176612
banner
  • rastaman
    #145278
    lehet mar offtopik, de nekem az iPhone5-on meg most mar az iPad Air-en roccenestelenul megy az iOS7. igaz nem is rakok fel minden hulladek programot... nekem csak pozitiv tapasztalataim vannak.
  • Moby
    #145277
    Áh, faszt, nem veszek semmit. Elegem is lett ezekből a ótvarszarokból. Előkotrom a notebookomat, az legalább nem hullik térdre egy kicseszett gifftől.
  • Totti5
    #145276



  • Macccy
    #145275
    Lehet csak az előleg lesz egy 10-es mert ilyet ember nem kért még :D de igen inkább lehet, hogy lefotóznak és mész a facebookra :D
  • Moby
    #145274
    Elomdom mégegyszer:az ipaden TOK van, ami rányúlik a kijelzőre, így kizárt, hogy leérjen a földre. Megbaszódott a lassulástól, vagy tökömtudja.
  • Macccy
    #145273
    Vegyél valami dzsunkát kínából 150 dolcsiért, azokért nem kár állítólag. Vagy ha a Gorilla Glass szerinted para, akkor jó öreg rezisztív kijelzős kell, az hajlik de nem törik :)

    Viccet félretéve mi volt ez a szegény? iPad mini? Még a nem retinás? Nettó 25-30K körül cserélik az üveget FYI
  • Macccy
    #145272
    Ne legyetek már ennyire szagértők, hogy helyből szar "az anyag" az iPad-en!

    Moby te használsz ilyeneket, te tudhatnád, hogy az üveg (igen ugyanaz a Corning Gorilla Glass ez is) törési esélye egészen pontosan 50:50 ... Vagy igen, vagy nem! Egyik iPad-et lebaszod 2 méteres létra tetejéről a járólapra (csinálták) és nem törik el, a másik kiesik a kezedből a földes udvaron (ezt is) és rommá törik az üveg, mert a táguló világegyetem úgy fordult, hogy pont egy kavicsot talált el ...
    Az N7 szélén vastagabb a fémkeret, ha dobálni kell, akkor vegyél olyat, vagy ha veszélyes üzem a radiátor és környéke, akkor G-Form Extreme Edge!

    De amúgy részvétem!
  • Moby
    #145271
    Akkor az egyetlen biztos pont eddig, hogy NE gorilla glassos legyen.
  • orichalcos
    #145270
    Egyetértek, meg ugye amit Harlekin mondd. Ennél az MS csak jobbat csinálna. (vagy a 343i)
  • Totti5
    #145269
    Xperia Z-m eddig hibátlan, nem volt vele gond, nem fagyott, nem kresselt, nem csinált semmi abnormálisat, pedig jó pár progit használok rajta. Vegyél winfónt:DDDDD
  • gzsolt3
    #145268
    Köszi a választ :D
  • arty
    #145267
    kollegám lg-je asztalon éléről lapjára dőlt és ugyanez. tehát nem leesett, csak eldőlt.
    vszeg ez a gorilla achillese :)
  • arty
    #145266
    1db evo dlc (másik már megvolt)
    1db hd dlc (másik magyaroknak NEM JÁR)
    megvéve :)

    kösz az infot!

    (és dögöljön meg az MS, h az accomról nem tudom költeni a pénzt, csak az xboxon)
  • heady
    #145265
    Csak ezt, semmi mast ;)
  • Moby
    #145264
    Fosanyag. Feleségem N7-jét a fiam erővel vágta földhöz, sarokra érkezett, és egy repedés lett a képernyőn kívül. Ezen tok is volt, ami túlnyulik az előlapon, szóval ez szimplán apple minőség. Most esett le először, és utoljára is egyben. Javítatni sincs értelme, a piaci értéke nincs annyi, mint a javítás.
    Figalmam sincs mi legyen helyette. Sem egy kiszámíthatatlan androidhoz nincs kedvem, sem egy stabilan szar ios7-hez.
  • Totti5
    #145263
    Azt hittem átment rajta egy tank minimum... ha ennyitől széthullik, akkor minőségi az összeszerelés és az anyagok.
  • Harlekin
    #145262
    Az biztos hogy kamu,mert hát a seggembe bedugott kezemmel is különbet csinálok 2 perc alatt.

