy rosszabb mint a 360 ennyi se több se kevesebb.Szimplán érzek hiányosságokat 360hoz képest,de ez megint csak nem az,hogy szar csak máshoz vagyok szokva.
    (Pl: ha téged éveken keresztül otthon vaníliás cukorral ízesített marhahúslevessel etetnek,nyilván szarul fog esni étterembe 1 rendes sós húsleves)
    Viszont ami valóban messze veri a 360 kontrollert az a D pad XO-n az most tökéletes lett az 360on számomra 1 anomália volt.
    Az LB RB nél ott valóban sántít a dolog XO-n.És ezt az is észrevette aki most először vette a kezébe és kipróbálta a fifat első perc után mondta,hogy nem mindig érzékeli a benyomást az LB RB.
    De ez is megszokással orvosolható.
    Mobynál amikor próbáltam a DS4 et az valóban annyira idegennek tűnt,hogy számomra használhatatlan volt,mert nem ahhoz vagyok szokva.Képtelen voltam az ujjaimat oda tenni ahova kell.De messze nem szar ez miatt!!!Mint eszköz és ha csak szemmel nézem nagyon jó.
    Moby itt megkopogtatta az XO kontrollert valóban üres vékonyka hangot hallat magából.És leginkább ez miatt érti azt hogy gagyi.
    (Példa gyanánt első siklóernyőmön a zsinórzat 1.5 mm vastag szálakból állt össze a következő pedig már 1 kevlár zsinórzatú 0.6 mm vastag zsinórzattal rendelkezett amikor megláttam azt mondtam ÉN ezzel nem repülök nincs az az isten 3 méterről nem látszottak a zsinórok.Pedig nagyobb volt a szakító szilárdságuk mint az előzőnek.Szimplán a vizualitás ezt váltotta ki elsőre...)
    XO nál nem tudom,hogy ezt most spórolásból vagy csak a lekönnyítés miatt lett ilyen,de ettől számomra nem gagyi 1 eszköz,mert viszont nem recseg nem ropog.Majd a gagyi jelzőt akkor mondom ki rá,ha első agyfasz játéknál kicsit idegrohamba ketté tudom tekerni,mert ezt a 360 azért elég jól elviselte.
  • Totti5
    #145179
    Szimmetrikus mint a DS3é. elhelyezkedése, mérete is kb ugyan az ( látom kapott egy kis ergonómiát, be van mélyítve végre... ), de mondom ha használható ( már pedig az mert az ellenkezőjét nem olvastam eddig ) akkor az már világraszóló újítás.
  • arty
    #145178
    jó, nem szar, nyilván azt csak költői tulzásnak szántam :)

    a 360 analogjai amugy furák ... eleinte azok is jók, csak "kikopik" a középállásuk, utána lesz holtjátékuk :(
  • arty
    #145177
    bejelentés utáni "összeméréseken" nem látszott különös előrelépés a gombák távolságában a ds3->ds4 viszonylatban...
  • TomStorm
    #145176
    Ki fogom,DS4-et meg ezt is amiröl szó volt.Fanboj mentesen:)
  • Moby
    #145175
    Tényleg? Úgy láttad Harlekinnek is tetszik? :D
    Én inkább aztmondom akit érint nézze meg, próbálja ki, és alkosson róla fanbojmentes véleményt, mert ezzel fogja irányítani a játékait évekig.
  • n000rbi
    #145174
    DS4 ravasza nem változott? Szerintem rossz képet néztél.
  • Totti5
    #145173
    Kontroller

