176613
banner
  • Macccy
    #145238
    De mi mi? Te azt mondtad, hogy 20 perc telepítés, most nézem!? De ez teljes telepítés gondolom, mennyi idő után gémelhettél az új játékkal?? Van ilyen fél perc körüli a One is?
  • Macccy
    #145237
    Jahm, hát világos, mondom sosem felejtem el, én a PCs (Vistás, blööee) HALO 2 idején, valahol 2008 táján kakiltam a bugyiba, amikor behelyeztem a ... khhm ... lemezt és a jó öreg Autorun menüben aktív volt a PLAY. Persze kiröhögtem, hogy "Néémá baze, még nem is játszom oszt' máris bugos ezaszar!" de utána már nem röhögtem, amikor bejött a menü majd utána elindult az intro és az első küldetés is, a lemez meg vadul pörgött ...!

    Ezt szerintem eddig is megléphették volna, hiszen lemezről játszott a fél világ a boxon eddig is, pées is csak kevés installt kért úgy tudom, ha a szabad sávszél a lemeznél még kevés is lenne, még mindig megtehették volna, hogy a LIVE és a PSN segítségével telepítik addig a motyót háttérben, nem? Online játék esetén persze leáll a letöltés, ahogy most is. Csak nem akarták gondolom meglépni - ahogy Harlival is beszélgettük - hogy maradjon menő dolog későbbre is!
  • Macccy
    #145236
    Igazad van, megyek is föl és tarkónvágom/elveszem tőle a GTA -t, "csakdemóvolt köcsög!"

    Amúgy otthagytam nála a Red Dead-et is és a Gears 3-at, Alan Wake-et ... csupa csupa keserédes "szart"
  • Moby
    #145235
    Mondjuk ez a rencer jót tesz a psn-ről letöltött játékoknak is. A 24 gigás nemtudommiből 5 giga letöltése után már jatszhattam.
  • Moby
    #145234
    Nem, jáccottam, mármint lűttem a hajókat az első pályán.
    Fogalmam sincs hogy csinálják. Mármint technológiailag értem, de ehhez eléggé kőbe kellett vésni a szotyinak a struktúrákat. Viszont úgy tűnik a stúdiók ezt elég gyorsan abszolválták, mert mind a három lemezes motyómnál fél perc alatti időt futottam az első lemezbetétel, és az aktív játék között.
    Nájsz. Kár hogy akkorra lett a tökéletes lemezes rencer, amikor már kifele áll a rúdja a fizikai adathordozónak :(
  • Harlekin
    #145233

    Akkor még igen csak gyógyulgat a lábad ezek szerint.Szomszédodnál ezzel az a baj,hogy így megtudja mi a "csúcs" és a többi mind keserédes lesz számára.
  • Macccy
    #145232
    Hallod X-Wan Kenobi?! Szomszédom egy hete (!) vett X360-at, tegnap felbicegtem, hónom alatt a két mankó, hátamon a puttony, benne a fehér kontrollerem Liza (neemám, nincs neve) és az összes eredeti játékom! ... A srác most tapasztalja meg, mi is az a GTA V ... durva így nézni, még nekem is, aki másfél hónapot aktívan beletoltam!
  • Macccy
    #145231
    Persze, de álljon itt emlékül az utókornak, kiknél divatos fikázni "bezzeg-így-bezzeg-úgy" a Sanyo ellenében a Mikrót, hogy mekkora féregségek történnek annál a cégnél, aki - mint azt az E3 óta tudjuk - csak a gémerekért van
  • Harlekin
    #145230
    sir yes sir!
  • Botond #145229
    De komolyan, úgy megdöbbentem reggel, hogy csak trials meg rayman akció van fent xbldb-n, hogy el is felejtettem ideírni. :D
  • davidka003
    #145228
    Ugyan így vagyok én is. :D
    Csütörtökön már azt hittem szombat van. :D
  • Botond #145227
    Aláírást updatelni kellene,nem? :)
  • Botond #145226
    Reggel hat óta töprengenek, hogy miért nem rakták még ki a heti gold váltást livera. Most esett le, hogy mert nem kedd van, hanem szombat. :D Ezek a 2+ hetes szabik megkavarnak mindig.
  • Harlekin
    #145225
    Lehet akkor nálam ezért ment annyira nehezen fel,mert 100milliárdcsilliárddal töltöttem le mellette pc-n.
  • arty
    #145224
    attól, h a sony egy féreg, az ms is az marad....