    Tényleg nem is meséltem van előrelépés a MÁSODIK gyerekszobám falával kapcsolatba vissza írt 1 nyomda,hogy megcsinálják a posztert csak hétfőn be kell mennem személyesen.Nem írtak árat lehet előleg kell nekik vagy lehet megnézik ki ez a marha aki ezt akarja!!!
  • Moby
    #145261
    Radiátorról, pont pofára. Semmi nem indokolja, hogy ennyire atomjaira baszódjon. Élőben sokkal szarabbul néz ki, mint a képen. Az a retekmocsokvilágszara sgs2 naponta esik ettől nagyobbakat, denem képes elpusztítani magát, pedig afelett örömünnepet ülnék. De ez nagyon hiányzik. Mintha kikötötték volna az internetet...pedig ezt sem szerettem ios7 óta.
  • Harlekin
    #145260
    Mekkora magasságról esett és mire,hogy ennyire c vágányos lett?Ez a baj ezekkel a nagy kijelzős baszásokkal nincs normális fogás rajtuk és ha már kézi eszköz akkor ugye lehessen mozgatni biztonságosan.Viszont a méretéből adódóan,ha esik akkor nagyot esik és biztos a totális pusztulás...
  • Macccy
    #145259
    Tuti kamu ... méltatlan egy ilyen design, Mr. Szakácshoz
  • Harlekin
    #145258
    Mi a faszt csináltál stroket kaptál vagy epilepsziás rohamot.Ahogy nézem ez pattant minimum 2 sarkán de még a 3. is kapott...
  • n000rbi
    #145257
    Remélem a Knack-nek nincs köze hozzá. :P
    Viccet félretéve részvétem, ezt sose szeretném átélni.
  • Harlekin
    #145256
    Ha van 2 kezed és nem vagy totálisan analfabéta meg rendelsz toolt akkor sima ügy.

  • Moby
    #145255
    Az enyém...(volt).
    De én voltam. Leesett :(
  • Harlekin
    #145254
    Bazze mond,hogy nem a tiéd és nem Gergő gépészkedet...
  • orichalcos
    #145253
    Hé Macccy, ezt sasold.

    Halo Teaser site?

    Na vajon fake?
  • Macccy
    #145252
    iOS7 crashed?? Bazmeg, ezen vágtad föl a bájglit??!
  • Moby
    #145251
    Bazmeg...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    egy ipad nemide :((
  • davidka003
    #145250
    Xbox Slim szétszedése mennyire durva?
    Szerintetek az is megtudja csinálni aki csak PC-ket pakolt össze eddig?
    Mert rendelnék ebay-ről disassembly toolt és akkor szétszedném portalanítás miatt.
  • davidka003
    #145249
    Internet explorer-hez kell GOLD.
    Youtube-hoz már nem.
  • Seth
    #145248
    Nem szokás 2 perc után verni az asztalt. Majd ha valaki tudja, biztos le fogja neked írni.
  • gzsolt3
    #145247
    passz ezt nem tudhatom hogy tudjátok e vagy nem ezért kérdezem
  • rastaman
    #145246
    arra nem gondoltal, hogy azert nem kapsz valaszt, mert senki nem tudja?
  • gzsolt3
    #145245
    Valaki válaszolna a kérdésemre?
  • rastaman
    #145244
    koszi
  • gzsolt3
    #145243
    Sziasztok ! Lenne egy kérdésem . Ha le jár az 1 hónapos gold előfizetésem! Amivel most tudok internetezni,youtobe, Teljesfilmeket nézni ,barangolni .De ha le jár akkor egyik sem lesz elérhető ?
  • davidka003
    #145241
    Eternal Sonata
    Gold Exclusive Price $3.74
    $14.99

    Nem tudom régiózáras-e de akinek van USA regje az megpróbálhatja.
  • Harlekin
    #145240
    Dehogy teljes nekem kb 1 óra alatt vagy több ment fel a 100% ra a DR3 és kb 35 perc után cirka 60% nál indíthattam volna el(nem tudom a pontosat,mert nem néztem)100% nál indítottam el addig halászlét meg bejglit ettem nem hajtott a tatár.Sőt menet közben rányomtam a Skype telepítésre.Ezt kb a DR3 telepedésének a 20 %nál történt és olyat csinált a box,hogy a DR3 elment 98%-ig ott megállt és elkezdte a skypet felrakni azt 1 perc alatt leszedte és felrakta majd miután azzal végzett folytatta a DR3 at és azt a maradék 2 %ot cirka 6 perc alatt rakta fel...Számomra érthetetlenek ezek a dolgok.
    De olvastam olyat is akinek kevesebb mint 40 perc alatt ment fel a 100% ra a DR3.
  • Moby
    #145239
    Igen, itt nyilván azért lehetett a studiókba erőszakolni a dolgot, mert egységesen mandatory FULL install van. Nincs is opció erre vonatkozóan. És ez eddig még nem létezett. Vagyis ezt eddig gondolom a háttértár árak miatt (illetve a majdani sku-k miatt) senki nem mette bevállalni.
  • Macccy
    #145238
    De mi mi? Te azt mondtad, hogy 20 perc telepítés, most nézem!? De ez teljes telepítés gondolom, mennyi idő után gémelhettél az új játékkal?? Van ilyen fél perc körüli a One is?