176612
banner
  • Moby
    #145641
    Nah, megnéztem Harkekinnél a ryset, és a forza5-öt. Csodálatos játék mindkettő. A ryset indokolatlanul húzzák le a tesztekben, kurvajó, csak odabaszós nehézségen kell nyomni(legendaryben). A graf minősége meg igazi nextgen. Ami a ps4-en a killzone, az itt a ryse. Őrületes bevilágítás, részletesség, karakterek, mimika. A forza5 meg szimplán gyönyörű, és akárcsak az eddigiek, elképesztően szórakoztató. Felülbírálom a múltkori kontrolleres posztom, hosszabb játékban tényleg okés, leszámítva a shoulder gombokat.
    Naszóval mostmár biztos beugrik a ps4 mellé.
  • arty
    #145640
    azzal játszanak a pécés luzerek (és Harlekin :D )
  • DarkSector
    #145639
    bill+egér, 3 ezerből lehet venii mindkettőt akár. :D
    ráadásul azt mondják jobb mint egy kontroller. :D
  • arty
    #145638
    komponensen sokkal kevésbé definiált egy-egy képpont, amolyan pacás szerű - vgan viszont látni minden egyes pixel (jó kábellel)

    a színeket meg izlés szerint lehet belőni, a dsub/vga RGB-t használ, tehát elvben JOBB :)
  • arty
    #145637
    tegnap itt volt haver és pécére kéne neki valami ravaszos konti ... (javasoltam neki a boxkontit, ámde az árat sokallja)

    és akkor eszembe jutottál! :D
  • TomStorm
    #145636
    Pendrive-ra lehet telepíteni játékot?Ismerös venne 4GB Elite-t de GTA5 is lenne hozzá amihez ugye kell install
  • Zozo76
    #145635
    ha neked komponensen recesebb volt a kep az azt jelenti hogy elesebb volt mint vga-n. amugy pont vga-n elesebb a kep atlagban, viszont komponensen meg szebbek a szinek.
  • Totti5
    #145634
    AC harca buta, esetlen, ritmustalan, egy gombos unalom. Ryse harcai dinamikusak, pontosak, s van kihívás.
  • Harlekin
    #145633
    Gyere...
    Ész nem sok kell a játékmenethez az biztos viszont ügyesség annál inkább a harchoz,de pont ez miatt nagyon jó!Ha elbaszod a védekezést vagy szar időbe támadsz és körbe vesznek akkor véged van mint a botnak.Tegnap lábon kihordtam 3 stroket meg 2 infarktust az ideg miatt a legendari fokozaton és még csak a felén vagyok túl...
  • Moby
    #145632
    Ez így videóról eléggé assacreedes egygobmharcnak tűnik, de ha mindenigaz ma leszaldok, megnézem.
  • TomStorm
    #145631
    Kegyetlen.Az elsö game lesz amivel megveszem X1-t:)
    Thx a linet külön!

    Azt lehet tudni,hogy van/lesz cross szerver multira?Tehát együtt játszható X360 tulajokkal pl:Titanfall,AC4 és amit terveznek még kiadni mind2 gépre?
  • Harlekin
    #145630
    Így lefekvés elött...

    És akik miatt:-D

    Egész jól kiadta a focus módEz baszott nagy élvezkedéseket ad...Viszont belekezdtem a legendary fokozatba és az agyfaszos...
  • DarkSector
    #145629
    abból is 2x lehet 32 GB-ot. :) egyszerre.
  • gduck
    #145628
    +32GB pendrivonként ;)
  • Botond #145627
    Veszel egy 4 gigásat, meg egy 320as vinyót és vmivel közelebb vagy az 500hoz.
  • gduck
    #145626
    +1
  • Totti5
    #145625
    Drágák... annyiért nem kell + egy 500 GBos lenne a jó belőle, amire ráférne az összes megvett xbla és god játék, mert a 250es HDD kevés most is. Olyan meg nem létezik:I
  • Totti5
    #145624
    VGA képe nekem jobban bejött 360on, recementesebb a kép.
  • Harlekin
    #145623
    Megpróbálom előhalászni,mert leraktam már ebayen az arhivek közé és ott most csak a termék id-t találom(nem tudok közvetlen rányomni)A termék id meg már nem aktív vagy kivette vagy más id-vel került újra fel.Szólhattál volna előbb is...
  • Zozo76
    #145622
    maradj a komponensnel, kar ezen rugozni :)
  • Totti5
    #145621
    Nem HDMIs a gép.
  • Zozo76
    #145620
    a komponens nekem szebb kepet adott a vga-nal anno, es olyan orbitalis kulombseget nem tapasztaltam a hdmi vs komponens kozott.
  • arty
    #145619
    akkor marad a komponens :( vagy! cseréled a 360at, ha hosszu-hosszu távra megtartanád, akkor egy x360E lehetne véglegesnek :)
  • arty
    #145618
    (vagy legalább az eladót)
  • arty
    #145617
    Harlekin!

    be tudod linkelni azt a boxkontrollert, amit multkor vettél ebayen?
    azt írtad nagyon jó minőség.... lehet vennék egyet! (mert olcsónak pofátlanul olcsó volt)

    thx! ;)
  • Renjike
    #145616
    VGA hdmi átalakító nem létezik ( tizenezer alatt nem) de szerintem menne . Miért nem simán HDMI kábellel?
  • Totti5
    #145615
    Egy dolgot elnéztem, nincs az új TVn VGA port.