    (vegyél gétéhatot, hát rohajanak meg, de NEM!)
  • Macccy
    #145223
    Erről még annak idején, a kötelező online kapcsolatnál olvastam mintha, hogy a LIVE-ot is használja a doboz a gyorsabb telepítésre! Lehet ez megmaradt ... ?
  • Macccy
    #145222
    Hopp! Elbasztam és beismerem: NEM is lett leállítva öt év után SE a HALO 3 szervere, mea culpa, nem is tudom honnan vettem vagymiéért ...?! A HALO 2 Xbox Classic szerverei lettek csak leállítva, a 3 még mindig megy az internet szerint (én meg lusta vagyok belépni és meggyőződni a valóságról, ezért kamuhírekkel szórom tele a topicot)
  • Harlekin
    #145221
    Nagyon agyalok ezen a "telepítés" dolgon!Értem ez alatt,hogy ennyire más és más idők alatt telepednek ugyan azok a gamák.Nekem van egy olyan sejtésem,hogy azok a gépek amik liven vannak azok vagy telepítés közben ellenőrzik a tartalmat vagy bizonyos dolgokat a netről szednek hozzá.Mert kizártnak tartom,hogy ekkora eltérések adódnának az eszközök vagy a lemezek között,hogy teszem azt 20-25 percnyi eltérés legyen egy ugyan azon játékok más és másnál telepítésnél a 100% eléréséig.Kíváncsi leszek mikor lesz erről valami infó.
  • Macccy
    #145220
    Látom "lávolod a sonyt az új rencerér" nagyon!

    Te figyelj Moby, és ez ilyenkor mit takar, hogy a játékban voltál 15 sec alatt feltelepítetlen játékkal? A menüben voltál ez alatt az idő alatt, vagy már küldted is lefelé a 'Kock' tutorial-t? Egyik új gépnél sem tudom mennyire működik ez a gyakorlatban, vagy hogy melyik játék igényel több-kevesebb telepítést mielőtt zöld utat kapsz ...
    Egyáltalán mennyire mandatory most az install? Régen úgy tudom a kéknél volt kötelező fél/két/három GB telepítendő ...
  • Macccy
    #145219
    Ühh

    http://www.gamekapocs.hu/hir/38139/gran_turismo_5_jovore_vege_az_online_multinak

    "A Sony jövőre több PlayStation 3-cím online támogatását is megszünteti, így a Gran Turismo ötödik részének is leállnak a szerverei, és a Resistance-trilógia sem játszható majd az interneten."

    Ez így különösképp annak tükrében ratyi dolog, hogy anno i.e a Microsoftot mennyire ekézte a fotelszakértők és G.I Joe-k hada amikor le merték állítani a HALO 3 online szervereit 2012 nyarán, öt év service után ...
  • Macccy
    #145218
    Nem. Acsivment listádból is csak addig törölhetsz játékokat, amíg "0 of XX achievements"
  • davidka003
    #145217
    Mivel az első rész ingyenes volt így nekem csak a 2-5-ös részeket kellett megvennem. Gyakorlatilag nekem így az 5 rész került nekem 2180 Ft-ba ami pedig kb 8-10 óra játékidőt ad. (újrajátszani is lehet akkor mégtöbb)
  • Tinman #145216
    Na told le PC-n legálisan az első részt ingyen... figyelek, hogy oldod meg...
  • Tinman #145215
    Pontosan.

