176612
banner
  • Rage47
    #146206
    Olyan rég játszottam végig az előző részeket, hogy szerintem nem is emlékszem minden mellékkarakterre :D Köszi, akkor ez lesz a megoldás szerintem :)
  • DarkSector
    #146205
    :D
  • Seth
    #146204
    Az első faluban olyan a framerate, hogy azt hinné az ember ,megy tönkre a gépe, közben csak csesztek optimalizálni
  • DarkSector
    #146203
    jé...van már Fable Anniversary? :D
  • vg
    #146202
    "Mass Effect 3 kezdésekor ki lehet választani dolgokat, amiket az első kettő végigjátszásában tudtam megadni?"

    Akkor igen, ha megvásárolod az 500 forintba kerülő Genesis 2 képregény dlc-t, amiben úgy formálod az első két rész fontosabb történéseit ahogy akarod. Viszont még is sem lesz teljes az élmény, hiszen számtalan egyéb karakter nem fog felbukkanni.
  • arty
    #146201
    arra a szarra van/lesz pár jó cím, így logikus, ha a sallangoktól megtisztitva szeretném minél olcsóbban beszerválni :)
  • Harlekin
    #146200
    Ha így van akkor meg számodra nem mind1,hogy milyen elem marad ki,hisz úgyse veszel majd,mert szar az egész!
  • arty
    #146199
    nekem FH2 az lenne, HA:
    - nemsárga
    - kormány

    előbbire van remény, utóbbit megette a fene. kecsegMS.
  • arty
    #146198
    Az xbónnak szar és mégszarabb részei vannak, hogy számodra melyik melyik, mindegy is ;)
  • Harlekin
    #146197
  • Rage47
    #146196
    Mass Effect 3 kezdésekor ki lehet választani dolgokat, amiket az első kettő végigjátszásában tudtam megadni? Az a "bajom", hogy az első két részt kijátszottam már kétszer PC-n (mikor még volt) és most konzolon akarnám a 3.-at...
  • Totti5
    #146195
    Leghamarabb az E3on kiderül. Idén télen jönne a Remedy játéka és a Forza H. Megvan a szokásos 2 db exluzív cím. Bár egyik sem az a nagy system seller az előző részek ( AW, Horizon 1 ) alapján.

    FIX 30 fps, nagy térkép, Forza 5ből átpakolt brutál minőségű autók és frissített fizika, időjárás, ( napszak nyilván lesz ).

    Ez nagyot ütne!
  • Tyrant01
    #146194
    Ezt én sem értem.
    Ha lehetne kapni X1 nélküli kinectet azt vettem volna
  • Waczkor
    #146193
    Forza Horizon 2 features a "super sexy weather system" and is due to release this autumn, according to an alleged Xbox insider.

    Besides the new weather system, the informant also claims that the open-world racer will feature "shit tons of co-op/social stuff... so you can road trip with your bros".

    They also say that it will "probably" release this September and runs at 1080p.

    Forza Horizon 2 has long been rumoured to be in development, with original developer Playground Games thought to be heading up the project.

    The latest whispers about the game spread from an update from supercar manufacturer Ultima, who revealed that it had "recently agreed a new contract with the Microsoft Corporation to be included in a new video game to be launched later in 2014".

    The manufacturer has previous ties with Forza titles, having had its vehicles appear in Forza Motorsport 4 and Forza Motorsport 5.

    Microsoft told VideoGamer.com that it does not comment on rumour and speculation when contacted about the leak this morning.

    Csak legyen egy jó nagy térkép és le se tudok majd szakadni róla.
    Ha addig nem is de erre lehet simán beruházok egy gépre.
  • Harlekin
    #146192
    Miért hagynák ki a legjobb részét?
  • Totti5
    #146191
    Ha ezek igazak akkor jóság!

    - Forza Horizon 2 idén ősszel, változó időjárással, közösségi funkciókkal
    - Fehér Xbox One variáns érkezik
    - Halo Anniversary 2 november 11-én, Xbox One-ra, multival
    - HA2 War Collection a Halo 3 és a Halo 4 Xbox One portjaival
    - A Halo 5 csak jövőre jön, de az Anniversary-vel be lehet jutni a bétába
    - Quantum Break az idei év végén
    - Sunset Overdrive idén ősszel
    - Fable Legends 2015 nyarán
    - A Gears of Warnak legalább 2.5 év kell még, hogy elkészüljön
    - Titanfall DLC-k 45, illetve 120 nappal a megjelenés után
    - Idén nem várhatóak Crackdown 3 hírek, de 2016-ban jön a játék
    - Project Nagano: új Platinum Games játék 2016 tavaszán
    - Magyar Xbox One premier idén októberben
    - Nem kizárt a 399 dolláros, meghajtó nélküli Xbox One
  • arty
    #146190
    optikai nélküli gép :)) bontondon kívül kb mindenkinek öngyilkosság.... nemhogy a fos kinektet hagynák ki :(
  • BONO
    #146189
    Sziasztok!

