176612
banner
  • Totti5
    #145358
    Ryse után AC4be kezdtem. Hümm hümm... prevgen grafika vanik. Vissza kell szokni.
  • Totti5
    #145357
    Ékezetek nélkül mégszarabb
  • heady
    #145356
    Miert igy
    tagolod a hsz-eidet?
    Kurvara szar olvasni, es
    elfoglal egy rakat helyet is.

    meg azert

    a mondatfuzesen is javithathatnal
    egy kicsit, de
    tenyleg.

    thxbye
  • gduck
    #145355
    Na ez már hivatalos ;) Koszi :D
  • Örm
    #145354
    Januári Gold játékok
  • TomStorm
    #145353
    Néztem videot,tényleg jó lehet.Az mondjuk nem tetszik,hogy átmentek csapattagok egymáson,nincs ütközés de ezt leszámítva tényleg élvezetes lehet
  • Botond #145352
    SDhez remélem leárazzák a dlcket is akkor.
  • Totti5
    #145351
    January Games with Gold: Sleeping Dogs, Lara Croft and the Guardian of Light
  • xxdani
    #145350
    nem hivatalos, de idáig ez a legvalószínűbb
  • Myselor
    #145349
    mi lesz 1.én a games for gold?
  • Moby
    #145348
    És miért vitte vissza?
  • Totti5
    #145347
    2 fős co-op kolosszeum gladiátor horda mód.
  • Totti5
    #145346
    Én csak azt írom le amit tapasztalok, nem kell vele egyetérteni:)

    Forza 5 után átkapcsoltam GT6-ra, majd vissza... ÉG és FÖLD. Bármi amit X1 után nézek előző genes gépeken, az dúrván prevgenül fest.
  • DarkSector
    #145345
    Te viszont ne hidd hogy a technikán kivűl másban fognak változni a nextgen játékok, max 1-2 érdekes ujdonság lesz innovativ ami eddig is volt már, azok ahogy eddig most is rétegjátékok lesznek, valszeg az itt játszok 90% le sem szarja és nyitott szemmel elsétál mellettük.

    Szóval ha többet vársz, majd 100 év múlva esetleg.
  • Muttley
    #145344
    egyik haverom szintén juhocska volt, tegnap megvette az 576-ban
    mivel most már ott is van
    és ma visszavitte nekik...

    együtt teszteltük
    szelíden mondom, mivel haver vagy :)
    és sokat tettél eddig az X360 közösségért, de

    szóval:

    na, mondom most kockázat nélkül lekakilom a netes teszteket
    hazai és nemzetközi valódi műszaki szakembereket, akik értenek hozzá
    és hiszek a saját szememnek
    tesztalanyok: az általad ajnározott Ryse és a Forza 5

    szebb a grafika, mint az X360 - micsoda meglepetés! :D
    ezért hívják new-gennek
    full-graf beállítású PC-hez hasonlítod - tedd
    hasonlati alapnak jó. ítélet: messziről integet neki
    a Crysis 3-at high-end pc full-grafon meg szintén nagy kár volt idekeverni... :)

    szebb az X360-nál igen - ezt látja, aki kipróbálja
    de ne mondjunk már ilyet, h ugyanolyan állejtős élmény, mint a Geow1 2005-ben a gen váltáskor
    és a Crysis 3-at pc-n full-grafon sem kéne ide keverni... ;)

    az X-one jó döntés
    lesz majd
    mikor lesz hozzá legalább 5-6 tartalmas jó játék, kiforrott lesz a technika az összes upgrade-del
    és nem mellesleg addig az ára is bőven lejjebb megy

    megvetted a X-one-t? - o.k.
    nyilván demonstrálni akarod, h nem new-gen hype miatti kiéhezettség és zakkantság miatt döntöttél így
    és szívesen olvasandó, amiket írsz a játékokról
    de ne lőjünk túl a célon

