176613
banner
  • Harlekin
    #146287
    Jaj hagyd már semmi baja annak tökéletesen fut youtubon hiszen arra van optimalizálva ott kell játszani nem a boxon!Nem is értem miért boxon álltál neki?
  • bluesfool
    #146286
    Én is meg néztem a Fable Anniversary-t , hát a képkocka probléma mellett van más is , mégpedig a fagyások . Inkább jelent volna meg később mint igy bugosan .
  • DarkSector
    #146285
    jaja én is, kb 4-5 ezret költöttem, a többi a magyarra váltás miatt akcióban kapott MP-kért vettem. :P
  • Botond #146284
    A játékot meg az undeades dlct is Xbox liveon vettem.
  • DarkSector
    #146283
    Vannak olyan extra dolgok, amit max youtube-ról tudsz meg, annyira nehezen fellelhetők, magadtól eszedbe sem jutna, pl van egy rejtett ló is.
  • DarkSector
    #146282
    nem igazából, a többi multi dlc.
    RDR viszont dobozosan egy önnálóan futtatható kiegészítő. :) csak digitálisan kell hozzá az alapjáték.
  • TomStorm
    #146281
    Ja az Multiplayer csomag most látom.Akkor az nem kell mert a free Maverick és a többi pack ami ingyenes elég lesz.
    Marad az Undead kieg meg a Harci paripa amit veszek
  • DarkSector
    #146280
    Nem csak 1 kiegészítő van ami single, a többi multi.
  • Botond #146279
    Nekem is csak az az egy dlc van meg. A többiben van vmi értelmes dolog?
  • TomStorm
    #146278
    Azt digitálisan veszem hozzá 10-én Undead-et.Sajnos a Goty nem jött össze így csak az alap van.

    Viszont néztem és van még hozzá valami ...&cheats ilyesmi cím.Ez is kampány lehet?
  • DarkSector
    #146277
    Igen durva játék, én is kimaxoltam, illetve a kiegészítője is kötelező olvasmány. :)
    Az nagyon sirály, az Undead Nightmare. :P kb 10-15 óra plusz, illetve több is ha felkutatod a benne rejlő állatoknak a véresebb változatait. :)
  • TomStorm
    #146276
    Zseniális.Ez a mentés rendszer is olyan ahogy annak lennie kell.Végig mentem kanyonon random event-en,leszedtem jópár banditát nagy nehezen nyertem pokeren NA gondoltam mentek egyet de még kunyhóm elött kihívtak pisztoly párbajra mert ez még belefér.AHA úgy megszedett,hogy pislogni se volt időm.DEAD felirat és visszatett utolsó mentésre ezzel minden eseményt eltörölve minden közben megszerzett pénzt-tárgyat:))
    Viszont a sztorit menti automat. azt hiszem.
    Nagyon durva game,mindent meg fogok benne szerezni amit csak lehet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igaz a végét HA igaz úgy néz ki sajnos tudom mert véletlenül olvastam neten.Hát remélem nem az lesz ahogy írták vagy lehet befolyásolni:(


  • DarkSector
    #146275
    ugye?
  • TomStorm
    #146274
    Ez a Red Dead Redemption egy nagyon nagy alkotás.Nem tudom mikor láttam ilyet,hogy így érezteti a játék a világot/kort ahol játszódik.Tegnap szinte csak pokereztem benne,kipróbáltam five fingert is de az kissé véresre sikerült:D
    Ma viszont segítek tovább a Marshall-nak meg keresek kincset
  • Harlekin
    #146273
    Őszintén kívánom a nagyon kellemes időtöltést majd hozzá ebben a formájában!
  • Seth
    #146272
    Hát youtube-on nem is nagyon szokott kijönni, élőben kéne látnod :)
  • vg
    #146271
    "nézze már meg vmelyikőtök a Fable Anniversary-t"