    Az lenne, a problémám, hogy van egy hónapos XBOX LIVE Gold-om amit sikeresen érvényesítettem, de amikor elindítom a FIFA 14-et ( a profilommal) azt írja ki, hogy, "pillanatnyilag nem érhetőek el az EA szerverei" ezután át megyek a boxon lévő másik profilba ott pedig simán bejelentkezik!
    Mi lehet a probléma? Válaszért előre is köszi!
  • vg
    #146188
    27e forint a LoS2 collector edition, hát van ára neki
  • orichalcos
    #146187
    Xbox Pletykák.
  • TomStorm
    #146186
    Sci-fi FPS:Halo3 és Halo4,Borderlands 2 így kezdésnek.TPS lehet Gears of War 3,Mass Effect 3.
    Sandbox sci-fi még esetleg Fallout New Vegas
  • davidka003
    #146185
    Major Nelson oldalán lesz fent úgyis. LINK
  • Myselor
    #146184
    nem tudjátok mi lesz 1.-én a gold játék?:)
  • Marton95
    #146183
    Nem is tudtam, hogy liveon ilyen leárazások vannak :) Most akarom megvenni a Media Markt webshopjából az akciós xbox csomagot, és adnak hozzá 12 hónap live előfizetést, mivel én nem játszok online, így azt hittem felesleges lesz nekem, de ahogy látom nem :) Amúgy milyen játékot érdemes online játszani? Mia a ti kedvencetek? Sci-fi témában vagyok érdekelt :)
  • DarkSector
    #146182
    Na ez iszonyatjó, végigolvastam, és 1-től 1-ig 1-etértek! :)
    Némelyik jó vicces is. :D
  • Muttley
    #146181
    a legidegesítőbb játékhibák: ennyit szedtek össze :)
  • xxdani
    #146180
    Leárazások teljes lista
  • davidka003
    #146179
    Battlefield 1943 csak 1895 Ft Live-on.
    Dead Space 1495 Ft.
    Crysis 1495 Ft
    Alice: Madness Returns 1106 Ft
    Kingdoms of Amalur: Reckoning 2 995 Ft
    Mirror's Edge 986 Ft
    Shank 2 622 Ft
  • davidka003
    #146178
    Tudok gratulálni az MS-nek
  • TomStorm
    #146177
    Most néztem Shadow of Mordor alpha videot.Hát meg kell hagyni egész jól néz ki.Mintha AC remake lenne lol
  • Renjike
    #146176
    Lehet hogy ehez lesz köthető a reggeli bejelentés is.
  • Totti5
    #146175
    MS megvette a GeoW jogokat az EPIC-től és egy új belsős studió a Black Tusk Studio fog vele foglalkozni. A producerje ugyan az lesz aki az EPICnél az első 3 részt is terelgette.

    Egyefelöl még mindig nem értem mi a francot ( nem ) csinál az EPIC és hol van az új Unreal motor???? és sajnálom hogy nem ők fejlesztik tovább, másfelöl ha ez a csapat is olyan profi mint a 343 akkor a legjobb kezekben lesz.

  • TomStorm
    #146174
    Én csak azt hiszem amit látok és a 720p egyszerüen botrányos,rece hegyek.
    Most mióta Nativban van + expanded/RGB és képélesség felhúzva majdnem max.-ra azt kell mondjam mégis meg vagyok elégedve,rece sincs és nem is homályos köszönhetö a Pana képjavító techno.-nak!
  • Totti5
    #146173
    BRIT SZOFTVERELADÁSOK, 2013
    1. 360 - 13,317,000
    2. PS3 - 9,532,000
    3. PC - 2,579,000
    4. 3DS - 2,476,000
    5. Wii - 1,645,000
    6. PS4 - 1,332,000
    7. NDS - 1,206,000
    8. One - 1,014,000
    9. Wii U - 717,000
    10. PSV - 502,000

    Mennyiségileg ugyan több szoftver fogyott PS4-re, az egy konzolra jutó eladott játékok mennyiségében azonban már az Xbox One jobb: az 530 ezer PS4 tulaj átlagosan 2.5 játékot vett, míg a 364 ezer Xbox One-ra átlagban 2.8 játék jut.
  • arty
    #146172
    ez játékfüggő - van ahol a játékon belül lehet átállítani, van ami a dashboard lokáció alapján áll be adott nyelvre.
  • DarkSector
    #146171
    ha gyárilag nincs akkor sehogy
  • Tcsm
    #146170
    Azt akarom kérdezni,hogy van egy xbox játékom ami angolul fut.Én viszont jobban tudok németül.Hogy tudom a játék nyelvét németre váltani(a letölthető játék támogatja a német nyelvet)?
  • DarkSector
    #146169
    wTF? :D
  • Tcsm
    #146168
    Hello, nem hiszem,hogy ebbe a topikba tartozik ,de valaki tudja, hogy lehet megváltoztatni egy xbox 360-as játék nyelét?
  • Harlekin
    #146167
    Ez szerintem valami új lakótelep makett!Helyrajzi számokkal!