176612
banner
  • n000rbi
    #145398
    Vajon az MS elleni embargód, vagy a birtoklási vágy lesz erősebb? :)
  • Harlekin
    #145397
    oksa!elvileg hétvégére lesz Ryse is.
  • Moby
    #145396
    Na valamikor a héten átszaladok megnézem
  • Harlekin
    #145395
    ja tegnap megvettem
  • Moby
    #145394
    Forza5????
  • Moby
    #145393
    Az tényszerű, de az odavezető használat véleményes. Nézd meg a hiperekbe kirakott prevgen kontrollereket 1 hónap után. Oké, az a másik véglet, de azt érezzük, hogy a használat az nem egyetemleges intézmény.
  • Harlekin
    #145392
    Tegnap Forzáztam az első olyan autós játék amit cocpitből játszok,és nem is vágyok semmi más nézetre,mert egyszerűen annyira jól néz ki az egész és azt érezteti amit kell.

  • Harlekin
    #145391
    A használatból eredő kopás tényszerű ezen nincs mit agyalni nem is értem miért húzod erre az igénytelenséget...A 360 as kontrollereimen a gumi sokkal de sokkal szarabbul nézet ki igaz lényegesen több használat után.Mind ezek ellenére minden elmondható rólam,de az igénytelenség nem...
  • Totti5
    #145390
    'a forza5 jatekot lehet eszre sem fogja venni a kulonbseget'

    Akkor az nyomhatja PS2őn is:) az eltérés markáns, textúrákban, kidolgozásban, fényekben és képminőségben

    'Csak egy port Hi res texturakkal meg az osszes hianyzo effekttel'

    Multiplatform, s nem nextgen játék. Úgy néz ki ahogy PCn maxon, úgy néz ki ahogy eddig egyetlen COD sem, mert sokat fejlesztettek a motoron erre a részre. Nextgen és a PC verziók sokkal szebbek mint a 360/PS3, s amíg nem kell nekik minden gépre 6 verzióban kiadani a COD-ot, addig nem is fog változni, talán még jövőre sem.

    Azt hogy vannak szép textúrák, fények, részletesebb környezet, karakterek, por, füst, víz, kövek stb... a nextgen verzában az rengeteget dob a látványon. 360on játszottam végig, azért hogy 60 fps legyen nagyon be lett áldozva a graf, voltak látványos részek bőven, de a PS4, X1, PC verzió egy más szint.


  • Moby
    #145389
    Kár, hogy nem fotóztam le az utolsó, használt ps3-am kontrollerét hogy vettem meg...
    meg
    volt
    RÁGVA!


    Hiába no, a zemberek rendesek, igényesek, tiszták, és egészségesek. Alig néhány kivételt találni köztük :DD
  • TomStorm
    #145388
    Fényképet a tulaj által a kontrollerröl készíteni.Bocs ha félreérthetö volt de már alapozok esti bulira:D
  • Moby
    #145387
    Rofl
    Jaja, minthogy az utak sincsenek tele autóból szemetet kihajigáló emberekkel, és a plázák vécéi sem nyakIg szarosak. LOL.
  • Harlekin
    #145386
    ??
  • Harlekin
    #145385
    Na ne essünk át a ló túloldalára tele a net a hasonló képekkel és kizárt,hogy mind paraszt lenne...
  • Totti5
    #145384
    'Az idén megjelent játékok mind egytől egyig alkalmasak lettek volna megjelenni 2005 be is hisz a box akkor is tudta ezt'

    Elméletben igen, gyakorlatban nem. A fejlesztői környezet, a tapasztalat, eszközök, technológiák 2005ben nem voltak meg, amik 2012, 2013-ban már a rendelkezésre álltak. Fejlesztők a saját korlátaikat a folyamatos fejlődéssel és 1-1 játék után szerzett tapasztalatokból szerzik.