    Éppen néztem kicsit youtubeon walkthrough-t, semmi baja nincsen.
  • Totti5
    #146270
    Akkor várni kell egy peccsre, vagy skipp. Sajnálnám, mert érdekelne. Melyik nyomoronc fejlesztő brigád csinálta ezt? azért megvárom a megjelenést és egy DF elemzést.
  • Harlekin
    #146269
    Jah! de utána jött 1 lángoló falú ami szintén zenész volt.Majd a hab a tortán a vár belseje mi 1 ZÁRT tér és ugyan olyan diavetítés.Na itt kapcsoltam ki a boxot.Nagyon sajnálom Én is,mert ezt tuti nyomtam volna,de így kizárt.
  • Seth
    #146268
    És gondolom ez csak a kezdőfalu. Mi lesz ha beérsz egy nagyobb városba :D
  • Harlekin
    #146267
    De lehet,hogy csak a szemem szokott már hozzá a jóhoz,igaz viszonyt igénytelen vagyok e téren tehát egál így hát tényleg szar.
  • Harlekin
    #146266
    Na tömören 10 perc után!Ez egy moslék ahogy fut!Igaz nincs felmásolva,de most felteszem,hogy hátha,de ha csak a felére is esik vissza ez miatt a szaggatás akkor is moslék marad.1 csirke felrúgása a rúgástól számított megérkezésig 3 képkocka volt konkrétan.
  • arty
    #146265
    én 1-2 óra után beleuntam. n+1 zombilövölde - _számomra_
  • Harlekin
    #146264
    Baszott jó!!!Úgyhogy küzdj,hogy lejöjjön!
  • Harlekin
    #146263
    Na indul a fable meglesem hogy tényleg szar-e!
  • Harlekin
    #146262
  • arty
    #146261
    nem mindenkit - de ha még emlékszel az itteni srác esetére, ő se csinált SEMMI extrát! csak vásárolt ingyé, mint itt sokan mások is

    ha valóban elviszik innek az x1-et, akkor.... totti? neked elvitték?

    utolso mondatért meg: kabbe
  • TomStorm
    #146260
    Nekem valami miatt sajnos nem tölti le új live ingyen játékot.
    Pedig megnézném milyen ez a Dead Island
  • Harlekin
    #146259
    Mi maszatolás van abba,hogy NEM minden ománi régiós magyart bannoltak ki!?Nyilván akiket kiraktak történt más is esetleg haveroknak download historys megosztás.A lényeg,hogy nem mindenkit raktak ki aki csinálta.

    Konkrét példa van arra,hogy x1 hez itthon supporton keresztül érvényesítették a headsett beszarása miatti garanciát.10 nap múlva megjött az új headsett!!!
    De hidd el minden további nélkül eljön x1 ért is a futár mivel kitöltöd a javítási procedúrát és meg is kapod a visszaigazolást a futár érkezéséről ide magyar címre...

    De tényleg totálisan lényegtelenek ezek a dolgok Ti úgy gondoljátok Mi így éljük meg.

    Ja meg nekem aztán végletekig megfelel ez a fajta igénytelenség hogy már most is játszhatok x1el!:-P
  • arty
    #146258
    Ománi régiónál nem voltak "más dolgok", csak az ománi ingyenélés, nem kell maszatolni.

    Viszont UK/US soppingolásért még én se láttam kirakott accot, pontosabban nem hallottam ilyenről. A pénz - egyelőre - nem büdös a mikrofosnak.
  • arty
    #146257
    megnézném, hogy magyarban is kijön-e a futár az xbónért... (a 360ért jön, az oké)
  • arty
    #146256
    nojó, ha nincsenek igényeid, arról nem én tehetek :)
  • Harlekin
    #146255
  • Botond #146254
    Szeretnék pár dolgot leszögezni.