    egy piros new gen toyota celica-ból nem lesz Ferrari laferrari
    még nem... ;)
  • TomStorm
    #145343
    Micsoda?Van multi Ryse-ban?
  • Totti5
    #145342
    Ryse-hoz még annyit, hogy mentem pár multi kört ( Colosseum ). Gladiátornak lenni JÓÓÓ! :) ( 5 percnél tovább nem bírtam, mert a társaim olyan hót bénák voltak, hogy 1 perc után fetrengtek a földön, én meg nem tudtam őket gyógyítani és még harcolni is egyszerre... talán legközelebb nem nyomikkal tesz össze )
  • Totti5
    #145341
    Dead Rising 3
    Killer Instict ( ha bejön a verekedés, ez is tetszeni fog ) haverral hétvégén próbáltuk, de a gép mediumon ultra kombóval lerendezett minket s 2 kör után azt monduk, hogy ennyi elég volt:)
    Forza Motorsport 5
    Crimson Dragon
    Max The Curse of Brotherhood

    Ha tetszik a sandbox, verekedés, autókat, rail shúter, platformer, akkor ezekben kétlem csak csalódnál.

    + van még Zoo Tycoon, ami szintén jó játék

    S ott vannak még a multik is:

    AC4
    FIFA
    BF/COD
    ( NFS, bár ezt nem ajánlom... )
  • Totti5
    #145340
    Mi a gond?

    Killzone 4 csilliog villog, tű éles, minden takony, fénylik, mászik, mosódik. Nincs LOD a szemed előtt 20 méterre, nincs spórolt árnyék, a látótáv amíg ellátsz. Nincs zizirece ( viszont 1080p ide vagy oda, a Ryse képminőségie makulátlan, még annyira sem minimal rece mint a KZ ) Teljesen olyan mint a Crysis 3 maxon PCn + gyönyörűen fut és nem tölt, nincs töltőképernyő. Ilyet PS3on megközelítőleg sem tudott a Killzone 3.

    Ryse a KZ-val ellentétben a színek, fények "reálisabbak" ( mozisabb hatást keltenek, nincs túlspilázva ) az egész tünik egy CGI mozinak sokszor, játék közben is. Nincs rece, nincs zizi, minden kontúr makulátlan, nincs LOD. Tökéletes árnyékok, szép éles textúrák, csilliárd pligonos karakterek. Szarfrém megvan minden minden Crytek játéknál, ez az egyetlen teknóbaki amibe bele tudok köpni, mást akarva se találtam. Megközelítőleg sem nézett ki egy GeoW 3 sem.

    Teljes mellszélességgel vállalom, hogy ez a két cím kimagaslóan nextgen demonstráció. + amit még látok hogy a nextgen ex Dead Rising 3 sokkalta teknósabb mint a kurrens multiplat AC4 s az is bőven nextgen feeling. Már csak a karakterek kidoolgozása is pár kört ráver az AC4-ére pedig az is szép...

    Ez van:)))
  • vg
    #145339
    "A játék amúgy nagyon jó, várós a 2. epizód"

    Én tegnap toltam végig ezt a Wolf Among us, fantasztikus volt az egész játék. Nagyon ritkán szoktam röhögni film/játék poénokon, de az a arany szarós poén a zöld repülő majomtól nagyon jó volt. Fenntartom, hogy minden héten venném az ilyen részeket 1000 forintért, mert jobb mint egy sima film. Az utolsó acsit viszont elbaszták, mert jó párszor végig kell tolni, hogy meglegyen.
  • arty
    #145338
    android beépítettjét. de nem ajánlom senkinek, mert ez is egy sz*r (ahogyan a chrome is az :D ) - de az embedded videok legalább "mennek"

    megkeseredett vén f*sz lettem :((((
  • Muttley
    #145337
  • Macccy
    #145336
    Ez igen, már sokkal informatívabb! Milyen mobilos brózert használsz és milyen iEszközön, vagy min használtál faszarit, ami ugye ... "szar"? Hátha beválik!