    'meg nem volt alkalmas a motor'

    Pontosan, nem volt. Gen elején olyan allapvető effekteket és technológiai megoldásokat nem tudtak a motorok, mert még nem találták ki... amiket most már mindeni használ.
  • Moby
    #145383
    Ha napi 96 órát használnám SE nézne ki így a kontrollerem. Ez egyszerűen paraszt módon van használva. Ott is fossá van kopva, ahol a kézzel nem is találkozik.
  • Moby
    #145382
    Nekem meg már talán meg is jött, de még egy hétig az iroda közelébe nem megyek :)
  • Harlekin
    #145381
    Azért megrendeltem az enyémhez a védőt már...
  • TomStorm
    #145380
    X1 Joy user képet valaki?
  • Botond #145379
    Az első résszel egyetértek, a másodikkal nem. :) A másodikkal azért nem, mert szerintem nincs fika áradat (vagy nekem legalábbis nem tűnt fel), illetve ha lenne is, akkor sem azok lennének a problémák amiket a második részben írtál. Legalábbis nekem. Engem három dolog tart vissza x1-től, az egyik az elvi ok, hogy ha MS szerint nem kell nekik a pénzem, mert harmadik világ vagyok, akkor kapják be és nem kapják meg a pénzem, második hogy 1 éve van 360am is, amire 1 év alatt beszereztem 120 címet és még vagy 115öt végig kellene vinnem mire mehetne kukába a 360, addig meg csak porfogó lenne az x1 (ez teljesen egyéni szocprobléma kategória, tudom), harmadik pedig, hogy én emlékszem hogy anno 360nál is kb a harmadik hardverszéria volt, amiben 5% alatti volt a random elhalt cuccok aránya, és ezért is érdemesnek látom kivárni, mert nem akarok ilyennel szívni. Ez megint egyéni ízlés kérdése.

    Ami a széles tömegek kritikája lehet viszont arra meg frappáns választ adtál az első bekezdésedben, és azzal meg maximálisan egyetértek.
  • Harlekin
    #145378
    Biztos hogy lényegesen többet használta mint te és itt nem is erről van szó...Szimplán a tényszerűség...
    Fényes azért mert az is kopik 1értelmű azért mert gondolom napi 10-12 órát használja.Ne azt akard ebből kilátni hogy ps-t fikázom,mert messze nem erről van szó ugyan ez lesz biztosra veszem a boxal is.Csak tényleg megoldhatták volna ezt a dolgot...
  • Moby
    #145377
    Hint: ezzel a kontrollerrel toltam le a knackot hardon, szóval nem mondhatni, hogy kazuár faszkodásra volt használva :DDD
  • Harlekin
    #145376
    Há mit rakjak még bele hogy 10/10 legyen?
  • Moby
    #145375
    Az enyém két hét után:

    Én elhiszem, hogy ez 2 hét múlva úgy fog kinézni, de inkább nem :) Hogy mitől néz ki úgy a dpad körüli fényes rész neki, azt sem értem teljesen, de talán ne abból induljunk ki mi történik az eszközökkel büdösparasztok kezében :D
  • TomStorm
    #145374
    Ja és 5 évesek
  • Harlekin
    #145373
    Ez nem erről szól,hogy kihasználja vagy se a 100%-ot.
    Itt 1 tudatos visszafogottságról van szó ez biztos,mert csak nézzük meg 360 at.
    Az idén megjelent játékok mind egytől egyig alkalmasak lettek volna megjelenni 2005 be is hisz a box akkor is tudta ezt.És most ne ferdítsünk oda,hogy mert a készítők nem tudták meg nem volt alkalmas a motor stb.Ha ezt akkor ki akarták volna adni akkor biztos,hogy lett volna rá alkalmas motor és brigád is ez ziher...Csak ha ez akkor megtörténik,mit adnak az örökké fikázó telhetetlen felhasználónak 2006 ba!?Közölték volna,hogy ennyi volt ez a max ez lesz várhatóan 10 évig és 2008 ra adhatták volna ki a nextgent!

    Más!

    És most itt mindenkitől elvonatkoztatva...Fejeződjön már be ez a gyerekes irigységből adódó,(mert mást nem tudok elképzelni) dolog az XO felé.Ez pontosan ugyan olyan mint a kinectes fikaáradat csak azok fikáztak akiknek sose volt vagy sose lett...Mutasson itt bár ki 1 olyan XO tulajtól származó HSZt ahol az van ecsetelve,hogy mekkora looser vagy maradi az aki nem vesz XO-t vagy mekkora szar a 360.Végül is tényleg mekkora blama már az elsők között lenni.Nincs játék ó jaj csak jelenleg pont 3 olyan van ami 360 on nincs és még mennyi lesz.Ja hogy ez nem ér,mert hát ha ott nincs akkor ez nincs is.Na nekem pontosan elég sőt már maga az a tudat is elég,hogy itt van az XO és esetleg már unni is fogom mire másnak lesz...
  • Botond #145372
    Új aláírás 8/10. :D
  • TomStorm
    #145371
    Nálam az X.kontrollerek teljesen épek semmi kopás nincs egyiken se.
  • Harlekin
    #145370
    Na ez az a mitől nagyon tartottam DS4 nél,már jelentkeznek is a dolgok.Eltelt 1 hónap...
    kopik a gumi
    kopik a gumi1
    És ezen kivűl is számtalan van a neten...
    Gyanítom XO-n se lesz másképpen,mert a 360 is kibaszott gyorsan amortizálódott.Na gyorsan rendelek védőt...
  • Rage47
    #145369
    majd a Halo 5
  • arty
    #145368
    cod nem épp szerencsés választás.