    1. Nekem édesmindegy, hogy mit csináltok, nagyok vagytok, el tudjátok dönteni.
    2. Viszont én is nagy vagyok, én is el tudom dönteni, és az hogy én másképp döntöttem, az nem jelenti azt, hogy ez az egyetlen helyes döntés.
    3. Ez az utolsó kommentem ebben a témában.
    4. Amiről ebben a hozzászólásban írsz az egy természetes emberi viselkedés. Többek között ez amiért nem érdemes bankrablónak menni, mert az ember hajlamos egyes múltbéli eseményekből kivetíteni a jövőt. Tehát mondjuk, ha mégis bankrablónak mész, és nem kapnak el az elsőnél, akkor jogosan gondolod, hogy a másodikat is meg lehet úszni, aztán amikor már mögötted van 100 sikeres bankrablás, akkor fel sem merül benned, hogy pont a 101.-nél fogsz megbukni. Miért pont akkor? 100x sima volt, majd pont most. Aztán másnap egy túlbozgó biztonsági őr homlokon lő. Váratlanul. Mert mindig az első sikertelen bankrablás az első sikertelen, és ennek semmi köze ahhoz, hogy 100x sikerült avagy sem.
    Pont ugyanez történt ománnál. A kínai AC3at vette vitta mindenki, aztán jött marokkó talán (nem emlékszem az országok sorrendjére), aztán omán. Kína, marokkó, bosznia meg mittomén mi simán lement, miért pont omán után bannolnának? Teljesen valószerűtlen, nem? Hát mégsem így lett. Szóval ez a 6 éve nincs baj az angol accal dolog az én világomban azt jelenti, hogy "még nincs semmi gond".
    5. Pont azért adok meg mindenhol valós adatokat, hogy tudjak reklamálni. Pl PC-re vettem online játékokat, kiderült, hogy régiózáras írtam, hogy nadegyerekek magyar címmel regisztráltam, itt meg nem megy a játék, kérem vissza a pénzt. Visszakaptam másnap, mert nem volt mibe belekötni, nem kellett magyarázkodni, hogy miért angol/amerikai a címem, megtévesztettem őket.

    Szóval örülök, hogy nektek minden problémamentesen megy, de nehogymár hülyének nézzünk vkit, mert a szabályok mentén éli az életét.
  • Harlekin
    #146253
    6 évig angol profillal szedtem 360 ra a dolgokat storrol.És 2 évvel ez előtt se híre se hamva nem volt a magyar livének.A mostani magyar livesek 90%-a mind más régióból migráltak át magyarra.Milyen orosz rulett,meg milyen kifogás!!???Ománi régiónál se mindenkit raktak ki ott más dolgok is voltak azoknál akiket kiraktak.De semmi gond igazatok van sose vegyetek boxot Én ezt javaslom totál szar az egész csak a kibaszás
  • Botond #146252
    Én mindent értek, mindent megértek, és elfogadom, hogy mindenre van kifogás, hax, okosítás, de én ezt így konkrétan leszarom. Ha nekik dedikáltan nem kell a pénzem, és még nekem kéne kuncsorogni hogy fizethessek, akkor kapják be. Itt az 360, arra van még 100 végigjátszatlan játékom, azzal elleszek októberig, sőt szerintem egyenesen karácsonyig. Nem nagy dráma ez, de szerintem ezeket a megoldásaitokat kb annyira érdemes reklámozni, mint a "thereifixedit" feliratos képek megoldásait. Nekem ez a kedvencem. Autóklíma, hűt is, problem? Na xbox one is van, lehet játékot is venni, problem? Hát vagy a cél szentesíti az eszközt, vagy az ember nem ad le az igényeiből mindenáron barkács megoldások miatt.
  • Tyrant01
    #146251
    Ománi régióból ingyen szedték a játékot.
    Itt meg fizetsz nekik, valószinűleg bannolnak érte.
  • Botond #146250
    Mintha nem olyan rég bannoltak volna xbox360okat tömegesen, mert okosítottak az ománi régióval meg ilyesmi. Szóval persze, lehet 5 golyóval oroszrulettezni, meg túl is lehet élni, de azért én nem tenném kötelezővé. :D
  • TomStorm
    #146249
    D3 kieg.nem lesz X360-ra?
  • Harlekin
    #146248
    Szeretnéd mi egyből rám keresnél fészen és bombáznál a magasztalós üzikkel.