    - fogása kézre cuppanósabb mint a 360as, kisebb, formásabb igen, de nem kicsi
    - ravaszok össze sem hasonlíthatóak ( sem a 360al, sem a DS3al ( ami ugye használhatalan volt ) ( DS4et nem tudom, de képről nem változott, persze ha használható már akkor az óriási előrelépés ), annyira minőségiek X1en. Nem csak pihe puhán mennek és ütköznek, nesztelenek, de még ergonómiailag és kézre állnak mert nem "egyenforma" + a feedback rezgések.
    - gombáknak nincs holtjátéka, a pereme pedig segít és biztos fogáspontot ad ( azt hogy mikor kopik el, mennyire senki nem tudja... egyenlőre a DS4-ről tudni hogy ott minőségre nagyon gyenge a borítás )
    - d-pad okés, a 360aséval szemben ez használható, de pl a VITA d-padja más minőség és más szint... mivel nem használom semmire nekem mindegy milyen
    - ami nem jó az az RB-LB gombok, nagyon a szélén van a mikrokapcsoló így csak ott lehet nyomni
    - az elemtartó eltünt, már teljesen beleépül a kontrollerbe
    - start gomb ami már nem start, a back ami már nem back rendben vannak, most már nem PRESS START van hanem PRESS "A"
    - ja igen az akciógombok ugyan olyanok
    - Xbox gomb pedig szintén igényesebb, nem csak a fehér világítás miatt, de nyomása és a kidolgozása is

    Mit hagytam ki? semmit:)
  • TomStorm
    #145172
    Na látom azért X1 tulajoknak tetszik,egyébként néztem videokat és tényleg jónak tünik.Meg tudtommal D-pad is jó már rajta.Kiváncsi leszek élöben mit mutat
  • Totti5
    #145171
    Nem szar!, inkább vicces hogy a DS3 befér egy nextgen kontroller melyik a jobbm és jobb! listába valakinek. Prevgenen is kínos volt, nem hogy most.
  • Totti5
    #145170
    Akkor érzem hogy visszamegyek a kőkorszakba amikor a 360asat veszem kézbe a One után. One analógoknak nincs holtjátéka, beleállnak az ujjaidba, nagyon jó a fogásuk.
  • Moby
    #145169
    Ugyanez a lófaszt...rohadtmessze van a kettő egymástól. Beférne közéjük ellbillentve mégegy.

    A yetinek nincs akkora ujja, hogy ezen összeérjen :D
  • Moby
    #145168
    Ugyanez a lófaszt...rohadtmessze van a kettő egymástól. Beférne közéjük ellbillentve mégegy.
  • Moby
    #145167
    Jóra. De minimum egy prémium minőségű cuccra, de semmiképp nem egy kellemetlen tapintású, kopogós vérgagyi fröcsiöntött lófaszra. Az xbox classic legelső, kis ideig létetett, ordenáré kontrollere volt ilyen kellemetlen élmény. Remélem...sőt, hiszem, hogy ezt ugyanúgy lecserélik. Egyszerűen nem illik a cucchoz. Ez egy kifejezetten rossz termék. Remélem a tulajok nem fanbojkodnak, és nyomják a feedbacket az ms-nek.
  • arty
    #145166
    jobbra strafe + balra fordul = összeérnek az ujjaim és ettől megőrülök (ds3on, de nyilván ds4 echte ugyanez lesz)
  • Harlekin
    #145165
    Messze nem szar inkább csak szokatlan és furcsa.
  • Moby
    #145164
    Mármiért lenne az? A kezeid nem szimmetrikusak?
  • rastaman
    #145163
    nekem is "fat" x360-am van, nyugi :)
  • arty
    #145162
    DS4 -> szimmetrikus analogok -> FAIL.
  • arty
    #145161
    Nem tudom mire számítottál. 100 millába egy normális csapatépítés se fért bele a kontitervező bandának, nem kell csodálkozni, h a termékük is sz*r lett.
  • The Protector
    #145160
    Miért nem meztelenül guggolva fotóztad?
  • Waczkor
    #145159
    Gombák furcsák nagyon,meg a felső ütközők,szokni kell.De amúgy szerintem jó lett az új kontroller.Kopásra kíváncsi leszek én is,bár az mindenképp jó hogy nem kis bizbasz bütykök vannak a gomba tetején,hanem olyasmi mint az aberdeen kontroller.

    PS4et is kipróbáltam,sokkal jobb lett mint az előző az tény.Nekem mondjuk a ps furcsa mivel sose volt playstationöm.Szenvedtem is vele rendesen eurogameren mikor írta a játék mit nyomjak pedig ugyanannyi gomb van meg majdnem ugyanott:)