    VGA - HDMI átalakító amit a 360 VGA kábellel aplikálnék össze az menne? ugyan azt a minőséget adná?
  • Totti5
    #145614
    Dedrázin3-ba miért nem tettek primitív módot?:) már megkönnyebbülés hogy nem kell időre rohangálni, de egy jót autózni nem lehet, mert azon nyomban 8 zombi kapaszkodik és mászik rá, az utcán nem tudok felfedezeni, meg guberálni, hisz 1 négyzetméterre 10 zombi jut ( ami impersszív persze ). Ne támadj rám ha nem csesztetlek fokozat lenne a megfelelő nekem:)

    ( hardkóroknak amúgy benne van az időre menő nehezített változat is )
  • Totti5
    #145613
    Apró részlet

    Műszerfal bőrözött felülete


  • Joybull
    #145612
    Sziasztok.
    Meg szeretném kérdezni, hogy van egy amerikai regem xboxra és ahhoz van gold. A mostani ingyenes gold játékot nem engedi letölteni a régió miatt (gondolom az ip címet érzékeli hogy nem usa), ha VPM managerrel átállítom az ip címet és letöltöm a játékot utána az xbox-on játszva bannolhatnak? Megnéztem a magyar régióban is ugyanaz a játék az ingyenes.

    Valakinek van tapasztalata?

    ui. ha nem voltam érthető akkor megpróbálom részletesebben leírni.
  • Totti5
    #145611
    Hát ez a Crimson Dragon nem olyan jó mint a Child of Eden vagy a REZ.

    Zavaró hogy megy a railshúting a kötött pályán, de még közbe én irányítsam a sárkányt TPS nézetben, kerülgessem a lövedékeket vagy éppen gyorsan "guruljak" jobbra balra... nekem ez egy katyvasz, mert vagy a sárlánnyal szalomozok, vagy analóggal koncentrálok hogy a célokat bemérjem és tüzeljek.

    A körítés is hagy némi kívánni valót, mert olyan esetlen a felvezetés hogy halálra unja az ember.

    Igazi japó oldszkúl elbaszott cucc.

    60 fps? dehogy... még a 30 is épphogy.
  • Harlekin
    #145610
    Igen igen!
    Ok OK!
  • Macccy
    #145609
    Szóval mégis múkodik??! Én meg tegnap sörital közben pont meséltem kollégának hogy milyenszar hogy nem tudja már ezt se az XO. :D

    A kefét meg mostmár nem kell bántani, amúgy is a cimborám utána elmesélte részletesen, hogy vagy 1 órát melózott vele, lehet tényleg ennyibe kerül a meló. Az is kérdéses volt hogy meg tudja csinálni azon a Slimen!
    Legfeljebb ha legközelebb ha mész hozzá, cápázzad meg a csávót privibe! :D :D :D
  • Totti5
    #145608
    Max: The Curse of Brotherhood ( Xbox One )

    + 7 világ, mind teljesen más
    + átgondolt level desing, jó irányítás
    + varázsfilc segítségével a föld, tűz, víz, növényzet manipulálása a feladatok megoldásához
    + ami úgy működik hogy ezeket az elementális erőket az analóggal kell megrajzolni avagy kitörölni, ahogy éppen tetszik, vagy szükséges, így egy feladat több féle képpen is megoldható
    + kizárólag fizikai platforming / nem kell benne lövöldözni ( ami nem 100%ig igaz ) /
    + mozgalmas BOSS csaták, korrekt főBOSS
    + pár helyen megtréfált
    + nagyszerű zene

    - frém droppok néha
    - lehetett volna néhány nehéznék és monumentálisnak tűnő puzzle valóban izzasztó
    - egy teszter sem vette észre, hogy ha kikapcsol a kontroller, mert áll a gép 10 percet, utána képtelenség folytatni a játékot??? írja hogy nyomd meg a bekapcsolás gombot, hogy folytasd a játékot, de ez sosem fog megtörténni, mert nem ragál rá... újra kell indítani a játékot

    Hasonlít a Trine-hoz mind játékmenetben, mind grafban, de nem ugorja meg azt. A játékidő kb 7-8 óra volt.

    8/10 , erősen mászthev a műfaj kedvelőinek!
  • Harlekin
    #145607
    ooooohhhhhhhhhhh jeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

    Na csak nem bírtam és nem hittem a sok faszságnak és kipróbáltam a külső tápolást az XO kontrollernek(kicsit szartam,hogy elbaszom),de nem és MEGY, MÜXIK!!!!!!!!Ki is vettem az elemeket és minden funkció működik.
    Tehát basszák meg a leírásikat.Lehet ha a boxal össze van kötve akkor teljes értékű vezetékesként müxik,de így viszont csak tápot kap szimplán....yes yes yes
  • Harlekin
    #145606
    Ja és bazzzdddd meg,hogy felmotoroztam(halál volt) érte és még mindig nem vagy itt!Lassan már ide is ért volna a postás is...
  • Harlekin
    #145605
    Igen!
    Nekem jól nevelt postásom van!
    Minden nem szabvány levél(tértis,elsőbbségi,ebayes külföldi)esetén ahogy reggel felveszi a hivatalba megcsörget telefonon Én vissza hívom és egyeztetünk,hogy mikor hol tudja a kezembe adni,ha sürgősen kell vagy nem tartózkodok otthon.És ez nem vicc ez tényleg így van!!!Még soha semmi levelem csomagom nem tűnt el.Pedig aztán nem kevés dolog érkezik hetente...




  • arty
    #145604
    xbón árzuhanásig a ps3as exklukat is mindenképp ejtsd útba :)
  • davidka003
    #145603
    Egyébként meg toljátok a Hitman: Absolutiont. Nagyon jó játék.
    Nem néz ki rosszul, jól fut, izgalmasak a pályák is.
    Kb 3 órát játszottam vele.
  • davidka003
    #145602
    Mondom, hogy a patch-ekkel jobb lett az FC3. Megjelenés után 1 évvel toltam és tök jól ment.