    Írj már valami használhatót azon kívül, hogy az m$ szaar, az apple szaar, az ea szaar és a sony is szaar, minden szaar és ...
  • Macccy
    #145335
    Mondtam ... :)
  • Moby
    #145334
    Nyugi srácok...találtam egy szervízt ahol elvileg huszonhatér kicserélik az érintőpanelt, annyit meg még szánok a dologra, szóval egyelőre a problem solved lett :)
  • kirol
    #145333
    És One-ra a Ryse -on kívül van más jó cím jelenleg?
    A Quantum Break megjelenésére mindenesetre be kell szereznem egy One -t. :)
  • Totti5
    #145332
    Ryse és a Killzone ugyan olyan allkoppanás mint anno a Geow 1 volt.
  • Tinman #145331
    AC 3 season pass mé' nem olcsóbb? :-(
  • Botond #145330
    Ma season passok akciósak, többet között AC4 is 25% off.
  • kirol
    #145329
    Kíváncsi vagyok a véleményedre. Most komolyan sokkal jobb a grafikája a One-nak és olyan király, hogy leesik za ember álla?
    Csak azért, mert elindítottam a Battletield 4-et Xbox 360-on és rákötöttem a PC-t is a TV-re. Az mondjuk részletkérdés, hogy az xbox kontrollert a Battlefield 4 PC-n furcsán kezeli, de ment. :D
    Mindenesetre oké, hogy az építkezős résznél több madár repül az égen, meg minden, de nem ájultam el a látványtól.

    Ez az új generáció pedig ha indokolt, akkor a látvány miatt lehet az. Megvan ez a csúcs látvány? De őszintén.
  • CSOCSO
    #145328
    upsz. nem ide akartam
  • CSOCSO
    #145327
    SmartGlasst probaltatok mar? Nagyon komoly, hogy mikor jon egy hivas a sajat (igazi) telefonomra jon a hivas :D
  • arty
    #145326
    a faszari egy szar, nincs rá jobb szó, sry
  • Macccy
    #145325
    Fosozás helyett valami tartalmasat is mondhatsz, ha már szétoffoljuk a One360 topicot! Nem haragszom meg!
  • arty
    #145324
    vannak böngészők, ahol minden okés így is. tehát az általad használt böngésző egy fos.

    minden más pedig izlés kérdése.
  • arty
    #145323
    n+1. zombifos. biztosjó.

    (ez persze most magaslabda, mert acből se kettő jött eddig ki :D )
  • Macccy
    #145322
    Tudom már rozsdás, régi, meg már ONE van meg nexzsen, de a Splinter Cell Blacklist-nél a kettes lemez másnál is folyamatosan pörgött játékban az install ellenére ? FAT boxom drájvja nem halk ilyenkor és csak érdekelne én k*rtam e el valamit ...? Csendre vágyom :)
  • Macccy
    #145321
    Húmegintdeokosak lettünk, na, de a lényeg látom nem ment át! :) Az a HTML videjó linkkel már nem is lenne jó neked, tudom, de ha rendesen működne nyilván én is használnám! DE mivel két tucattal teletömött oldal szét van terhelve és nagyításkor - persze nem a weboldal készítő tehet arról, hogy nincs Mobil view megfelelője - kivág dashboardra vagymire, naná hogy nem fogom hiányolni és inkább olvasom az Xbox Achievement guide-ot, vágod? Olvasni retró, tudom, dehát van ilyen ... ;)
  • Totti5
    #145320
    Talán majd, ha már ezt a nehézséget alapból nem ajánlotta fel...
  • Tyrant01
    #145319
    "viszont minden kivégzés QTE, ami nincs normálisan kidolgozva mechanikában, hisz mindegy mit nyom az ember kb"

    Próbáld ki legendary-n, aztán rájössz, hogy baromira nem mindegy :-)
    Ha egyszer elrontod nem tölt semmit.