    Walking Dead Season 2 1. epizódja is 990 Ft, a Wolfnál ezzel szemben az 1. ingyenes.
  • TomStorm
    #145214
    Pont ezért mert egy részt kapunk csak meg ami kb.semmi.Ha folytatni akarod fizetni kell.
    Na jó tényleg annyira nem érdekel már de megvan a lényeg:ingyenes az ELSÖ kib@sz@tt rész ÓóYee
  • davidka003
    #145213
    Ha jól látom ma Trials-os akciók vannak.

    Trials Evolution 1250 Ft
    Trials Evolution: Origin of Pain DLC 425 Ft
    Trials Evolution: Riders of Doom DLC 425 Ft Ez lehet eredetileg is ennyi, mert nem az akcióban mutatja.
    Trials HD 622 Ft
    Trials HD - Big Pack DLC 322 Ft
  • davidka003
    #145212
    Miért lenne trial?
    Ez maga az első rész ami kb 1000 Ft lenne normál áron.
    Így most ingyen megkapod.

    2180 Ft-ért pedig meg is vettem a többi 4 részt hozzá. (USA live)
  • arty
    #145211
    I am alivenek felment az ára 975ről :)

    mclaból meg vettem egy godost is, ennyit megér h a lemezt se kelljen pakolgatnom :D
  • xxdani
    #145210
    köszi, már le is jött a The Wolf Among Us :) Tetszetős
  • TomStorm
    #145209
    töltsd le az 5 részes "the wolf among us" elsö epizódját.Nálam ezt írja és ez bizony trial semmi több
  • rastaman
    #145208
    lehet olyat kérni, hogy töröljenek gamescore-t, meg játékot a saját profilomról?
  • TomStorm
    #145207
    Ez az egész sztori elejétöl végéig?800mb?
  • Totti5
    #145206
    Pedig az
  • szega96
    #145205
    Az pedig ingyenes volt, én le is szedtem :D
  • TomStorm
    #145204
    Wolf Among nem ingyenes nem tudom miért írják.
    Van Trial azt kész de nem ingyenes..
  • Totti5
    #145203
    Heti akciók december 24-től 31-ig:

    The Wolf Among Us - INGYENES
    Diablo III - 12059.33 Ft
    Grand Theft Auto V - 13393.30 Ft
    Madden NFL 25 - 7495 Ft
    Bully Scholarship Edition - 1247.50 Ft
    SSX - 1497.50 Ft
    Civilization Revolution - 1497.50 Ft
    Kane & Lynch Dead Men - 1247.50 Ft
    Hitman Absolution - 1996 Ft
    Fight Night Champion - 1497.50 Ft
    Midnight Club L.A. - 497.50 Ft
    Mini Ninjas - 747.50 Ft
    Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows - 1895 Ft
    Flashback - 821.70 Ft
    Charlie Murder - 821.70 Ft
    Brothers: A Tale of Two Sons - 1250.70 Ft
    Counter-Strike: GO - 1250.70 Ft
    Gotham City Impostors - 1250.70 Ft
    I Am Alive - 1250.70 Ft
    Deadlight - 1250.70 Ft
    DuckTales: Remastered - 1895 Ft
    Foul Play - 1895 Ft
  • gzsolt3
    #145202
    Sziasztok ! Lenne egy kérdésem . Ha le jár az 1 hónapos gold előfizetésem! Amivel most tudok internetezni,youtobe, Teljesfilmeket nézni ,barangolni .De ha le jár akkor egyik sem lesz elérhető ?
  • gduck
    #145201
    Na jó találtam X360-ra vonatkozó sort is :D De nekem a Twitter is csak egy pletyka :D
  • gduck
    #145200
    Ez XO-ról szól :D
  • davidka003
    #145199
    Szerencsére nem tartom sokra a játékot úgyhogy maximum akkor játszanék vele ha ingyen volna.
    The Wolf among us sokkal jobb.
    Lehet, hogy jó játék de konkrétan az episode 3-nál beleuntam az unalmas mászkálásba, az unalmas párbeszédekbe.

    Mondjuk a kannibálos rész tetszett.