    tegyétek egymás mellé mondjuk a bf4et ... :) (pláne mozgásban durva a 30 vs. 60fps difi)
  • CSOCSO
    #145367
    vegyetek fel zikszboksz one live ra. CSOCSO neven vagyok
  • Tyrant01
    #145366
    Ha érdekel nyomhatunk pár multit, 50-es szinten vagyok :-)
  • CSOCSO
    #145365
    Xbox 360 es Xbox One osszehasonlitassal kapcsolatban annyit szeretnek hozzatenni, hogy a tesommal osszetettuk a ket konzolt egymas melle ket nagy tv-n. Bekapcsoltuk mind a ketton a COD:Ghost jatekot es esetek legtobbsegeben nagyon kell figyelni, hogy mi a kulonbseg. Legszembetunobb talan a viz meg az hogy hianyoztak a madarak valamelyik kezdo resznel. Ezenkivul csak textura kulonbsegek vannak. Kb ahhoz tudom hasonlitani, hogy tedd a jatekot pc-n medium majd full beallitasokra. Nem egy next gen ugras. Ha egy havert athivsz magadhoz es nem latja, hogy az uj XOne-on jatszol es latja a cod vagy a forza5 jatekot lehet eszre sem fogja venni a kulonbseget. Igazabol a COD tol nem varam sokat. Csak egy port Hi res texturakkal meg az osszes hianyzo effekttel. Forza5 kisse csalodas. DeadRising 3 on viszont kokemenyen pre-next-gen kategoria. Emberek texturasak. Ruhak szepek. Millionyi zombi mindenhol. Ennek talan a felet se birna el a regi boksz. Gondolom ugyan ez a helyzet a Ryse-al. Ezt a kettot valszeg nem csak csiszoltak/portoltak hanem erre a konzolra fejlesztettek. Majd meglatjuk mi lesz ev kozepen. Valszeg a jatekok meg jobban fognak kinezni. Nagyon remelem, hogy a mar most kiadott jatekok kozel sem hasznaljak ki a gepet 100%osan.
  • TomStorm
    #145364
    Inkább Watch Dogs-ra figyeljenek mint egy AC rebuild.Utóbbival ráérnek de a WD itt a nyakunkon és kiváncsi leszek,hogy sikerül nekik a next.gen részre.Elég húzós cím lehet az új konzolok eladásában mivel sokan nem biztos,hogy igénylik majd GTA5-t(esetleg upgrade ami remek lenne) ismét venni vagyis ez miatt új konzolt beszerezni.
    Sz.tem egyértelmü,hogy az új konzol premierek végett lett halasztva WD mert abból ki lehet hozni de egy AC4 közel sem méltó egy ilyen címre
  • Totti5
    #145363
    Oké, belassítva akció kamerával kivégzés közben nyilván nem kell hogy elkezdjenek bökdösni a többiek. Ezt sosem fogják megoldani, mert nincs mit. Ez ilyen, máshogy nem lehet, sem a Ryseban sem más játékokban ahol ilyen van ( kb mindbe :) )
  • TomStorm
    #145362
    Bezony,erre számíthattál.Én szóltam..
  • heady
    #145361
    Az a Ryseban is furcsan nez ki azert, amikor egy hosszabb executiont csinalsz, es a tobbiek szepen megvarjak amig vegzel, meg felbeszakitjak a tamadasukat. Bar fogalmam sincs, hogyan lehetne megoldani rendesen.
  • Totti5
    #145360
    Már megint Ryse, de amellett a harc ebbe kurva gáz, semmi dinamikája az egésznek, 5en állnak körbe és 4en csak néznek. Szánalom. :( ( jót fog tenni ennek a rebút, ujragondolás, bármi is legyen az... )
  • heady
    #145359
    Evek ota uk billel irok, ha most atallitanam a kiosztast, azt sem tudnam, melyik gomb merre van.
    Amugy meg